/tr/

interneti yine kesicekler edition

Other urls found in this thread:

twitter.com/bulentmumay/status/815361306345750528
instagram.com/p/BOs9CLuBLrm/
youtube.com/watch?v=TSVHoHyErBQ
youtube.com/watch?v=csO6oKaMewk
toruchan.org/b/src/1483227905775.webm
twitter.com/NSFWRedditVideo

...

Gün geçmiyor ki ülkede bir sikkoluk olmasın.

1 terörïst varmis iki degil daha önceki haberlerin yaydigi gibi
saldirgan ayrica noel baba kiyafetini cikarip kacmis henüz yakalanmamis.

>insallah ataputcu din düsmani siviller yakalar da bunu diri diri yakar

twitter.com/bulentmumay/status/815361306345750528

Bu ne amk hiç bir şey anlamadım.

Hey guys what the fuck happened, how many people died and who did this? ISIS or just islamic turks who wanted to clean Istanbul from seclarists?

instagram.com/p/BOs9CLuBLrm/

soldan giriyo işte saldırgan kamera tam yakalayamamış yere düşen eleman ya vale ya polis, croplanmış video

>ISIS or just islamic turks who wanted to clean Istanbul from seclarists

Those two are not mutually exclusive.

mg3'le tarıyolar

Daha da boktan bir yıl olacağınin ilk belirtisi . Sabaha doğru ölü sayısı 50+ olur bir devlet onlar da Noel kutlamasaymis müslüman ülkenin ne işi var bunlarla diyen tipler türer. Sıyırmamak elde değil amk her hafta başka ülkede olsa 2 sene gündem olacak birşey oluyor

>bir devlet onlar da Noel kutlamasaymis müslüman ülkenin ne işi var bunlarla diyen tipler türer.

Kaçmalı mıyız yoksa savaşmalı mı?

mert dayanır namert kaçar

nereye kaçacaksın amk.paran yoksa yurt dışında 3.sınıf insan muamelesi görürsün heleki ten rengin buğdaydan daha koyuysa.
paran varsa tabi kalsanda gitsende birşey farketmez amk.savaşda fakirler ezilir

...

peki halk ne zaman ideolojik farkları geriye bırakıp Türkiye düşmanlarına karşı birleşecek? muhafazakarı , liberalim, faşisti , komünisti , milliyetçisi , sosyalisti ne zaman aynı cephede ortak düşmana karşı savacak?

Autocorrect bir de yazmıştım
>Inb4 phone poster

sapanla aslan avlanmaz yeğen

Just wanted to say I am sorry for you guys and I hope Erdogan won't use this to become Sultan.

Why would they do it in Istanbul? Isn't that Turkey's gayrupe?

Yok hojum gramere değil dediğin şeyin doğruluğuna REEEEE liyorum.

It's the biggest city in turkey. Why won't they do it in istanbul?

Yilbasinin noel olmadigini copurlara ogretemedik gitti

+1

sabah akşam normiler şöyle böyle muhabbeti yapıp normieler ölünce duyar kasmanıza ne demeli ha?

REEE lememek elde değil kız
Bu yobaz kafasını anlamıyorum . Noel Hz İsa nin doğumu o da Allah'ın gönderdiği peygamber tamam kutlama amk ama bu düşmanlık ne ben müslüman olsam mantıken en azından saygı duyardım

Kek amk I kiz diye autocorrect etmek siliyotum Gboard u yeter

Karsi ciktiklari iste 'bizim muslumanlarin hristyan bayrami kutlamasi'.

youtube.com/watch?v=TSVHoHyErBQ

böyle şarkılar dinleyip yeni tanıştığın elemana bacaklarını elletütirken manyağın teki içeri girip ortalığı tarıyo vay aq

>çomars
>logic
>critical thinking

götüm yaniyo moruqlar

yanar tabi orrroooooooooooooooospu çocuğu

>orrroooooooooooooooospu çocuğu
bunu yazarken aklindan ne geciyordu k*mal?

>k*mal

allah korusun töbe süpanallah. dostluğumuzun getirdiği samimiyeti sembolize etmek istemiştim

Boktalya'da bi ben varim saniyordum. Merhaba user.

pekala dostlugumuzu ve samimiyetimizi ilelebet sürdürme dilegiyle, orrrrrrroooooospuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaa çocuuuuğğğğğğğğğğğğğğğğ

inşallah. şmdi ben 31'e kaçar

benim hatırım için de bir çek 32 olsun

gözün kaldı herhalde bak yarım saat sürdü

31'i biraz azaltirsan bu kadar zorlamazsin
günde 1 yeterli qnq

suluyla kuruyu karıştırınca böyle oluyo aslında, geceye son kez fışkırtayım demiştim halbüse

neyse olur böyle seyler gelecek sefere iyi fiskirtmalar dilerim

eyvallah evimin direği

muhabbete bak amk

sıkıntı sende başkası olsa gülüp geçer

selams
bi şey sorucam sevgili user'lar, bu t*rk k*rt muhabbetini biz mi başlattık? asterisk koymayı diyorum yani. gavurlar da t*rkey falan yazıyo da bizden mi çıktı bu merak ettim

OHHHHHHHHHH 2016 SON DİLEĞİM BOL BOL Ş*HİT Tİ
ZENGİN PİÇLERİ NASIL DA GEBERMİŞ
BABASI İNŞAATÇI OLAN NORMİ T*RKO PİÇLERİ NASIL KETLENMİŞ
HELAL OLSUN BE
AMINA KODUMUN NORMILERI
SİKEYİM NORMİ
GRUP AÇIP KARIYA ADMİNLİK VERİP ONA BUNA BAN ATTIRAN PİÇLERİNDE BÖYLE KAFASINA SIKACAĞIZ

14 ŞUBATTADA BU NORMİ PİÇLERİN KAFASINA SIKILIR İNŞ*LLAH

KALKIN LAN SAAT 8buçk AMK normileri hepinizmi gece uyanıktınız içiyodunuz SIÇAN yokmu uyuyarak giren amq

valla sizde normiymişsiniz amqqqq

kilo ver aq şişkosu

domuz gibi yedim karıyla enaz 3-4 klo almışımdır bugün gidiyor yarın öbür gün hiç bir şey yemem kendime gelirim :DD

>sadece uyuşturucu satıcıları kürdolar ve mütayit lazların gidebildiği aşırı pahalı ve bir k*rdo tarafından işletilen zina yuvasını ŞANLI İSLAM DEVLETİ bassın

>yanıyom

ahh bokstan ah 2017 mükemmel başladı umarım bütün normileri gebertirler

>uykudan uyan
>normi piçleri gebermiş

OHHHHHHHH

normilerin götü yanmaya başlamış telegramcı piçler şimdi ağıt yakıyordur birbirine ohhhhhhh ş*hİT ini siktiklerim

>ben rusum hojuuuuuuum
>norveçe gidicem hojuuuummmmmmmm

AXXX BE TELEGRAM PİÇİ AXXXXXXXX

>ALMAN VATANDAŞI OLUCAM HAJUM
>BEN RUSUM
>NASIL NORVEÇLİ ARKADAŞ EDİNEBİLİRİM

AH BE BOKTENLİ T*RKO PİÇİ
EZ GÜRCİSTANEMMMMMMMM BUKA CİHANEMMMMM

ilk atsızcılar'da kullanıldığına rastladım ben, sonra buralara geldi

NASIL GÖTÜ DAĞILIYOR TÜRKO PİÇİNİN ÇEÇEN = ÇERKES = ALFA karşısında

>bergay noel pazarina gidip gebermediğinde

...

>yılbaşı/noel müsülmanların kıtabındaki en hayırlı peygamber ilan edilan hatta diğer kullara kıyasla ruhullah (allahın ruhundan) diye tasvir edilen isanın doğum günü adına yapıan kutlama
>biz müslümanız
AX BE ÇOMARLAR AXXX BEEE

Ben de öyle sanıyordum sana da merhaba user

>yahudi piçine tapıyorum
bu postu atan orospu çocuğu alevi değilse gelin beni sikn :DD

lan tapan ben değilim, benim kitabımda yazmıyor onlar, aç kuranı oku ayrıca hanefi fıkıh bebeq

>yanıyoooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Lan zaten yanıyom yanmasam niye çomarların dangalaklıkları benim canımı sıksın.

çomarlar haklı yeni yıl gavur işidir kutlanması saçma umarım bütün gece klüplerini tarayıp normileri gebertirler :DDD

asıl kutlu doğum haftasından yeteri para çakozlayamayan çomarlar kırismasın bukadar popüler olmasına yanıyor BerKaY

So I heard Turkey is a first world country, yes?

hiç bir bayramı kutlamam
oy vermem

bayram ve doğum günü kutlayan herkes gebertilmeli saygılarımızı sunuyoruz efendim

35 normi piçi gebermiş ohhhhhhhhhhhhhhhh

normilerin ketlenmesi bana ilaç gibi geldi mOrUq

So I heard in caliphate of germanistan, aryan women spreads their legs for innocent rafugees for a warm welcome in the name of cultural enrichment since their husbands can't even breed, yes?

toruchan.org/b/src/1483227905775.webm

intikam tugayları ne zaman kuruluyor?

...

normilerin mezarına sıçam

onu buraya ben getirdim aslında

neden yalan söylüyorsun

söylemiyorum user ;_;

arada kocaman bir " ü " harfi var.

kim üzerine ne anlam yükler bilemem de , ben şunu yüklerim:

ırkçılığın, faşizmin oturduğu bütün direkleri simgeleyendir.

nereye kayboldu derseniz o direkler, bunu sanırım aradaki "ü" 'yü kaybedenlere sormak lazım. malum, derdini söylemeyen, derman bulamaz.

oqumadım

yeni moda oldu bu salak hareket. bir süredir birden fazla kez görür oldum. başlığın kendisi içerirken kürt kelimesini, senin gibiler tarafından debe'ye sokulabilecek kadar bok kokan entry'nde bunu yaparak neyi amaçlıyorsun sayın gerizekalı? böylelerini görünce türkiye gibi bir yerde doğmuş olmam gerçeğine rağmen teselli buluyorum biraz olsun. onlar gibi de olabilirdim. kendini komik sanan faşist bir gerizekalı da olabilirdim. neyse ki kafası ülke sınırlarının olmadığı bir dünya üzerine ütopik, fütüristik fikirler ve hayallerle dolu bir salağım sadece. hakikaten bir mutluluk kaynağı oldular benim için. teşekkür etmek istiyorum buradan.

dewleye biat edem
normilerin kafasını kesem
aLL*H yolunda ş*h-İT olam

kahve kokuttun burayı

noel baba kılığına girmeyi+alevi kürdo piçi tarafından işletilen içi mafya ve inşaatçı çocuğu olan normileri vurmayı+kıyafetlerimi değiştirip polisten kaçmayı+atapiçin ayyaş gençliğinin götünü yakmayı seviyorum moruQ

mart'ta ne olacak anonlar bokistan ketlenecekmi

insanlar öldü
vatan kutuplaştı
burası türkiye
anası da sikildi

kamal sen hacettepeliydin değil mi adresini versene bi şey deniyecem

veriyom gel:sizin ev ananın yatak odası

kaçma ama

hahah dead turks in nightclub

inshallah we'll kill all the infidels hahahah

moralitesi yuksek insanlarin uzulmesine yol acan olaydir. ben cok sikildim artik irkcilik var diye aglayan insanlardan. var abi. her yerde var. sadece turkiye'de degil ki. kurtler, yunanlilar, ermeniler, sirplar, almanlar, ingilizler, fransizlar ve daha bir cogu turk'leri sevmiyor. kurt irkini ve hatta pkk'yi, turk dusmanlarina ek olarak, amerikalilar ve kanadalilar (ki onlarin da turk'leri ne kadar sevdigi belli) destekliyorlar, seviyorlar. butun dis basinda kurtler ozgurluk savascisi, hak arayisi icinde olan, kucuk tatli birer pokemon. bir grup turk, ki bu grup %50 bile degil, kurt kelimesini k*rt diye yazdi diye gene ezildiniz bittiniz. canima tak etti artik irkcilik gorunce ayiplayanlar sasiranlar.

bir irki assagilamak icin bir cok kelime var ulkesine gore. italyansan; wop, polonyaliysan; pollock, afrikali/zenciysen; nigger, russan; commie, asyaliysan; chink'sin. azinliksin abi sen, her azinlik dunya'da assagilanir, irkiyla dalga gecilir. hele koyu tenliyseniz bu kacinilmazdir. amerika'da' kanada'da hic mi irkciliga ugramiyor hintliler, meksikalilar? yada ingiltere'de pakistanlilar? peki almanya'da yasayan turkiye vatandasi olan turkler ve kurtler? ulan dedikleri kelimeler keske t*rk falan olsa sadece.

bakin insaniz biz tamam mi, insanlar, bir cok memeli gibi suru halinde yasar. bu suruler ulke, bolge, irk, aile gibi ayrilabilir. turkiye disinda, gordugunuz turk kim olursa olsun irkina bakmazsiniz, sormazsiniz sohbet eder bi cay icer etrafta sizi anlamayan "gerizekali kanada'lilar" ile tasak gecersiniz atiyorum, surunuze en yakin o kisidir cunku.

turkiye'ye dondugunuzde surunuz degisir, demografiye gore bolunursunuz, gidip nisantasinda, etilerde oturan beyaz turk dedigimiz biri, bagcilar'daki kurtlerin yanina gidip onlarla takilmaz, zordur ornegi. kurtler beraber takilir, "yavsak turkler bize k*rt diyolar ayrimcilik yapiyorlar" der, turkler de "iyy igrenc ya kopek gibi uruyo k*rtler size ü yok" derler. ama her iki taraf da eve donduklerinde de ailelerine, eslerine kimse artik:"of ne salak ulkede yasiyoruz biz ya daha hukumet kuramiyoruz, millet sikik sokuk islerle ugrasiyor yemin ediyorum bu ulkenin %90'i gerizekali." der aksam yemegini catallarlar.

ARKADAŞLAR BEN RUSUM KESINLIKLE :DDDDDD ATALARIM GÖÇMEN HAJUM

Link at

berkay nereye gitsen internet draması amk, siktirgit bokpostalamana bak 15 yaşındamısın nesin

>tfw no süt beyaz Aryan gen

Kıskandım desu

tam bir KÜRD

Pis t*rk. Ulan ne günahımız vardı bunların skik ülkesinde doğduk yarabbim. Hırsız,barbar,akraba evliliği mahsülü hamam böcekleri.