/polska/

edycja stateczki+lucky star

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=LMFcUWTPstE
youtube.com/watch?v=qF9oclp8XZQ
twitter.com/NSFWRedditImage

postuje tu bo duble i nie memowy temat

Dobra edycja.

wiecie że anibe od tyłu to ebina?

wybieramy najlepsze stateczki
moje ulubione to Samidare, Yuugumo i Hatsuharu
wszystkie z klasy akatsuki oprócz Ikazuchi też fajne

Ja tylko przyszedłem sprawdzić dubelki i powiedzieć że
>stateczki dla kurwa dzieciaczków

o kurwa

a anime=emina
e-mina
elektroniczna mina
emotikon

chciałbym mieć taką żonę

ja temu stateczkowi bym possał kutaska a później mocno wyruchał chłoppusię.

ale to jest statek (dziewczyna)

nie w moim kanonie

podbijam stateczkową

wez, caly temat pelen anime pedalow jezus maria, same jebane nie roby tylko ugu calymi dniami spamuja

lucky star miało kurwa na plugu dzisiaj być

dobra nie zesraj się normiku
chuj plugowi i plugociotom w dupe

chodź

albo chuj wszyscy już tutaj siedzą

...

kurwa znowu 5 nitek czy chuj wie ile
szatniarz zaraz wszystkie usunie bo to pedał, ale nie możecie się kurwa ogarnąć z tym?

Szuru buru szuru buru, tu usługi porządkowe. Kogo zgarnąć?

Wszystkich oprócz animków

Nie mnie

sory ale twoj temat byl do bani wole zostac

wszystkich co założyli nowe po 17:30
co za nowokurwy pierdolone wiadomo ze sie idzie do starego-nowego jak jakis jest a nie zakłada się pięc kurwa nitek jebanych dla autystów le sarmatia mati postuj mapki polityczke swierze wydarzenia i bejty prosto z kara to je to cnie

lepsze to niż miliardowa edycja anime
kolejny dzień i znowu to samo

to
jakie bialorycerzenie kretynie, po prostu lepsza kobieta ktora przynajmniej wie jak palcowe sobie strzelić niż gówno ciche nie do ruchania co bedzie pierdolic "ała ała boli user".
wypierdalaj do swojej krainy wowik,

w dupie to mam animki szanuj a nie odpierdalasz autyzmy
ja byłem pierwszy w kolejnosci i chuj nie rozumiesz jak to działa to wypierdalaj na kara wykop r/polska czy skądkolwiek przylazłes

ja pierdole co za post juz bardziej jebanym anime debilem to just nie mogles byc wypierdalaj z tad w ogle cie tu nik tnie zapraszal, jebana dziwko masz caly board idz spamuj tam te swoje dziwki, tam jest pelno takich pedalkow jak ty, napewno sobie kogos znajdzie i sie razem w zawszone dupska bedziecie ladowac na zmiane

no co za debil kurwy kurewki dajcie mi kurwe bo przecież ruchanie seks najlepsze nie związek nie normalna relacja tylko seks penis into cipa

ale nie odpowiedziałeś mi na mój zarzut braku inwencji
miał racje ten ciul na łajbie - nuda panie nuda!

ja ten czerwony

twoje dupsko jest tak czerwon od tego calego ladowania

nigdzie nie ide pedale bo to moja deska mój czan i mój generał anime to czesc kultury tego czana czy ci sie to podoba czy nie a jak sie nie podoba to wypierdalaj tam gdzie masz innych antyanime zjebów których triggeruje dziewczynka narysowana przez japończyka

...

>/polska/ 3 tematy
no kurwa gratulacje
po jednej dla każdej polski

no zajebie cie zaraz myszka cicha czytanie przytulanie chujowa relacja chujowy seks animkowanie nie jebanie

Przestancie pierdolic o ilosci nitek zjeby. jak kurwa dzieci

>mmmm o tak skarbeńku ten aromat fiuta Jamala i innych 4 facetów z twojej cipki jest taki smaczny mmm ohoohh mmmm mniam mniam mnia wincyj wincyj wncyj
Ty kurwa debil, najlepszy związek to taki w którym powoli razem z twoją dp uczucie się uprawiać seks, na początku jedyna pozycja to misjonarz a potem z czasem coś innego, ale każdy Mati dzisiaj tylko
>no dajcie mi taką co mi wykurwistego loda dojebie XDDDDD

nie odwracaj kota ogonem mógłbym założyć pustą a i tak byłaby pierwsza w kolejnosci a ci debile dalej byliby debilami
inwencja to nie jest żaden argument nigdzie nie ma powiedziane że op ma dostarczać ciągle cos nowego bo jakby tak było to już by dawno ten generał zdechł

dobra pisze tu

marysia kocham cie

lol kultury to ty moze w szkole poszukaj, bo nic tylko smiecisz nam tymi swoje rysuneczkami

Ten gorszy żbsz

>nie odwracaj kota ogonem
to ty wciąż odchodzisz od tematu - jestes kurewsko nudny

w dupe se wsadz ten swoj seks pajacu niewyżyty dziewczyna się nauczy z czasem jak poswiecisz jej troche cierpliwosci i miłosci no ale po co jak mozna wybrac gloryfikowaną wersję masturbacji aka kurwe bo ma le doswiadczenie cnie

>po jednej dla każdej polski
*zaboru
tutaj mamy dla austriackiego
ruskie tu
prusacy tu

no to kurwa powodzenia jak myslisz ze jeden zwiazek i slub to taka czesta sytuacja debilu. a co jak ją zerżniesz a ona cie dumpnie bo bedzie rzygała twoim siedzeniem w domu? następna bedzie dziewica a ty nie i tu sie twoje myslenie niszczy pacanie

Kto /postuje we wszystkich póki szatniarz nie widzi/ tu?

>n-nie bo ty
skończyłes?
jedynym smiecącym tutaj jestes ty ze swoim bólem dupy bo ci sie nie podoba obrazek załączony do posta

W sumie ja

>skończyłes?
no danonek skoro tak cie piecze, że ci ktoś wytknął obsesję na punkcie jednego tematu no to przepraszam i już nie piszę na ten temat, wybacz

lepiej dać mapke albo gierke giereczke cnie

You guys post a lot anime, does that mean you're cute people?

polowa tematu to bez myslne anime rysunki, kurwo, nawet nic kurwa na temat, tylko pierdoc jak kto kogo za waifu ma, no ja pierdole, co za homogeny jebane, jedym smieciemtutaj to jestes tylko ty, polska nie dla pedalow wiec wypierdalaj

ano
byle nie za często to samo
do bajek jako takich nic nie mam, sam czasem obejrze

No elo,
tak się zastanawiam tak czysto hipotetycznie
jakiś kraj pierwszego świata
powiedźmy że niemcy
i jakiś krat też pierwszego (?) świata
powiedźmy Polska
wytoczą sobie wojnę
i piechota będzie sobie walczyła w lesie
to jak będa się odróżniać skoro wszyscy na zielono?

yes!

Yes :3

nie no kurwa lepiej marcwelkowi odpisywać cnie mapki mapeczki hiv polityczka mmmm dajcie mi poważne dyskusje o poważnych dorosłych sprawach jak martwy typ z ełka mmmmmm

Cute, would like to hug you guys one day.

Yez :3

We are all actually cute anime girls in real life.

Pic related, literally me.

We will wait for that day

twoj wybor, a ty wybrales jebane anime, mama i tata spewnie dumni z twojej narzeczone co

Awesome!

>odróżniać skoro wszyscy na zielono?
nie prawda żbsz
różne te mundury są, tacy amerykanie to biegają w ACU co szarawe jest
chodzi o różnorodność jaks i zmienność, chociaż minimalną, a wklepywanie ciągle i ciągle tych samych obrazków to nuda żbsz

Na ukrainie jak Ukraińska armia walczy z separatystami to muszą zakładać niebiesko żółte przepaski na ramię (to miało swoją nazwę ale zapomniałem) żeby się rozróżniać od ruskich
więc ta różnica czasami nie jest zbyt wielka żbsz

nitki animemowe gierkowe są comfy ale p*lityczka to smród jebany zawsze jest
zresztą poprzedni nie był o anime, jeszcze wczesniejszy miał anime w opie ale poza tym w ogóle o nim nie był
także zarzut powtarzalnosci z dupy, a nieoryginalnosci powinienies zarzucić każdemu kto kiedykolwiek zakładał bo wszystko już było

...

No elo
właśnie powstanie

ciągle daje inne obrazki ale chuj nikt nie chce zauważyć no bo po co wtedy nie bedzie argumentu ze sie powtarza

dobrze już dobrze
bardzo ładne obazki postujesz nie złosc się

Wszystkie stateczki wyglądają tak samo żbsz.

To.

wiesz co jakos dziewczynie z którą całowałem się na sylwestrze nie przeszkadzało że na anonimowym forum o anime robię polskie nitki z anime w opie
może dlatego że nie wspominałem, i może też dlatego ze to nie ma żadnego kurwa znaczenia i tak naprawde to spierdony same sobie przyganiają że gdyby nie gierki anime itp to by byli królami życia, ludzie bez nich to dynamiczni a z nimi spierdoleni, a tak naprawde to możesz być po obu stronach niezależnie od doboru hobby
możesz być spierdoliną interesującą się piłką nożną i normikiem oglądającym anime

Szanujecie dojce
czy raczej nie?

nie zgadzam się

>wiesz co jakos dziewczynie z którą całowałem się na sylwestrze
a dzielisz się tą wiekopomnym wydarzeniem bo?
kurwa user nie za dobrze to o tobie swiadczy

oczywiście, że tak

parzyste postuje tu

nieparzyste w /sarmatii/

są okej

debil chciał napisać wiekopomną chwilą, ale pewnie nie wiedział jakie ha. kompromitacja.

bo mi zarzucasz ostre spierdolenie to tylko informuję grzecznie że się mylisz

dawajcie zdjęcia lewej połowy twarzy

czy to ten słynny user - detektyw?
youtube.com/watch?v=LMFcUWTPstE

oczywiscie, tylko prawiczki jebane co cycka w rece nie miały mówią że małe są fajne. jebani idioci

...

tylko u mam w srednim wieku co duzo dzieci mają i są mocno mleczne
nastolateczki dziewice powinny mieć malusie

ten normicki ból dupki o jakieś azjatyckie bazgroły xD
za każdym razem

>tug chciałbyś do wojska ale jesteś zbyt wielką ciotą i się boisz

>bo mi zarzucasz ostre spierdolenie to tylko informuję grzecznie że się mylisz
to akurat nie ja ci zarzucałem
ale takie chwalenie się jaki to jestes normicki wskazuje raczej na to, że cos tam u ciebie nie tak dziecino
ale może się mylę, przysłowiowy chuj to wi

>to nie ja
lmao jestes debilem i tyle

mylisz się bo się nie chwale, po prostu

nie ma się czego bać, teraz fali nie ma
mocno cie dojadą tylko w zmechu, no może w czołgach
gdzie indziej nie jest źle żbsz

Kiedy wzywa polska
moim honorem jest postowanie animków

nie zwarzaj na niego, tez sie chwalilem moim pierwszym pocalunkiem z rodzicami

>tug twoj tato tępił Biedronia w szkole
>gdzie jest on a gdzie moja rodzina
chujowo mieć prawacką rodzinę

szanujecie brodke?

youtube.com/watch?v=qF9oclp8XZQ

Kurwa, ale czołgiem to bym pojeździł.

mam wobec ciebie takie podejrzenia bo normalny by czegos takiego nie napisał
po co się tym dzielić ze spierdonami, zwłaszcza, że to nic niezwykłego przecież