/polska/

edycja muzułmańska

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=kmZmCkccX9o&feature=youtu.be
youtube.com/watch?v=aoFr6V1tY8I
wpolityce.pl/polityka/277015-szokujaca-struktura-wynagrodzen-w-polsce
youtube.com/watch?v=ieQ1rAIjzXc
twitter.com/SFWRedditVideos

/brit/

>edycja muzułmańska
>/brit/ pojawia się w 41 sekund
poezja

dobrze zmemione

>m*zułmanie

chinatsu to żona

/sralt/

żonka

brawo yeti

włoski

excellent post muhammad

>tug ojciec za grubo pokroi frytki

Bez obrazy, ale jeżeli macie więcej niż 20 lat i nigdy nie mieliście dziewczyny, jesteście tak bardzo w tyle że ma się już nawet co tym przejmować. To poprostu się nie zdarzy, a nawet gdyby wam się udało (co się nie uda) to będziecie tak niedoświadczeni że zostawiłaby was po pierwszym dniu. Musicie zrozumieć że dziewczyny randkują i wchodzą w związki już w wieku 13 lat. Jesteście dorosłymi mężczyznami i nawet nie trzymaliście dziewczyny za rękę. Nie da się już tego naprawić.

marysia to moja żona

zdech jak papież

marysia to kurwa jebana

@69399798
totalny autyzm

zajeb sie frajerze

ale po co to zmieniać?

sam se zrób gówniarzu pierdolony następnym razem

t. ojciec

>edycja muzułmańska
>/brit/

hej, przynajmniej nie jestem cuckiem uganiającym się za k*bietami i jakimś wyimaginowanym dziedzictwem

kurwa cwelu zraniles mnie :-(

stęchła kopiuj wklejka, trąca myszką (nie, nie szarą)
żbsz

>miej za gówniaka loszki gdzies
>teraz chciej szara myszke
>badz zbyt uposlezony spolecznie zeby jakas wyrwac
W-wszystko zgodnie z keikaku haha (keikaku znaczy plan)

W sumie to nie pojmuję jak sklepy w stylu Vistula czy Bytom funkcjonują w Polsce. Zasadniczo rozumiem jeszcze biedaków kupujących w jakimś gównosklepie czy innym targowisku poliestrowe "garniaki" za kilka stów, bo na nic lepszego ich nie stać.

Ale co za debil kupuje Bytomowe czy Vistulowe garniaki z wieszaka za 1500-2000+ złotych (skądinąd przyzwoitej jakości - porównywalnej z wieszakowymi garniakami o podobnej cenie w krajach zachodnich), skoro w polskich warunkach za podobną cenę można uszyć garniak na miarę?

gdzie się podziały polskie seriale?
youtube.com/watch?v=kmZmCkccX9o&feature=youtu.be

>jedzenie frytek
>>>/usa/

Z obrazą, ale jeżeli macie mniej niż 2 lata i zawsze miałyście chłopców, jesteście nie bardzo z przodu że ma się już nawet co tym przejmować. To pokrzywo się zdarzy, a nawet gdyby wam się nie udało (co się uda) to będziecie tak doświadczone że zostaliby z wami przed ostatnim dniem. Możecie przestać rozumieć że chłopcy nie randkują i wychodzą ze związków już w wieku 31 lat. Jesteście małoletnimi kobietami i nawet trzymałyście chłopców za nogę. Da się to jeszcze zepsuć.

...

>walenie konia do swojej żony
>to nawet nie jest zabawne

jak ty się kurwo mała do ojca zwracasz

pakuj walizki jutro wypierdalasz z mieszkania

>walenie konia
dzieciaczki z powrotem do licka

NIE ZNASZ POTRZEB MOJEGO CIAŁA

bo metka

mam nadzieję że po gwałceniu dbacie o swoje żonki?

ja nie walę do licek tylko do pupek i cycuni

jestes słaby psychicznie

nie

bo ludzie nie wiedzą że jest cos takiego jak ciuchy szyte na miarę

nie wiem gdzie ci uszyją za 1500 złotych ładny garniak na miarę, ale jak znasz takie miejsce to się podziel, chętnie skorzystam

Mam nadzieję że to mleko.

>pisze wiersze
>sra
tylko Bóg mógł pisać wiersze

maślanka żbsz

Metki w garniturze nie widać.

Chociaż coś w tym może być bo kiedyś wpadłem do Vistuli po poszetkę i jak spytałem czy są jakieś bez ich loga na połowie powierzchni to patrzyli na mnie bez zrozumienia.

Szejk proteinowy

oczywiście

codziennie jej daje do picia dla zdrowia

Bo kupujesz graniak z wieszaka a później idziesz do krawcowej żeby ci go dopasowała.

...

Dowód na to ze hibike to najlepsze anime

>krawcowej

baby chuj się znają na krawiectwie, żeby dobry garnitur zoperować bez skazy na materiale musisz szukać chłopa

na gotowaniu to samo, gourmet cuisine to domena męska bo baba to może najwyżej bigosu napierdolić garnek a i tak będzie byle jaki

musi zjeść WSZYSTKIE JAJKA

Trzy lata temu szyłem w Krakowie u Turbasy za 2000 zł.

To nie jest na miarę.

Muzyczka!
youtube.com/watch?v=aoFr6V1tY8I

kurwom

szafirowa była najlepsza żbsz

A wycałowałbyś żonę po takim drinku?

*w sumie to już cztery bo jakoś w pierwszej połowie 2013 to było

prosiłem o taki za 1500, nie za 2000
masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem?

zawsze pilnuję czy nie wypluwa i nie pozwalam odejść od stołu dopóki nie otworzy buzi i nie pokaże czy wszystko ładnie połknęła :3

Jaki jest u nas tak własciwie podział klasowy?
5% wyższa
5% srednia
90% niższa?

...

Tez o tym myslalem, nawet jakbym trafil na dziewice to by stwierdzila ze musi cos byc mocno ze mna nie tak skoro do tej pory nic nie zdzialalem i by spierdolila.

oczywiście - w czółko, uszko i policzek :3

...

>średnia 5%
metki widać tracą sens

Na policzku to akurat mogło jej jeszcze coś zostać.

To ty masz problemy, napisałem "1500-2000 złotych" i "podobną" cenę.

Poza tym Turbasa dość znany i Kraków nie najtańsze miasto, na pewno nie reprezentuje puntku zero skali.

>film disneja, 2017
nie ma żadnej propagandy antysemito :)

Bycie samotnymi nie jest takie złe, w każdym razie jest lepsze niż bycie i tak samotnymi z alimentami albo z kurwą która cie zdradza i dziećmi które cię nienawidzą.

I'll be staying for like 3 days in Warsaw soon, what is there to do? I don't care about nightlife desu, I'd rather just do some sightseeing, or visit some museums.

Poland literally one of the best European (not eurocuck union) country. I hope you already removed all kebabs?

>tug nie masz autyzmu jak reszta tej nitki
dzieki Bogu

wpolityce.pl/polityka/277015-szokujaca-struktura-wynagrodzen-w-polsce

...

Dobry.

kebabs>r*ssians

...

come ice skating with me

Żygać się chce żbsz, mieszanki rasowe to biedne dzieci nienależące do żadnego środowiska i niemające miejsca które mogłyby nazwać domem.

>visit some museums
warsaw uprising museum and copernic something something are kind of cool you know

((((((((((disney))))))))))))

>I hope you already removed all kebabs?
tatars are rather respected

Ahmed, you must go now.

muzeum żydów polskich

Tatars are not kebabs, right?

szeroki odpisz bo sie zabije

t. czeczen

youtube.com/watch?v=ieQ1rAIjzXc

Szeroki nie odpisuj

I dunno I'm kind of dumb you know pal
and also some tunisian dude killed some pole in the city of Ełk not so long ago

Tatars are like kotlet mielony but without frying

2% wyższa
6-7% ((((średnia)))
reszta biedaki, z zaznaczeniem że u biedaków też jest podział, jedni sa prawie prawie w średniej, tak że gdyby im odjąć gówniaka albo 2 to by się łapali, inni to typowe golce co nic nie odziedziczyli i nic po sobie nie pozostawią i jakoś egzystują i ostatnia podgrupa to patola żyjąca z dobroci państwa

...

za każdym jebanym razem

>tfw want to go to russia to find loving wife

Dlaczego on jest taki perfekcyjny /polska/?

jest i ON

ehh

o miło widziec amatora wysokiej jakosci ripów