Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=mGQLXRTl3Z0
youtube.com/watch?v=DKOefJU0Uco
youtube.com/watch?v=o1dBg__wsuo
twitter.com/SFWRedditGifs

Màsodik

nem

igazán sajnálom a nat geot, hől. Most megnéztem és 2003-tól meg van az összes

a kalapszeder meg nem értem, hogy jön ide

heló

>2003-tól meg van az összes

amúgy a nesönel dzseográfik mióta van tele ilyen szociológiai szarokkal? utoljára mikor láttam még növényekről/állatokról szólt.

jó a kérdés

szép lassan kúsztak be, de a novemberi pl az teljesen klasszikus volt

sokkal jobb mint ha animefigurákat venne és a GameSzarra lenne előfizetve

TÖRŐD

hagyad szegényt, olyan éles, hogy még megvág

hány ezret basztál ki olyan hírekre amit bárhol máshol az interneten megkapsz részletesebben és ingyen? Ja és a mellékelt shovelware szarokat meg sem említem

...

youtube.com/watch?v=mGQLXRTl3Z0

Kéne bele egy két brékdáun meg vubvub

A helyeskék szeretik a hosszú vékony sebhelyes eres faszt ha beléjük megy tövig? Vagy inkább a húsosabb típus kell nekik?

...

Csak az NCF (Nagy Cigány Fasz), gádzsó

>sebhelyes
nem, Slomikám. Vissza kell menned

a húsosabb vastag az amit birnak. azt nem birják ha a méhszájukat böködik egy hosszú vékony szarral

Többször is postáztad már, úgyhogy ráharapok. Mitől sebhelyes a faszod?

biztos mert mások is ráharaptak

>aaa végre sikerült megírnom a Lovacraftos szart
HALELÚJA!
HALLELÚJA!

Anyád ráharapott
X DDDDDDDDD

ez nagyon tetszik

túl sok volt a mémlordkodásból

>ráharapok
Na oszt fiam buzi-e vagy?

akkor ez a mai nap egy sikeres nap volt számodra is

>origój

Úgy értettem, hogy ráharapok a csalira, ti kis huncutok.

>saul fia: 1 oszkár
>fidesz: 0 oszkár
Igazán elgondolkodtat.

Jaja.
Már úgy voltam vele hogy kiugrok a kurva ablakon.
Bár nem hiszem hogy egy métertől akkora bajom lett volna.

kell idejönni rontani a levegőt kibaszott újköcsögök asziszitek vázák vagytok, de épp, hogy megszáradt az agyag a betyárkörtéteken

D:
Legalább egy jó pontom lenne gecy de nem találok sehol :(

Kibaszott martfűi rém nem is martfűi volt hanem földvári.

>VÁMHÁZ KÖRÚT KI-ARRRGGHHH

ne a nőt nézze!
kedvenc reklámaim voltak
youtube.com/watch?v=DKOefJU0Uco

igazi zsidó kézműves volt, hiányozni fog

kek

youtube.com/watch?v=o1dBg__wsuo

Bolygó vagyok.

kéne újra aikidózni

>arcom amikor rájövök, hogy egyik táblán sincs sakk generál
Miért mindenki ilyen törpeagy ezen az oldalon?

MAGYAR TESTVÉREK mikor?

Majd ha nem 120 kiló leszel.

120 kiló tömény izom, KÖCSÖG

120 kiló tömény izom soha nem leszel Peti

A maaaaagyar tesók csak a tömegelést ismerik, te béjata balos.

Legszarabb mém a fonál történetében

ENNYI KUTYÁK

RESPEKTÁLJATOK MAGYAR TESÓK
NŐTTEM

De akkor nem fogsz úgy kinézni, hogy komolyan is vegyenek. Ha a NÓÓDÖN BRÁDÖk kövérek lennének, mindenki kövér bétáknak gondolná őket, akik sírnak, mert nem tetszik a rendszer.

szép csöcsök, rikárdó

Te vagy a legszarabb mém a fonál történetében.

Egyébként ma tanulmányoztam Észtország történelmét, és arra jutottam, hogy ha valaha szomorkodnátok hogy nekünk milyen szomorú történelmünk van, gondoljatok csak az észtekre.

>menőnek hiszem magam amíg az első 12 éves cigángyerek össze nem csuk félkézzel

Miért nekik milyen szomorú történetük van?

Az izom te fasz


Hol a faszomba van a férfikabátom bazdmeg

>észtek
kik?

nekik szó szerint nincs történelmük
szlovákia szint

nekünk azért szomorú mert sokkal jobb helyzetben lehetnénk, az észtek meg szerencsétlenek az idők kezdete óta

Hát jóformán ha összesen 30-40 évet voltak független állam a X. századtól kezdve, hol a svédek, hol a lengyelek, hol a németek, hol az oroszok, de valaki mindenki ült rajtuk

igen, így pedig mindenki kigyúrt bétának gondolja őket, akik sírnak, mert nem tetszik a render

észtország azt a párszázezer gopnyik hulladékot leszámítva kb 15ször olyan fejlett hely mint magyarország

Miket tartasz olyan sarkalatos pontoknak a magyar történelemben, ahol azt mondanád hogy ha itt nem balra megyünk hanem jobbra most egész máshogy alakultak volna a dolgok? Nem mémelek, kiváncsi vagyok

nem ő de
mohács

Jó. És ott mit változtatnál?

jó tudom nyertél volna. Kicsit kifejtve értelmesen?

nem ő, de pl valakinek nem kellett volna Szarajevóban paráféznia

az a párezer gopnik kiteszi a népességük 30%-át kiteszik és mai jólét kurvára nem = történelem amúgy meg annyira élnek jól kb mint Lengyelország ami nem nagy cucc

ha nem özönlenek be a törökök, azaz meg tudjuk védeni az országot

ha nem esik szét a monarchia

ha nem vesztjük el az első vagy a második VH-t

Mátyásnak ki kellett volna nyírnia az összes nemest.

Bocs gazsi, de muszáj ezt cenzúrázni, mert sérti a jóízlést.

Azt, hogy a nemzetközi politika következő 5 évszázada hogy változott volna ha egy európai középhatalom nem darabolódik szét és szűnik meg relevánsnak lenni teljesen értelmetlen elkezdeni boncolgatni. Viszont ami ma a leginkább megakadályozza azt, hogy ez az ország rendesen tudjon fejlődni az a kretén kisebbségi-és áldozatkomplexusos pesszimista gondolkodás, ez pedig elképzelhető, hogy máshogy alakul egy olyan országban, ami (tegyük fel, hogy) megőrzi a függetlenségét.

TÖRŐD TE FASZ

MIT DOLGOZTAM AZOKÉRT AZ IZMOKÉRT

>kisebbségi-és áldozatkomplexusos pesszimista gondolkodás
Ezt én is nagyon nagyon kártékonynak tartom

Nem ő, de szerintem:
>2. vh kiugrás/szálasi
>Árpádház kihalása után idegen királyok meghívása.
Szinte minden más automatikus szopás volt.
Ott sok minden nem alakult volna másképp. Előbb utóbb úgy is leigázták volna legalább azt a területet, amit így is sikerült és Erdélyt, ha nem egész Magyarországot

>ezek szerencsétlenek

annyira nem szerencsétlen az, aki egy normális mentalitású és fejlődőképes többé-kevésbé jómódú országban lakik. Az észtek ha most nem is tartanak annyival előbbre, mint mi, teljesen nyilvánvaló, hogy a közeli jövőben sokkal dinamikusabban fognak fejlődni. Az egyetlen dolog, amivel vigyázniuk kell, az Oroszország.

tesik ajánljatok jó mechanikus billentyűzetet 30000 orbán tallérig

Werbőczynek kellett volna kiirtania az összes büdös parasztot.

t.Oligarcha

>t. egy kádárnyugger büszke vörös sarja

A világháború akkor is kirobbant volna.
Semmi esélyünk nem volt a törökök ellen. Ausztiának is csak azért volt, mert Bécs távolabb van Drinápolytól, mint Buda.
Ha nem esik szèt a Monarchia most valószínűleg mind németül beszélő traktorosok lennénk.
Az első meg a második vh eseményein meg jóformán semmit nem tudtunk volna megváltoztatni.

>Le Putyin bármelyik pillanatban leigázza európát
Sok volt a zsindex, hől

Tud valaki valami jó átfogó, de nem túlságosan a részletekbe belemenő könyvet ajánlani a magyar történelemről a honfoglalástól indulva? Szégyenlem de az 5 év alatt megkopott a tudásom és szeretném felfrissíteni, meg kiváncsi vagyok miket veszek észre így idősebb fejjel

A magyar nép története,Művelt nép könyvkiadó 1955 Budapest
Legjobb

Csak és kizárólag a népvezér által hitelesített nemzeti történelemtankönyv!

Olvasd el a vastagbetűs részta törikönyvedből

napi emlékeztető, hogy a zsidókat a dunába kell lőni mihamarább

Magyarországnak nincs történelme (((Szent István))) óta.

>1955
'46 és '89 között kiadott történelem vagy irodalomkönyvet nem vennék a kezembe hől

>Ha nem esik szèt a Monarchia most valószínűleg mind németül beszélő traktorosok lennénk.
Ez faszság de még akkor is jobb lenne mint a mostani helyzet. Vagy ahogy alakult

>Semmi esélyünk nem volt a törökök ellen. Ausztiának is csak azért volt, mert Bécs távolabb van Drinápolytól, mint Buda.
Nem Ausztria győzte le a törököket hanem a szent liga ami több nemzetből alakult és csak azért mert már rájöttek hogy már elég közel vannak a csótányok a nyugathoz. Ha ezek előbb észbekapnak akkor meg lehetett volna állítani a törököket a balkán egy vonalánál addig amíg nem esik szét belülről a birodalom

szép szalmaszálemberezés

Ez.Komcsi zsidó propaganda meg hollókosztozás a legtöbb.

aztán ellenünk is háborút hirdet a világ zsidósága mint Adolf ellen.
Előbb a Lakatosokat, azokat mindenki utálja a világon.

milyen switchel?

Pedig szerintem kifejezetten szórakoztató a marxista történészek munkáit olvasni hől.

Amikor feldobtam a témát én is így gondoltam. Ami 1914 után történt abban már nem voltunk döntési pozícióban.
Én amit személy szerint kritikusnak tartok az a következő (Olvastam róla bővebben is)
A nemzetiségekkel kapcsolatos politikára tudom visszavezetni az egész trianont. Egyszerűen struccpolitika folyt, és nem voltak hajlandóan figyelembe venni hogy mekkora mennyiségű emberről van szó. Az, hogy ausztiával meg a nemzetiségekkel is két fronton kellett állandóan kűzdeni a lehető legrosszabb pozíció volt. Egy megfelelő unión alapuló rendszert kellett volna létrehozni, megadni nekik az anyanyelvi oktatást, ha az megvan a tisztességes magyart, stb, a lényeg hogy egészséges harmónia lehetőségét megteremteni.
Ha ez megtörtént volna nem szaggatják szét az országot, a habsburgokkal szemben is kedvezőbb pozíciót lehetett volna kiharcolni, és nem csak sodródunk mint az utánfutó az 1. világháborúba

Nektek tán nem tűnik megbízhatónak ez az 1953-as remekmű?

>ha ezek előbb észbekapnak
Senki le se szarta, hogy pár visszamaradott veteményeskert a törököké lett hől. Ahogy az se zavart senkit, hogy Bizáncot elfoglalták.

Ez a baj, öcsémnek odaadtam az összeset az a hülye meg elajándékozta a rászorulóknak a gimiben.

Ez igaz, akkor valahogy a balkánköcsögökkel kellett volna összefogni az oszmánok ellen

>kurva anyátok
what does it supposed to mean?