/tr/ - işid edition

youtube.com/watch?v=c-dlodiZpws

Other urls found in this thread:

hurriyet.com.tr/firat-kalkanindan-aci-haber-2-sehit-2-yarali-40326984
youtube.com/watch?v=csO6oKaMewk
youtube.com/watch?v=Cgth4JaF-G8
youtube.com/watch?v=cJr226idrFg
twitter.com/NSFWRedditVideo

ZENCİ=ALFA=30 CM=BBC

GERİLLA SİKMEYE ARA VERİNCE MÜCAHİDLER DEVAM EDİYOR ELHAMDULİLL*H

hurriyet.com.tr/firat-kalkanindan-aci-haber-2-sehit-2-yarali-40326984

helal olsun mücahidime islam devletime el bağdadime halifeme

youtube.com/watch?v=csO6oKaMewk ÇEÇEN = ÇERKES = ALFA

UYGURLARI DÖVEN ÜLKÜCÜLER HAKLI ÇIKTI

ÜLKÜCÜ = ALFA

ULU ÖNDER APO'NUN SİKTİĞİ ş*hİT KARISININ AMINDAN SIZAN DÖL >>>>>>>>>>>>>>>>> atapiç(sydbsp kamal, karı sesli ibne alkolik)

>2017
>t*rkİYE'de hala elektrik yok
ben halepe taşınıyorum mOrUq orada elektrik var en azından

halep>tr*bzon mOrUq
>her yer ülkuçu
>her yer çomar
>elektrik yoq
>her hafta su kesintisi
>bok gibi mimari ve apartmanlar

ÜLKÜCÜLER , ATAALFA, ATAALFACILAR, TİGİR:ER, IRKÇILAR NE GÖT YAKTI BEEEA :DDDDDDDDDDDDD

belediye ülkuçuları ne zaman zehirleyecek

Bugün #BerkinElvan'ın 18. doğumgünü...

trabzonda ülkuçular aynı kuduz köpek gibi sokaklarda dolaşıp öğrencilere saldırıyo aqqqq
ülkuçu=kuduz köpek=parazit

hahahhahhahaahahhahahahaahhahahahahahahahhahahahahahaahhahahahaaha

Burası Bokistan.

pompalım olsada ülkü ocakları shooting yapsam

%90 ülkuçulardır

ŞANLI KÜRD GERİLLA'larına katılam
ülkuçu ş*hİT edem
ULU ÖNDER APO'ya biat edem
türkeşin mezarına sıçam
vay ülkuçu piçi vay

Defol git lan bizim bir tane ulkemiz var o da TURKIYE
Utanman yokmu?Bu memleketten yediğin ekmekten utan
YAZIKLAR OLSUN

arabam olsada sokakta dolanan ülkücüleri ezsem

n-niye öyle dedin şimdi ;_;

çocukluğuma dair hatırladığım en güzel anılarımdan. düşünüyorum da her şey çocukken güzel galiba.

evin misafirlerle neşelendiği günlerde bir an önce akşam olmasını isterdim küçükken. ev misafirle dolup taşınca çocuklara yer yatağı serileceğini bilirdim çünkü. bütün çocuklarla birlikte yer yatağında yatacak olmak ayrı bir heyecandı benim için.

düşünüyorum da meğer ne güzel günlerim olmuş çocukluğumda. ne güzel heyecanlarım, ne güzel telaşlarım olmuş sevinç ve hüzün dolu.

insan çocuk kalamıyor tabii. zaman geçiyor. büyüyor. telaşlar değişiyor, sevinçler azalıyor, insan hüznün daha çok farkına varıyor.

insan, artık yatakları serecek biri olmadığını anladığında büyüdüğünün farkına varıyor ve büyüdüğünün farkına vardıkça hissediyor hüznü.

yatakları serecek biri olmadığında misafirler de gelmiyor artık. ev dolup taşmıyor. insanların neşeleri birbirine karışmıyor. ev hep sessiz.

her şey çocukken güzel sözlük.
çocukken sevinç dolu.
çocukken masum...........

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

oqumadım

oqudum

>her yer çomar
>bok gibi mimari ve apartmanlar
T*rkiye'nin %70'i gibi yani?

Nasıl avropa proxysi alıyon hojum?

>%70

Ah be dönerci. Arada bir uğrasan Türkiyeye bu kadar delüzyonel olmazdın. %95 diyelim biz ona.

EN AZINDAN VAKTİ GELDİĞİNDE TOPLAMA KAMPLARINA GİTMEYECEĞİZ MORUQ :DDDDDDDDDDDDDDDD

Ne ima ediyosun kocum?

Galatasaray is the best team in Turkey

VAKTİ GELDİĞİNDE BÜTÜN D*NERCİLER KETLENECEK MORUQ

youtube.com/watch?v=Cgth4JaF-G8

3-4 ay içinde cebimizdeki 100 birim alım gücü olarak yaklaşık 80 birime düştü. ve günlük-aylık giderler minimum %10 arttı-artacak. ve ben hala dolar almadım

>ohk arkadaş sahibi olmak için fazla zekalıyım
youtube.com/watch?v=cJr226idrFg

KURBAN OLDUĞUM ALLAHIM VERDİKÇE VERİYOR :DDDDDDDDDD

hey t*rk bro's. Would it be horrible for me to send nudes of a turkish girls to her brothers/university friends on fb?

I am kinda annoyed that she fell for my catfish. It's a korean fuckboy, and this slut did everything I asked her. Put sharpies in ass etc.

I remember you faggot
Just tell us her name

İZMİR KEEEEEEEEEEET SEEEET XWEŞŞŞŞŞŞ

Either post them here or fug off wh*teboi

Noolmuş qnq :dddDddDdd

Whad do people in Turkey think of premarital sex? Is it forbidden only for "good girls" like in hypocrytical patriarchal societies like Russia or for both males and females? Or is it like in Western world and Turkey was affected by Sexual revolution as well?

Chances are most people would claim that their culture is the superior one, otherwise they would’ve adopted a better one. Besides, most people live within their bubble.

More self-aware people may concede of superior cultures outside of theirs (either by observing the outcome or studying the practices) but are unable to adopt it without the support of their immediate circle, or it’s outside of their capability to take the lead.

fuck turkey and russia
both abortions of the byzantine age

LAZ PİÇİİİ BEN SANA BURAYA GELMEYECEKSİN DEMEDİM Mİ ULAN!!!!!!!!!!!!!!
SİXTİR GİT YUXUNDA ÖL AMANA GOYEM :DDDD

Adliye bum bum

post nudes .

turkey is closer to russia in many aspects than any other country imo.

>>aponun ve gerillalarının devletin bir işi olduğunu bilmemek
>>devlete sövüp saydırıp kurduğu teşkoya tapmak önderi bizim köpeğimiz olduğunu bilmemek

ax be harbiden axx bu shitpostcular , kamal ve berkay orospu evladı vallah billah eğitilmez

Yeah equally shitty

Someone kill Erdo.

He's crashing this country!

berkin elvan picin mezarina yas gununde bokumu yapmaya+istiklal marsini okumayi+akp'ye oy vermeye+sehitlerimize,milletimize ve devletimize dua etmeyi seviyorum moruq

yep.

bakir ölücem

>berkin elvan picin mezarina yas gununde bokumu yapmaya+istiklal marsini okumayi+akp'ye oy vermeye+sehitlerimize,milletimize ve devletimize dua etmeyi seviyorum moruq

ahahahahaha

14 yaşında yavrum. evden ekmek almaya çıkmış, yolda polis tarafından vurulmuş evlat

evlat diyorum; doğurmadan önce bunun anlamını bildiğimi sanırdım... hayır, bilmiyormuşum... bu kadar derinini bilmiyormuşum...

evlat diyorum, tüm bir kainatı seriyorum önünüze... annesi için, ailesi için anlamı bu çünkü...
can diyorum; nefes diyorum... tek bir nefesine ömrümü veririm evladımın...

berkin'e annesinin gözüyle bakın, ailesinin gözüyle bakın...
o zaman (belki bi nebze) idrak edeceksiniz...

katil polis! çek sefil gölgeni artık çocuklarımızın üstünden!

hll qnq 10/10 cringe

HAHAHAHHAAHAHHAHAAHA

izmirde ne oldu?

türkiye öldü

Tomboy için salla
Literal olarak hiçbir kötü yanı yok

...

Ekşi yine hemen kapanmış. Yav ne tırsak bu adamla yav.

yuvarla

İkiniz de vayfumu çaldınız oorrrrrrrospu çocukları

roll

Biraz da gülelim.

bu nasıl bir dil ulan gerizekalı mısınız siz? adamların jargonunu saçmasapan türkçe'ye çevirmeler falan. çakma herifler.
cehaletinizi sikeyim, ben gidiyorum.

Burada kal

>bu kadar yeniibne olmak

>YENIYEEEEEMMMMM

ben ayyaşı istiyordum zaten zamqi, onu yuvarla değiş tokuş edelim :-DD

:-)

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

ayh yanlış olmuş sana diyordum kendime cevap verdim

>99
Senin için geliyorum

AXXXXXXXXXX BEEEEEE

yüzkitabına geri dön kardo :DDDDD yoksa kulaklarından tutar 7 silsilenin amına korum.

yüzkitabı olsa yine iyi aq
Sup Forumsde gezen adamın aykyusu 70den yüksek olamaz

ruskitürk bu benden duyun :DDD kafayı yedi *kş*'de siktir olup gitmek başlıkları okumaktan

Sup Forumstardler ne got yakti beeeeeee

>ünlü uyumu nedir

unlu uyumu yapmamam ne got yakti beeeeee

bu tiple bu enerjiyi nereden buluyorsun şizo?

o ben degilim qnq

>ohk /tr/ için çok akıllıyım

Problem?

o zaman bu adamı toru menesi yapabilir miyim? sorun olmaz yani senin için değil mi?

yap ama masum cocuga yapmis olursun :DDD

profil linki atsana merak ettim gidip benim oldugunu sandigin kimi buldun

şaka yaptım lo uzatma.

olum adam literally ekşici bakın şuraya :DDD

>lo

*sulalene ve soyuna caktirmadan soykirim yapar*

fucking c*rds

bu adamlar ciddi mi aqq ekşide okuduğu her şeyi ciddiye alıyor

öfffff patlamada 2 kişi ketlenmiş sadece ben yatıyom

adam doğru söylüyor

>>>eksi
>>>reddit
>>>new york times, the guardian, sol haber

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMM

ülkücü patakladıktan sonra KÜRD qnqlarımlan beraber kerhaneye gidip ş*hİT kızına gangbang yapmak en sevdiğim hobim

...

nasıl da aslan gibi koşuyor, elinde bir beylik tabanca ile. "ben trafik polisiyim" demiyor, kalaşnikofa doğru koşuyor, metrelerce uzaktan geliyor, ölümün, ateşin ortasına ortasına, mermisi bitene kadar deniyor, belki şarjörü bile tam dolu değil. öyle bir cesaret ki bu, karşısındaki alçak, siniyor aracın arkasına, belki ölü taklidi yapıyor, o kadar yüksek silah üstünlüğünü kullanamıyor bile, şehidimizin mermisi bittiğinde, kalkıp onu sırtından vuruyor. bu sahne var ya bu sahne, bu sahne ne kadar haklı olan şu "yapmayın, öldürmeyin bizi" feryadımızı duymayan, orospu çocuğu kahpe varsa hepsine özet niteliğinde. ne kadar şerefsiz olduğunuzun, hepinizin nasılda aynı olduğunuzun, şehidimizin tırnağı olmadığınızın, olamayacağınızın özeti ulan bu sahne. sizin duymayan kulaklarınıza, görmeyen gözlerinize girmez mi ulan bu sahne? ne kadar hdpkklı ne kadar hümanist geçinen satılmış varsa alın size kürt şehidimiz, şerefiyle vatan aşkıyla ama hepsinden önce mertliğiyle, cesaretiyle. itin eniği gibi, böcek gibi oradaki alçak gibi değil. aslan gibi düştü o izmirin asfaltına, izmirin dağlarına çiçek olup açmaya, bizlere umud olmaya. sen ölmedin şehid fethi, vatan hala senin omuzlarında! vatan senin omuzlarında!