/tr/ - Üstad Özden Aydın edition'u

Dönemin yakışıklılarından sabetayist yahudi dönme Vedat Uşaklıgil yani sabetayist yahudi dönme Latife Uşaklıgil'in amcaaoğlu ya. yine Çankayada güya intihar edenlerdendir. Yakışıklı sanatçı yönü olan ibne bir genç olan Vedat Uşaklıgil yine sahte bir intiharla attağaa Çankayada öldürtülmüştür. Bunun sebeplerini ilk sağlık bakanı olan Rıza Nur Hatırat'ında k*mal ile ibneliğini anlatır, k*mal ile gayliğini anlatır. Sabetayist yahudi dönmesi Latife Uşaklıgil saklanan günlüklerinde de olayı gerekçesiyle yazmıştır. Hala Latife Uşaklıgilin saklanan günlükleri hala yasaktır hala t*rk milletine okutulmamaktadır, halbuki zaman dolmuş olmasına rağmen sırf bu İBNEliğinden dolayı t*rk halkının okumaması için bilmemesi için günlükleri hatıraları yasaktır halbuki yasak kalkalı çok oldu. Sırf t*rk halkı uyanmaması için ve halen de saklanmaktadır. Saklandığı oda Türk Tarih Kurumunun sandığıdır. Boşanma sebeplerinden biri de bu ibneliğidir. Böyle iğrenç ibnelik hikayesini Rıza Nurun hatıralarını açıklayarak değinmek istemiyorum. Çünkü böyle bir ibnelik bizim gibi temiz duygulu insanların midesini bulandırmaktadır. Yine Kerhane karısı Zübeydenin kerhane ağası Abduş ve Abduştan k*mal için nafaka davası açmasına ve kaybetmesine de değinmek istemiyorum.

Other urls found in this thread:

discord.gg/vjuZtWY
tbmm.gov.tr/tbmm_tv.htm
twitter.com/bendawla/status/819229417536946179
youtube.com/watch?v=iMiUu-mGAbQ
reddit.com/r/watchpeopledie/comments/5mlrps/pkk_blow_a_turkish_soldier_to_pieces/
vocaroo.com/i/s1tinmCWmnQS
vocaroo.com/i/s1rgFJdkkw3W
twitter.com/SFWRedditGifs

oqumadım

>yanıyom

>germanistan

Einmal mit Kräuter-Knoblauch und Zwiebeln, bitte

>yanıyoooooooommmmmmmm

>yanıyom
Was ist das?

>ich brennnnneeeeeee

Here's the cancer killed toruchan.

ne yandın be

komm discord, junge

oke postet einladung

Leş gibi döner koktu bu nasıl bir tiraddır.

Schau im desuarchive

oke moruq jetzt ich pfostiere das hier so tüerken kann auch eintritten ütz
discord.gg/vjuZtWY

ok

MORUQ /tr/ OLMUŞ /al*man/

bugünde uykumda ölmedim

tamam Sup Forums falan da bu en adi orospu cocuklugu ve sen de oylesin

aa sen dunku anonsun moruq trabzonlu

e-evet ;_;

benide rapor ettiniz ya bidaha da gelmem buraya

B-ben rapor etmiştim seni ;_;

hoşçakal, ekmek almaya gidip geldim bir de ne göreyim, 3 gün banlanmışım boş yere, iki laf edek dedik hayınların arasında kaldık, yazıxlar olsun be, daha da gelmiyorum aha bu son post, zaten mısırlı kızda mesaj yollamayı bıraktı sikerim intini, gider internette küçük kızlardan fotoğraf alırım daha iyi

G-güle güle.

>yanıyooooooom

>tam high-end pc toplamak için para biriktirmeye başla
>ekonomi ölsün anasıda sikilsin
vaxxxxxxx bokistanım

>t*rk thread
>half of posters have german flag

hmmm, really fires up my neurons

there will be no t*rk flag in /tr/ around this year friend

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM
AXXX BEEEEEEEEEEEEEE

14:00'da meclisi izlemeyi unutmayın.
Büyük hepining var.

o saatte ananı sikiyor olacağım maalesef

yangından post silindi amq

NUTUK/SÖYLEV==KIRMIZI HAP okumayı seviyorum moruqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Biraz da gülelim.

>KOCAELİ
ÜLKÜCÜ QNQLARIM YİNE SİKMİŞ ORTALIĞI MORUQ

reisçi qnqlarımla ülkuçu dövmeyi seviyorum moruQ

hahahhahhahahhaahahahahahaahhaahahaha

Hala T*rkiye'nin süper güç olacağına inanıyo musun qnQ?

bankanın sikik avukatı böyle şeyleri bilemez
büyük ihtimal bugün dolar düşünce bu piç para kaybetti spekulasyon yapıyor

t. babası 25 senelik bankacı

tr*bzondan ve karadenizlilerden nefret ediyorum

Karadeniz lehçesi rezalet

aynen

Ulan 10 dakka oldu boğaz boğazalar en az iki leş çıkar bugün mecliste :D:D::DD:D

Xulusi beta olmasaydı şimdiye 10000 d*rbe olmuştu amana goyem :DDDDD

kodumun ibnesi seni. gotunu isidciler siksin sonra da yaksin da boyle gulebiliyon mu gorelim

...

Ahhahahahaha meclisi açın çabuk ahahahaha

link ver

google.com

tbmm.gov.tr/tbmm_tv.htm
>hiç bir şey
??????????

Söyledikten sonra sen açalı yarım saat geçti amk. Ne bekliyordun yarram.

Dört dakika geçti gerizeka, post zamanlarına bak

O kutlu gün geldiğinde ne yapacaksınız?

twitter.com/bendawla/status/819229417536946179

t*rkolardan daha gerizekalı bir millet yoktur

Sen de bi övüyon bi yeriyon amk.

Ama sen de T*rksün qnq :DDD

Written turkspeak is an eyesore.

BOK KOKTU

Islam is from satan

kafir

All abrahamic religions are

FAGGOT TURKS GO BACK TO MONGOLIA
FUCK ISLAM
FUCK MUSLIMS
FUCK QORAN

i façk your got in the ess

Go back to your country faggot.

kafirs out

This is a christian board though you get out.

This is a Tengri blessed site
Abr*hamicshits are not allowed, especially wh*te ones

islam will rule the europe

I love /tr/ samefagging

>p*gans

Oh tell me how it will retard

See

Shut up wh*te boi
Go and praise the jew born by a """""virgin""""" that had 3 ALPHA black MEN waiting outside the door
HAHAH
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA
Even musl*ms wouldn't fall for this shit HAHAHAHHAHAHA

berkay bu tiradı sen mi açtın qnq

yok bırem

>le almanlar beyazım diye bana ırkçılık yapmıyor face

youtube.com/watch?v=iMiUu-mGAbQ

DAĞLAR DAĞLARA BENZER
İÇİNDE GERİLLA GEZER

yavas yavas sira sana da geliyor obez

reddit.com/r/watchpeopledie/comments/5mlrps/pkk_blow_a_turkish_soldier_to_pieces/
HAHAHAHAHAHA ŞANLI KÜRD GERİLLASI NASIL DA PATLATIYOR SOYSUZ t*rk KÖPEĞİNİ ZUHAHAHAHAHAHA
hayat kısa t*rkler uçuyor

ş*hİT mezarına bokladım

>BOKMANYA VPNSİ
>This content is not available in your country.
EFSO :DDDDDDDDDDDDDDD

To my dear Turkish Brothers,

These are posted by people paid to cause instability and hate. There is a political agenda behind them. Some people in here have no life apart from coming and posting shit like that on a daily basis, perhaps that is their job. They have sinister motives. We must keep together and ignore these nasty people

götüm yanıyor bokmanlar TCden beter sansürlüyor amq

toruda adam gelmiş hala diyor patronumla her gün bara gidiyorum arap domaltıyoruz ben beyazım bana iyi davranıyorlar

bende obez boktenmişim :DD

belli ki iyi yanmissin

Başladı.

ney

Muharrem İnce konuşuyor 6. madde oylanacak.

gomunist fena konusmadi

BOKİSTAN KAÇMAM LAZIM MORUQ İŞİN ŞAKASI QALMADI

huzurum kalmadı fani dünyada
yapıştı canıma bir kara sevda

MORUQ İÇ SAVAŞ BAŞLADIĞINDA KARADENİZ ÜZERİNDEN MÜLTECİ OLARAK RUSYAYA KAÇARSIN :DDDDDDDDDDDDDD

BOK KOKUTTUN AQ LİSELİSİ

inşaLL*H qnq

>>>/tambılır/

Benim hakkımda ne sikime söylemiştin pislik herif? Donanma Mühürlerindeki sınıfımdan mezun oldum ve El Kaide hakkında sayısız gizli baskında bulunmuştum, ve 300'den fazla onaylı öldürme olayım var. Goril savaşı konusunda eğitim aldım ve ABD silahlı kuvvetlerinin tamamında en üst keskin nişancı olduğumu söyledim. Sen benim için hiçbir şey değil, sadece başka bir hedef. Bu dünyada daha önce hiç görülmemiş hassasiyetle seni sileceğim, lanet kelimeleri işaretleyin. İnternette boktan şeyleri söyleyerek kurtulabileceğini mi düşünüyorsun? Bir daha düşünün canım. Konuştuğum gibi, ABD genelindeki gizli casus ağımla bağlantı kuruyorum ve şu anda IP adresinize ulaşıyorsunuz, böylece fırtına, kurtçuk için daha iyi hazırlanacaksınız. Hayatını dediğin acınası küçük şeyi ortadan kaldıran fırtına. Sen öldün evlat. İstediğim yerde, her yerde olabilirim ve seni yedi yüz yoldan öldürebilirim, ve bu sadece çıplak ellerimle. Sadece silahsız mücadele konusunda kapsamlı eğitim almadım, aynı zamanda Birleşik Devletler Deniz Piyadelerinin tüm cephanelerine erişebilirim ve kıtanın yüzünden mutsuz kıçını silmek için onu tamamen kullanacağım, seni küçük pislik. Küçük "zeki" yorumunuzun sizi aşağılamak üzereyken ne kadar kutsal olmayan cezasının olduğunu bilseydin, belki lanet dilini tutmuş olurdun. Ama yapamadın, yapmadın, şimdi de parayı ödüyorsun, lanet olası salak. Seni dört bir yanımdan bok ederim ve boğacaksın. Sen ölüsün, evlat.

...

...

bir (moruq) alabilir miyim anonlar

vocaroo.com/i/s1tinmCWmnQS

vocaroo.com/i/s1rgFJdkkw3W