Exyu, VOLIM HRVATE

exyu, VOLIM HRVATE
Evo slike za exyu roastieeeeeeeeeee

...

slikam sve i mene i nju jer smo se jebali 20sati skoro svega mi na svetu i kod mene i kod nje

...

...

...

volimo i mi tebe

pozdravi ivanu

>ta slika
PLAKEM druze taksisto daj jos takvih

žene su odvratna bića

daj postaj kurac

uf sta bi dao da me sad hrvat izjebe

evo jedan plakem bamp za druga taksistu

...

>hrvati

>̳̘͉̠̰̱̬̪͓̓ͧ̉͊͛ ͔͕͙̠͕̆̍̈́͒ͩ͐̾̉ ̪̮̺̮̮͈̔͒̌ͧͫͫC͔͎̜̗̞̪͍͑ͯ̿̒̅ͦ̓ͩ ̟͓͎̊̐̈ͩ ̜͕̰̻̩̍̌̉ͪͯ͋ͅÎ̠̩͈͊̇̔ͫͧ ͔̻͚̣̥̬ͤ̊͒ͮͮ͌͒ ̥͕̹̳̦ͫͭK̮̠̣̋͛̊̅ͧ̎ͅͅ ͖ͨ̌ͨ̍̉ͪͩ̇ ̻̥͓̗̞̓̊ͫ̒ͬ̎L̯ͯ̀̉ ̱̬̝̭͈̺̀ ̘̥̓ͤ̓͑̓̐ͩ̃A̼̣͙̳͐͗̊̅̄͒͌̈

plakem

plakem

gss

...

plakem

Cekajte sekudnu telefon mi se ugasio pa sam morao na punjac i da ga upalim...jbga ako se ugasi tread ko ga jebe ionako nema vise nista nobo i zanimljiivo

Bok, decki.

plakem

taksista oces bit jos na ex-yuu?

EVo kurac ne znam sta drugo naci a da nije ona gde joj se glava vidi
opusten mi je jbga

ajmo balkanci

Hocu do 6sati, a onda mi dolazi neki kupci za "nesto" pa opet za "nesto" i moram do ortaka da mi pomogne nesto, cekam da on dodje sa posla i da ruca sa ribom pa da dodjem do njih.
Ovako je imitirala da mi drka kurac, naravno voleo bih da mi je kurcina kao ta flasa ali nisam los uopste :D

riga mi se, odvratniji kurac i stopala nisam vidio

Jel imas neke savjete kako da budem kao ti?
Da jebem pijem pusim i tako
Sad izlazim van subotama nekad po klubovima ali nista vise

Evo je sve sperma po zidovima otisla, kad se nalozim svrsim kao konj!

plakem

Stopala su nazuljana od zenske neudobne odece inace ima prelepa stopala ne seri, jedna od retkiih riba sa lepim stopalima toliko, ali u krupnom planu kada ih vidis izmucene i jos prljave jer hod bosa i nije nesto.
A za moj kurac ne znam sta da ti kazem, nije dick rate thread, ja te pederske fore ne volim, ovo sada malo glumim egzibicionistu a licno mi i ribe kazu da imam lep kurac, ne znam sto toliko hejtujes, jel si ljubomoran?
Znam da me sprdas, ali...budi svoj, imaj samopouzdanja, radi po malo na sebi, gledaj da zaradjujes nesto jer neke pare kada imas lakse se osecas.
Da pijes mozes odmah i isto mozes da pusis, ne vidim nista dobro tu iskreno, ja sam se i prezasitio toga, zelim karijeru i porodicu za par godina (daleko od toga da sam mnogo jebao, i dalje sa virgin za mnoge).

ne sprdam, iskreno pitam, rekao si bio da mozes sve nabavit u beogradu, kurve, da ti drogu dostavljaju na kucni prag, pa me zanima kako si dosao do toga jer bi i ja volio bit takav

ne budi smrad i postaj njenu facu

i'm sorry I dont speak moon you fucking sand niggers
>ITT Fucking commie speaking faggots post gross pussy

Brate mogu ti sve nabaviti i sta god hoces ali stvarno stvarno stvarno, radio sam dosta, dosta sam i muljao, nekada i blago ilegalnim stvarima se bavio itd.
Sto se droge tice tebe bi sve malo kostalo jer ti ne treba puno a sve je u fullu.
Aj predji na exyu, ovi mamlazi opet optereceni sa mnom pa kace slike

ajde quotat cu ti ovaj post tamo

plekem

plakem drugovi drzite me ahahahahahaha