Kurva anyátok

kurva anyátok

Első a feminin péniszekért

VÉRES KARDOT HOZTAM
ŐSEINK VÉRES KARDJÁT!

SORSDÖNTŐ HARCRA KÉSZ A NÉP

MEGVÉDJÜK SZABADSÁGUNK

ISTVÁNNAK ELLENÁLLUNK

tolmácsot kérek

NEM KELL A SÁPADT ISTENSÉG

ÁRPÁD SZABAD NÉPE HONFOGLALÓKNAK VÉRE

NEM TŰR MEG IDEGEN ZABOLÁT

ÁLMUNK VALÓRA VÁLIK

ÁLMUNK VALÓRA VÁLIK VAGY ELVESZÜNK EGY SZÁLIG

DE INKÁBB HALÁL MINT SZOLGASÁÁÁG

anime

Én is ezer éve kihalt vallásokban hiszek, az Európai kultúra alapkövét adó kereszténység helyett.

halál >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> szolgaság

KOPPÁNY KOPPÁNY KOPPÁNY

Ez amúgy nagyon gáz, nem? Hogy lehet ilyet postázni?

>az Európai kultúra alapkövét adó kereszténység
AHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHA

bocsánatot kérek
régen történt meg utoljára, de megint elfelejtkeztem magamról

ez a klip miből való? készített valaki filmet a szerbiai buzimenetelésekről?

SZERINTEM JÓ MEME

OC rejtvény

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
Jó posták

Rossz posta

nem tudom milyen film de én is akarok pederákat ubizni hől

húszagol

Ebből valahogy az kellene kijöjjön, hogy csonka ország? Mert ha igen, retardált vagy, és nem, nem azért, mert felbasztál, hanem tényleg.

na itt az austista :DDD
van kapás :DD

NAPFÉNYET VILÁGOSSÁGOT

látom erre nem válaszoltatok az előző threadben. talán kerülitek :DDD

ELEMÁLYÓ EBIN CSALIZZÁS KAPÁSOK :DDD MINDENGID RAVAZSOLOG A FONÁLPAN XDDD

MÉG ILYEN MINŐSÉGI POSTÁKAT KÉREK

Örülök, hogy ez a mémé él tovább

Elmagyarázod nekem, hogy ezt az asszociációt hogy kellene valaki véghez vigye, aki nem tudja előre, hogy valami ilyesmi lesz a megoldás?

HOLD FÉNYE TELJESSÉGET

>magyarorrszag
>fejlett ország

>főváros

nem tudom mire számítottál hől

cigányoknak még ez is luxusnak számít

nem azért jársz 5 egyetemre hogy okosodj ? :DDDD szerencsétlen

...

VÍZ SZÍNET TISZTASÁGOT

megmagyarázná nekem valaki hogy lehet ennyire degeneráltnak lenni?

CSILLAGOK FÉNYESSÉGET

túl sok időt töltött veled

mármint ki degenerált? a magyarok?

már megint kezded alig várom az első autistát aki belédbutul, gyerekes apukaként nemgondolod hogy jobb dolgod is van mint szarpostázni? kimehetnél bézbólozni a kölökkel v vmi

ADJATOK ADJATOK ADJATOK
ADJATOK ADJATOK ADJATOK

KEGYES FÖLDANYA

van gyereke? kekerinó

neki nincs csak a feleségének :)

igen, a magyarok.

ne kerüld a témát.
amerikában drága az egészségügy, de bazdmeg legalább emberi körülmények közt látnak el. Téged nem basz fel ha abba a disznóól kinézetű trágyadomb helyre kell bemenned mikor beteg vagy? téged az nem bánt? hogy lehet így élni?

KEGYES NAP ANYA

szerintem egy twink nem tud teherbe esni ha telegecyzi egy nigger a fiúpunciját
bár erről jobb lenne valamelyik orvosfejűt megkérdezni mert nem vagyok biztos :S

KEGYES HOLDANYA

nem velem veszekedtél csak kérdeztem mert azthittem felelősségteljes nevelőapuka vagy de akkor tévedtem

>Apu, mikor engedsz oda végre a géphez engem iiiis?
>Ne most fiam, szidnom kell a magyarokat egy üzbég kötélfonó képestáblán
>De apu, lécci, minden nap ezt csinálod, lécci lécci
>Nem fiam, menj játssz anyáddal
>De épp a szomszéddal hangoskodnak a hálószobában, ilyenkor nem mehetek be

ha szerencsés vagyok, 35 éves koromra lehet saját szobám. ezt mondta nekem az anyu.

KEGYES VÍZANYA

anyádat nem hagytad rohadni szerbiában?

>>Apu, mikor engedsz oda végre a géphez engem iiiis?
>1 számítógép a házban

azért a wc-t már használjátok ott magyarisztánban, nem?

miért lennénk degeneráltak? szar utak miatt? vagy mert hagyjuk hogy stadionokra költsék a pízt kórházak helyett?

ha szerencsés vagyok akkor talán apám nem tagadja le a létezésemet a barátai előtt. ezt mondta nekem anyu.

ezzel arra céloztam hogy veled akar lenni a feleséged fia, látszik hogy milyen szar szülő vagy

de. sajnos én képtelenségnek tartom hogy a fél életem a szüleimmel éljem le. habár itt vannak egyesek akiknek más lehetőségükl amúgy sincs. xDDD

ha szerencsés vagyok és elég néger faszt kényeztetek akkor talán 70 éves koromra befogadnak az amerikaiak és nem leszek a mexikói illegálisoknál alacsonyabb társadalmi státuszban

> vagy mert hagyjuk hogy stadionokra költsék a pízt kórházak helyett?

>gerinces nép, aki nem hagyja magát.

ekkora egy szardarab vagy hogy csak úgy otthagyod a családod hogy valaki másnak a gyerekét felneveld, kekkentek az életeden

na még mindig jobb lenne az életed, mint magyarorrszagon :DDDD még a szíriai menekültneknek sem kell a szent magyar föld :DDD

ha szerencsés vagyok akkor talán anyám nem öli meg magát szégyenében amiért ennyire elcseszett kölköt nevelt

Itt is van magán korház

...

melyik fasz ízlik jobban, a mosatlan nigger vagy a hugyos kutya?

> kekkentek az életeden

én irigylem a te életed. ott élősködni anyun meg apun, akik épp, hogy megtudják keresni a másnapos kenyérrevalót. Legalább a paneltornyodból szép kilátás nyílik a cigánytelepre.

és ha belegondolsz hogy egy kiskorút is magávalrángatott ezekre a helyekre, hánynom kell

Persze, mert kibasztuk őket mint macskát szarni.Te is azért élsz jjobban mert több dollárt kérhetsz a kamionosok faszának szopkodásáért a parolóban

ja, ami MAGÁN kézben van. azaz valami külföldi gazdag zsidó a tulaj. mikor bemész egy állami tulajdonban lévő szétrepedt kórházba, az csak a hazád jelképezi.

legalább nem valami nigger fiát kell nevelgetnem a zöldkártyámért, nekem megéri

engem is kitagadtak a szüleim és most amerikából köpködök azokra akik jó viszonyban vannak velük

neked melyik ízlik jobban, a másnapos kenyér vagy a savanyúpofa?

még mindig jobb mint magyarorrszag

...

persze hogy neked megéri. sulibuliba fogsz járni 40 éves korodig. addig meg szüleid eltartanak. ha nem lenne gerincem nekem is megérné. de én akarok is valamit kezdeni magammal.

Én szeretem az 'István a király'-t, engem nem zavar.

Persze, nem véletlen utálják az amcsikat MINDENHOL.
Azért ne nagyon pislogjál ha a küszöbmajmok begbasszák a szádat vagy simán telepumpálnak ólommal.

Az 'István a király'-t én is csak 'Koppány a felnégyelt balfasz'-t nem hől.

>de én akarok is valamit kezdeni magammal.
azt látom :DD nagy dolog hogy kimentél elvenni valami gyerekes nőt hogy megkapd a kártyát és kakit takarítani valami mekiben. hihetetlen karrier, a 4csenes szarpostázást is beleírod a cvdbe?

hitegesd csak ezzel magad, viszed valamire az életben, ugyanolyan szolga csicska leszel ott mint aki hasonló mentalitással vág neki az életnek itt. inkább 5 évvel később kezdem el az életet és olyan piacképes tudásom lesz amivel a következő évtizedeket kényelmesen eltöltöm, mint te, aki a semmirevaló képességeit bocsátja áruba a munkaerőpiacon, és valószinű elküldik a kurva anyjába 40 éves kora után :)

melyik országba fogsz lelépni a nőddel meg a mostohafiaddal ha a niggerek meg a vizeshátuak túlszaporodnak és tönkreteszik az usát?

Valaki bepöcent hogy nem baszhatja a kecskéket

vagy megölnek amerikában, vagy éhen halok magyarországon.
egyik kínlódás percekig tart, a másik meg egy egész életen át.

>Persze, nem véletlen utálják az amcsikat MINDENHOL.
ezt csak azok mondják, akik irigylik azokat az ismerősüket, akiknek sikerült eljutniuk amerikába. bemesélik maguknak, hogy milyen szar ott meg minden, csak hogy csillapíthassák az irigységüket.

óóóó megint rossz napod volt :(
szűrve

a mekis dolgozó itt többet keres mint magyaorrszagon egy tanár :DDD

atól még hogy lesz egy tucat diplomád, még nem fogsz találni munkát.
kanada

bentmielőtt haha megint eltérítettem a fonalat, én még örülök is végre történik valami és te is boldog lehetsz a sok te-vel

...

Mondjuk egy nigger gettóban csövezni meg a mekiben gürizni az kurva nagy életcél.
Amúgy voltam már "amcsiban" többször.Motorral bejártam a fél országot, valószinüleg jobban kiismerem magad mint te, aki valami messikói putriban csövezik

hogyhogy?

ezt a mostohafiad rajzolta?, tetszik nagyon

persze hogy voltál :)

tucat diploma? nagyon messze jársz az igazságtól fiam.

és jó a mekiben dolgozni? mások seggét nyalni egész nap? nem baj, hitegesd magad hogy még így is jobban keresel mint itthon tennéd, kár hogy az senkit nem érdekel mert neked kell minden nap alantas csicska mém munkát végezned arányaiban ott is szar bérért, de azért hasonlítsd csak össze egy posztszovjet közép európai országgal hogy jobban érezd magad

Nem kéne valami új csalit kitalálnod?
Akkor nem kéne 1 órán keresztül gürcölnöd 10 (te)-ért cserébe

nem. fizettem 2 forintot egy magyarnak.

ömm

Történelmileg, minden joga megvolt arra, amit tett, de vesztes háborúba kezdett. Az, hogy a jó-rossz skálán hol helyezkedett el nekem nem tisztem kinyilvánítanom.

A rockoperában pedig egész jól alakított Vikidál szerintem :D