Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=kK42LZqO0wA
youtube.com/watch?v=B_qwUS8Uqjg
twitter.com/NSFWRedditImage

vhaskoss kiadás

Jó fonál

youtube.com/watch?v=kK42LZqO0wA
ez meg a FÉDID

kéne arab helyeske bn aki kipréseli belőlem a gecyt

jah

ánon szerint lehetséges visszarántani a nyugati civilizáció kormányát vagy biztos a szakadék mélyén végezzük?

...

ez milyen könyv?

The Clash of Civilizations Samuel P. Huntingtontól

nem értem

azt írtad a csalipostázó ánonnak hogy jah

erre én is válaszoltam egy jah-hal

miért lenne csali?
nekem is kéne arab béen

Mi lett volna ha 91-ben megtámadjuk Szerbiát (a Vajdaságért), és miért nem tettük?

bocs nem vagyok oda a cigányokért

A nyugati civilizációt pont leszarom, röhadjon szét ott ahol van.
Nekünk itt középtájt még van esélyünk.

Mert azon mód jönnek a románok ellenünk, és a kettő ellen nem bírtuk volna.

>Mi lett volna
Megbasz minket az ENSZ meg nekünk jönnek a románok hogy a mocskos irredenta magyarokat helyretegyék

>miért nem tettük?
puncik voltunk
meg talán mert varsói szerződés akkor már nem volt, nato tagok viszont még nem voltunk szóval nem bekkelt volna senki minket

Eljött az étkezés ideje, a mai étkezéshez zene is jár, ti mit esztek éppen?

youtube.com/watch?v=B_qwUS8Uqjg

miért ilyen későn eszel?

mangót és narancsot

a horvátok sem voltak nato tagok, viszont mivel a nyugati kereszténység kultúrkörébe tartoztak, a németek azonnal ugrottak segíteni nekik a szerbek és a bosnyákok elleni harcukban
ennyi erővel beszállhattunk volna a buliba mi is

Egye bassza

Mert éjszakás vagyok
Jól hangzik, pont reggel vettem én is, majd azt eszek később

EIN

ZWEI

DREI

VIER

FÜNF

SECHS

SIEBEN

M1-en van élő Trump stream

ACHT

NEUN

AUS

Az nem holnap lesz?

wáo milyen ügyesen ír a semmiről ilyen hosszan

Már ma elkezdődött.

igazából azokat a liberális fatarókat imádom, akik sportot űztek abból, hogy flegmázva szidták Huntingtont meg komolytalannak tartották, meg minden mellette felhozott érve vadul fukuyamázni kezdtek
mostanra a vak is látja, hogy a The end of history? egy kínos önfényező faszság volt. mondjuk a zsindexesek pont pár hónapja vadul védték még egy cikkben

Megértem hogy nem nézték volna jó szemmel a románok, de valóban bevállaltak volna egy háborút?

Az egy dolog. De ha mi hadat üzenünk a szerbeknek, melléjük állnak a románok, a románok mögött meg ott áll az usa.
Plusz mi nem vagyunk "európaiak", mellénk nem állt volna senki sem.

>hütyürüm pütyürüm a németek kiálltak az Igaz Hittestvérek™ mellett

lófaszt, csak nekik is jól jött egy-két új, az EU-hoz és a nyugati hatalmakhoz pincsikutyaként dörgölőző új állam, illetve Jugoszlávia erejének felszalámizása

A másik kondifejű még itt van?
Potyára nem kerülök bele az adatbázisba(tm)

az usa pont boszniát támogatta, őket is csak ameddig a kormány virtue signalingja nem volt unalmas a nép számára, a szerbek mögött pedig a konfliktusba a saját, muszlim népcsoportokkal vívott harcait belelátó ortodox oroszország állt, a románok pont leszarták az egészet, ahogyan őket is mindenki más - nekünk is csak egy kicsivel több közünk lett volna a balkáni háborúhoz, mint nekik

Nem értem, hogy látsz bele egy, világtörténetileg gyakorlatilag szinte lényegtelen balkáni proxyháborúba egy ekkora globális jelentőségű valamit.

A románok is leszarták az egész háborút, mi is, és a saját érdekük után menő 3-4 nagyhatalmon kívül gyakorlatilag mindenki. És jobb is így.

Bocsának had helyesbítsem magam:

Azért nem támadtuk meg szerbiát, mert pont akkora balfaszok voltunk akkor is, mint most.

Meg ne vágd magad ekkora élességen Bélám.

Ha megtámadtuk volna őket, csak szarul jöttünk volna ki az egészből. Amíg a többi szerbek ellen harcoló ország csak a saját jugó tagköztársaságára tartott igényt, mi a szerb tagköztársaság területi integritásán csorbítottuk volna, ráadásul a Vajdaság gyakorlatilag Belgrád, a főváros Duna-, és Száva-túlpartja. Vagyis mi lettünk volna az első számú célpontjuk.

Végeredményben gyakorlatilag megint el lettünk volna picsázva a harcképtelen haderőnkkel, ami katasztrofális lett volna a vajdasági magyarok, a magyar-szerb kapcsolatok és az ország európai integrációja számára.

>mi a szerb tagköztársaság területi integritásán csorbítottuk volna

Ki nem szarja le a szerbeket? Dögöljön meg mind ott ahol van, leszarom az integritásukat.

És csak azért mert ők jugók voltak megérdemlik a területüket, mi nem.
Kurva anyád szerb kutya takarodj innen a faszba.

pedig bekerülsz
nézz a hátad mögé ha az utcán jársz köcsög

Amúgy csináltunk egyáltalán valamit a barcsi bombázás után? Bárhol olvasok utána, semmit nem írnak a következményeiről, csak annyit hogy vettünk mig-29-eseket meg terveztek radarokat telepíteni amiből nem lett semmi.
Azért ha nem is ugrunk be rögtön a háborúba, az lett volna a minimum szerintem hogy készenlétbe helyezik a sereget, és onnantól kezdve lelőnek mindent ami dél felől a mi légterünk felé halad.
Szóval ebben tényleg balfaszok voltunk htől

hogy rohadná meg mi eza dagadt szar?

bár utálom az angolokat, azért egy kicsit én is elszomorodtam

Shhhhh, csak hagyd, hogy belefulladjanak a saját szarukba.

ettem konzervheringet