Kurva anyátok

kurva anyátok

Jó fonál

rákos

heló

Jó fonál

Élesi >>>>>>>>>>>>> Horthy > Ákos

>Kiki jöhet
>Ákos nem

kettős mérce

Kiki >>>>>>>>>>>>>>>>>> rák >>>>>>>>>>>>>>>>> Ákos

KEGYES FÖLDANYA

Horthy >> Ákos >>>>>> Kiki >>>>>Szálasi >>>>>> Kádár > Kun Béla >> Rákosi >>>> Ferenc József >> II. Lajos >>> I. Ulászló

Ákos>>>>>>>>>>>>>>>>szar>>>>>>>>>>>>>>>>>Kispál és a Borzalom

Most, hogy látom ezt , ehhez még annyit hozzátennék a végére, hogy >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Koppány

ez hől, igazán népnemzeti posta

>t. zsidó vagyok de hódítani akarok

Tesik postázzatok ezerrel, hogy a szilva legyen törölve és ne ez.

ezért nem tudja senki a fajtád komolyan venni, sötét barom állat vagy aki csak fekete-fehérben látja a világot. jaj szálasi jobboldali volt juuuuj mekkora kuuul arc
öld meg magad retardált, az ilyen kijelentésekkel önmagadról állítasz be szegénységi bizonyítványt

Lajos koraszülötten jött a világra.[2] Csak úgy tudták életben tartani, hogy disznók felhasított gyomrába helyezték, így tartva stabilan a hőmérsékletét.[3] Ez volt Lajos herceg inkubátora, így a korabeli orvostudomány zseniális leleményének és II. Ulászló kiváló orvosainak köszönhető, hogy fia életben maradt

kek

rajta vagyok az ügyön

Jelentettem a szilvát hől

nagyon fáj a segged buzizsidó, de most nem a napi 6 niggerfasztól

Vajon ki állhat ezen fonál mögött?

Ánon tud hangszeren játszani?

Ha igen, min?

Megtiszteltetés volna a Viktor által készített fonálban postázni, te plebejus.

Péniszen

bocs :S

az ostoba sötétséged miatt te állati moslékkal egy értékkel rendelkező ""néptárs"""

Bőrfurulyán faszverőset

>néptárs

ez egészen kommancsul hangzik hől

ne merészelj néptársnak nevezni te szemita dunábavaló fattyú

Ezen a képen mindig hanghatás keretében ürítem a légféktartályom hől

én is jobboldali vagyok idióta barmok, de veletek ellentétben jobb rálátásom van a történelmünkre és csak azon az alapon hogy ki volt jobbos meg ki volt balos nem bálványozok szar embereket a magyar történelemből

>egy értékkel rendelkező
Azt magyarul úgy mondjuk, hogy egyenértékű. Slomi, ha szeretnéd, hogy magyarul tanítsam a JIDFes fiúkat, keressetek meg IP alapján aztán megbeszéljük az anyagiakat.

>implikálni hogy mi nem memézünk

tudom hogy Szálasi egy idióta volt de Horthyt azért nem kéne szidnod ha jobboldali vagy

Ez hől
Duplák igazolják

Számmágia hől

88-nak jobban örültem volna :x

mikor törli már a jani Szilva cseszkót?

Mikor törli már a Jani a másikat?
Aki még nem tette az jelentse a deviánsokat.

Meséljek Horthyról? Több könyvet is elolvastam a témában, ami azt a korszakot dolgozza fel (mielőtt rám lenne fogva hogy olvastam valami hülye balos propagandista-irodalmat) és objektíven nézve a dolgokat Horthy igenis ártott az országnak mindennel amit a háború kitörése után tett.
Semmi politikai érzéke nem volt, egy katona volt és úgy is gondolkodott, ami nagyon dicséretes ha katona vagy de egy ország irányítójaként ezt a luxust nem engedheted meg. Több ízben hagyta hogy hülyére vegyék a németek, állandóan szarul mérte fel a lehetőségeket, gyakorlatilag a játszma elején kiírtatta a magyar hadsereget, soroljam még?

azért mert ezen a táblán kurva lassan dolgoznak a jánosok

Jó filénév

Tedd a szívedre a kezed és mondd azt, hogy abban a kaotikus helyzetben te el tustál volna lavírozni.

Pláne, hogy az ország irányítása a minelnökök feladata lett volna, csak a Bárdossy-féle balfaszok helyett neki kellett intéznie.

tustál=tudtál

az országot ő hozta helyre a románok és a komcsik után, sikerült visszaszerezni egy rakás területet harc nélkül, egy csomó budapesti zsidót mentett meg a bevagonozástól és a legvégsőkig nem vetette be a honvédséget, és amikor már minden kötél szakdt még próbált kilépni a háborúból ami ugye nem sikerült

olyan jobboldali vagy mint Kúrcsány hogy basszon meg a Jehva

>gyakorlatilag a játszma elején kiírtatta a magyar hadsereget
>implikálni hogy a Donra nem a Honvédség selejtjét küldtük

>implikálni hogy az a "játszma eleje"
>implikálni hogy nem egy buta okoskodó libsi fasz

Bárdossy nem szórakozott olyan sokáig hál' isten, de Kállay próbálkozott kikászálódni abból a szar helyzetből ami nem nagyon sikerült köszönhetően hogy naív Horthy fiúnknak nem nagyon tűnt fel hogy a német kémek mindenhol ott vannak. Egy alkalommal volt olyan barom hogy ő maga árulta el az egyik német diplomatának hogy tervezzük a kiugrást, ami megkoronázta az addig összegyűlt információkat a németek számára és elindította a 2. Klessheimi találkozócskát hitler bácsi meg horthy között, amire a naív fater pedig örömest ugrott

majd akkor tárgyaljunk ha nem a történelemkönyv 4 bekezdése alapozza minden tudásod a témával kapcsolatban péter

Nem, nem a selejtet küldtük, a 2. magyar hadsereget szerelték fel a lehető legjobban, és még ez is egy kalap szar volt, ezért meg se kellett volna fordulni a fejekben hogy kiküldjük bárhova is

Mondjuk az tényleg elég fájdalmas volt hől.

De egyetértek, okos döntés volt az 1. hadsereget a határon tartani. Kár hogy az oláhok megint fordulkabátok voltak és semmit nem ért.

Érdekes hogy Horthyról beszélve senki nem hozza fel az ország Weisz Manfrédok és egyéb bárók általi kiszipolyozását.

Az országnak harmada éhengebed, az éhség, a szenny marja fel testedet. Éhhalálra ítélt ez a rend!

azért mert a valóság nem egyezik az idealista képpel amit szerény életed alatt Horthyról a kedves nagypapáról dédelgettél még nem engem tesz libcsi fasszá, mint mondtam én is jobboldali vagyok. tudod te egyáltalán mi az? vagy csak dobálózol a szavakkal mint egy idióta?

>Ákosfonál
Civilizált társalgás történelemről

>szilvafonál
anime, gyalázkodás és migráció

>majd akkor tárgyaljunk ha nem a történelemkönyv 4 bekezdése alapozza minden tudásod a témával kapcsolatban péter

micsoda érvek gecy, most ezzel csak azt érted el hogy még kevésbé vegyenek komolyan

én is kommunista vagyok

Ez hől, kár hogy azok a majmok soha nem tudják meg milyen felsőbbrendű úriembernek lenni.

>hütyürüm pütyürüm gonosz latifundiumok

Az 1. magyar hadsereg már szart nem ért, a német megszállásnak köszönhetően a maradék hadianyag is kirepült az országból. Abba a szar helyzetbe, ha előtte semmit nem csinál másképp egy jobban kivitelezett kiugrás lehetett volna megoldás a románok után, ahelyett hogy hitlernek írogatja a komolytalan leveleit. Bethlen jól látta a dolgokat.
nem fogom leállni vitázni veled, mert tudom hogy semmi tudással nem rendelkezel a témával kapcsolatban, akkor meg minek? pont leszarom hogy a tudatlan fejed komolyan vesz-e. ha hülye vagy valamihez kussolj, ez jó tanács a későbbi életedre nézve is

>nem fogom leállni vitázni veled, mert tudom hogy semmi tudással nem rendelkezel a témával kapcsolatban, akkor meg minek? pont leszarom hogy a tudatlan fejed komolyan vesz-e. ha hülye vagy valamihez kussolj, ez jó tanács a későbbi életedre nézve is
semmi értelmes érvet nem hoztál fel horthy ellen csak szidod őt mint egy tipikus zsidó fasz, takarodj már innen az áltudásoddal együtt

RETTENETES CSAPDAFASZ!!!!

Igen, gój! Semmi baj nincs a latifundiumokkal, okos gój! Hagyd csak az emberhez méltó életet a gróf urakra és a gyáros urakra. És majd várlak napszámba téged is meg a fiadat is :)

ezek szerint nem csak tudatlan vagy de a szövegértés alapvető ismeretivel sem rendelkezel, nem döbbenek meg. olvasd vissza az írásokat fókuszálva a kijelentő mondatokra és akkor megtalálod a balga mód hiányolt érveket horthy ellen. szidom? legfeljebb lekicsinylő jelzőket teszek hozzá hogy ravaszoljam a magadfajta sötét birkát, aki a témáról akar beszélni nem akad fenn rajtuk, csak a sötét oldal képviselői, mint te :)

Akinek nincs semmije az annyit is ér hől.

románia is kurvajól kiugrott a háborúból nem? Csak a németek helyett a szovjetek oldalán harcolt tovább és elvesztette a háborúban szerzett területeit


gecy ez a legkalaposabb szemét amit valaha láttam leírva

még mindig nem hoztál fel egy értelmes érvet se te buzizsidó

Romániát vesztes országként kezelték a békeszerződéskor.
Volt rá esély is, hogy Észak-Erdély egy részét megtarthassuk '45 után is, de Sztálin már visszaígérte az egészet Besszarábiáért cserébe.

disznók elé gyöngyöt TE SZENNY? :DDDDDD

jól csinálom igaz?

Én is Lézer Jani vagyok

szóval még egy sikeres kiugrás is teljesen értelmetlen lett volna úgyis a vesztesként kezelnek minket

Így van, egyetlen előnye a nyilas uralom és a felperzselt föld megspórolása lett volna.

csak lehet nem lopják széjjel a maradék országot is, meg megtartjuk a méltóságunk amit sikerült a szarral egyenlővé tenni, de mit számít az, nemigaz?

>implikálni hogy az nem tűnt volna el amúgy is legkésőbb a sztalinizációval

nem tudhatod.

>nyilas """"""""uralom""""""
igen az a pár fasz és Szálasi még pár hónapig szenvedett és emiatt dobtak 3 bombát Budapestre. MICSODA VESZTESÉG

milyen méltóság? mondom a vesztesek oldalán lettünk volna így is úgy is. Az egyetlen esélyünk az lett volna ha a németek nyernek vagy ha be sem szállunk a háborúba

Ha egy, a porjaiból ujjászületéséért az egész Nyugat által keresztbeszopott Csehszlovákia Beneš halála után két év alatt gyakorlatilag velünk egy szintre került, nincs kételyem.

Tegnap summáztam a zsidók történetét.
A kezdetektől fogva beférkőznek egy civilizációba, megpróbálják azt tönkretenni, majd kiűzik/megölik őket.
Igazán megmozgatja az ember agytekervényeit.

Hitler vagy Horthy volt az alfább, tesik?

Kérdés ez? Az egyik háborús hős, a másiknak egy heréje volt. Amúgy
>88

mindkettő

ott barátokra fogsz lelni gój! huss huss, menj inneen

Ha be sem szállunk valószínűleg le lettünk volna rohanva mi is. Annak se lett volna semmi értelme, csak 6 évet szopunk Szálasival.

szerintem jófej srác, maradhat

Na akkor most van az, hogy postázzátok a múltkori mémet.

>Ha be sem szállunk valószínűleg le lettünk volna rohanva mi is. Annak se lett volna semmi értelme, csak 6 évet szopunk Szálasival.
Dehogynem, akkor "áldozatok" lettünk volna a végén és nem vesztesek

Teleki önfeláldozása teremtett nekünk annyi presztízst, hogy el tudtunk volna lavírozni addig a pontig semlegesként, ahol már látszódott volna, hogy a németeknek ez szopó lesz, és beszállhattunk volna szövetséges oldalon.

Csak hát Bárdossy felült a zsidó trükknek.

>légy német
>bombázd a szövetségesed felségjel nélkül
>?
>profit

Ja a lengyelek meg a csehek is milyen jól jártak vele.

a hülye Horthy egyébként is belépett volna, Kassát még talán meg is köszönte a barom, hogy meg tudta indokolni a szerencsétlen népnek hogy miért küldi oroszországba a magyarjainkat megdögleni a befagyott folyó mellé.

Szerintem a németek még a harmadik front megnyitása után is könnyedén lerohanhatták volna az országot, ha hadat üzenünk nekik.

igaz, akkor csak a német győzelem
ZIKKHAJL

[citáció szükségeltetik]

Dávidka, inkább seggeld az amcsi történelmet, úgyis usákoló lennél inkább mint magyar, emlékszel?

ez.
Eltakarodhatna már ez a (((jobbos))) Ha a jenkigeci az, ha nem

milyen citáció te barom? menj el a magyar levéltárba aztán keresgéld ki a vonatkozó iratokat, vagy olvass el egy könyvet a témával kapcsolatban olyantól aki megtette helyetted ezt. én olvastam.

Mindig elfelejtem hogy ide 19-21 éves frissen érettségizett pattanásos Sesselnazik járnak akik a szaros animén meg a zsidózáson kívül mást nem várnak az élettől, az én hibám, bocsi.

nem is tudtam hogy Missouriban van pénz levéltárra, a mezőgazdaság recesszióban, más meg nincs ott

kikérem magamnak a fotelnácik nem szeretik az animét

t. fotelnáci

elég derogáló hogy azzal az ostoba szomorú balfasszal keversz össze, kinézve belőle a képességet hogy többszörösen összetett mondatok formájában fogalmazza meg a gondolatait; megadom a lehetőséget hogy még egy választ fogalmazz meg tévútra vezetett ad hominem hülyeséged helyett

kéne zsé béen

milyen goldsteinbergerowicz írta azt a könyvet?

...

KURVCA ANYÉD EMILKY NEM ZSIDÜ

pedig zsidó nős fonálból mentettem le
lehet átbasztak