Polski thread

Polski thread.
Siema robaki, co tam porabiacie?

Bump, robaczki

kurwa odpoczywam po pracy w angli

So, which one of you cunts is gonna unblock my toilet?

>protip
diy

uhm... i can make you some sprinklers, cos this is what i do in my job ;c

A ja mam problem z dziewczyną, z którą zacząłem ostatnio pisać przez fb. Jak z nią nie wyjdzie spotkanie to chyba pójdę na dziwki...

pierw pojdz na dziwki zeby nie myslec tylko o zaruchaniu jej :D

Kurwa. Jeg lage veranda.

Chłopie, ja jeszcze nie ruchałem. Nie pytaj dlaczego. Mam nerwicę i problemy w kontaktach społecznych, do tego popełniłem sporo błędów w życiu, mimo że po mnie tego nie widać. Ot zwykł koleś.

elo anonki postujcie cenzopape

Pisze prace licencjacką i chuj mnie już strzela. Mam tak zmiksowane pod kaskiem, że jedyne co mnie trzyma przy życiu to fakt, że już skończyłem ten 3letni kurwidołek elo

Proszę bardzo, anonku

Ja pierdolę, a ja muszę zacząć pisać pracę inżynierską i za chuja nie wiem jak się za to gówno zabrać. Ale i tak ci ziomek współczuję.

...

Ja dojebałem duby, Ty quada ja pierdole Polsza ftw.
W sumie pro tip jest taki, że jak już zaczniesz to jakos leci. Jednego dnia najebiesz 12 stron a drugiego nie mozesz nawet ujebać jednego zdania. Byleby dostać wpis a obronie sie chuj wie kiedy.

kuadz i chuj

ktorys z was cwele mieszka w irlandi?

a tak poza tym to polskie suki pokazujcie

Go away!

hahah co to kurwa jest, chyba nigdy nie widziales polskich sóók

kurwa nigdy polki nie ruchalem
natrafila sie hiszpanka,litwinka, angielka...
ale polki nigdy :X
2007 - 11lat mialem jak do angli przyjechalem

Jebać Kodziary i inne lewackie-cwelowe scierwo! tylko Polska biała i nie obsrana muzłmańskimi podzluźmi i lewackim gunwem!

DO BOJU RODACY!!!

i tak czeszki so lepsze od polek lol

jebac pis

Noo, czeszki dobre dupy są

tylko ni chuja sie z nimi dogadac heh

no czeszki kozackie, bylem ostatnio na melanzu :d fajne dupy itp alee nie maja cyckow

Lublin here. Nie spotkasz Polki tylko 80% to Ukrainki. Na imprezach/miasteczku akademickim szlag cie trafia bo co chwile słyszysz ten ich łamany polsko/ukrainski dialekt.

tzn ze , bylem z czeszkami na melanzu

...

ukraincy to podludzie umysłowi

Dziękuję za ten thread

a tam ukrainki tez niezle dupy sa

Dajcie jakąś cenzopapaję bo bieda w folderze

Zgadzam sie w 100%
Cholernie. Tylko jak słyszysz to "szto, suka, dawaj sasza" to masz pozamiatane z jakąkolwiek akcją.

Osiedlowa księżniczka. Bleee
Jestem na nie.
Ja również jestem na nie.
3 razy nie, dziękujemy bardzo.

...

dziś zapisałem taką

...

...

Dziekuwa polaki ma was zawsze można liczyć jp100%

nie papaj, ale tez jeden z ich gildii

Najlepsze to i tak są murzynki, piękne i ciasne

na jakich studiach teraz siedzisz?

gram w peje (boce sobie xD) jem słonecznik i piję piwko, dlaczego seba pytasz co

KURWA!

idealne do aktualizacji bazy wirusów

Chyba cię popierdoliło, kolego. Ciasne to ja tam nie wiem, nawet w sumie w to wątpię, ale żeby piękne?

bardzo rzadko spotykam ladne murzynki

murzynki mają tak zjebany... hm, tribal zapach że to jest tragedia, od niektórych żółtków też tak nieco jebie ale można się przemóc

ja też lublin i chyba mieszkamy w innym miescie seba, fakt jest tu sporo tego gówna ale poza miasteczkami akademickimi oto bardzo malo sie tego panoszy

No jak miałem z jakąś bardzo bliski kontakt to taka właśnie była

Agi bagi!

kurwa stary nie wyobrazasz sobie jak jebie z murzynskich i chinskich sklepow. ja pierdole nie da sie wytrzymac

kto chce sie zakumplowac i grac w dote

...

no czesc patryk

Ja za to w Lublinie studiuję i jako typowy słoik nie jestem z tego miasta. Ale przyznać trzeba, że jakiej narodowości by nie były to na roku akademickim w całym Lublinie się piękne dziewczynki panoszą. Tylko jak ktoś ma zjebaną psychikę to i tak nic nie złowi, jak ja,

tak naprawde to nie gram w dote ale dzieki za bycie naprawdr sympatycznym

a co anone studiujesz? jak jakie[spoiler][/spoiler] kucgówno typu informatyka to nie dziw się że nie potrafisz przełamać stulejki i podej[spoiler][/spoiler]c do lochy w tej swojej koszuli z krótkimi rękawami i z tłustymi włosami elo

to wedlug ciebie co trzeba studiowac zeby miec jaja ?

co ja tu chcialem odjebac ze znakami diakrytycznymi ehhh ;___;

to wszystko zalezy od twojego brzucha i ladnej mordy

nie mam pojęcia, sam byłem stulejarzem mocno. ale nie boj sie, podejdz do loch (to podludzie) posmieszkuj itd, po jakims czasie zobaczysz ze same zwracaja na ciebie uwage i zaczniesz przywiazywac wage do swojego wygladu PS to prawda locha sama cie znajdzie ziemniaczku :3

Jestę Behapowcę
Z resztą kierunek nie ma nic do rzeczy w tym przypadku. Mam problemy emocjonalne, miałem kiedyś depresję. potrzebuję specjalisty etc. I nie, jakimś cudem nie mam kurwa stuleji.

...

tell me jak to jest miec depresje

Paskudne jak skurwysyn. Nic nie cieszy, mógłbyś równie dobrze umrzeć tu i teraz, nienawidzisz siebie i innych, nie chcesz się ruszać z domu.

brzmi fajnie h3h3 btw nie szukaj milosnych porad na tym zjebanym portalu(ale to chyba wiesz)

No wiem. Tutaj siedzą podobne zjeby do mnie czy do Ciebie, anonie.

to dawaj user jutro na piwko, chyba że do chaty zjechałes

i mówię całkiem poważnie... Jebać spierdolenie i piwniczenie

No właśnie spierdoliłem już dawno niestety, chociaż na piwo bym poszedł. Jak wrócę to będę mieszkał z dwoma loszkami na stancji. Tyle wygrać, boże... a w sumie to nie.

przynajmniej na stópki popatrzysz :3 oby jakies dobre lochy

To tak jakbys sie wyjebal klatą na błoto. ogarnij

Jedna mnie oprowadzała po mieszkaniu. Całkiem całkiem. Taka trochę nerdowata, ale fajna. Drugiej nie widziałem. Będzie jeszcze jakiś typ, ale jego nawet nie liczę.

Alter was ist hier los..
Alle Polaken wider zurück vom Obsternte in Europa. Homs bald kommt der Islam zu euch!

nie studiuje, rzucilem szkole i zarabiam teraz 11 na godzine ale odloze z 5 kola i wroce do szkoly :x mysle nad bio-chemem

Rasiści wszędzie

...

Can you fucks quit playing league of legends? Sincerely, all the EUNE server

...

a gdzie ta stancja anonku? może zapukam i zapytam osoby która mi otworzy "elo jest user?" xD

Oj bylebys nie pokazał na samym początku ze jestes piwnicowym dwellerem to cos moze ugrasz. Jak nie to czekaj do pazdziernika i masz 5miesiecy imprez integracyjnych, pozniej polmetki i cały czas można robic rzeczy.

QUADS

cyka

Na orlej, a numer mieszkania to taki chuj :D Ni powim,
Swoją drogą kekłem.

to be honest, polish players are the best on eune, i used to play there and most of us had a pretty high elo

JESLI MI POWIESZ ZE BEDZIESZ MIESZKAL TAM Z TYPEM KTORY STUDIUJE NA KULU TO PIERDOLNE NA MIESCU AMEN.

to zes kurwa zrolowal

They're not bad,but toxic as fuck.

Niee. Z tego co wiem jest z UMCS.

Anonki, co tu dużo, mój tato miał depresję to po latach przeszły mu co większe smutki - ale czasami wdzialem jak o 3 nad ranem siedzial rozpity i rozmyslal albo potrafil sie wydrzec.

Małe miasta są chujowe - wszyscy wszystkich znają, miałem z tego powodu przypał i załamałem się emocjonalnie (nie depresja na szczesie). Nigdy nie mialem jeszcze nawet kolegi/kolezanki i tak w sumie to oprocz checi nauki, poznawania nowych rzeczy nie czuje motywacji do czegokolwiek. Poplakalem to wykurwiam

od wejscia po lewej stronie masz drzwi do kuchni? Mieszkanie 3 czy 4 pokoje, jeden duzy z przejebanym balkonem?

name one country who is not toxic on EUNE or EUW.

osobiscie mnie rozjebalo

meh, mam depresje, nawrot paranoi przez niebranie lekow ( kurwa niby dzialaja- brak paranoi ale za chuja sie nie wyspie, 10h snu to minimum, 5/6max bez tabletek i wypoczety jestem) i jakos zyje :D co prawda wchodzac na 4chana czekam az ktos zrobi YLYL albo Best Of 4 Chan thread

Ja nie miałem nigdy dziewczyny a jakoś żyję i też mi ciężko często jak skurwysyn, do tego mnie na roku nie lubią, bo zjebałem sprawę i z nikim nie załapałem kontaktu. I tak czuję, że się kiedyś zabiję.

...

hahaha oh shit true