Magyar thread

Magyar thread

...

Van itt magyar?

>magyar fonák este 11-kor

találjatok már munkát

Best hunagarian olympic

Ezt te se érted...

Na mivan semmi cigányozás?

How is it to be mongolian? Do you still keep sheep meat under the horse saddle?

Dögevők

...

bazdmeg a magyar nacionalizmus

Mintha te nem lennél ébren és postolnál...

Ennek ellenére egyetértek. Kicsit késő van már ehhez.

Faszomat. Senki sehol? Máskor már ilyenkor tele cigányozással.

Reported. Enjoy your b&.

Last time I checked, Sup Forums is an American made, English based site. So, speak ENGLISH or GTFO! Back to Eurochan.

Mihez? 7től dolgozom holnap. Pöcsök vagytok???

ENGLISH MOTHERFUCKER. DO YOU SPEAK IT?

A rasszisták nem szeretik a sötétet. Egzisztenciális krízisük van attól is hogy fekete az árnyékuk.

Fuck off

gecc, ezek mit pattognak itt? >

ENGLISH BITCH

NO, YOU. This is Murica, not Eurofat.org. Fuck off.

awwww... pussy boy getting mad cuz his playhouse is getting raided. boo hoo little boy.

lol read the rules faggot.

Elgondolkodtató. De az ember szine fehér. Ezt mindenki tudja.

A négernek meg a gazdája fehér

Come at me bro. I'll slit your throat neck.

SHUT THE FUCK UP.

valakinek ex suna?

All trap tread is Murica. This is hetero hungarian theard. Shut ap and fuck your father.

meg amit szed

Jöhetne. Főleg ha pesti

van egy eladó bojlerem gecik

I assume you'll slit my throat neck with a knife held in your hand fingers?

...

/b-n csak szüzek vannak süsü

Csekk a sátáni triplának

Butterface hungarian bitch. Good. More?

Csekk a duplanak

Szüzek, rasszisták, buzik, és trollok. Valahova ezek közé mi is beférünk. Én inkább a buzi mögé mint elé jönnék.

A hitleri duplának

exsunaaaa

kek..
a szokásosnál több levegőt fújtam ki az orromon
grat user

Van itt magyar szó. Pusztulj murica.

Anyádat. Van meztelen?

Na most az a kérdés hogy szaros legyen az ember fasza vagy 3 napig ne tudjon leulni

több nincs?

...

Baszott lassan pörögnek a dolgok. Azok közül akik itt vannak ki nem dolgozik multinál? Csak úgy kíváncsiságból.

>grat user
>nem replyol, nem tudjuk kinek gratulál

öld meg magadat te mocskos kis újköcsög. Tuti triforceozni sem tudsz

Kinek a pap kinek a paplan.

...

Jót mondassz. Csak mögé. De nem az a buzi aki csinálja henem aki állja.

Tanár vagyok. Az állam elég nagy multi?

na ez már Sup Forums :D

Én tanuló vagyok még. Esetleg ha a gyakorlatom munkának számít akkor programozó vagyok.

szíp a dupla. hogyne volna meztelen. de nektek az túl jó lenne

Joestet honfitarsak

Ti mit utáltok ebben az országban?
1. Nincs egészségügy (már nem most...20 éve) szerintem kijelentetjük, teljesen összeomlott. Ez bármelyik normálisabb országban nem így néz ki és nem így működik, főleg nem ilyen adók mellett.
2. nincs nyugdíj (vagy is 10 év múlva már szüleimnek se lesz nem hogy nekem)
3. agyhalott birka szavazók.(csak a fidesz csak az mszp baloldal liberál)
4. miközben mind szarik a népre, és genyesre keresik magukat, mert jó haverok ők több ezren.
5. esélyem sincs ilyen fazonok közé jutni, nem is lenne hozzá gyomrom.
6. nagy nehezen sikerült némi pénz gyűjteni az utóbbi időben, de elképesztő csóróságban éltünk eddig, amink volt az a spórolás útján lett és végül is jól nem panaszkodhatom:van panelünk, van kaja, kocsi....de szegények vagyunk.
7. körül vesz a csóró életmód:
8. szar lefingott 30-50 éves házak omladozó toldozott foldozott, mert a magyar paraszt.
És szentül hiszi, hogy a a tégla a best. aztán kimész nyugatra meg amerikába és a 100 éves könnyűszerkezetes jobb állapotban van, mint az itt repedező 30 éves. Kint a legszarabb legalja környék néz ki úgy, mint itt az átlag.
9. kis alapterületű házak és lakások
Óriási területeink vannak, ezzel szemben egymás hegyén hátán faszán lakunk nyomorgunk 30-40nm panelben vagy 70-110nm ősrégi házakban, de azt is úgy hogy faltól falig vannak a házak.
Nincs élettér.
10. a magyar egy paraszt munkás, az bazdmeg mindenhol flexel vág fúr farag, kalapál, dörömböl, bömböl a TV a rádió a zene...panelben hajnal 6-kor, családiháznál éjszaka 2-kor.
Nyugaton azzal foglalkozol amihez értesz, és ott csinálod ahol az ki van jelölve.
Ha még is otthon csinálod, nem zavarsz mást, mert 10 méterre van a szomszéd kerítés, amitől az ő háza 10 méterre van. és nem zavaró a hang.
A probléma az ember... így is fogalmazhatnánk.

Magyar birodalom és gyarmatai Bt.

Melyik városban tanítasz?

>:D

Milyen volt a nyár te kis buzi? Istenem ennyi elbaszott köcsögöt. Valaki van még aki több éve nyomja mint ahány éves ez a kretén?
>feltételezve, hogy 5 éves

11. míg külföldön köröm ollóval van vágva a fű nálunk gaz dzsuva minden, a járda az út az útszegény ahogy esik úgy puffan. össze vissza
arra a paraszt a magyar, hogy beálljon a családi ház kapujába. Nem, inkább kint hagyja az út szélén a tragacsot félig kint a seggével, rááll a fűre, ami kitaposódik földes hepehupás lesz. Aztán jön az eső sártócsák, az út széle tönkremegy, a sarat felviszi az útra stb.
Kerülgetni kell a szaros kocsiját. stb
12. kocsik állapota...a 15+ éves kocsik bontó szökevények. Nem is vigyáznak rá. (a használt kocsik úgy néznek ki belülről mint amibe beleszartak, kívülről szimplán csak nincs küszöb vagy sárvédő)
paraszt a magyar.
13.közlekedési balesetek...fasz posztró a magyar. úgy megy ahogy viszi az agya, nem lát és nem hall.
És nem tanul a hibáiból.
(pl már törött fos suzuki úgy megy mint a vadbarom, közben telefonál és nem adja a meg az elsőbbséget,)
+20-60%-os sebesség túllépések.
a legminimálisabb közlekedési feltételek be nem tartása:
öv, telefonálás, elsőbbség megadás hiánya, záróvonal, követési távolság
(más országokban az ilyet keresztre feszítik vagy agyonlövik az embereket.)
14.Oktatási rendszer már 10 éve is haldoklott. Már én is belekerültem a forráshiányos, nah most mi legyen 21. század? felfogásba. színvonaltalanságba.
OKj: szedjük be a pénzt és huss szart se ér.
15. segrészeg dajdajozás, mulatós cigány zene
16. kultúr szint a segrészegedés a pálinka a cigi...behányás. Magasröptű életcélok
17. utcán kosz eldobott csikk szemét
18. kitakarítják a főút mellett az árkot, 3 hónap múlva megint teli van szeméttel....a szél meg szépen viszi.

19. szar egyhangú időjárás: hetekig agyrohasztó 40 fok, se szél, se felhő. aztán 1 hétig csak eső komorság.
Tél Rendes hó nincs télen. latyak az bezzeg van úszunk a sárban. Meg októbertől áprilisig felhő...napot nem látni hónapokig. egy szar teknő az egész ország.
Erre Angliában jöttem rá, mert aki azt mondja ott rossz az idő, az nem járt még Magyarországon.
20. mivel egy teknő az egész ország ezért a szar levegő nem tud távozni...sőt nyugat szennye itt hömpölyög. (lásd CO2-es szél térkép)
21. Télen fasz paraszt magyar befűt(ami éppen a kezükbe kerül mondjuk autógumi)..okádják a füstöt a kémények. mivel szélcsend van, ezért a levegő minőség a halálos szintet üti.
és mivel a családi házak egymás hegyén faszán vannak a koncentráció még durvább.
22. az utak takarítása ismeretlen fogalom
23. az utak minősége....hagyjuk
24. jogrendszer súlyos hiányai és túlkapásai, jogbiztonság nem létező fogalom, bármilyen peres ügyben retteghetsz, hogy megúszd
25. jogrendszerből hiányzik az ön és magántulajdon a vagyon védelme (vagy legalább is nagyon gyenge).
A magán tulajdon felfogása hiányzik. legjobb példa a kamat adó vagy a lakás vásárláskor a tulajdonszerzési és vagyon szerzési illeték(adó).
26. ...ellenben védik a bűnözőket. vagy legalább is túlzottan egyenrangúként kezelik, holott tudható hogy bűnös
27. ügyészség rendőrség, mint ha nem is téged védne (és tényleg nem)
28. Tucatnyi komcsi időből származó törvény (mindené az állam és minden szerepkör, főleg a rendfenntartó..nyilván jól működik.. LOL)
29. korrupciótól bűzlik minden
30. okosba megoldjuk
31. kurva szar alacsony fizetések.

Tanár? Na ne klikkesedjünk...

32. faszprosztó cégvezetők HR-esek managerek és főnökök országa. És ez még akkor is ha igaz ha valami kőgazdag multiről van szó. Sóherkedik, közben nem is az ő pénze, cége.
33. Sajnos ez a fajta 60-70-es években született majd a 80-90-es években szocializálódott "vezetők" cégtulajok abból indulnak ki hogy minden az övék, neked semmi.Jah dolgozhatsz ingyen.
Amíg ő szarik bele mindenbe. egyébként semmihez nem ért. Lop csal hazudik, adót csal. Alapelképzelése hogy 3 év alatt milliomosá akar válni és nyugdíjba menni. miközben az alkalmazottak minimálbéren vannak...ha egyáltalán be vannnak jelentve.
34. 10-12 órák...szarfaszakodás reggeltől estig szaré hugyé. milliókat elbasznak az ötlettelenségikra de a legalapvetőbb munkaeszközökre nem tud adni (telefon pc , jobb router, céges kocsi, irodai eszközök stb)
35. közben a cégtulajok gennyesre keresik magukat, de még akkor is képesek skótokat megszégyenítően fillérbaszakodni.
36. azt mondják a kapitalizmusban fizetni kell mindenért, nincs szociális ellátó rendszer blabla.. süket duma néz körül mindenért fizetsz duplán és így is kurvaszar
37. Éni és élni hagyni ismeretlen fogalom a cégeknél. (nyugati leányvállaltnál olyan juttatások vannak és emberiszámba vétel, ami nálunk napirendre se kerülne)
38. 600e ember ment el a picsába és ez csak egyre rosszabb lesz. és a jó képzett okos ember ment el...az alja itt maradt. se tudás se akarat.
(amit egyébként megértek nettó 100-150-ért mit akartok KÖCSÖG cégek, baj csak az hogy 250-300-ért is ez a színvonal már)
39. cigány és legalja paraszt munkásokkal van teli az összes munkahely, de szarra se jók a legminimálisabb munkákra se. Öröm velük dolgozni minden nap.

Budapest

40. Elképesztő mennyiségű pénz hiányzik már minden ellátórendszerből.
41. mindezt úgy, hogy extra magas 27%-os áfa és egyebb adó formájában.60-75%-os az össze elvonás. fejlett országokban ez 40 körül van(ezt ha milliomos vagy). Ha szar helyzetben vagy rászorultsági alapon 20 körül.
42. midnenre adó adózik...(lásd benzin)
43. sokan mondják kint drágább az élet....igen van pár dolog, de nagy átlagban vagy kb ugyan annyi, sőt olcsóbb mert itt világrekord 27%-os az áfa.
44. szóval mikor 100-120e egy egyszerű pesti albérlet, vagy 15-25 milla között van, vagy egy 50 éves pesti panel vagy már bontandó 100 éves házban egy 30-50nm-eres nyomor lyuk.
Vagy mikor egy normálisabb családi ház 30-50 milla ami nem az alföldi sivatag közepén van az utolsó faluban, akkor miről is beszélünk?
Olcsó magyarország? külföldön kapsz ennyiért lassan. Miről beszélünk? 5-6 év alatt saját ingatlanod van kinn vagy akár valami jobb ház ha ketten a csajoddal kerestek.
és nem a fentebb írt lefingott 50-70 éves ingatlan...a putri város közepén.
45. kint többől többet tudsz félrerakni. és ha bért kell emelni, nem húzzák a szájukat, hanem tudják, hogy az visszakerül a kereskedelembe és ezért működik a rendszerük.
46. ez egy szar kis ország 0 gazdasági gyarmattal. és a vezetők inkább a sajátjaikat szopatják.
47. semmilyen ásványi kincsünk nincs...
48. azt mondják szép ország, szép vidékekkel, turizmus így meg úgy, oké nem rossz egy két környék, de bármol máshol találsz ennél jobbat különbet nagyobb kiterjedésűt
49. azbeszt, vegyitározó...stb ha ciánal locsolnál se érdekelne senkit. A víz arzénos...és az alföldön milliók iszák...
50. nyugerek mindenhol...az egész ország egyelfekvő...45-50 évesen ementek nyugerkedni és 80+ évig élnek te meg beledögölhetsz hogy őket eltarsd

Close enough. Milyen nyelven fosol kódot?

51. A nők 40 év után nyugdíj(dolgozott talán 30-at 2 gyerekkel)...oszt a korán haló féfi nem is ember? az mehet 65 évesen (most) 2-3 év és 67 lesz.
52. vinyogó magán "gazdák", hogy kártalanítsák őket adófizetői pénzből mert víz, szárasság, fagy, jég, lófasz kár érte őket.
De arra nem képes, hogy árkot ásson és csatornázzon, füstöljön a szőlősben, jégelhárítót használjon.
A nagy magyar gazda meg paraszt...LOL viccnek is siralmas. Hollandiában meg lehet oldani..itthon nem, mert se akarat, se tudás. Californiában a sivatag közepén szőlőt termesztenek, ami kenterbeveri a franciát...itt meg penészes.
Magyar ugar---írta Ady Endre 100+ éve semmit se változott.
53. aki kiment köszöni szépen jól van...haza jön és megy is vissza, sokkoló számára amit itt lát, akkora a kontraszt.
54. volt akit eddig lenéztem(tudás,iskolai végzettség, akarat, még tőlem is csóringerebb volt), de kiment és már jobb anyagi körülmények közt boldogabban él mint én valaha is fogok.
55. a kocsik felszereltsége minősége. ott nem lehet a szar alsó kategóriásat eladni.
56. élelmiszer minőség...itthon így a magyar paprika úgy a hús...egy darab szar. rosszabb mint kint külföldön. mivel a jót kint meg tudják venni, a rossz minőség nem kel el.
Ha rosszat árulsz gyártasz, bajod lehet belőle. nem 100ezres büntetés meg hasonlók...millió eurós büntetés és börtön. jah volt már a 24-es pont.
57. ismeretlen érzés, hogy ott az életedért kell küzdened nap mint nap.
nincs elmebeteg hajtás. nyugodt kiegyensúlyozott emberek vannak.
Számunkra az élet egy minden napos élethalál küzdelem. Kint magától értetődő, hogy azért élsz, hogy élj, nem korlátozódik a biológiai életre.
dolgozni kell ott is, nem kérdés. Problémák ott is vannak. csak nem hajtják szét az embert, mert tudják, hogy a másik is ember.

Csekk

58. cég alapítás reménytelen kategória, már az induló tőkét is nehéz összevakarni...pénztelen csóró fizetésképtelen emberek közé céget? Garantált a bukás
59. ha van egy jó ötleted, senki nem áll mögéd. vagy nincsenek is azon a szinten, hogy felismerjék mekkora lehetőség és pénz lenne benne.
60. szellemi tulajdon (találmány) védelme a 0-át súrolja. milliókba és évekbe kerül csak mire leadod bejegyzik...és csak itthon ebbe a 10 milliós semmiben tudod érvényesíteni...en megy 300milliós gazdag piacon

61. mi van ha sikerül kint megragadni és tényleg jobb lesz az életem?

valakinek beleszartak a műzlijébe :D

Akkor szaros. A mozdonynak a legrosszabb ezt soha ne feledd.

Java, js, c#, html

>valaki büszke arra, hogy mennyi ideje van itt

Jó inkább formázd le a vinyód kis nyáribuzi. Majd ha megtanulod, hogy 13 éves kor felett nem ":D"-zünk, majd visszajöhetsz.

Ameddig deréktól felfelé le van takarva, addig nem gondolok bele

4 év tesco. De hidd el van utána is élet.

azt hogy kell user? taníts :(
epikk l33t h4xx0r user

Azért jöttem ide hogy megszabaduljak a valóságtól, nem pedig hogy szembesüljek a magyar valósággal. Takarodj máshova a kopitarhonyáddal.

én pl nem multinál dolgozom

>valaki büszke rá, hogy itt van

elég lesz, vagy még folytatod?

Naaa légyszíves dobj egy cicit!

>lustának lenni
>elvégezni ELTE proginf bsc+msc-t 12 év alatt
>33 évesen frissdiplomásnak lenni
>nem menni semmilyen szakmai gyakorlatra, a legbonyolultabb program amit irtam a diplomamunkám
>nem találni munkát, a lakást lassan eladják a fejem felül
Na és nektek hogy sikerült az élet?

Szép tripla

Az a fasza a magyar fonalakban hogy nem jönnek játékokért könyörögni. Nekik nincs elég bika gépük, a többi meg úgy is olyan pór mint aki kunyizik.

...

I wish I knew what was being said, my Grandma can read/speak Hungarian. Should I ask her??

>gazdag apa
>lakást hagyott rám
>szar munkám van
>BME mérnöki, hogy elhúzhassak innen a picsába

Casual most az életem

You do not want to know

tetves migráncs

Egy segg vagy. Végezz el egy féléves képzést (már pont lecsúsztál róla. Majd jövőre) és utána gelvesznek valami alap céghez bruttó 300k-val. Egyszer az életben csinálj is valamit, ne csak vegetálj.

Csak a keret más. Rá se bassz csak a pina szorítson.

Otthagytam az egyetemet, csináltam mellé egy Gazd infó OKJ-t és nem úgy viselkedtem mint egy debil.
Első állásinterjú -> Jó állás -> Stabil munkakörnyezet -> Halál unalom a mai napig. Mindemellett durva depresszió. Lehetne rosszabb is, úgy érzem.

...

Probably not a good idea. It's nothing very interesting. If you're super curious, google translate will give you some idea.

Summerfag

...

Kezd veszteni a lendületéből ez a fonál.

Takarodja Londonba mosogatni. Az aztán a karrier. 3 szakmám van és tiszteséggel megélek. Reggelente a tükörbe tudok nézni.

A halál beállta 23:48