/polska/ aka /anime/

Edycja wiecie czego

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ojQIAXZSElo
youtube.com/watch?v=v0jb3Ld8bF8
youtube.com/watch?v=7ZiyuhWQxt0
youtube.com/watch?v=s_8KR-n2fBQ
twitter.com/NSFWRedditGif

dobry temat nie to co jakiegoś podczłowieka palącego

Wybieram ten.

/włoski/

animcie

ciekawe czy na piździe goli /włoski/

A chuj będę postował na tym

Why do you swear so much jebem vam mater nekulturnu

ten legalny?

>nie edycja najlepszego kanału telewizyjnego
youtube.com/watch?v=ojQIAXZSElo

Jebać twoją matkę też kolego :3

gdzie marysia?

pizde zamknij luka bo ci wyjebie luja

Tak

>mtg ci debile nie zdają sobie sprawy z tego, że to anime nie jest kierowane do nastolatków

tak. tamten zjebał z nazwą oczywiscie

No ale o co chodzi?
Ten kanał to dosłownie hyper 2.0

Kim jest ta służka spermuszka?

>mtg jakiś debil łibus załadował grube pieniądze w licencję i dubbing chińskich bajek, żeby kurwa uruchomić niszowy kanał telewizyjny w dobie streamowania

OC

Sądząc po komentarzach na YT i ich FB to raczej same gówniarze.

To też.

Tak w ogóle to u nas CR jest dostępny? Nie żebym miał kiedykolwiek zamiar im płacić.

umc umc

Ktoś czytał Lolitę?
Dobre to, o czym to?

O tym że małe dziewczynki też chcą bolca.

a to za czytanie lolity nie ma bagiet?

no to kurwa ją tam walę aż mnie ręka już zaczęła boleć a ta wyła jak dzika najsmutniejsze w tym jest to że do dzisiaj sąsiad z góry jak mnie widzi to lapie swojego synka za rękę i przytula go do siebie. Ta się w końcu przewróciła na plecy i mówi „a teraz mnie zwiąż” no i tu wyczułem swoją szansę bo akurat trafiła na sternika z 10 letnim stażem, wyciągnąłem z szafy szybko linkę regatową z kevlaru 5mm i przywiązałem jej ręce do ramy łóżka węzłem kotwicznym. Widzę kątem oka, że jest już gotowa cała wilgotna przez chwilę nawet myślałem że się zlała na mój nowy materac. Jeszcze zanim w nią wszedłem spojrzałem z troską na mój biedny sprzęt cały aż siny i obtarty przez to odjebane Fatality, Wchodzę w nią delikatnie jak Bóg przykazał a ta zaczyna znowu swoją jazdę. Miota nią kurwa jak Szatan krzyczy w niebogłosy mocniej, mocniej głębiej, głębiej no chuj jakbym miał kurwa czym wejść głębiej to bym przecież wszedł już mnie wkurwiła na wejściu co ja kurwa Rocco Siffredi czy jaki murzyn. Wtedy dodatkowo rozkojarzył mnie taki pusty metaliczny dźwięk z rur, chyba sąsiad z góry zaczął napierdalać głową swojego durnego dziecka o kaloryfer. Jakby tego było mało nagle ta mi tu mówi ze nie czuje dłoni... no kurwa nie czujesz dłoni bo jak się szarpiesz to się zaciska węzeł głupia pizdo… próbuję jej to poluzować a ta jak nie zaciśnie swojej cipy to momentalnie poczułem swoje jądra w żołądku. Więc w tym momencie wygląda to tak, że obydwoje z miną ala srający kot na pustyni próbujemy wyplątać się z tego miłosnego uścisku.

Po dłuższej chwili w końcu mi się udało poluzować więzy ale miałem mega stresa i zjebkę, jebłem się z tego wszystkiego na plecy biorę odpalam fajkę i cieszę się że to już koniec tej przygody, aż ta nagle wskakuje na mnie i zaczyna mnie ujeżdżać jak gdyby nigdy nic i skacze i skacze łóżko wydaje dźwięki kurwa jakby miało się zaraz zarwać, pet mi spadł na panele a ta w amoku... po chwili kapła się że nic nie czuje i prosi żebyśmy zmienili pozycje Haha no kurwa nic nie czujesz słońce bo mi już fiut nie stoi odkąd mi założyłaś nelsona swoją hitlerowską cipą pomyślałem, nie czuje się już na silach żeby się z Toba kochać mówię a ta, że szkoda, że poczeka może za chwilę spróbujemy jeszcze raz ale wtedy poprosiłem ją żeby wyszła bo nie kręcą mnie takie jazdy. Jeszcze na koniec dojebała do pieca, że tak w ogóle to ona się za bardzo na seksie to nie zna i że miała tylko jednego chłopaka i że interesuje się książkami i ogólnie nauką a po maturze chce studiować prawo i jeszcze pyta czy pójdę z nią na studniówkę... kurwa milion myśli na minutę i wszystkie na jednym tchu wypowiedziane. Nie chciało mi się już nic odpowiadać tylko odprowadziłem ją do drzwi z lekkim sztucznym uśmieszkiem podałem kurtkę do rąk i wyprosiłem z mojego lokum. To był ostatni raz kiedy poszedłem na bal Świadków Jehowy we Wrocławiu wyrywać dupy.

To do kogo?
t. nie łibus

>jakieś pasty z kurwa wykopu

/deutsch/

/kaputt/

takes one to know one

show respect

>lolita jest dosłownie o loli
O kurwa, i teraz weź to kup i nie bądź uważany za świra większego niż jesteś

F

ja wypożyczyłem z biblioteki i chuj nikt się nawet nie patrzył

...

spoko user to jest klasyk
kup z inną książką jak się wstydzisz, że tylko to podasz przy kasie

>inne narody
>mówią ze swoim akcentem bo nie wstydzą sie pochodzenia

>polaczki
>haha jestem Johnny z Arizony xD me no polish kurwa
>nieudolnie nasladuje amerykański akcent

gnije z was

polak podswiadomie wie że jest smieciem więc zawsze udaje inne narodowosci własnie dlatego slav - slave

trudny tryb: kup lolitę, a do tego kolorowanki i bajeczki

chuj cie obchodzi co ludzie zupełnie inni od ciebie sobie myślą

Do spierdonów którzy to mają za sobą.

Mam zamiar kupić przez internet
W księgarniach na moim /zadupie/ to znajdziesz tylko książeczki dla hehe normików

>tug 18 letnia laska mowi ci ze Lolita to jej ulubiona ksiazka a ty jestes prymitywnym stulejazem i olewasz to myslac ze to jakies babskie pedalstwo
Kurwa musze wrocic

...

uprasza się o niedokarmianie marcelów

>oni naprawdę przetłumaczyli ten tytuł jako Miłość, Gimbaza i Kosmiczna Faza

Przypominam aby omijać tego stulejarza marcela i jego żydowkie posty

co za kurwa marcel
zostawić was na parę dni i już jakieś marcele ja pierdole

Przypominam że Marcel zarabia 180k a wy zarabiacie 1200zł

aleś zjebał

debilu

>18 letnia laska lubi lolite
Na pewno nie ma fetyszu na małych chłopców
na pewno

180 koron to nie tak dużo

Nie ma. Książka całkiem niezła, ale nie musi Ci się podobać, i raczej nie warto czytać, jeżeli szukasz materiału do fapu.

>bądź w gimbazie
>loszka próbuje ci wmówić, że lolita to jakieś arcydzieło
>wyśmiej ją mówiąć, że masz swoje lolity na internecie
>nie oglądaj loli
Kto /diabelski/?

Oj anony anony

>czytanie ksiazek dla krypto pedofili
XD

zuch musi umrzeć tryb: lolita, kolorowanki, bajeczki, qt ciuchy w rozmiarze dziecięcym, zabawki, dziesięć metrów sznura, dwie rolki taśmy klejącej, aceton, wybielacz

>zaimplikuj do laski że fapiesz do loli
no kurwa geniusz
>krypto

ja z lewej

Dosłownie moje codzienne zakupy :3

Miala 17 jak ja poznalem a ja 23
Musze do niej zagadac jakos znowu
Ale najpierw to gowno przeczytam

>książki dla
uwaga debil

>krypto

Czy wy też wymienialiscie się w szkole lolitkami z kolegami zuchy?

>miej 15 lat czy kiedy to tam było
>miej rozum
Wybierz jedno

dobre dawaj wiecej

Dajcie amerykanke

co to za pajac?

Mam dosłownie 2 zdjęcia z nią
a na drugim ssie kutasa

Piekielny pajac

zostaw go

siema p*lskich bękarty

dawaj

youtube.com/watch?v=v0jb3Ld8bF8

Siema abdul

>atelier lunette

No elo
youtube.com/watch?v=7ZiyuhWQxt0

To był dobry doujin

>ale to co ona odpierdala językiem to jakby lizać się z upośledzonym dzieckiem downa z ADHD w czwartej fazie Parkinsona
kek niektore tak maja

ahahahahaha

Con

funnnnyy

ahaha chuj mnie to brudasie

hihihihih, witam! :D
Dobry dzisiaj kolegów!

???????

C'tam?

postujcie anime kurwa

oo cześć przyjacielu jak tam leci ?

kogo znowu ograbiłeś

Ale przypal
Wez bo mu sie przykro zrobi

...

Sos? Skąds kojarze.

...

Postujcie jakieś syrenki bo mam ich mało

zostaw go gupia krowo

jezebel amazones wygugluj, właśnie znalazłem po jakimś koreańskim tytule

...

youtube.com/watch?v=s_8KR-n2fBQ

>tug poprawne z zachowania
ehhhhh