/polska/ aka /anime/

Edycja Prostej Szoty

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=wh-EAjOhbHk
youtube.com/watch?v=4nyHPIcbn88
youtube.com/watch?v=ojQIAXZSElo
strawpoll.me/12209123
twitter.com/NSFWRedditGif

/salt/

włoski

...

EŁROBIT
youtube.com/watch?v=wh-EAjOhbHk

>on myśli że jest relewantny w skali świata
O kurwa jak gniję.

anibe

Jebać k*biety!

>jak się spuszczę w jakiejś szmacie to stanę się relewantny bo kawałek moich gówno wartych genów będzie żył dalej
ja pierdolę dosłownie zwierzak

Penisy

lepiej zdechnąć samemu w domu starcow na alzheimera cnie mati po co miec dzieci pozostawic im swoje wartosci tak zeby one dalej sie rozmnazaly i przekazywaly twoje wartosci dalej tak wplywajac na ksztalt swiata nieee mati wszystko jest bezwartosciowe bo ja tak mowie
>krooooołling in maaaaj skiiiin

o mój ulubiony user

Dzieci to i tak chujowe dziedzictwo które przeminie z ich śmiercią, w trzecim pokoleniu i tak nikt nie będzie o nim pamiętać.

poudawam dalna chuj ze nie mam argumentow hehe szydera najlepszy argument cnie mati ale ich skompromituje cweli aa

>tug nigdy nie będziesz szotą w świecie potwornych dziewczynek
youtube.com/watch?v=4nyHPIcbn88
Rolujcie z kim stracilibyście dziewictwo

hehe nie powiedziol tak jak moi edgy pszyjaciele czyli nie ma argumentow ale debil
>*disturbed w tle*

dajcie mi cokolwiek doslownie bym kochal i tulil cokolwiek co przypomina dziewczyne

podoba mi się wszystko w twoim poście, roluję

no i kurwa chuj zajebiście

fajnie kurwa

to żeś wyrolował Mefju
roll

chuj ze mnie nie będą pamiętać personalnie (o ile nie będą) moje wartosci beda zyc dalej przekazywane w sposob naturalny i to mi wystarcza
proste zabezpieczenie na wypadek gdyby nie udalo mi sie zostac kims znanym i wplywowym

ROLL

Kochałbym każdą [spoiler]oprócz robaków, pająki są ok[/spoiler]

jestem prostym człowiekiem widzę animkę to jej włoski tarmoszę

>twoje wartości
A kto powiedział że te wartości są twoje? Te wartości które masz zostały ci zaszczepione przez rodziców, a u nich były zaszczepione przez twoich dziadków.

To tak jakby jeden z tysięcy biednych niewolników budujących piramidy chwalił się że sam je wybudował ignorując fakt że było tysiące przed nim i tysiące po nim.

jakie wartości tępy chuju? wszystko co im przekażesz rozpłynie się po góra pokoleniu

patrz

tylko udowadniasz ze mam racje
skoro mi zalezy to moim następcom też będzie zależeć, i tak dalej

jebac to

ależ ciekawa rozmowa

chodzi o to że to i tak nie twoje wartości które zostawiasz i nie twoje dziedzictwo

Ale przypal

jak typiara daje to daje

słusznie

Nie dadzo loszki-sadystki-masochistki

moje bo sobie je przyswoiłem w procesie internalizacji albo jakos tam gdzie indziej po drodze
oryginalnosc mam w dupie

>przekaż swoje super ważne wartości gówniakom
>gówniaki zapominają po paru latach albo się buntują i swoje gówniaki wychowują zupełnie inaczej
>na końcu i tak zdychasz, i to by było na tyle bo raczej oglądania twoich potomków z chmurki nie będzie

>JAK TO NIE CHCECIE MIEĆ DZIECI!

>obowiązkiem białego człowieka jest podtrzymywać czystość naszej rasy musisz mieć wielodzietną rodzinę inaczej jesteś lewakiem

>biała rasa musi wymrzec niech arabowie i murzyni nas wyplenią ughh...

>polak
>bialy

nawet debil nie zrozumiał i od razu musi sprowadzać wszystko do skrajnego lewactwa

>moi rodzice nie umieli mnie wychować więc ty też nie dasz rady

>gupi rasisto przestan chciec sie rozmnazac rozumiesz ty i wszyscy biali ludzie maciebyc genetycznymi porazkami tak jak ja

Nie zauważyłem, że nowy, i zapostowałem w starym. ;~;

Jeżeli przyjąć taki nurt myślenia w takim razie twoje dziedzictwo umrze w pierwszym pokoleniu, bo twoje dzieci też przyswoją sobie te wartości w procesie internalizacji i ich dzieci będą już ich dziedzictwem a nie twoim.

>jestem bardzo powaznym bialym czlowiekiem i zamierzam zalozyc rodzine, osiagnac sukces i zapisac sie w historii swiata
>ale na razie gównopostuję w gównotemacie na portalu o gównie

/ss/

slajma mi dajcie

typowa taktyka debila stosowac wszędzie fałszywą ekwiwalencję i mnożyć absurdalne dychotomie podczas gdy normalny człowiek zawsze ma spektrum poglądów

Ale bym wyjebał saber to ty nawet nie masz pojencia

ale to ty zacząłeś srać na ludzi jak oni powiedzieli że nie chcą dzieci
o tutaj

Nicola tesla dosłownie nigdy nie zaruchał a jego dziedzictwo jest w każdym domu w cywilizowanym swiecie, dzieci jako dziedzictwo to mem

to ten debil hiviarz co wali konia do upośledzonych dziewczyn z włosami na 2 metry zobacz sobie w historii do jakich postów przypisany jest ten obrazek z kancolle

/ss/

oni się do mnie przyjebali że chcę
i tak za każdym jebanym razem

stul pysk karasmieciu

>chciej dzieci
>domyślaj do tego jakieś zjebane teorie HURR BĘDĘ NIEŚMIERTELNY BO PRZEKAŻĘ IM SWOJE MEMY

ale user, memy to dna duszy

to był tylko gównopost, nie ma co się przejmować

teraz to tylko konkurs kto bardziej na siebie nasra, nie ma w tym sensu, i nikt nie zmieni przez to swoich poglądów

anonki spokój

>nie chciej dzieci
>domyślaj do tego jakieś zjebane teorie HURR I TAK NIC NIE MA ZNACZENIA WSZYSTKO UMRZE ZYCIE NIE MA SENSU

som plusy dodatnie i ujemne posiadania dzieci moglibyście na ten temat podyskutować a nie sie wyzywać od najgorszych i narzucać innej osobie swoją postawę jako jedyną właściwą

>bądź idiotą bez żadnych idei
>zdechnij sam na starość
No kurwa gratulacje
Jaki jest następny krok w waszym zasranym życiu?

Ale po chuj mu odpowiadacie?

ale przypal

Syn twojej matki jest jebanym nieudacznikiem który wylądował na czanach.
Pewnie jesteś jej wdzięczny

>Jaki jest następny krok w waszym zasranym życiu?
Rozbicie tego samolotu
Bez ocalałych

Kiedy macie się ochote pomasturbować
to się masturbujecie odrazu czy czekacie aż zacznie się wydzielać pre-cum?

no zasadniczo jak się już umarło to żaden

bo mnie już wkurwia takie podejscie typu to że twoje życie nie ma sensu to nie znaczy że moje nie ma sensu, i wszystkich innych też nie ma sensu
jak jestes chujowy w refleksyjnosci i nie możesz sobie takiego celu to przynajmniej siedz cicho a nie trujesz dupę lepszym od siebie że som gupi bo mają pomysł jak swoje zycie wykorzystać w produktywny i efektywny sposób

youtube.com/watch?v=ojQIAXZSElo
Przyominam o tym

hehe ktura godzina

>:czekacie aż zacznie się wydzielać pre-cum?
Sorry nie jestem mutantem. Chyba masz jakiś nadmiar estrogenu.

>muh sens
>muh wyższy cel
ale nie rzucaj się normiku pierdolony bo cię piecze jak ktoś prawdę mówi

dawać na pluga elo cytu kropka be/r/kino_krakow

najlepszy dziś

>2x2 puszcza sobie bajki
>ktoś się czepia
>afera jak z dragon ballem
>anime znowu nie istnieje w polsce

>zamiast inwestować w dzieci odkładać kasę przez całe życie
>inwestować w samorozwój i karierę zamiast użeranie się z rodziną
>pod koniec życia da radę spokojnie uzbierać 2 miliony zł jak człowiek odniesie sukces
>zakładając że w ciągu 50-60 lat nie będzie terapii przedłużającej życie ani leku na starość i śmierć jest nieunikniona, (w co wątpię) to jesteś starym, umierającym milionerem
Można wtedy zainwestować w budowę szpitala, pomnika albo inny szlachetny cel, i twoje dziedzictwo przetrwa dziesięciolecia i przynajmniej się komuś przyda.

Dzieciory lepiej zostawić frajerom którzy wolą poświęcać własne życie dla cipy.

jest marycha?

Ale jak widzę jakiegoś debila co pisze sempai przez n po polsku to mam ochotę mu zajebać.

>argument "a bo kto ci szklanke wody poda"
i dlatego trzeba poświęcić całe życie na wychowanie niewdzięcznego gówniarza
żeby ci nie było przykro na samym końcu życia

ekstremalnie logiczne

wpuł do komina!!!!

I dobrze
Tak powinno być

nie ma nikogo to juz koniec pluga

to na huj spamujesz atencjuszu

Dokładnie ty nihilistyczny debilu

RORR

Polska aka milosc.

roluje

Wlasnie zgruszyłem

wbijac na pluga bedzie flm
strawpoll.me/12209123
strawpoll.me/12209123
strawpoll.me/12209123

cytu kropka be/r/kino_krakow

ja zara tez goleme lepic bede

e chuj

kogo?

a dlaczego blade 2 a nie jeden????

sram na te wasze plugi zjeby

no nie dadzo no ;_;

bo jedynka juz byla i jest obiektywnie gorsza od dwojki

nie no fajnie tylko jeden problem jest
bedzie sobie szpital imienia anonka ludzie sobie wyguglają jego nazwisko i nic nie znajdą odnosnie tego jakie ten ktos mial poglady na czym mu zalezalo albo jak anonek cos tam pisal sobie i akurat bedzie na wiki to ludzie zobaczą i pomyslą sobie "nie no fajnie że anonek budował szpitale ale te poglady to jakies glupie mial i wgl bez sensu" i sie okazuje ze moze przyczyniles sie do czegos cos po sobie zostawiles ale nie wplynelo to na trwala zmiane pogladow i wartosci przynajmniej czesci spoleczenstwa

>hurr każdy kto nie chce mieć dzieciorów jest nihilistom