/polska/

Edycja ładnych malarek

poprzedni:

/balt/

anime

Wilno

kampfkultur

/siłka/

i znowu sie schizma zrobila

/sralt/

przegraliscie z kasować to hovno!

Pierwsza prawilna.

ale eeveelucje to bym jebał wszystkie

niet, żmudzin zasyfił pierwszym postem

Jak ci się żmudzin w matce spuści to przestaniesz z nią rozmawiać?

pokazywać mi tu zaraz jakie nitki aktualnie przeglądacie

Czemu w Polsce nie lubią Gazetę Wyborczą?

I jeszcze pytanko: jakie typowe "ruskie" błędy i pomyłki w języku polskim możecie wymienić? Ja n.p. często mówiłem "czuję się", gdy bardziej naturalne jest "czuję", bo w rosyjskim prawie nigdy "czuję" nie używa się osobno

proszsz

>Czemu w Polsce nie lubią Gazetę Wyborczą?
gazeta propagandowa poprzedniej władzy, w dodatku mocno 'lewicowa', od 8 lat wychodziła tylko dzięki pomocy państwa

anoni wybrali tą nitkę bulbaszko

>lewicowa
>poprzedniej władzy
Lol, a znaczy rząd, który wprowadził 500+ i podnosi podatki - jest prawicowy?
Szczerze mówiąc nic złego w wyborczej nie widzę , poziom wysoki, jedynie że nie chcę płacić

dlatego napisałem w cudzysłowie, lewicowa społecznie, prawicowo-korporacyjna gospodarczo odwrotnie niż większość ludzi w Polsce mysli

Dzięki, już tam idę

Cześć bulbuś, co ty tu robisz? :3
>Czemu w Polsce nie lubią Gazetę Wyborczą?
Bo jest tendencyjna i jednostronna, a coś takiego jak "etyka dziennikarska" to jest dla nich jakiś nieznany koncept. Obrazek powiązany.
W dodatku dostawali więcej dotacji z publicznych pieniędzy niż dowolna inna gazeta w Polsce.
>Lol, a znaczy rząd, który wprowadził 500+ i podnosi podatki - jest prawicowy?
Prawicowy w kwestiach obyczajowych, a to jedyne co tak naprawdę ma znaczenie w Polsce, bo przeciętny Janusz to przygłup i bardziej obchodzą go jakieś bzdety o pedałach i feministkach niż jego własne podatki.

>propsuje pierdolenie krugmana i innych "medrców" od interwencjonizmu
>prawicowa gospodarczo
epink

>Cześć bulbuś, co ty tu robisz? :3
No chyba to co i wszyscy, marnuję swój czas. Ale chociażby uczę się nowych rzeczy o Polsce :3

Btw, dzięki za odpowiedź, zrozumiałem chyba.
A dziwnie, dla mnie na pare rzutów oku GW wyglądała przystojnie