/ex-yu/ - Samo Ljubav Izdanje

bajo moj

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=deLTHXkgjXM
youtube.com/watch?v=czHvfAbe7Zc
twitter.com/SFWRedditVideos

CPБИ OBДE

/ex-yu/ PROP'O

koja je ovo riba?

pravi lenji sati

bolje da se nisam ni probudio

DAY 3
Was gonna borrow another balkanese textbook at the library in my uni but I couldn't because I hadn't taken books/DVDs out since last summer. Librarian was kinda mad at me lol
Have a nice day (*´∀`*)

Guys im for 3 days in Serbia but need to have a working phone for relatively long calls. Whats the best bet I have? Prepaid or can I get as foreigner contract?

what the fuck do you need long calls you fucking smuggler

>bijesni pas mattis se zalaže za osnivanje vojske republike kosovo

ma top kek trampe srbendaro ma top krk

jel to od šiptarskih medija ili neki domaćih? xD

btw bronza komšije.

CIGANI

o cemu se radi? sto ste se podelili jebo vam pas majku svima

sauce?

neznam šta se desilo, izgleda da su guzobuljo crvati pukli.

da meni novac

ma glupost, sad umjesto jednog moram postat u dva konca

Its 2017 justt download it from pbay or somewhere

>>/balk/


Pomesao si klupko, bugari su u /balk/

kako crvati nemaju taj problem? jebote vi servi ko da ste zaljubljeni u njih, imate svoj /srb/ i postujte tamo

...

nemereš bit četnik bez brade, baka gaijin

Pisham po srbima i crvatima

...

...

Praise Kek

PRAISE KEK

Tko ovde ujedinjen u mrznji prema Splicanima ?

youtube.com/watch?v=deLTHXkgjXM

jebo bi spličanke, dobre su.

[spoiler] [/spoiler] [spoiler] [/spoiler]

grass is blue
sahara is a forest
kosovo je srbija
high quality made in china
argentinians are white

Splicanke da.
Njih na kurac
Splicane na kolac dbi

Oce li se ikada Ex-yu vratiti?
Ne moze ovako da nas zivot nastavi. kako cemo svi uzivati u taksistinim glupostima ako smo razdvojeni?

ako bog da nece
prekini bumpat i pusti da umre

Nemoj Hrvoje.....nemoj da ovako zavrsi.
Mi treba da zajedno govnopostujemo ne da pokusavamo ubiti nas thread. Nemoj da ovo bude kraj Ex-yu threda.

Praise Kek

prejz kek bre

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustane

twerkujem u tangicama

Volim seks.
Ja mislim

Ma gde bre mogu srbi sa srbima koji ti kurac ili hrvati sa hrvatima


Za dan, dva doce ovde i hrvati i srbi ponovo

kao i svaki put
Sad ce edgy likovima opet krenut predavanja.

Toliko jako pokusavati da prikrijes da si deriste nezrelo koje sedi za kompom i glumi alfa tipa iza tastature. Znanjem si potkovan sa 4chena, o zivotu ne znas nista, premlad si, nemas ni 5drugova koji zive preko, nemas ni 5ispite teskih dati, nemas ni 5meseci radnog staza, nisi ni 5knjiga o istoriji procitao.
Glumis hardcore desnicara i nekog redneka a ne znas ni pusku/pistolj da ocistis, metak nisi opalio.
Garant se trudis da budes mediokritet onaj zatucani da bi ispao kul, verovatno i uplacujes po neki tiket i to online jer si autista u punoj kladionici ali si video na fejsu grupe tipa prosecan srbin, kladionicar pa onda gledas da se priblizis mentalitetu domacem.
Sa tim LE REDIT forama si ovde "starosedeoc" koji voli "jake" stvari poput 4chena a ne mainstrim popu le vedita.
Ukratko, jos si mlad znas i sam sve to nema razloga ja da ti pricam.

>baka garjin
literally (You)#

puraizu kekku

Cao. Zelis li da me ugostis u Japanu?

cao. zelis li da me ugostis u svojoj vagini?

>Japanu
Japan is not Japanu
respect or die

No slavić bois
No hvala

koju bi ste super moc izabrali:
da svaki poust koji zalepite uvek ima dobre cifre
ili
da mozete da stvorite novu memu jednim poustom kad god pozelite

praise kek

Slusaj malena, nemoj po picki da dobijes jel jasno? I taj engleski ti tolerisem jos par dana a onda hocu na tecnom SRPSKOM da pricas. Azijatkinja si znam da mozes.
Jos jednom mi se tako obrati ima da places vise nego kad ti je prababa plakala uslijed Americke penetracije.

i'm sorry but in engrish s'il vous plait?

E sad si prevrsila svaku mjeru. Mars u kuhinju i skini gace picka ti materina nezahvalna. Sve cu ti kosti polomit stoko smrdljiva

Čemu sve ovo...

>mlk taksistin boi pucci

Na kioscima je novi broj Zone sumraka.

uh kupio sam par brojeva zone sumraka devedesetih kao klinac i secam se da sam se useravao od straha kad sam citao pojedine clanke top cec

youtube.com/watch?v=czHvfAbe7Zc

krindz

Bogovi humora.

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

praise kek

srbi se sami isfiltrirali
top cec

Ubili ste ex-yu.

Dajte neki film još, pogledao sam Silence sinoć.

drive

...

twerkujem u tangicama

pomičem guzove gore dolje u oskudnim gaćicama

>crvati guzobolni od raspada u rukometu

top lel kakvi jadnici, jos jedan dokaz da su guzobolni smecari

ritmički i seksualno sugestivo kontrahujem i opuštam svoje gluteus maximuse, anusa i genitalija prekrivenih vrlo malim komadima platna

novak je siptar smecaru jedan

novak je siptar smecaru jedan

Po meni je ovaj gospodin 25 po Von Luschanovoj skali, odnosno čisti cigan.