Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

coub.com/view/kjb2y
youtube.com/watch?v=ziQgHSjMu5k
arukereso.hu/pendrive-c3540/samsung/duo-64gb-usb-3-0-muf-64cb-p305294443/
youtube.com/watch?v=Q3vH4jHk6Is
twitter.com/SFWRedditImages

ja és legközelebb aki csinálja az ópét az ne postázzon kontroverziális tartalmat, köszi

bázisolt jános

A BÜDÖS KURVA ANYÁDAT ÁKOS MOSTREPORTOLOM EZT A SZART AKKOR ÉN IS

komoly ezt bezzeg nem törölte a jános

kurva anyádat janikám

meg is érdemled amiért Orbán atyánkat ilyen megszégyenítő formában tüntetted fel

ez már szokásosnak van véve ;)

Jelentsd és csináljunk egy gyümölcsöset.

A jani begőzölt.
ELLENÜNK TÖRT A KÉNYURALMA

Ha olyan megszégyenítő, akkor anyád miért tűnik fel ilyen formában napi 3szor, csicskagyerek?

KIKI
I
K
I

coub.com/view/kjb2y

már megtörtént mihelyst meg lett kreálódva
azért nem értem mert ezt csinálták később

>KURVA ANYÁTOK: EXODUS
Mindenki /r9k/-re

>lö anyabaszó mémé xd

>aée a jani is ákos fan

>lö lö mémé
Így van, ez majd feledteti veled, hogy négergeci íze van anyád arcának, amikor megcsókolod.

Újabb győzelem a plebejusság felett!

youtube.com/watch?v=ziQgHSjMu5k

Micimackó nem úgy néz ki, mint egy medve. A sorozat összes szereplője alaktalan, se emberre, sem állatra nem emlékezető paca.

Nemtelen, alaktalan, kövér, nemi szervek nélküli, ruhátlan szörnyetegek, és mind a Zsidók műve!

Bárgyú, ostoba szellemi métely, a történetben nincsenek kihívások, melyeket bátor fiúk és lányok legyőznek, nincs küzdelem, nincs harc, nincs kaland. A gój gyerekeket tohonya, erőszaktól rettegő gyáva férgekké redukálja a Zsidó, hogy felépíthesse Páneurópát, majd megvalósíthassa a teljes világuralmat!

Kórházban vagyok xDDD

POGÁNYNAK TARTANAK, MERT NEM TŰRÖM A JÁNOS HATALMÁT

rádborultak a tartóskenyerek?

Jöttem ismét horgászni.
Na vajon lesz e kapàs? :333

Éljen trianon!

>yerekeket tohonya, erőszaktól rettegő gyáva férgekké redukálja

Én kurvára felbátorodtam a vadnyugatos epizódtól, amiben Füles volt a ló, Tigris meg a bandita.

>epizód
Mi?

@70597713
jajj mi lesz? A két évi dildópakolásomból származó bevételt csak a doktor látogatása elveszi :SSS

Jaj miből fizetem ki ezt az orvosi számlát? Jaaaj! XD òrbán segíccs xDD

jobbulást hől

elég para ez a kórházi szoba az én világoszöldhöz és ürességhez szokott szemeimnek

kurva anyátokat mostmár

BŰNT KIÁLTANAK HOL SZABADSÁGÁT VÉDI A FONÁL

Mindjárt jön az orvos

KOPPÁNY ÉS POGÁNYGECIK KAF

mondd hogy rákos vagy lécci

Kilátás ablakból.

Őszintén remélem, hogy valami súlyos és beledöglesz ;)

mi a bajod?

Mit csináltál?

Fèlek

Tv xDDD

Dobog a szívem

>kiirtom a saját népem negyedét, hogy ráneveljem őket a megalázkodásra, és idegenek faszának szopására

Napi emlékeztető, hogy ebben a háborúban is a Rosszak győztek.

A nevem Örlből Billy a legjobb lány.

hát mondjuk hosszútávon jobban jártunk ezzel, mint a Koppány által képviselt ortodox vallással

>implikálni hogy ha nem térünk át az igaz hitre akkor akár csak 200 évet is kihúztunk volna anélkül hogy a Nagy Keresztes Faszra felhúztak volna minket tövig

Ez hől

Így is próbálkoztak a németek de nem bírtak a BMC-vel

mi az az augsburgi csata

Itt nem a nagy Keresztény Lolokauszt vs Szent Pogány Hit volt a harc lényege, hanem a Római vs Bizánci kereszténység

>a nagy magyar fosztogató hadjáratokban egyszer elpicsáznak minket és egyből HAHAHA EZT NEKTEK MAGYAROK

akkor pedig most lehetnél egy utolsó szőröstalpú aki az ikonjait csókolgatja a bádogtemplomban

sokkal jobb lenne, mi?

>gyümölcs nélküli fonál

Az Augsburgnál volt. Akkor mi mentünk Németbe. De István hatalomra jutását követően a németek többször is bepróbálkoztak egészen az invesztitúraharc kitöréséig. Gondolom ismered Búvár Kund meg a Vértes hegység történetét.

>implikálni, hogy ennek ellenére nem támadott meg minket a német már István uralkodása alatt, utána pedig még rendszeresen
>implikálni, hogy nem rúgtuk szét a seggüket a Vértesnél/Búvár Kund Pozsonynál

>implikálni, hogy a lengyelek és besenyők nem törtek az országra, mert az meggyengült
>implikálni, hogy a bizánci és orosz kapcsolatokat ápolni hiba volt, amikor III. Béla, az egyik legsikeresebb uralkodónk is a bizánci udvarban nevelkedett

Koppány alatt szépen, fokozatosan térhettünk volna át, akár csak a litvánok. István nem azért nyomatta a német vonalat, mert ez volt az ország érdeke éppen akkor, hanem mert így akarta mindenáron megőrizni a hatalmát az egyébként jogos és rátermettebb, nem is beszélve népszerűbb ellenfelénél.

most meg fogok enni 15 halrudit

Elmézést, de nem találok Kraft mac & cheese-t, és az a szemtelen kollégája azt merészelte mondani nekem, hogy nincsen Kraft mac & cheese és vegyek magamnak inkább organikusat.Tudja meg, hogy én húsz éve mindennap itt vásárolok. Ha nem akar elveszteni egy törzsvásárlót, akkor azon nyomban kerít nekem egy doboz Kraft sajtos makarónit!

szerintetek túltoltam egy picit?

fogadjunk hogy egy tinipicsával vitatkozol.

autizmus

Most mit mondjak? István egy geci nagy kakukk volt, de ezt már írtam korábban is.

>az egyébként jogos és rátermettebb, nem is beszélve népszerűbb ellenfelénél.

Nem is tudom, hol kezdjem.

>jogos

Géza bevezette a primogenitúrát, ettől fogva István lett a jogos uralkodó.

>rátermettebb

szószt

>népszerűbb

Hillárius Klintonné is több szavazatot kapott Donátnál, oszt' mire ment vele

egyébként III. Béla is katolikus volt attól, hogy a bizánci udvarba került kényszerből

Kit érdekel? Igazad van, tesó.

kek

István fagóták örökkélevőlegesen KAF

>ezért vagyok szűz: a poszt

fősuliról ismerem, 25 éves mint én, egyébként egy teljesen értelmes lány, de valamiért rágás nélkül lenyeli az olyan ordas nagy faszságokat, hogy Trump célja kirobbantani a harmadik világháborút, meg hogy a nők a férfi elnyomás miatt keresnek kevesebbet

kösz Peti

sajnálom, hogy le kell hűtenem téged, de én lennék az egyik béenpostázó

mit gondoltok ez a pendrive jó ár-érték arányban van?

arukereso.hu/pendrive-c3540/samsung/duo-64gb-usb-3-0-muf-64cb-p305294443/

>Géza bevezette a primogenitúrát, ettől fogva István lett a jogos uralkodó.

Csakhogy erre nem volt joga. A szeniorátus ősi törvény volt a törzsszövetségben, és nem volt semmiféle új szerződés, ami felülírta volna legitim módon a régi hagyományokat.

Ha Orbán vajda úgy döntene, hogy felfüggeszti egyoldalúan a választásokat, és elfogad egy új alkotmányt miszerint ő az Atyaúristen, az még attól nem lenne jogszerű.

Tesóm! Normiknak nem fedjük fel az erőszintünket.

Anyád van jó ár-érték arányban ötszáz forinton.

>deh az érzéseim
>deh a demokrácia
>ömm ok én ebben nem veszek részt
lmao tipikus

a kurva anyád

>egyébként egy teljesen értelmes lány
>e valamiért rágás nélkül lenyeli az olyan ordas nagy faszságokat, hogy Trump célja kirobbantani a harmadik világháborút, meg hogy a nők a férfi elnyomás miatt keresnek kevesebbet
Az már alapvető tény hogy lány nem lehet értelmes, de ez már indoktrinált szint

>Csakhogy erre nem volt joga
>ő volt a fejedelem
>nem volt joga
De pont azért volt rá joga, mert akinek nem tetszett, azt felnégyelték.

nem sajnálod a karaktereket az ilyen súlyos eseteknek?
az érzelmekre hatva kell politikát csinálni, nem az értelemre hől

na jó gec visszavonom ez tényleg jó árban van
kár, hogy samsungot elvből nem veszek

Na azért kishazánk még nem Kanada vagy valami progresszív véleménydiktatúra, hogy rejtegetned kellene, hogy nem vagy buzizsidó.

Tesi téged átbasztak. Tőlem egy 100-ast kér csak és sokallom azt is.

Ismeri azt a történetet valaki, amikor egy csapat huszár zoknit húzott a lovaik lábára és úgy vették be Bécset (azt hiszem nem biztos). Még anno töritanár mesélte, de elfelejtettem hogy ez mikor is volt.

Miért ne lett volna joga? Ő volt a törvényes uralkodó. A szeniorátus csupán szokásjog volt, mely nem volt papíron lefektetve.

Nyilván nehéz jogi vitát tartani az akkori eseményekről, de annyi bizonyos, hogy a kor nem rendelkezett megmásíthatatlan törvényekkel.

Hiszen még csak rendi államról sem beszélhetünk.

a kurva anyád neked is

szerintem meg egy béna kis köcsök vagy, ha azért nem mered megmondani a véleményedet, mert félsz, hogy megszólnak miatta
user is autista, amiért ilyen falakat postáz, de félelemből tagadni a véleményed buziság

Bécset soha nem vették be huszárok tesi

>ők fizetnek ánon anyukájának

velem ingyen csinálja, nagyon ocsmányak lehettek

Nem arról beszélek, hogy titkold el a véleményedet, ti autisták. Azt kéne próbálni eltitkolni, hogy autista vagy.

>Ha Orbán vajda úgy döntene, hogy felfüggeszti egyoldalúan a választásokat, és elfogad egy új alkotmányt miszerint ő az Atyaúristen, az még attól nem lenne jogszerű.

>implikálni, hogy ez a birka "nép" nem tűrné még azt is

a kurva édes anyátokat

szerintem Bécset soha a gecibe nem foglalták el huszárok
Berlint igen

akivel nem vagyok annyira jóban, azt meg se próbálom megtéríteni, az ő baja, hogy hülye, de annál kevés dolog tud jobban felbaszni, hogy olyan emberek mondanak nevetséges baromságokat, akiket egyébként a barátomnak neveznék, úgyhogy ilyenkor automatikusan átkapcsolok pirospirulázó üzemmódba

ha a libsibolsik sírnának emiatt, akkor tűrném hől

azért írtam hogy nem biztos, mert már nem emlékszek magára a sztorira teljesen

>a fejedelemnek totális teljhatalma van
Nem egészen vág egybe azzal, hogy
>pont azért volt rá joga, mert akinek nem tetszett, azt felnégyelték.
és erőszakkal kell átverni az új rendet.

Különösen mivel Istvánnak egy kőkemény polgárháborúban kellett átvennie a hatalmat, masszívan külföldi segítségre támaszkodva.

>csupán szokásjog volt
Mint gyakorlatilag minden. Mégis ítélkeztek, mégsem volt egy erőszakos anarchia az ország, tehát ha nem is volt olyan fejlett, mint a későbbi társadalmi rendszer, a korabeli lakosság is törvények, hagyományok szerint élt.

asszem valami Tamási Áron-novellában volt az, hogy a nőknek beindul a nunijuk az igazán csúnya férfiaktól

nem is tudom hogy csali vagy csak fericica

De pont ez az, hogy a törvényhozói és a végrehajtói hatalom is a fejedelem kezében összpontosult, tehát ő szabta meg a játékszabályokat.

küldtem anyudnak sms-t a ma éjszakai menetről, de még nem válaszolt

szólj már neki légyszíves hogy nézze meg a kurva telóját, már csak pár órát bírok mielőtt eldurran a faszom

akkor gondolom ez lehet az: Hadik Andrásról kéne olvasgatni ha érdekel a sztori szerintem

>Azt kéne próbálni eltitkolni, hogy autista vagy.
Miért lenne autista mert normális ember módjára előadja a véleményét valakinek?

A KURVA ANYÁDAT

Kanada az új Svédország fijúk

youtube.com/watch?v=Q3vH4jHk6Is

Arról beszélek, te gyökér, hogyha nincs aki megállítsa, akkor megteheti. Márpedig nem volt aki megállítsa. Az, hogy mire van vagy nincs joga egy uralkodónak csak olyan szempontból releváns, hogy a nép fog-e miatta lázongani vagy sem.

érdekes

pár hónapja olvastam redditszkrínsotokat(ezen az oldalon) megerőszakolt nőkről

az erőszakolásukra maszturbáltak, volt olyan is aki összejött az elkövetővel

inkább fogalmazzunk úgy, Kanada Észak-Amerika Svédországa