/polska/

Edycja środowa

Other urls found in this thread:

washingtonpost.com/world/europe/polish-fm-says-trump-has-the-right-to-ban-immigrants/2017/01/30/a4f38628-e6b7-11e6-903d-9b11ed7d8d2a_story.html
twitter.com/NSFWRedditGif

włoski

Przestań

zostaw go

zostaw mnie

I was told that the pope is dope.
Do you care to make a statement about that?

nope

mówie po polsku
kurwa mać witcher pierogi piwo szabla chleb wodę

pretty decent

dzięki

if you see a ship at sea and it's not responding to radio signals, how do you know if it's polish having an emergency or some indonesians that got lost?

dont be too smart

>edycja upierdalania semestru

kulturoznawstwo?

Polski animski

memeinfa

i co ujebałes?

wszystko za 28 ects

nie znam sie na tych punktach. jak ja zdawalem co nie mialy wiekszego znaczenia. ile przedmiotow?

ale mu wyjebała w ucho ehh nigdy żadna mi tak nie zrobi

Na semstr jest 30 to w sumie ujebal pewnie wszystko poza wf

>poza wf
to pierwsze pewnie ujebał

6
wszystko poza językiem

jak wyglada wf na studiach?

wybrane zajecia np siatkowka, pilka, silowania aikido. wystarczy tylko chodzic

a silki nie mozna wybrac?

przeciez pisze silowanie. tam przecinek powinien byc. mozna ja chodziłem, ale sie nudzilem. za dlugo czasami zeby machac tyle

silownia znajduje sie na terenie uniwerka ta? mozna tam kupic bialko albo bcaa zeby lepiej trening wchodzil?

roznie bywa. raczej nie. uniwerki maja wlasne hale, wiec sprzet znajduje sie wlasnie w uniwersyteckim obiekcie. u mnie byla zewnetrzna, ale przy sali z aikido, wiec tam zadnej obslugi nie bylo. ogolnie wf na uniwerku to syf. wiele osob to krytykuje bo w koncu dorosli ludzie sa zmuszani do cwiczen

jedna z gorszych nitek w tym roku

t. OP z drugiej nitki

nie

ANIMEMY

>tug siłownia na mojej uczelni to gówno

jedna sztanga cieniutka, trochę ciężarków, jakieś bieżnie i drążki do podciągania, jakbym chciał się zapisać to w jakieś chore kombinacje dni bym musiał chodzić jak poniedziałek wtorek i piątek plus jeszcze daleko od wszystkiego jest

no gorzej się nie dało

>bo w koncu dorosli ludzie sa zmuszani do cwiczen
masakra

>wiele osob to krytykuje bo w koncu dorosli ludzie sa zmuszani do cwiczen
t. wowik

uni to nie wojsko nie musisz byc fit. tutaj sa dorosli ludzie, ktorzy sam decyduja o swoim ciele. to takze nie podstawowka ani srednia gdzie jeszcze rosniesz. wf na uni to kretynski wymysl

przeciętny studenciak chodzi tylko do szkoły i na imprezy, przymusowy ruch dla takich debili zrobi dobrze

save the white race pls you are our last hope

atarimaida bakayaro

Only if you invest in Poland

jeśli już są fit to żaden problem, jebanym grubasom ruch nie zaszkodzi
explain
why are americans so blind and uneducated

jak znaleźć żonę, halp plox

a potem pomocy waze 300 kilo i nie moge wstac z lozka :(((

>jews welcome refugees

Właśnie zdałem sobie sprawe że wszystkie lektury pozytywistyczne jakimi karmią w szkołach tak naprawdę należą do wczesnego modernizmu.
Opinie?

>inteligentny post
>lewd obrazek z wróżką

Powiedzmy że jestem hehe erudytą
pdk

>jews welcome refugees

A tak ogólnie, to uważam, że Lalka jest w chuj pozytywistyczna.

ANIME!

Tak lalka jest,
Całe rogaczenie głównego bohatera było po to by skrytykować romantyzm
Może trochę przesadziłem pisząc wszystkie

washingtonpost.com/world/europe/polish-fm-says-trump-has-the-right-to-ban-immigrants/2017/01/30/a4f38628-e6b7-11e6-903d-9b11ed7d8d2a_story.html

Thank you so much. We won't abandon you I promise.

Good night polebros.

>jews welcome refugees

jebani już z podziemia wyszli? to koniec

musisz napisać na anime forum że nie dadzo ci takiej nigdy

the whole central/eastern europe says that

moze nie koniec, ale ostatnia prosta. pamietaj, ze zyjemy w najlepszej linii czasu i żaba jest po naszej stronie

lalke teraz omawiacie w szkole?

Żnb (żeby nie było) nie jestem podwiekiem

ładne duble

wtf

O skurwesyn

...

i dobrze burgerska diaspora to rak jakich mało

od kiedy uciekajacych polaków traktowano inaczej niz zwyklych immigrantów

>The war also dramatically heightened security concerns in Europe and the United States. Out of fear that the Nazis could smuggle spies and saboteurs in with refugees, immigration officials tightened visa policies for immigrants and non-immigrants. The State Department urged its diplomatic consuls in Europe to screen potential immigrants carefully, including those fleeing persecution, out of fear they could be pressured into working as agents for Germany.

>In January 1944, President Franklin D. Roosevelt, under pressure from officials in his own government and an American Jewish community then fully aware of the extent of mass murder, took action to rescue European Jews. At the urging of Treasury Department officials, Roosevelt signed an executive order establishing the War Refugee Board (WRB) to facilitate the rescue of imperiled refugees. With the assistance of the American Jewish Joint Distribution Committee and the World Jewish Congress, as well as many other relief groups in the United States, the WRB helped to rescue or protect tens of thousands of Jews in Hungary, Romania, and elsewhere in Europe.

nom

>Out of fear that the Nazis could smuggle spies and saboteurs in with refugees, immigration officials tightened visa policies for immigrants and non-immigrants.
to i tak dobrze. w czasie wojny koreanskiej amerykanie strzelali do polnocnokoreanskich uchodzcow na granicy

Warrior 1
Priest 2
Lancer 3
Mystic 4
Slayer 5
Berserker 6
Sorcerer 7
Archer 8
Kontynuuje moim Ninją 9-0

Loli bersrker

w jaki sposób user spierdon może się przygotować na studia?

musisz przestac walić konia

to już mam za sobą
co dalej

badz soba i nie rob tego

jak to zrobiłeś? :>

musisz znaleźć loszke, najlepiej poproś o notatki jakaś co będzie sama w bibliotece siedziec

nie rob tego

Ocencie mój design

"A jeśli prawa ręka twoja gorszy cię, odetnij ją i odrzuć precz od siebie"
chodzi mi o bardziej podstawowe rzeczy

Już dzwonię po bagiety

Zacznij ćwiczyć i stań się czedem

kutasy

celem życia nie jest przeżycie

dajcie szustki

...

ale guwno

tak twoja stara mowi jak cie widzid xdd

do siebie nie ruwnaj co mati

sory

ej chłopaki!!!

elo wstalem

co

gówno haha

lol

Jak się spało?

szybko dobijcie do limitu bo wpadlem na pomysl fajnej edycji

ubij se iisu

taki anonek ze mna spal wiec nawet milo bylo

jaka

to nie jest futrzak debilu

jak idziecie srac to bierzecie ze soba laptopa czy telefon