/hrv/

Tko ne posta peder

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=qqaBnW8LIw0
youtube.com/watch?v=fS9m0Ac8PCU
youtube.com/watch?v=ZhAwV9bjMCo
twitter.com/SFWRedditImages

prvi za spavanac
laku noc anoni

...

cisto da se zna da nisam peder hihi

ako je voljeti crnkinje grijeh onda sam veći kriminalac od taksiste

tko ovdje /peder/?

To je tačno ono što bi peder rekao.

ako je voljeti crnkinje zločin onda sam veći kriminalac od taksiste

cecnuh na sliku

ako je voljeti taksistu grijeh onda sam veći crnac od zločinca

NEĆETE U /hrv/ DOK SMO ŽIVI MI

ako je voljeti kriminal zločin onda sam veći zločinac od kriminalca

ako voljeti hrv zločin onda sam veći kriminalac od stepinca

ako je ubijati srbe zločin onda sam veći kriminalac od pavelića

O V O
V
O

...

ODMAH obriši ovo

...

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

Vau vau ket ket

ej, Anice

Ti to nesto na mene aludiras, vidim da se vise puta palis majmunko, onako drugarski, mozes ovde da se mangupiras ali taj recnik ti nebi lepo prosao na ulici, tako da ne glumi debila klempavi vec budi normalan.
>na slici se vidi da si mongoloidan a mene nesto nazivas ciganom.
Pickica jebena naucila da preti preko interneta, jao boze nije ni cudo sto ne jebete nista.

Majmunko znas li kako kazu ameri "pazi sta zelis mozda ti se i ostvari", ne bih lepo prosao druze, ali bukvalno, mislim da bi te ne samo tukao vec i maltretirao do te mere da bi nosio pelene za ceo zivot od trauma i pio i jeo na slamcicu i venu. Jebena klempava mentolcina, sisica sa interneta pokusava da bude mangup, jbga internet je pa sve trpi sta reci drugo, idi sada pitaj mamu da li mozes jos malo da budes za kompom
Zivota mi pricam sada drugaru....nije to tuca nego bih te bukvalno satima moguce i danima maltretirao do mere da bi verovatno izvrsio samoubistvo

nvrjm
dal je taj vlada ozbiljan lik il je sve vreme trolovao

Vidi ove Crvate ala su navalili sa nacionalizmom jebote....eto to me je nasmejalo posteno u kojoj je zabludi citava njihova nacija, to je isto kao kada bi siptari mislili da su nas potukli i uzeli zemlju sami.
Lako je kurciti se kada je ceo svet iza tebe a proterali neduzne civile koji su normalno ziveli tu, plus u istoriji imaju Jasenovac koja je bruka najveca moguca.
Naravno nije me ovo nasmejalo ali je smesno jer je internet pa te boli kurac, ne shvatas ozbiljno gluposti.
Ja sam inace jako pozitivan lik, smejem se stalno, optimistican i druzeljubiv, pa cak sam i ovde vise puta hteo da se nadjem sa nekim mada ti neki valjda nisu smeli/hteli ne znam.
Cak sta sam i neozbiljan previse ali kako sada to "dokazati", volim drustvo i sprdnju, kafane, volim flertovanja i zezanja, gledam serije i gotivim i south park, family guy i sve to..
Volim sarkazam, volim banalne stvari, nekada i preterujem sa forama, kao u vojsci kada sam stotinu vojnika digao na noge praveci laznu uzbunu u sred noci i to u sred sume gde nema nigde nikoga, trudim se da mi zivot bude zanimljiv eto i sto manje da razmisljam o politici i teskim stvarima, izbegavam ljude koji smaraju na tu temu.
Ali meni zaista nije smesno recimo sto je lik jebao kroasan, slikao govna, jadni baitovi i slicno, iskreno nije, to mi je cringe.

>>taksista opet krvari
Koliko zelite da je to tako, pa ti bi na sms devojke neke bio srecan mesec dana koliko si sam, to sto si dosao posle mesec lazes sebe jer ispada kao ja nisam ovde...vodim zivot a u stvari nemas zivot, e ovo je smesno vec kada je providno ovoliko, kapiram i da je isti lik samo je udario gore ime neko....jadno, standardno jadno
>bosanska pamet

Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na Sup Forums-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.

Ja volim pedere

>bosanska pamet

cecnem svaki put

jel ti stvarno mislis da nekoga mozes da zavaras da kao 5 bosanaca razlicitih i sa imenima gore kao da budu jos vise "razliciti" su protiv jednog lika ovde.
Nadji zivot moronu, poceo si sam sebi da kucas poruke.
Koj cringe jebote ovo je bolest.

Bosnu bi Srbija zgazila za 1mesec totalno realno sada pricam, nisam pristrasan, drugo to se nece ni desiti.
Sve price su napucane da bi politicari dobili rejting, Hrvati se pale kao majmuni kada neki politicki piun izadje i kaze Smrt Srbima, i dobije brdo bodova od naroda bukvalno a kasnije se nalaze po mostovima sa cvecem i slicno.
Nema od rata nista, mislim na lokalni rat.
Rat koji realno mogu da skapiram je vise na nivou Evrope koja hoce da se otarasi muslimana i camuga! Realno levicarske evropske politicki korektne fore vise ne prolaze ni u jednoj zemlji, svima je jasno kakvu su gamad primili a iole pametniji shvata da stoji velikim delom USA iza toga radi destabilizacije.
Mnogo pisem pa smaram ali je za tldr
Rat jedino moze biti kada se proteruju crnci, arapi i ostali, gde ce biti gradjanskih nemira, terorizma i ostalog.
Evropa bato puca, Grcka pukla, Turska puca, Balkan je smece, UK izasla, Ukrajina pod okupacijom Rusa, par zemalja ni ne zele biti clanice a to su najbogatije tipa svajcarska norveska.

>ook niste dio mihalovog botneta

nismo toliko napredni ovo je rucni rad hehe

tko ovdje /katolik/ ?

Jeba te, uhvatili me feelsi zbog ovog

youtube.com/watch?v=qqaBnW8LIw0
youtube.com/watch?v=qqaBnW8LIw0
youtube.com/watch?v=qqaBnW8LIw0

heheheheheheh xdddddddd

U nedjelju smo pričali kako nam bilo na misi. Valjda nas je pola ovdje ozbiljno religiozno.

svi?
bolje pitanje je
tko ovdje /dicmo/

imam najveci kurac u sobi

...

>4.44%

previše

Mišljenje o Hrvatskoj pravoslavnoj crkvi? Može li Hrvat biti pravoslavac?

youtube.com/watch?v=fS9m0Ac8PCU

sati ozbiljnih crnčuga

pederu

Pa ima nekih dobrih oko 20 tisuca njih, oni mogu proci

zasto ne uzmete svi crvenu pilulu i predjete u pravoslavlje

>2017 godina
>još vjerovati u boga
Objasnite se momci, zašto ?

>hriscanstvo
>crvena pilula
top cec

siso

sta onda prelazes, da se vratimo svi na izvornu slovensku paganstinu?

ne, to je nju ejdz mema, kako mozes da se vratis necemu sto je davno zaboravljeno i izgubljeno?

samo /hare krishna/

Kasniš za početkom 20. stoljeća. Odavno je Goedel našao matematički dokaz da potpuno zatvoren (interno koherentan) sistem je nedokaziv.
Bez vjere u objektivnu točku, bez Boga nikad neće biti moguće dokazati išta. Ili si vjernik ili si u kampu "stvarnost je socijalni konstrukt". Sve drugo je zavaravanje i loša filozofija.

Katolička crkva na kraju ispada kao religija koja je najviše dala svijetu, te je preživjela sve moguće ludosti, te ju Bog očito čuva.
Da nema Boga, trebalo bi ga izmisliti. I dalje bi bio Katolik jer je to moja tradicija.

ovo je ili loš mamac ili si opako zastranio bajo moj

to je onaj degenerik peder

Što te smeta?
Ako hoćeš ući u razgovor "m-moja je crkva prava", ne zanima me.

svakako se slažem da su velike šanse da postoji neka viša sila ali siguran sam da to nije Isus/Allah/Buda itd. To je sve izmislio čovek.

Ako Bog postoji on ce mene morati moliti za oprostaj.

...

100% istina. Da je bog dobar ne bi te napravio cigana.

c-cure vole momke s tenom

Ako hoćeš racionalno doći do religije koju je najbolje istražiti dok njenu istinu ne kreneš shvaćati, postavi par pitanja i zahtjeva:

Pretpostavit ću da su dobro i loše pravi koncepti, a ne šum. Ako su pravi, onda svi sistemi s više bogova padaju, jer su bogovi sami podložni dobru i zlu.
Kultove i malene gluposti možemo ignorirati. Ostanu nam:
Kršćanstvo, Mohamedanizam, Judaizam, Zoroastrizam

Maknimo ogavno smeće. Ostanu:
Kršćanstvo i Zoroastrizam
Da ne trošim previše vremena, ikao poštujem drugu religiju, izbacimo ju jer se na nju ionako nesmiješ konvertirati, samo roditi.

Ostaje kršćanstvo. Tu imamo Protestante, Katolike i Pravoslavce... lol
Kao što rekoh, imam jednu univerzalnu Katoličku crkvu i etničke Pravoslavne crkve.

Pošto nismo na /christian/, dosta autizma i samo se okreni crkvi svojih predaka. Ionako će Bog jednom dati čudo i ujedinit ćemo se nekako.
A što se tiče Kršćanstva generalno... to je jedina veća religija u kojoj je Bog sam došao na svijet. I jedina koja priznaje da dokažeš da Isus nije postojao, vjera bi propala. Nisu prazna obećanja, već čvrst i logičan sistem oko transcendentalne poruke.

sta mislite, hoce li se pravoslavna i rimokatolicka crkva ujediniti za nasih zivota? danas su u boljim odnosima nego tokom prethodnih 1000 godina

Lads sorry to bother you, I need to learn Intermediate Croatian in 2 years tops, for job-related reasons. Any good books/tips?

bone for tuna

bone for tuna

>tfw I'm actually half italian
cheers

STOMAK - PARE IĆI

youtube.com/watch?v=ZhAwV9bjMCo

Slj OP molim da bude crni andeo

dodirni me

tko /budan/ ovdje

zbog i anice i bokala vina hrvatsko garalja zvonimira
cutva tri srpska stava daiani kosila ucava
e ancie kninska kraljice eee anice knisnka kraljice

PRESEIDEJEDNIK ARGENTICI CARLOS MENEM ARTILJEERIJAFOR HRVATSKA
bojna menemaska

ignorirajte ih

objasnite mi zakaj sam budan u 5 ujutro

tv loki je jebeno comfy

hvala brate

?

ovo al neironicno

Razmisljam da se preobratim na judaizam

ja bih voleo da me rabin osuneti zubima

prvi za dijasporu


kako ste svi?

ajde decki, nazad u eksju:

siptare u jame

Osuneti??

pa da, jevreji se sunete

Ako mislis na obrezivanje nije obavezno kad se preobracujes, vec sam provjerio

E NEĆEŠ

RIP /hrv/

kako ste

Radimo preko tjedna nigga

Črnomerec je život

urbarija je smisao

naj grb

Ko /meditacija/ ovdje? Hommmmmmm

>naj grb
implikacije

zasto

zasto

Ja

Hommmmmm

u ime oca sina duha svetoga amen hvala moze vidimo se

treba ulagat u limune

all in na limune

zivot ispod mosta se cini precomfy

E jebem li te ispohanog lol ahah xd

samo orasi prijatelj moui