Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

sci-fi.mandiner.hu/cikk/20170203_magyarul_beszelnek_a_marsiak_a_supergirl_ben
youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4
youtube.com/watch?v=TQYGPOfb7uo
youtube.com/watch?v=wzFS1qLlULc
hu.wikipedia.org/wiki/Pedofília#Jelenlegi_magyar_t.C3.B6rv.C3.A9nyi_szab.C3.A1lyoz.C3.A1s
sputniknews.com/europe/201702031050306527-louvre-museum-paris-soldier-opens-fire/
bbc.com/news/world-europe-38853841
twitter.com/NSFWRedditVideo

A nap kérdése:
Arc. Mell. Fenék. Ánonnak mi a fontossági sorrend?

Úgy az összes egy kicsit egyszerre
De igazából az arc van a csúcson.

>Én meg bazmeg elmentem aludni
Mindegy.
Szerencsére megvan az önéletrajza amin ha jól tudom a film alapszik.

Mikor uralkodott az utolsó kínai császár? Ha jól tudom, a II. világháborúban már köztársaság volt Kína, de van egy olyan érzésem, hogy nem sokkal előtte váltottak.

Ha jól emlékszem tizen valahányban már Kuomitang van hatalmon a puccs után.
Pu-Yi utána Mancsúria császára lesz japán irányítás alatt és az is marad a világháború végéig amikor a szovjetek elkapják Japánba menet.
Onnan kiadják a KNK-nak és pár évet átnevelő táborban tölt.

Hát ez elég szomorúan hangzik hől.
Elveszíteni mindent, aztán a fasiszta japánok csicskájává válni, aztán meg a kommunisták csicskájává válni.

Azt mondanám hogy ez az a jövő amit a Csing dinasztia választott.
A boxer lázadásnál már biztos volt hogy ennek itt akkor most vége lesz nemsokára.

Mondjuk a táborból kiengedték és utána dolgozott meg ilyenek tehát nem kezelték annyira rosszul.
Szerkesztő volt valami újságnál/kiadónál.

Álomszakértőtől kérdeznék.
Az hogy lehet hogy gyakran nem vagyok jelen a saját álmaimban nem csak mint én magam,de még egy elképzelt karakterként sem?
Mintha csak egy lebegő kamera lennék

A kínai történelemmel kapcsolatos háttértudásom eléggé hiányos, rémlik a boxerlázadás, az ópiumhaborúk, meg a szipolyfelkelés (vagy az India volt?), de már nem tudom mik voltak ezek, csak a nevük ismerős.
Nem tudod, vannak egyébként még ma is élő leszármazotjjai? Gondolom ha vannak, akkor ők a "kommunizmusban" teljesen átlagos életet élnek, de azért ez érdekes szerintem, hogy "Ja nagyfater volt az utolsó császár."

Hát ez elég érdekes hől. Velem soha nem volt ilyen. Lehet, hogy úgy általában jobban el tudod vonatkoztatni magad a legtöbb helyzettől, mint az átlag.

Neki nem volt gyereke,hiába volt 5-6 felesége
Többi testvérét meg nem igazán tudom

Ópiumháború:
A történelem egyik legnagyobb zsidulása szerintem

>Nagy-Brittannia
>"Kína nem akar kereskedni de kell az a kurva tea"
>"Figyelj Dzsordzs!Tonnaszámra nő ez az ópium nevezetű szar Indiában,adjuk nekik oda azt,majd jól ráfüggenek!"
>Ópiumfüggőség népbetegség lesz Kínában
>"Kibaszott Laowai!"
>A kínai hadsereget szarrá veri mindenki

Boxerlázadás:
>Császárnő hadba hívja a népet a nyugati ördög(tm) ellen
>A koalíciós hadsereg szarrá veri őket
>Éljen a Maxim(tm) géppuska!

Szipoly lázadás az indiában volt.
De az megint Nagy-Brittannia balfaszságából ered.

Hát igen, így megvannak. Szerintem ezeket egy óra alatt lezavartuk anno ázsia imperializmus címmel, és kész. Pedig emelt töris voltam.

Igazából a Kína-Nyugat kapcsolat a XIX-XX. században valahogy így írható le:
>Nyugat trükközik
>Kína bedől a trükknek
>Kína őrjöng
>Nyugat megtorolja az őrjöngést

ikszdé

Nagy Európai Fasz >>>>>>>>> pöttöm csink pöcörő

Lesarkasítva igen.

Arc>Fenék>Láb

Váll-csípő arány, fiúpunci, lánypénisz hőlvcs

Arc>Fenék>Fiúpunci>>>>>>>>Lánypunci>Mell

krindzsed

sci-fi.mandiner.hu/cikk/20170203_magyarul_beszelnek_a_marsiak_a_supergirl_ben

A Mars egy szíriuszi ősmagyar gyarmat.
Faktuálisan helyes a film.

Kéne posztolni tesik

arc

látomásom volt
nagyon szar hatással van rám nem csak ez a generál, hanem az egész oldal is
1-2 hónap szünetet tartok, kevesebb szarpostára számítsatok
viszlát tesik!

nem tudok kinőni az arc a legfontosabb gyermeteg vonzalmamból
mondj konkrétumot, lehet ott vagy csak már nem emlékszel rá

törifejű vagyok de kínáról fingom sincs
jó fonál
a sajtburgert már csinálom mielőtt valaki rendelne

Hitler és Sztálin a szomszéd szobában színes jégtáblákkal verekszik miközben zeng a szovjet himnusz

Én is kérek ebből a cuccból tesi

túl sokat jársz polra és titokban te is a szocializmust építenéd

Polra nem járok.
Mostanság politikailag se tudom hányadán állok.
Marx is csak egy van a polcomon.

hát az arc nagyon fontos de egy átlagon felüli arc és bomba test a legjobb kombó.

én sztem mindig is mell párti voltam, de mióta megin kemenyen edzem azóta a segg is rohadt fontos lett tekintve hogy egy jó segg csak akaraterő kérdése semmi több

Lucid dreaming csodákra képes.
A Hitler-Sztálin bunyóval párhuzamban anime karakterek (biztos Konosuba volt) harcoltak két morcos cigányasszonnyal az jeges udvaron.

tegnap este a VVitch-et néztem meg. Az is állat film volt, tényleg nagyon jól sikerült

HELLO DARKNESS MY OLD FRIEND

youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4

Ezek szerint más is megnézte az M5-ön tegnap a kínai császáros filmet? :D

youtube.com/watch?v=TQYGPOfb7uo


minden oké user?

hát a szokásos sötétségen kívül végülis igen. bár most nem vagyok depresszív csak ma reggel bevillant az agyamba ez a szám gondoltam megosztom

hello redd*t your old friend

Comrades, I've read Putin visited Hungary, the motherland of Ikarus. How do you personally treat the visit? Your thoughts on this sort of affairs between our countries?

soha nem néztem redditet, most akadtam rá ezekre csak

and your thoughts on this?

én is álmodtam a múltkor Sztálinnal kétszer is:
az elsőben történeti szemináriumot tartott a testőreivel, én meg győzködtem egy helyeskét, hogy hiába utálja Sztálint, azért ez egy soha vissza nem térő egyszeri alkalom, hogy Sztálinnal beszélhet
végül bementünk mindketten, de Sztálin ravaszolta a helyeskét ezért az kirohant én meg utána mentem megnyugtatni és megöleltem ( a helyeske dédszülei a gulágon végezték)

a másik álmomban meg együtt szeljük az utakat Sztálinnal, bevisz a titkos garázsába ami tele van csúcs szuper kocsikkal meg motorokkal, beül egy kocsiba és elhajt én meg felülök egy motorra és megpróbálom beérni

a közös az volt az álmokban, hogy mindkét álmomban kurvára féltem én is Sztálintól :S

az eredeti jobb

Fine.We should have good relationship with every country.Our economy lost close to $7 billion in trade because merkel and obongo got butthurt with Putin.
This money was taken from farmers mostly

russia is too big to ignore it, we need your gas
and we are a useful troyan horse in the west which doesnt really like your czar

you are slavs though

Putin is a qt

költözök ma be a koleszba :D

HELLO DARKNESS MY OLD FRIEND

szia tesa hogy ityeg

youtube.com/watch?v=wzFS1qLlULc
10:15-től
tesik... ez a szörnyeteg egy egyetemi oktató, egy professzor

Akkor talán végre összepuncizod a kukacod

fujjj undi
a szüzesség erény

I'll never not be wary of Russian imperial ambition, but we'd be retards to not want to build relationships with you just because the EU doesn't want us to. Also, I like Russians in general, the ones I met were all courteous and smart.

arc, szem, mell, whr, testtömeg/testalkat, pina, fenék, kézfej, lábfej, fülek, váll

if you'll be our new overlords
pls don't ban loli anime

az amúgy legális Magyarországon?
ilyeneket soha nem tudtam

érdeklődj ezen a számon: 107

Arc>mell>nyak>fenék

vajon ha az egyetem 5 éve alatt kolis lettem volna több pinával valósulhatott volna meg interakció?...

az animu? hát nem tudom pajtás

hu.wikipedia.org/wiki/Pedofília#Jelenlegi_magyar_t.C3.B6rv.C3.A9nyi_szab.C3.A1lyoz.C3.A1s

itt nincs felsorolva

mondjuk én amúgy is inkább az idősebb szenpájos szamuráj-szigeteki figuratív réckarcokra ríkatom meg a toldalékom, de ha pár becsúszott és eljön értem a TEK, akkor ám legyen

majd igyekszem a kóterban kikupálódni egy kemény gyerekké, aki bármelyikőtök ellen kiáll a Bosnyákon

arc>fenék>mell
de egy rossz mell jobban lerontja az összképet, mint egy rossz fenék

TÖRTÉNÉS PÁRIZSBAN A LOUVRE-NÁL

Nem. A béta mindenhol béta. Az alfa pedig még az anyja előtt is telilöki a sunát a konyhaasztalon.

nem néztem ilyet, szóval azt sem tudom, milyen
van egyáltalán olyan, amiben PiV akciót mutatnak felnőtt és kisgyerek között?

szaftot

sputniknews.com/europe/201702031050306527-louvre-museum-paris-soldier-opens-fire/

hát amin kisgyerek van olyat én se, mert nem vonz

a loli az loli

>sputniknews

...

mert a loli az nem kisgyerek, te buzi?

manga igen, még bele is írják hogy ez általános iskolás, meg 10 éves, meg ilyenek
mozgóképnél meg nem mondják általában a korokat, de van gyanús eset mindenképp
Garden: The animation pl. így fejből

elkezdtem keresgélni, van már Bild, BBC meg RT is
a többiek lassúak

bbc.com/news/world-europe-38853841

na van rendes forrás is, nemcsak putyinista álhírgyár

nem, a lolita serdülő lány, tehát első vérzéstől fölfelé

kéne inkább francia forrás, te kis köcsög
beszéled a nyelvet, ugye?

pedofil

Ki /szenvedittavírusmiatt/?

köszönöm a tájékoztatást, így már tisztábban látok

>BBC-t tartja rendes hírforrásnak
>béna kifogásokkal mentegeti a saját visszataszító perverzióit
nem vagyok meglepődve, család

ezer örömmel
mint a japán kultúra nagykövete, ez a legkevesebb

>a saját visszataszító perverzióit
>mondjuk én amúgy is inkább az idősebb szenpájos szamuráj-szigeteki figuratív réckarcokra ríkatom meg a toldalékom

pont azért írtam, mert láttam egyértelműen fiatalabbakat is ábrázoló mangákat, de azokat nem is nézegettem, mert nem szeretem

de technikailag, ha középiskolásokat tartalmaz a rajzocska, az is kiskorú lenne, ha valós személy lenne

én úgy tudom, hogy az a loli, a 14-18, ami többnyire teljesen kifejlett nőként van rajzolva, nem olyanok, mint az én osztálytársaim, amikor középsulis voltam

Jajj Ánonok, kivagyok. Ki vagyok?

Most értem el az érvágós részhez a projectemben. Keresnem kell karaktereket a Controlok rajzolásához.

miért nem csinálod meg őket inkább photoshopban és használod a képeket gombként??

ja csak most vettem észre hogy TUI, nem szóltam tesi

>többnyire teljesen kifejlett nőként van rajzolva
ömm

a loli pont hogy gyerekes
alacsony, kicsi alkat, kicsi mell
csak írd be gugliba, hogy loli anime

Még mindig nem tudom eldönteni hogy a japán animáció hiba volt-e vagy sem.

Japán maga volt a hiba
A többi csak ennek a hibának az ára

Mert akkor még rondább lenne.

Konzolban nem tudsz rajzolni, csak ha kernel hívásokat hívsz, ahhoz meg kinek van kedve :), meg nem is biztonságos. Elkéne kapnom a terminált és annak tartalmát.

És a windows-os parancssor egy kalap kaka. Nem tudsz pixelenként mozgatni benne elemeket, hanem az egész ablak, úgy van alkotva, mint egy táblázat.

Ez könnyen bizonyítható azzal, hogy ha megpróbálod a Console.WindowWidth tulajdonsághoz, mondjuk a 1024-et rendelni. Egy OutOfRange hibát fog neked dobni, olyan üzennettel hogy nem lehet nagyobb az érték például 68-nál.

Erre te meg nézel, hogy mi? Majd felkeresed az MSDN-t és látod, hogy a konzolban SOROK ÉS OSZLOPOK vannak mértekegységként megadva. Erre te meg nézel, hogy mi a fasz? Majd rájössz, hogy mi a kurva istennek használsz Ablakokat, és átköltözöl egy Linux kerneles rendszerre, ahol végre, van hozzáférésed az egész rendszerhez, úgy alakítod, hogy akarod.

Ezután meg eszedbe jut, hogy a retkes egyetem a 80-as években ragadt és nem akarja, hogy Linuxot használj és visszatértél oda ahonnan jöttél.

Napi emlékeztető, hogy mindenki hiba volt aki animét néz

Az egyetlen kontinens amit kulturálisan megvetek az Afrika.

nemtudom minek szarakodsz konzolos szarokkal tesi

(kormány értesítve)
Mesélj,te miket nézel?

én sorozatokat és filmeket :D

Tények Reggel, Tények Délben, Tények Este

értelmes sorozatokat és filmeket, thriller, dráma, történelmi leginkább a kedvenc műfajaim

Damn... ez a csizma alfa vagy alfa?

Alfa mint a picsa tesi!

Olyan melegek szokták hordani ezt a csizmát, akik csak kapni szeretnek :3

úgy úgy!

jó divatérzékkel rendelkező alfa úriember detektálva

sok ilyen fiúval volt dolgod peti? ej ej, bedőltél a saját csapdádba

>homoertikus fantáziálós fiú detektálva

> fityma csattogtatás

>lgbtq rigths
>csak lgbtq
kirekeztő kurva

amúgy, nem lehet valami egészséges egy ilyen kirohanás

>egyetemi oktató, egy professzor
#csak a humán dolgok