/polska/

Edycja NatSoc anime

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=F1GIaX5yyGY
youtube.com/watch?v=QlXvLZyseRo
youtube.com/watch?v=M2WJ41m1_tE
twitter.com/NSFWRedditVideo

włoski

NatSoc to dosłownie najgorszy system ideologiczny
już nawet komunizm ma więcej sensu niż:
>hehe chodźmy se zabić żydków bo są źli :)
>no ale tych co są w SS nie zabijemy bo oni są swój chłop

>NatSoc
> chodźmy se zabić żydków
cos ci sie pojebalo

nie wal konia szmato

lucky stary niebieskie prosze

Narodowy socjalizm = nazizm
debilu

Jak jedna kobieta może być aż takom kurwom?

nazizm=NatSoc+faszyzm+niemiecki szowinizm+rasizm+niemieccy debile po pierwszej przejebanej wojnie

kurwa

zostaw jom

kurwa ja pierdole

jakbyscie mogli jedna osobe zastrzelic to postera popieluszki czy saszke

tego karalucha

saszke

>Policja weszła do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych?
>Policja weszła do pomieszczeń Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Warszawie i prywatnych mieszkań jego pracowników - informuje ośrodek na Facebooku. "Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami, które były w środku" - piszą. Policja ma rzekomo zabezpieczać i wynosić komputery, laptopy oraz "wszelkie nośniki danych". Informacje ośrodka próbowaliśmy potwierdzić w Komendzie Głównej Policji oraz w Komendzie Stołecznej. Te jednak milczą.

Kiedy kaczyński wprowadzi dyktaturę albo przynajmniej jakiś tryumwirat?

>Podkreślają, że są legalnie działającym stowarzyszeniem i wejście policji do siedziby ośrodka tratują jako "próbę zastraszenia i zniszczenia niewygodnej dla rządzących legalnie działającej organizacji pozarządowej". Sugerują, że policja działa na zlecenie prokuratury.
>"Polska zamienia się w państwo policyjne. Jesteśmy wszyscy jak żaba wrzucona do garnka z podgrzewaną wodą. Nawet nie zauważymy, gdy się ugotujemy" - pisze ośrodek.

ale jak my podpierdalalismy ludzi za mowienie rzeczy ktore nam sie nie podobajom bo tak nie wolno muwic i policja im wpierdalala sie na chate i zabierala komputery to spoko bo to przeciez le fashysci cnie alan

>Otrzymaliśmy odpowiedź z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie zgłoszenia antysemickiej wypowiedzi Marcina Wolskiego na antenie publicznej telewizji:

"W związku z Pańskim wystąpieniem z 26 stycznia 2017 roku, dotyczącym audycji pt. „W tyle wizji” (emisja: TVP Info, 29 grudnia 2016 roku) uprzejmie informuję, że zwróciliśmy się do prezesa TVP SA o przekazanie materiałów niezbędnych do zajęcia w tej sprawie stanowiska przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Informację dotyczącą dalszych działań KRRiT w tej sprawie przekażemy Panu w odrębnej korespondencji.
Z poważaniem,
Anna Szydłowska-Żurawska
Dyrektor Departamentu Prezydialnego"

>podpierdalanie wolskiego na pały
i dobrze chujom
ja bym im tam jeszcze szyby wybił

a co powiedział?

youtube.com/watch?v=F1GIaX5yyGY

zapraszam tłumaczenie na rosyjski

rozumiem co on mówi ale kurwa nie wszystko

jabłonowski to przebieraniec zawsze noszący mundur mimo że nigdy w wojsku nie był

zaraz to zrobie

"Nastój swojski, nastrój szczery
i świątetczna dieta rzadka
pasztet oraz hamburgery
oraz MACA MIAST OPŁATKA"
Za to kapitalnymi został wjebany

wruzka spermuszka

naprawdę?

a Zjednoczony Ursynów on był w armii?

p.s. picreleated też nie mogę zrozumieć, ona ma 20 lat i czy nosi ti

za to? o kurwa

to nie jest mundur. Nosi tylko orzełka

z dech

a było tak dobrze

Ci ludzie są niedojebani

Ale łądne cyferki

»HOMOFOBICZNY APEL PiSOWSKIEGO RADNEGO

"Chory stan umysłu", "demoralizowanie dzieci", "patologia seksualna" - takimi hasłami określa swój stosunek do gejów radny z Bydgoszczy Rafał Piasecki. Dalej znane zwroty retoryki wykluczenia - nie jestem homofobem, ale geje niech nie wychodzą na ulicę.

Jednocześnie radny z PiS obnosi się ze swoim katolicyzmem. Rzeczywiście, odbieranie jakiejś grupie praw zagwarantowanych konstytucyjnie to wyjątkowy przykład miłości bliźniego. Jak by się czuł, gdyby to jemu zakazywano noszenia symboli religijnych, organizowania procesji w miejscach publicznych, czy piętnowano publiczne żegnanie się znakiem krzyża?

Parafrazując wynurzenia pana Piaseckiego APELUJEMY: niech pan swoje nienawistne wynurzenia zostawi dla siebie samego i nie epatuje reszty świata homofobicznymi osądami. Od dzisiaj zwalniamy pana z obowiązku wyznania przed całym światem swoich obsesji. Nikt pana o to nie prosi, bo mało kogo to obchodzi. Dlatego od teraz swoje poglądy i religijny fundamentalizm proszę zostawić w domu.

Z Bydgoszczą wiążą nas miłe wspomnienia, dlatego współczujemy Wam takiego radnego.«
bk z typów xd

lecz ma pięknę córkę

>te krótkie włosy

nie lubię gdy polki mają takie włosy, to już pedalstwo (ale Ania Wyszkoni jest ładna)

>Ania Wyszkoni
ale wiesz ze to nie ona

dlatego i mówię

Ale bym rozdziewyczył jukari

...

>Wyszkoni
Smrut

>3d
smród

to

ech anony

przypomne wam ze m*nogatari to gowno jebane a nisem*nogatari szczegolnie

...

chyba się z chujem na łby pozamieniałeś

to

robie to

...

ehh goburiny

zrobiłem to

A ja tego dzisiaj nie robie :3

jak duble to nie robicie tego do konca tygodnia

jak duble to gracie w touhou
teraz

>touhou

To czas
youtube.com/watch?v=QlXvLZyseRo

...

żebyście jeszcze dobre dziewczynki postowali z dobrej bajki to nie wy niestety przejawiacie gównosmak i to od rana

ja pierdolę w /polsce/ jak w lesie

fajne zera

anondebil czy żydowski dywersant

boli gównogusta

...

co jeszcze może se konia walicie do tych kreskówek

postuje najlepsza dziewczynke na /polsce/

Tak

tak
czasami do /gif/a ale nie mówcie nikomu

trzeba napisać do kaczyńskiego żeby zakazał anime

moje aniki > wasze animki

>implikacja że kaczyński nie ogląda anime
debilu
jakby nie oglądał to by miał żone

trzeba napisać do kaczyńskiego żeby nakazał anime

Jeżeli nazywasz ją shiki eiki a nie yamaxanadu to jesteś debilem

jak duble to robicie to natychmiast a potem zlizujecie jak mleczko

youtube.com/watch?v=M2WJ41m1_tE
Najlepsze anime

jak duble to na stałe zmieniamy nazwę na /japolska/

>OPINIA: To, co przeżywaliśmy w grudniu było tylko pewnym sprawdzianem - gdzie są słabe, a gdzie są silne punkty odradzającej się i odbudowywanej Polski - ostrzegł JE Antoni Macierewicz, minister obrony z PiS.
>- Obawiam się, że wyzwania będą nieporównanie trudniejsze i nieporównanie bardziej radykalne z tamtej strony - powiedział p. Macierewicz. - To są ludzie, którzy wprost mówią, że trzeba doprowadzić w Polsce do wojny domowej, którzy wprost mówią, że demokracja się nie sprawdziła, bo wybrano nie tych, co trzeba, więc należy przy pomocy, broni i akcji bezpośredniej doprowadzić o obalenia rządu polskiego i zniszczenia władzy narodowej. Przyjrzyjcie się państwo bliżej temu, co rodzi się na zapleczu, bo to, co państwo widzicie, to jest dopiero pierwsze podejście, to jeszcze nie jest to, co nas czeka... - ostrzegł.

Jak duble to będziemi mieli wojnę domową

robimy to

ostatni reroll potem się nie licza

yabadabadoo

potwierdzone info

jak duble to zmieniamy nazwę na /anime/

Jak duble to Antifa polska zacznie zamieszki tak jak w USA

Jak single to duble.

jak duble anime wypierdala z /polski/

jakbym spotkał animkę na ulicy to bym jej z kasteta w ryj wyjebał

jak duble to robicie to sobie na twarz

usuń to

ten numer to kłopoty

słyszeli kurwa? wypierdalać

jak duble to polityczka i wykopki zostaja na zawsze wygnane z /polski/

Jak duble to bycie tzw. gay'em jest OK
Jeśli single to tzw. gay'ów trzeba leczyć

Chuj mnie to

>

>

>

Why did the Poles create the death camps??

jak duble to musicie mnie przytulic

we hate jews

tu jest polska tu się o polityczce rozmawia

jak duble to duble

O kurw

>wypierdala
>wygląda zza winkla
>wpierdala z powrotem