Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

portfolio.hu/unios_forrasok/gazdasagfejlesztes/eltussolja_brusszel_a_tul_sok_tagallami_korrupcios_ugyet.3.243548.html
mandiner.hu/cikk/20170130_bosz_anett_a_berlini_eg_alatt
twitter.com/SFWRedditImages

Na,ma is jött könyv.
Majd ebbe is belevetem magamat egyszer

>azok az idomok
TESIK...

Ánon milyen nyelvet szeretne megtanulni?
Én most rendeltem egy norvég nyelvkönyvet.

NA MEGJÖTT A SITTES! RESPEKTÁLJATOK KUTYÁK!

KÉREK EGY GYORS ÖSSZEFOGLALÓT AZ ELMÚLT 30 NAP MÉMEIBŐL

AMÚGY ÉN VAGYOK A SZILVESZTERKOR SMÁROLÓ ŐRJÖNGŐ ÁNON, LÁTTAM EGYSZER KERESETT VALAKI (NEM LETT BELŐLE SEMMI XDDDD)

Én többször is kerestelek. Miért nem lett belőle semmi?

micsináltá ami miatt 30 napra megszopattak? hogy bírtad 30 napon keresztül?

Szia Ánon.
Megvennéd ezt a cipőt?

A német lenne a legokosabb (karrier, már tanították), de valamelyik szláv nyelvet is szívesen megtanulnám. Finnet meg a mémek miatt

REEEEEE Kiss Virág nem hajlandó leszállni a faszomról, ki akarja szivattyúzni a kis szűk puncusával az utolsó cseppet is belőlem. Tesik, én nem bírom gecyvel...

>olaf bebizonyitotta, hogy 2010 elott elloptak a negyes metrobol a libsik 166 MILLIARD forintot
>zsindex meg a 444 arrol hisztizik, hogy a gonosz zorban majd biztos szetlopja az olimpiat!

ezert kellett volna az OSSZES zsidot a dunaba olni mikor megvolt a lehetoseg

Mandarin érdekel.
Német már egész jól megy
Esetleg még orosz

de attól még hogy szétlopták a metrót az olimpiát is ugyanúgy szétfogják lopni nemértem miről beszélsz

Menet közben kiderült, hogy van pasija, de még próbált hülyíteni.
Úgyhogy inkább, töröltem a picsába, nem akartam kakukk szituációba keveredni.
>ban evasion
3 napig idegesített.
Igazából újraindíthattam volna a modemet, de úgy gondoltam, hogy jó alkalom lesz ez arra, hogy kicsit itt hagyjam ezt a szarfészket.
>micsináltá
Tanultam hől.
Attól függ milyen használatra.

Miért pont norvég? Az egy akkora mím nyelv mint a macedón vagy az ukrán. Nyomass inkább svédet, az a legszebb germán nyelv.

Mekkora egy béta vagy. Pedig pont hogy te kakukkolhattad volna be a helyeske csávóját jől.

na gecc
koleszban nincs itt a srác akinél a netet kell intézni
most szophatok itt a 32kbps telós netemmel

Nyilvan lopnak es haverok kapjak a jo contractot (ugyan ezt lattam nemetben is), de azert kurvara nem annyira pofatlanul, raadasult ok meg is csinaljak amit megigernek.
Az igazi parodia az, mikor a bolond feri meg az mszp vonyit orbani korrupciorol

>3 napra bannolnak
>3 napig be se kapcsolom a gépet
Sokkal kiegyensúlyozottabb volt az életem hől.
Inkább aludtam egyet

dehogynem pont ugyanannyira pofátlanul, a feriék legalább próbálták sunyiban de itt már nyíltan megy a finomság

Engem amugy holland erdekelne.Vki tanult itt hollandot?

Sunyiban, de ok nem is csinaltak szinte semmit a lopason meg hazudozason kivul.Azert orbanek epitettek mar par dolgot.

t.Stadion pályázat nyertes

Tudsz németül? Ha igen, tudsz hollandul is, csak toljál bele a beszédedbe több kutyaugatást és hörgést.

fos op

En nemetben dolgoztam ottani palyazati penzeken.Ott is ugyan ez megy, persze ott is van latszatja.

Meg ez is pl kurva ciki
portfolio.hu/unios_forrasok/gazdasagfejlesztes/eltussolja_brusszel_a_tul_sok_tagallami_korrupcios_ugyet.3.243548.html

Feri is fúrt már alagutat az alföldbe hől

Inkább ez mint a kiadás kedves orientalista barátom

ez hől

amúgy bázikus Luther

de ott nem kell három hónapot várnod egy mri-re meg attól fosnod a kórházban hogy beledöglesz valami fertőzésbe

t.eretnek

Ja nem láttam az alternatívát

t. csakénvatyokigazikörösztyén!!!!négy

ez

Nem a budos lofaszt nem.Raadasul az orvosok meg apolok nagyresze nigger vagy barna.
Mikor haverom bebaszta a fejet es omlott belole a ver ott ultunk 30 percet, aztan 4 szarboru """orvos""" nezte, hogy mi a faszt csinaljanak vele.

nem látom luther alifás aminocsoportjait vagy dioxo/diketon szerkezeti egységek meglétét, melyek a bázikusság leggyakoribb hordozói szerves esetben, kifejtenéd mire céloztál?

Azt tudom,hogy nem én lettem volna a kakukkolás áldozata.
Lehet (sőt biztos) béta vagyok, de tényleg rosszul éreztem magam miatta.

arra hogy bázikusan hegeszti be a zsidrákok seggét

te tök hülye vagy, négerem

a Kádár-korszakban nem volt ennyire nyílt korrupció, mint most

most azonnal

kicsit belekóstoltál hogy milyen problémák gyötrik a normikat. ilyesmik

klasszikusan hegesztésnél acetiléngázt alkalmaznak, mely csak szélsőséges körülmények között mutat sav/bázis karaktert, akkor is savként viselkedik. változatlanul nem lehet érteni a gondolatod menetét

jaj hagyjuk már a butaságaidat ánon, nézz már meg egy magyar meg egy német kórházat gec. nem lenne akkora kibaszott nagy baj a lopkodás ha tényleg normális dolgokat is látnánk de csak a legegyszerűbb látszatdolgokra mennek rá a fityeszben a sok kutya meg bezabálja mert mi magyarok vagyunk meg mittudomén, a másik oldal is ugyanolyan szar nehogyazthidd vicc hogy egyetlenegy normális párt nincs magyarországon

>nincs normális párt
>mi az a Momentum

a bázikus az az elektróda

xd

Aham.Szuletimtol nem ezt hallottam.
De szerinted az EU olaf hazudik, a zsindexes meg 444-es bloggerek pedig megmondjak a frankot huh?
/gazkamra/

ugyanolyan habifos mint a többi

Miért van ennyi radikális centrista
>hütyürümpütyürüm a fidesz ellop mindent
>hütyürümpütyürüm nincs jó párt
shillelő a NÉPNEMZETI fonalunkban?

...

Biztos jó lett volna, mondjuk ez még így is több mint ameddig valaha eljutottam hől.

Tudom, hogy mindketto szar te buzi.Errol beszelek.De van kurva szar, meg kevesbe szar.
Amugy takarodj mar ki korbenezni nemetbe, ne a pesti panelodbol okoskodjal.
Ti azt hiszitek "nyugat" az valami utopia, mikor minden le van rohadva majdnem ugy mint itthon.

voltammár csomószor németországban és összehasonlíthatatlan itthonhoz képest, nem hiszem azt hogy utópia egyáltalán, jobban szeretek itt lenni de lássuk már be hogy mi egy szarkupac vagyunk hozzájuk képest. ha neked elég a kevésbé szar akkor oké, tipikus magyar retardált mentalitás

Mutatkozz be a fonálnak.

Én voltam Németben és kurvára nincs lerohadva minden. Viszont minden fos kisváros főtere tele van munkaidőben lebzselő kanákkal, akik csúnyán dikáztak engem D:

tesik fogytam kb 8 kilót
azóta van egy hatalmas kidülledő kék ér a faszomon
ez miért van?amúgy tök jól néz ki

persze lehet hogy keleten vannak szarabb helyek nyílván nyugatnémetországról beszélek

Attol, hogy korbeneztel par tourist spoton meg kurvara nem lattal semmit.
Amugy amig nincs alternativa, addig jobb a kevesbe szar, igen.

Nem ez az agyamputalt libsi kurva vagy?
mandiner.hu/cikk/20170130_bosz_anett_a_berlini_eg_alatt

HPV detektálva

Ánon... sajnálom

szűz vagyok te köcsög

én is

nem csak szekszuális aktus keretein belül fertőződhettél meg

Nem ő, de először próbáljatok meg a nagyvárosok feltupírozott belvárosain kívül szétnézni a nagy Nyugaton, aztán utána kurvára át fogjátok értékelni az itthoni helyzetet.

>legyél Párizsban
>keveredj ki egy bánlijőbe (francia panelövezet)
>memétlenül féltsd az életed

de jó, akkor már nem én vagyok az egyetleg nemibeteg a fonálban

nem tourist spotokon néztem közbe, egy csomó kisvárosban voltam cserediákként meg gyárlátogatáson késöbb. nem nem vagyok libsi elég unalmas ezt a kártyát bedobálni mindig, ahogy mondtam morálisan nem feltétlenül jobb hely németország de egy lapon se lehet említeni velünk életszínvonalban

Tirol okésan nézett ki hől.
Bár az infrastruktúra valóban kérdéses volt helyenként

>ennyien vagyunk
maximum 15-20 ember

több hónappal ezelőtt volt ez az arány, több lesz az már

hazudsz te gecy

Ugyan már
Most se sokkal gyorsabbak a fonalak

Fogd be a pofád. Elegem van belőle hogy mindenki ilyen tiszteletlen velem ezen az istenverte weboldalon. Csak a véleményemet akartam kinyilvánítani. Semmi mást. AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. De nem, ti fattyak azt hiszitek, hogy vicces basztatni azokat, kiknek jó a véleményük. Az én véleményem, bár nem abszolút igazság, mindenféleképpen megérdemel annyi tiszteletet, hogy megfogalmazz EGY KIBASZOTT VÁLASZT ÉS NEM CSAK EGY RÖVID MÉMVÁLASZT. 4 éve járok erre a weboldalra. 4!!! És még soha nem éreztem magam ennyire megsértettnek. Felhúz, hogy míg én hosszú időt és gondolkodást fektetek a dolgokba ti csak kigúnyoljátok e világ értelmiségeit. Untattalak? Kurvajó. Kibaszottul szószerint senkit sem érdekel, hogy a kis agyad annyira fejletlen és rohadt hogy felfogd a gondolatom. Ülhetnék és sírhatnék itt én egész nap, de nem teszem. Nem teszem, mert én nem vagyok NYAFOGÓS. Én egy realista vagyok és egy értelmiség. Tudom mikor kell kilépni és magukra hagyni a babaagyúakat. Tudom hogyan működtök. Azt hiszitek, hogy "epikus trollok" vagytok, de valójában nem. Azt hiszed, hogy ráharaptam a csalidra? Dehogy. Soha nem haraptam rá 1! csalira sem. Ez a 100%-os véleményem minden dühtől mentesen. Nyugodt vagyok, derült vagyok. NEVETEK, amikor azt sejtetik az emberek, hogy annyira buta vagyok hogy ráharaptam. Mindig csak azért válaszolok, hogy megalázzalak. Nyertem. Mindig is én nyertem. A vesztés nem az én szakmai tudáskészletem. Szóval valószínűleg annyi lesz a válaszod, hogy "lol epikusan csalizott", vagy "lol ideges vagy tesi", de ahogy megteszed csak azt mutatod azzal, hogy én nyertem. Átvertem a szélhámost és meghódítottam a mémelést. Minden nap azért élek, hogy erősebbé fejlődjek és hogy veletek plebejusokkal és kezdő trollokkal harcoljak kik valószínűleg 11 évesek. (apropó kispofám, 18 éves kell legyél ahhoz, hogy a 4chant böngészhesd. ) Mindegy leszarom, elkalandoztam. Mindenesetre kurvaidegesítő hogy soha senki sem fog komolyan venni ezen az oldalon, az Isten verje meg.

nincs mindenki minden nap itt, meg ha nincs mihez hozzászólni nem irogat senki

>aldente

Itt is jó ha vigyázol velünk kőbányai gengszterekkel, báttya ;)

És jól van ez így
Nézz csak rá a /brit/-re
Mindenki a "következő" "epik" mémet keresi nonsztop
Inkább legyen pangás mint szarposztolás

mert a szuleid ugy belattak a partugyekbe kadar idejen, mikor nem is volt ellenzeki media?

az egesz magyar thread tele van ilyen kapasbol zsidozo edgelordokkal? vagy csak mindenki jar Sup Forums-ra is?

>Azert orbanek epitettek mar par dolgot.
Ja pl kisvasútat, meg stadiont. Csupa remek dolgot.

A cigányok, ha nincsenek negyvenen, akkor nem nagyon csinálnak veled semmit, ellenben a szarbőrűekkel

Ilyen egy igazi alfa. Lehet nem tetszik, de ez az emberi alfa teljesítmény csúcsa.

Attol meg buzi vagy.
Ez
Ciganyokat ki kell irtani a zsidokkal egyutt

höhöl

Nem, csak az MSZP shill fajtádon mindenki átlát.

*élurakkal

>egy fa

>bedől a kádárcsalinak
te gecybuta vagy
(Ui.:Használj ékezeteket)

Azok 1 v 1-ben is levertek már, vagy mi?

az érettségi?

maronita vagy vagy buziszlám?

gec a cipője télleg nagyon alfa

agresszív ballagás szerintem

szerintem akik azt irjak, hogy nyugaton le van rohadva "minden" azok soha nem voltak nyugaton

Mind your own business you filthy hohol, shit like this caused the civil war.

az övét sajnos nem látni de biztosra veszem hogy tökéletesen illik a cipőhöz

>implikálni hogy Kőbányán csak a romák gengszterkednek

Hiányzik az a korszak azért. Néha úgy érzem többet is kihozhattam volna azokból az évekből.

Titusz, hozd a keresztet!

Nezz szet skyscrapercity-n mik epultek bolond-feri meg Orban idejeben.

hát én a gimis évekre emlékszem vissza a legkellemesebb korszakként. utána a szociális életem kb meredek lejtőként jellemezhető

Nem azt irtam, hanem azt, hogy nem sokkal jobb minden.Kozel sem utopia mint amit a bolsi zsindez terjeszt pl.
Persze a hetvegi hatizsakos turista bolcsesz megszakeri

ja igen, én is a gimis évekre gondoltam. igen, ugyanez.

én is, mondjuk 0-nál csak többet lehetett volna.

itt a tobbseg gimis?
most jarok eloszor itt es gecire meglep, hogy itt semmivel sem intelligensebb a diskurzus, mint a fb vagy egyeb online cikk komment szekciojaban, ahol "ha nem ertesz velem egyet, te a masik oldal shillje vagy meg mellesleg egy zsido/fityesz dron, etc etc"

szanalmas vagy

Nálam ugyanez. Pedig gimiben sem volt egy hú de nagy baráti köröm.

Ánon szerette a gimis osztályát?