/ex-yu/ - EUropsko Izdanje

...

Other urls found in this thread:

amazon.com/Logitech-Wireless-Keyboard-Desktop-Glossy/dp/B007PJ4PN2
desuarchive.org/int/thread/68458475/#q68472266
twitter.com/NSFWRedditGif

zakaj ste opet doma navečer

...

sta seres ti klipane dukljanski, ta EU te lebom hrani

jer nisam turbojebac ko taksista nego sjedim tu sam bez igdje ikoga bas kao sto cu i sutra navecer isto

najbolji poster dbi

EU nikoga ne hrani sem EU-birokrate

...

C E M U S V E ?

hrani tebe i tvoju dijasporsku bracu nezahvalnice, smrdeo bi i dalje u tvom kamenjaru da ti nisu dali sansu da dodjes tu i uzimas im lebac

Top kek

glup si

gledam neki film frajer dobije rak i onda se kao zbližava sa ženom i traži si zamjenu
da se to meni dogodi ja bi odabrao taksistu

ma vi "evroskeptici" ste najveca govna koja postoje, to nema IQ 80 sve skupa

Taksisti iskreno treba pomoc
zamisli da po cio dan sjedis za kompjuterom i laziras odgovore sa curama jebote
ovo je asylum nivo bolesnika

...

daj sta ga forsirate vise, koga boli kurac

ljubomora majmunka na taksistu je čak i veća od ljubomore dantea na fredija

...

>kazes 1 rijec losu o taksisti
>taksista i njegovi dudlaci pisu romane
hahahahapjhgejhhe ma fakat su servi guzobolni

>/srb/ umro posle dva dana
>/hrv/ i dalje traje

top kek, bazirane hrvatine pishaju po orcima

>evroskeptici

O V O

koga boli kurac, ovde je zurka

Brate mili, ti i sam znas da je istina ali poceo si opsesivno lose da gledas lika koga ne poznajes na netu, sto te je trigerovalo to toliko.
Ako sam bolesnik ne bih se cuo sa 50ljudi dnevno, ne bi me svako zvao u goste i na druzenje, kafanu, bioskop, bilijar i sta god.
Ne bih imao devojke, vezu od skoro 2ipo godine, ne bih imao toliko prijatelja, ne bi se ni devojke sa mnom upustale u sex i bilo sta.
Pa realno ima 10tak slika sa mnom i sa nekim ribama koje sam namerno za ovo ovde ostavio jer jednom kada sam najobicniju sliku ostavio mene i tadasnje devojke izazvao sam takav guzobol i toliku raspravu da mi je prijalo. Kasnije sam to vec ciljano radio tipa jebemo se, narucimo klopu i sta sve ne pa okacim nesto ako se setim.
Inace nikada nisam sex snimao jer nema potrebe i ovo sam slikao i poceo raditi jer samo vama ostavljam, recimo ni jedan ortak sa kojim se vidim nece da gleda ili cita ovo niti cu mu pokazati a niti ga zanima, ima svoju devojku, posao, probleme mi jednostavno pricamo o takvim stvarima ali vise pricajuci u zivotu spomenemo, ovo su slike sve zbog ovog ovde.
Ne bih ni okacio ovo da nisam video ovog sto me mrzi pa reko malo da ga pecnem a onda se svi pecate.
A ti si stvarno majmunko.

Za dom spremni nece reci, to ti ja kaciti necu, kazi nesto drugo eto ali sta ti znaci potvrda kao i bilo kome, pa hoces da vidis da sa istom osobom vec mesecima kucam mada bi i to bilo "napravio je 2naloga i mesecima pise sam sebi hiljade poruka" tako da dzabe, ajde ako izvucem ostavicu vocaroo.

tete
mame
starije dame

>on je stvarno napisao roman
daj bre kontaktirajte Mitrovica da ovog ludaka saljemo na pink

reci joj da kaže "top cec kućo plakem"

ajde da se svi kupimo i damo po 100 dinara da uplatimo taksisti lecenje

lik ti napiše opširan odgovor, i ti ga onda kao jednom rečenicom odjebeš a ni ne osvrneš se na ono što je napisao, to je džukačko ponašanje 1/1

evo zivim na studentski kredit ali cu mu licno u rate platit lijecenje u igalo

Neka kaže "Jebem se uokolo sa najgorim ološem i narkomanom a imam dečka."

zasto nisi odgovorio na ovo

poz svima relativno nov ovde smislio sam pesmicu za taksistu:

taksi taksi taksista
nisi nisi rasista
volis zene volis sve
a najvise parice

aaaaaj taksista
aaaaaj kako si
aaaaaj taksista
ja sam dobro a kako si ti
aaaaaj taksista
aaaaaj kako si
aaaaaj taksista
lose mi je po-mo-zi

smrdim na uzeglu spermu

Boga pitaj koliko je sifilisa taksista rasirio napacenim muzevima :(

zamisljam taksistu u ovom trenutku dok svojim znojavim debelim prstima lagano kucka po tastaturi

zato jer je lik u pravu i tu taksista vise nema dovoljno manevarskog prostora da izvrne krivicu na nekog drugog
a niti fore tipa "moje picke, pare, drugari" ne pale

odlicni tripsi za odlicnu pesmicu

zaboravio si da dodas da je dlakav kao mymoon

ovo dbi

Ovako anone, necu da glumim dindu mentola. Znam sta radim, ok spavati sa devojkom/zenom koja ima nekog nije stvar na koju trebas biti ponosan, naprotiv, ne cini ono sto ne bi hteo neko tebi.
Zaista je lik prevario i to nikada ne bude samo jednom kao sto svi koji su uhvaceni kazu vec garant vise puta.
Dobra je za njega jer je dobrica kao osoba i ja kao neko ko prica sa ljudima to vidim, znam i osecam, steknes i iskustvom neki pojam o osobi.
Oni kao par i hoce da prekinu, ja licno vezu necu, ne zelim vezu dok se ja ne dovedem u red i to je nesto sto koci sve u mom zivotu jer se ja ne dovodim u red.
Nemoj toliko tesko shvatati cinjenicu da je svet ovaj naopak i da ljudi ma koliko se voleli se zasite i dosade jedno drugom. Mene je to bolelo kada cujem da neko vara, bilo musko ili zensko, sada me boli kurac, ali mene je ozbiljno bolelo jer volim lojalnost, vernost i odanost. Negde na kraju shvatis i da je sex nista vise od fizickog zadovoljstva i da se sve vise dokazuje i naucno cak da covek i nije toliko monogaman.
Prevelika je to prica a ja uvek preopsirno objasnjavam. Ukratko svi volimo to "zabranjeno voce", ljudi nisu svetci, svako ima svoje odluke, svhatanja i ponasanja, ljubav je nesto sto ima rok trajanja kao i zivot sto ima rok trajanja.
Negde ljudi dosade jedni drugima.
Ako si dosta mladji zao mi je da ti ubijam iluziju o vecnoj ljubavi jer to mislim da ne postoji, jedino koga ces vecno voleti je tvoje dete, roditelji a i to ne mora da znaci.
Kriv sam jednim delom ali vecu krivicu uvek ima onaj ko vara nekog nego onaj sa kime je neko prevaren.
Ne znam sto mi lose zelis, videlo se ogorcenje u tvome postu, ja licno mislim da je majmunko stvarno debil ali mu ne zelim lose, nikome ne zelim nista lose, naprotiv!

Taksista raskrinkava ljubav u svom novom romanu "Ja, ona i HPV"

Tako ti je drag lik i oliko te boljeo što vara, da si mu kresnuo curu? I ti sebe jos uvijek opravdavas i imas to uzviseno narcisoidno misljenje o sebi? Tvoje deluzije nisu ni za ludnicu, upucaj se jednostavno.
Moram ići učiti, ne mogu gledati ovaj ološ zlo mi je pa se nemogu koncentrirati

ovo

kek

daj nek neko izmontira facu taksiste na omotu od filma Taxi Driver, bas me podseca na tog lika samo sto ovaj dolazi na 4chanu da poducava decu o pravim vrednostima zivota

SAGRADI' ĆUUUUU KUUUĆUUUU POLIIII MORAAAA

pricajte mi o taksisti, zasto laze na 4chanu?

polako jebote telefonirao sam, vidis li da uvek odgovorim, i ima lik pravo nije neispravno rekao nista, evo ti odgovor, tj ne mozes ga ni omasitiTuzno je videti ovo decije nasladjivanje i glupe fore, tipa neko kaze taksista je peder i onda svi udare reply kao
hahahahahhahahaha taksista peder aaaaaa
Iskreno, neironicno mislim da trebam da iskuliram exyu, ima stvarno ok likova ali ovo me baca u opasan cringe pa cak i bedak, videti ovog bosanca koji poginu jadan nesto da me "spusti" i ovog crnogorca, majmunka. Pa ja ne znam sta reci kada vidis majmunka koji ce recimo ceo svoj svet sada u glavi okrenuti protiv mene i jakooo pateticno ispada radeci to. Onda se pitas sta ga koj kurac toliko zulja?
Aj da sam klinacki ostavio neke pare pa krenuo da serem do kraja ali evo da neko ostavi kako je jebao ribu i sta mu je rekla meni bi bilo cool da citam, cak i sexi ako je dobra prica. Kapiram i da me naravno ne gotive ljudi jer sam vredjao i namerno forsirao "vi ste pacenici" fore ali nije valjda toliko toga bilo da bi nego toliko odlepio.
Ovaj ce jos malo vudu sranja da izvodi od besa.

Koju tastaturu imas?

Odakle ti zakljucak da znam coveka?
Ja ne znam ni ime ni kako izgleda on? O cemu ti pricas ludaku?

neznam vise niti ne pricam sa ljudima a i ti sto su si kao medusobno dobri cesto ih cujem kako seru jedni po drugima dok ih nema, boli ih kurac i ako sam prisutan ko da sam duh jer me niti ne zanimaju njihova sranja. dosta djeluju glupo i plitko. a to o zabranjenom vocu varanju i slicno, sve nelojalna gamad. i meni se cesto neko zamjerio, mogo sam im napakostiti dosta ali nisam htio iz principa jer bi me bilo sramota tako nisko pasti. ne govorim tu samo o vezama nego prijateljstvu, poznanicima itd.

>Ovaj ce jos malo vudu sranja da izvodi od besa.
plakem

sta ti je djole poslednje rekao vlado?

Inace jel ne primecujes da sam pocinjes iracionalno mrzeti i zeleti zlo nekome ko ti nista lose nije ni rekao ni uradio, cak sam na tvoje ajde dripacke i "mangupske" postove se nasmejao i lepo, otvoreno i isrkeno ti rekao.
Na kraju me zlom nazivas i izvlacis nesto sto ne postoji! Ti pocinjes da trujes celu pricu jer sam ti dao realan i normalan odgovor, nadji mi samo deo iz kog si ti izvukao da drugu koga volim i postujem ja jebem devojku? Koji je tebi jebeni kurac u glavi brate mili

aj nemoj iskulirati ima nas koji volimo citati tvoje odgovore i pricati a i jbg, tu tolko toga pises da mi se cini ko neka tv sapunica pa bi mi bilo glupo da prestanem pratiti sad, cak mi se cini da sam se malo i navuko. postaj tu i tamo koji update da vidimo sto se desava, bolje nego parovi 100%

i dalje ne videsmo dokaza od taksiste da se ne dopisuje sam sa sobom

ala ste se upecali na njegovu pricu, neverovatno

>Tuzno je videti ovo decije nasladjivanje i glupe fore, tipa neko kaze taksista je peder
realno ti kao konjina od 30 godina si jos jadniji sto se ozbiljno raspravljas sa klincadijom od 18 za svaku sitnicu

ovde je pola ljudi iza devet slojeva ironije i ova daska im sluzi za sprdacinu i nista vise, jedino je ti dozivljavas kao licni blog

bolje kevu ako si vec u tim kinki fazonima

dajte onu copypastu

kako ide ono?

nesto "slikaj pare ako imas nesto ili postaj sliku u kojoj si sa ribama"?

neda mi se trazit po archive

Deluzije se pogorsavaju. Pa sam si to rekao, jesi li ti svjestan sta pises ili si potpuno sizofrenican? Ni sam ne znas sto mislis i sto jesi. Imas neke svoje brije o sebi koje nemaju veze sa stvarnoscu i pravdas to sam sebi a potpuni si zgubidan i potrosac kisika.

Ljudi, kako ste mi? Prica mi se s nekim, melanholican sam malo, igrao sam VTM bloodlines jos od jedan popodne jebote....

"e brate pazi sad ovaj stunt"

zasto mi nismo izašli iz jugoslavije poslije sranja s radićem?
zašto tad nismo rekli dosta?

ti tvrdis da se dopisuje sam sa sobom, teret dokazivanja je na tebi

a dobro jesi kad jebo koju u dupe i jel ti bilo govna na kiti? koja je razlika izmedu pice?

Taksisto, bi pojebo Karu Delavinj?

Koje daske posjecujes osim Sup Forums-a?

ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

taksista dođi mi poljubi prišt na guzici

ok aj ovako moram s tobom
otiđi u zadnji dred i stisni ctrl+f i napiši :"ok aj"

uhh popio sam kilo mleka i sad prdim kao izbušeni auspuh

>ok aj
>nema "ok aj" u nigdje u copypasti

reeeeee zasto neznas cijelu napamet vec

malo pravoslavnija varijanta

e aj zacepite s tim taksista dok prica

pa on je inicirao to tako da je na njemu i da dokaze tu tvrdnju da se dopisuje s nekom zenom. sta ja imam tu dokazivati

nesto kontam nju zgazit cokulom po glavi bio bi sevap

>dodje taxista zapali ex-yu
>svi crvi se vrate na ex-yu

poezija

niste imali spoljnu podrsku, italijani nisu hteli da udju u otvoren sukob sa jugoslavijom zbog hrvata

osim toga HSS se i nakon 6 januara zalagao za pregovore o drzavnom uredjenju i nije hteo da se zamera kralju

Pernare nisam te prepoznao

Volim te

taksisti je ljubav fakat potrebnija, vidis da ga zivot nije mazio

>prelistam pola treda
>vidim romane
>ne moram ni da vidim zastavicu da znam ko je poster

TI SE DIZE KAD VIDIS OVO, TAKSISTO?????

kao mali gledao lepoticu i zver
sada soni erikson zavaljujem za ter

MAJMUN

...

BERE

amazon.com/Logitech-Wireless-Keyboard-Desktop-Glossy/dp/B007PJ4PN2
Jbte ovde je kostala 40evra, ili toliko deremo sa cenama ili je pala cena. Vrhunska je majke mi!
Anone mene je mnogo ljudi razocaralo u zivotu, verovatno sam i ja neke ali sam uvek isao ako nesto puca neka ide na moju stetu. Imam jednu bukvalno pricu ko iz filma oko ortaka cija mi se riba udvarala, ja njemu rekao, on me zamrzeo do mere da je poceo da me pljuje nisko i ogavno, eto kao pacenik ali ne toliko cringy i edgy, to je ipak stvaran svet za koji boske ne zna da postoji ni sta je. Elem, ja mu dodjem do kuce rekao aj izadji, ispade da je on uobrazio da sam ja nju cimao, ona je naopacke okrenula sve jer je kurvetina lazljiva i on je tripovao cak i da smo se jebali. Ja rekao ok, nikada me vise nemoj zvati, cak i na ulici nemoj da mi se javis predji na drugu stranu smrade jedan, odrasli smo zajedno i to ti pada na pamet, pomagao sam ti tu istu devojku da izvedes jer sam ti zajmao pare, auto i sta sve ne. Ona ga prevari, prodje ga "ludilo" oko nje i shvati koliko je pogresio jer me vredjao jer je zloupotrebio to sve, neki zajednicki prijatelji su znali da to ne bih uradio i ostade lik bez drugova. Cak smo sedeli zajedno nas par i on je zvao da dodje, kaze mi drug nemoj da napravis sranje ako dodje on ili da ga slazem nesto da ne dodje (to je posle raskida njegovog), ja sam otisao sam kuci da bi on eto seo sa ortacima, nisam hteo sa njim sesti a hteo sam ispasti covek. On je sve to saznao na kraju i izvinjavao se i nisam hteo da se pomirimo jer je mnogo zajebao stvari, plasio mi se ovako ali je znao da mu nista necu uraditi lose. Mnogo se izvinjavao i nista. Dosao mi je u posetu u bolnici kada sam izgubio ortaka i tada smo se pomirili. Negde ga i razumem, bio je vise "streber" i ovo mu je bio prvi sex/ljubav i sve, znam kako je. Opet ja sam jedini ispao COVEK u celoj prici a prosao kao govno. Kada se zavrsi nesto onda je kasno za izvini ali to je zivot....

jel ima negdje org taj post od taksiste?

Kako ide ona pasta gdje zajebe sebe na pocetak

nema zauvek je izgubljen u vrtlogu vremena, ostao je samo taj simulakrum

ne gubite tako olako nadu, anoni

desuarchive.org/int/thread/68458475/#q68472266

t k o j e o v d j e n e i r o n i č n i m a đ a r o n ?

a da to mi je jasno
jbg istina kad neke stvari prodju isprika vise ne vrijedi, ima takvih situacija dosta

postajem teski sjw samo za nju

evo ja buraz

da li vas u ameriki grupiraju u bijelce onak' misle da smo imali kolonije i imperijalističke ambicije

najbolji thread, tnx

kum napravio večeru hehe

>imperijalističke ambicije
ovo smo mi imali hehe srbi potvrdjeni za prave belce