Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=R2uZyTm_w0M
youtube.com/watch?v=x4iBBfEHNaE
index.hu/belfold/2017/02/04/ti_ciganyok_ugyis_csak_a_penzert_szultok/
vocaroo.com/i/s0RtCGSKkH1X
youtube.com/watch?v=y5XPFwXKnMM
owlcation.com/stem/Rarest-Eye-Color-in-Humans
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése: Ánonnak van testvére?

Van.
Egy húgom.

Reggel húgom este dugom.
Postázzad a fotóját

Szerintem erről tegyél le nyugodtan

Egész szépek a számaid.

...

Hát ez nagyon szar

Kettő is

Négy vér szerinti és egy tiszteletbeli.

Van egy nővérem.

A kispriccelésre király.

Úgy érted, hogy kiverni a rá?

Jah

Láttam meztelenül amikor 16 volt, mondjuk akkor még csak 12 voltam.
Nem jutott eszembe, hogy kicsapjam rá.

Jó bőr?

Nem sok 16 éves meztelen nőt láttam, de szerintem elég formás volt, csak egy kicsit rostos.
Középsuliban elég népszerű volt.

van itt olyan ánon akinek jó milf az anyja?

Ánon szereti a zenés videókat?
youtube.com/watch?v=R2uZyTm_w0M

1 napot adok ennek a szarnak amíg törölve lesz

A mai is egy szép nap.
Ánonnak hogy indult a hétvégéje?

erre kicsit felállt
ez buzis?

van egy öcsém meg egy bátyám (apukám első házasságából)

Nem látok ebben semmi rosszat.2017 van, a nyilas ősmagyar tarsolyos náciknak nyilván nem tetszik, de ez teljesen normális dolog fejlett országokban.

felébredtem sajnos, reggelizem és kivertem

Én is Tarsoly Csaba vagyok

enyhe másnappal
tegnap picit szétcsaptuk magunkat a tesókkal, Instantban voltunk mert mindjárt bezárnak örökre, aztán egy holland helyeske kiverte a faszomat a női mosdóban, az ebből eredő fehérjehiányt pedig két dupla sajtburival pótoltam a mekiben

youtube.com/watch?v=x4iBBfEHNaE

Jó lenne ultraortodox zsidónak lenni Izraelben. Egész nap csak olvasgatni és szekszezni, míg az állam eltart.

Mi a gecy

Ez hől.

A szar nem kevésbé természetes mint az ondó.TÉNY, szart enni jobb mint ondót, mert a herén vékonyabb a bőr ezért több toxint nyelnek el a levegőből.Mindeközben a szarásért felelős szervek mélyen csontok és izmok mögött helyezkednek el, ezért egy kis szartól sosem kaphatsz ételmérgezést.
Prostituált szart is ehetsz ha akarsz.Bizonyos módon ez olyan mint ha kerti csigákat készítenél ebédre.A csigákat legalább egy hétig hűtőben kell tartanod és csak salátával etetni, hogy tiszták legyenek a belsőszerveik mindenféle szennyeződéstől.
Én is ettem már prostituált szart.
Kiválasztasz egyet és fizetsz nekik, hogy egy hétit csak a te általad kiválasztott ételeket egyék, ami napi 1200 kalóriányi zöldséget jelent, a sok rost miatt nagyon könnyen és sokat fognak szarni. A végén pedig elfogyasztod a végterméket, minimális szag, jó íz és az ételmérgezés kizárva.
Ha buzi lennék szívesen elfogyasztanám a pasim szarát is,de csak ha ismerem az étrendjét.

jó paszta, én is elgondolkoztam rajta, hogy lefordítom, de végül meggondoltam magam, azért akkora autista szar mégsem vagyok

>Nézőpont: A baloldal előzi a Jobbikot
Vona BTFO

Azt álmodtam, hogy van béen, de amikor felébredtem mégsem volt.

pedig bedobhatnád magad
nincs elég magyar pasztánk

A Jobbiknak amúgy mi a terve az országgal? Mit csinálnának másképp mint a Fidesz azon kívül hogy ők elvileg nem lennének korruptak?

>A Jobbiknak amúgy mi a terve az országgal?
Mecsetet minden nagyvárosba.

Hosszabb nincs, egysorosok azért már vannak sokan

...

Tény, fiúpuncit baszni nem buzis.

>priest
>spy
Azokon mindig kekkentek egy jót.

Kéne ilyen Ferivel is

user hogy dolgozza fel az igazságot, hogy Orbán Viktor valójában egy cigány? Azért az mégsem járja, hogy egy cigány ember vezesse Árpád államát, nem? Hogy rendezi ezt le az ember saját magában?

...

Én is cigány vagyok

Ha cigány lenne minden libsi meg zsidó azt ünnepelné

Pedig az ezredforduló környékén elég szépen orsósozták a szocik

Ezektől a dolgoktól mindig kinyílik a bicska a mackónadrágom zsebében


index.hu/belfold/2017/02/04/ti_ciganyok_ugyis_csak_a_penzert_szultok/

Pont Miskolcon szopatják szerencsétlen korházat

>Pont Miskolcon szopatják szerencsétlen korházat
anyámat megölték miután nekik dolgozott 22 évig, szerintem ennyit megérdemelnek

>elvileg nem lennének korruptak?
Ha tényleg nem lennének azok, akkor simán szavaznék rájuk. Kár, hogy ez is csak egy álom.

Tegnap megrendeltem. Jó döntést hoztam?

t-tesik kaptam személyre szóló üzenetet egy nőtől
lehet, hogy mégsem halok meg szűzen

ezt fejtsd ki bővebben

...

Just why IS the suicide rate so high in hungary?

Death is the greatest gift.

this is your life if you are surrended with slav and romanian scum

don't listen to this fagThe greatest gift is the Red Bionicle(tm)

Hungarians are related to Finns, Japanese, and Koreans. They're all probably too smart not to commit suicide and be depresed.

Mind Görögök vagyunk

ezek

legalább ne azt az új szériás gagyit postáznád

Jólvan ánon, de ne járjon el a szád.
>anyám a nőgyógyászati osztályon volt nővér tavaly januárig, összesen 22 éven keresztül
>nyilván ez együtt járt az egészségügy összes faszságával - alacsony fizetés, a dolgozók véleményének elnyomása, szar körülmények etc.
>tavaly előtt ősz végén diagnosztizálták rákkal, a leukémia egyik fajtája ami a gerincvelőt támadja leginkább
>abba a kórházba került ahol mindig is dolgozott
>van egy műtét amivel nagyon sokat lehet ezen segíteni, bár elég veszélyes
>gyakorlatilag kiveszik az ember gerincvelőjét és valamilyen eljárás után "visszatöltik", nem tudom pontosan
>ez nyilván nem egy olcsó mulatság
>szóval valószínűleg ezért volt az, hogy teljesen leszarták ezt az opciót és elkezdték nyomni a chemotherápiát
>a chemoba persze nagyon gyors leépülés után belehalt
>senkit sem érdekelt különösebben

Végig kellett néznem, ahogy hagyják meghalni a "kollégái". Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor mentem anyám cuccaiért és a "kórházi leltezés" során elég nyilvánvalóan sok pénzt kiloptak a pénztárcájából, aztán hozzámvágták 2000 forinttal meg néhány erzsébet utalvánnyal (ami egész biztosan nem anyámé volt).

Szégyen ami itt történik, előbb ölöm meg magam, mint hogy magyar kórházba kelljen feküdnöm.

it isn't if you take out junkies and gypsies from the statistics

t-tesik
vocaroo.com/i/s0RtCGSKkH1X

mémelnék valamit, de ez nagyon szomorú
unironikusan sajnálom

amit én kaptam az jobb volt
amúgy ennek miért van orosz akcentusa?

Szabad mémelni ánon.
A halott anyás viccek sokat segítettek a traumán.

Magyarország erősödik
(A poszt készült Magyarország Kormánya megbízásából)

nem akarok hől
apámnak is hasonló betegsége van, csak valami nem agresszív fajta
10 éve nem romlott

>Ánon jössz velünk sétálni a parkba délután?

én is sajnálom a dolgot. de azt azért hozzátenném hogy mindenféle rák kezelésénél protokollokat tartanak be, amikhez különböző feltételeket és kritériumokat kötnek, ezeket pedig előny kockázat mérlegelésével alkotják meg. anyukád esetében ez lehetett az oka hogy a kemó mellett döntöttek. nehéz ezt elmagyarázni, de a lényeg, hogy nem feltétlenül a legdrágább és legjobb eredménnyel kecsegtető megoldás a legalkalmasabb.
nyilván a történtek függvényében ez semennyire sem érdekel téged, amit meg is értek. a lopkodós dologra meg természetesen nincs semmilyen mentség

ilyen rostosokkal biztos nem

>A halott anyás viccek sokat segítettek a traumán
>implikálni
Hogy töltenék fel cementel a pincét ahonnan ezt a faszságot írtad!

>Ánon, ne legyél ilyen szomorú ;(
>Gyere had öleljelek meg, hogy kicsit jobb kedvre derülj :3

inszeminálnám, bár lehetne melle nagyobb

Az az egyetlen tanácsom arra, ha bekövetkezik a legrosszabb, hogy legyen rá nagyon sok pénz félretéve.
A legalapabb temetés is minimum 200k, mert nyilván a gyászoló emberek zsebéből kihúzott pénznek van a legjobb szaga.

Nyilván nem látom át a dolgot teljesen, viszont amikor az állapota nagyon stabilan romlott a chemotól, akkor sem hagyták abba valamiért.
Amikor az orvostól számonkértem ezt a bullshitet, azzal kontrázott, hogy "nagyon gyenge chemot kap". Hát kösz tesám, a gyenge chemoba is bele lehet halni.

Nem mindenki vergődik részegen egy sarokban sírva amikor valami rossz dolog történik vele.
Lehet máshogyan is alkudni a szarral ánon.

>Nem mindenki vergődik részegen egy sarokban sírva
Ilyennek viccelni azért akkor sem szabad
Legalábbis nem követlenül utána.

nagyon becsülök az erőd egyébként, nem sokan tudnák ezt ilyen tökösen viselni.

>szarszínű szemek
>szőrös kar
>barna haj
kocogj elfele kislány

remélem csak játszod a fejed és nem vagy ténylegesen ekkora gyök

Nem értem ebben mi a gyökérség.
Szerintem csak nem illik ilyesmivel viccelődni.

pedig ez top helyeske te faszcibáló gecy

>lengyel
>miért van orosz akcentusa
mennyire vagy új?

a te ízlésed a tökéletes példa arra, hogy működik a zsidó agymosás

Normie fejjel ez biztos így van. Azért határozottan segített a sok bánatot megtörni borzasztóan illetlen humorral.

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy anyám 5 éves koromtól egyedül nevelt és nincs testvérem.
Abban, hogy ilyen "tökösen" átvészeltem nagyon sokat segített a helyeském. Ha ő nem lett volna velem biztos megöltem volna magam.

tapasztalataim szerint, a humor az egyik legjobb, és néha legelső, módja egy trauma feldolgozására (pl. 911 es viccek)

milyen agymosás te fogyatékos?

Ha neked ez így jó akkor oké.
Fölöslegesen nem kezdek bele egy morális keresztes hadjáratba

>barna bőr
>zöld szem
Nincs is gusztustalanabb kombináció a világon

>forrás: a seggem

Köpök a döglött cigánykurva anyád sírjára haha
Biztos abba halt bele, hogy egy lóval baszatta magát mert az emberi méretű faszok már nem tudták kielégíteni azt a mocskos leharcolt ribanc picsáját lol

>aée nincs kínai béen

Ez egy baromság
Ez a poszt egy baromság
Ezt így nyíltan kijelentem neked
Soha,de soha ne többet ne írj ekkora ökörséget

Napi emlékeztető hogy akinek nem hazel színű a szeme az egy unalmas tucatember minden egyediség nélkül

a házel a leggyakoribb szemszín a barna mögött
zöld/kék mesterverseny jelentkezik

*barna

youtube.com/watch?v=y5XPFwXKnMM
hogy fog ebből valaha is felépülni a kissrác? hogy lehet ilyen barbár a riporter?

nem igaz

know your facts retard

owlcation.com/stem/Rarest-Eye-Color-in-Humans


Hazel eyes vary between brown and green, depending on surrounding conditions like lighting.

ENNYI A KURVA ANYÁD