/polska/

edycja jebać sasze

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ZOkhslPrNPs
youtube.com/watch?v=a_I94dWg0p0
youtube.com/watch?v=pBYPNO-UoJs
youtube.com/watch?v=6DOvQvLhIcI
liveleak.com/view?i=d23_1376366963
twitter.com/NSFWRedditVideo

nie wal konia szmato

PolLiet

dziekuje pan doktor

Tak długo jak przypomina dziewczynę to nie jest to homoseksualizm

gejowo żbsz zuchu

potwierdzone info

moj prezydent

jebanie chłopczyków to choroba

Gej wykryty

"- Nie wszystkie listy są od Polaków, są i po niemiecku, nawet większa część jest w tym języku.

- To właśnie dowodzi, że są wszystkie od Polaków. Wy macie zdolność do języków i do żebraniny wy to dobrze robicie - mówił z naciskiem."

marysia

bazowani Polacy.
jestesmy większe żydy od żydów

pedał

Pan Prezydent Pedał, gówniarzu

jakbym mowil po polsku to tez bym czym predzej nauczyl sie jakiegos mniej ohydnego jezyka aby te hanbe zmyc

ty niewdzięczniku, gdyby nie Polska, to bys się nigdy nie nauczył cwaniactwa i byłbys takim holenderskim cwelem dającym się ruchać przez murzyna i muslima

a fe

PULCHNE
ŻYZNE
CIELNE

Szatniarz debil

grube świnie

>napisał to po polsku
bk z typa xd

ale nigdy twoje.......

myslalem ze tylko w ameryce ludzie dali se wmowic ze dodatkowe warstwy tluszczu sa atrakcyjne

Przypominam że wegertarianizm został wymyślony przez żydów

Rude to be honest.

ale żydzi nie chorują na raka

taa

To właśnie to co chcą abyś myślał

NIE CHORUJĄ.
były badania w ameryce i w ogóle

ale bardziej prawdopodobne jest to, że żydzi nie chorują, bo nie jedzą tego co goje i dlatego są zdrowi. niech każdy patrzy na to co ma żyd na talerzu i nasladuje

Masz 5 sekund aby udowodnić że ziemia obiecana nie jest najlepszą polską książką

a co amerykanski zyd ma z czysto etnicznym zydem z izraela? poza tym sos

>czyści etnicznie
>żydzi
wybierz jedno

>ale bardziej prawdopodobne jest to, że żydzi nie chorują,
i dlatego są tacy wysportowani i zawsze wygrywaja Olimpaidę. Debil

>czysto etnicznym zydem z izraela
dobry goj

ale ja mówiłem o żydach w izraelu, nie amerykańskich. ci amerykańscy żydzi mają tyle wspólnego z żydami, co polonia z Polską

CZYLI NIC

czyli jak mozna powiedziec, ze nie chrują na raka

Chciałbym być takim żydem kurwa, wysokie iq, spiskowanie o tym jak dołożyć się do unicestwienia białej rasy i tak dalej. To by było kurwa życie.

Jedyna pociecha ze mam trochę żydowski nos wiec być w moich żyłach płynie trochę szlachetnej krwi rodu izraelskiego

>Olimpiada
kurwać może jeszcze napisz, że nobel to wartosciowa nagroda. Tak samo jak oscar?

ale żydzi w izraelu to sami rosjanie

>kwii kwiii jestem polakiem robakiem i w zyciu niczego nie osiagne
>dlatego uwazam ze nagrody szanowane na calym swiecie sa niewartosciowe ;^)

youtube.com/watch?v=ZOkhslPrNPs

jak rozpoznać żyda

o tym nie pomyslałem

pamiętam jak jechałem autem z rodzicami do dziadków i zawsze mieli tam różne kasety.
jak miała lecieć ta piosenka, to matka wpadała w a panic mode i szybko przewijała to piosenkę. przez wiele lat znałem tylko pierwsze kilka sekund tej piosenki

zyd to synonim słabeusza, którego byle Polak moze złamać palcem lewej ręki. Chód wsobny u zydow spowodował wiele chorob genetycznych m.in. Bloom Syndrome,Canavan Disease.,Cystic Fibrosis,Familial Dysautonomia.,Familial Hyperinsulinism, Fanconi Anemia C i wiele innych. Mem o braku raka to mem. Tak samo jak wyniki ich inteligencji.

to dlaczego rządzą swiatem?
szach mat ateusze

>wejdź na allegro
>polskie zwierzęta rozkopują chińskie gówno fony
czemu polacy są tacy głupi? jak z tymi błędami na stronach sklepów, co się czasem zdarzają. zwierzaki jebane od razu się rzucają nawet regulaminu nie czytają i jeszcze potem szczekają że im nie wysłali laptopa za 20 zł ja pierdole jak ja nienawidzę polaków

>nagrody szanowane na calym swiecie
Cos Szwecja ma nadreprezentacje

Dlaczego niecałe 100 lat temu zostali prawi zlikwidowani?
Dlaczego ich państwo to dosłownie pustynia otoczona przez wrogów?

jacy prawi?
no własnie, otoczeni przez wrogów (trochę jak Polska) a i tak nikt ich nie tknie? dlaczego, bo mają lobby w USA

Dlaczego Polska nie ma lobby w USA ja się kurwa mać pytam?

*prawie
>no własnie, otoczeni przez wrogów (trochę jak Polska) a i tak nikt ich nie tknie?
zobaczysz za 50 lat jak sie roba skonczy i USA straci zainteresowanie regionem. Izrael to panstwo czasowe.
>trochę jak Polska
Normalnie debil

bo od razu ci niemiec z ruskiem zaczynaja kwiczec ze sie od europy odcinamy, ww2 bylo dawno temu i potrzebna jest europie zjednoczona europa

taaa? pożyjemy zobaczymy. nie wiem czy pożyje 50 lat dłużej..

w europie potrzeba więcej muslimów, ale we francji, włoszech, niemczech i hiszpanii i anglii

za 100 lat na pewno Izraela nie bedzie. Nikt nie ma interesu w utrzymywaniu go. Europa ma zydow w dupie i dlatego ich wyjebała po wojnie. Jak się ropa skonczy to bedzie koniec izraela

trzymam cię za słowo.

>jak sie ropa skonczy

debile

youtube.com/watch?v=a_I94dWg0p0
kto jest z miasta ten wypierdalać

ekologia panie
>rodzinka z mała potrzebą na ciepła wodę (często wyjazdy) zakłada solary
>w lecie musi spuszczać wodę by się nie zagotowała
>zapomniała kilka dni
>wywala prawie gotującą wodę do kanalizacji
>ubija przez to bakterie w zbiorniku przydomowej oczyszczalni

>Boga nie ma

to. tylko DEMIURGE.

Dajcie mi kurwa kobietę, nie chcę loszki ale chcę mieć córcie kurwa mać. Chce jej włosy w warkoczyk wiązać, chcę ją do barku brać, chcę z nią bajki oglądać. dajcie mi kurwa coś do zapłodnienia, chcę mieć potomstwo kurwa mać.

zawsze można in vitro
kasę masz?

Zamiast tego jest cwelem dającym sie ruchać amerykanom.

>boga nie ma
>wyglądaj jak amisz
Ja pierdole

amerykanie są mali

>nagroda nobla
>szanowana
nie wziąłeś leków dzis

>jak ja jestem smieciem z rasy niewolników to znaczy że nikt inny też niczego nie osiągnął!

kek

Tia

Szymborska
znana z pisania wierszy na czesć lenina, stalina, bieruta

Miłosz
znany z tego, że uważał Polskę za odbyt swiata. jest to jakas nobilitacja, ale Płd Ameryka się obraziła, że im odebralismy renomę

Wałęsa
człowiek z bezpieki

wszystko noblisci

Przy czym, to są współczesni noblisci

Starzy noblisci, jak Polski nie było na mapach, jak Żeromski, Sienkiewicz, Skłodowska, to byli dobrzy noblisci

nudzi mi się
pograłbym w jakąś gierkie z rpg makera albo coś w tym stylu
jakieś propozycje?

ja znam tylko horrory, ale większosć skasowałem bo się posrałem.
polecam OFF, Middens, Gingiva

Ale o Reymoncie to ty nie zapominaj

dlatego tylko politeizm
wolny od mono- i a- teistycznego raka

shut up and jam barkley

Jak sie ludzie wieszają? O co jest ta lina zamocowana?

Dedykuję tę piosenkę Krakowowi
youtube.com/watch?v=pBYPNO-UoJs

KURWA WYCZYSCIE TEN SMOG PEDAŁY


o kurwa, przepraszam
Kocham Reymonta

W domu najłatwiej jest chyba na klamce. Samobójstwa nie polecam

>wieszać sie na klamce

jakis kurwa polacki wymysł?

to musi być chyba duża klamka

O szyję zazwyczaj, chociaż ponoć można za benisa.

Dla ciebie.

przed rewolucją to ludzie szanowani dostawali nagrody za wielkie osiągniecia naukowe. Teraz jak nobla dostają komuniści (trójka co wymieniłeś, Miłosz był w chuj czerwony), komunisci-terroryści-mordercy (mandela), czasem wystarczy być czarnym i zrobić wszystko na opak (obama). Pokojowe nagrody nobla i te za literaturę to jest kurwa mem. Jak można dostać POKOJOWĄ nagrodę za mordowanie cywili albo za napadanie innych krajów

Czy memienie było częscia twego planu?

to tylko znaczy, że Orwell miał rację we wszystkim

>bądź reymontem
>pisz świetne powieści
>dostań nobla za książeczke o chłopach którą pisałeś ironicznie

Oczywiście.

nie mógł dostać nobla za ziemię obiecaną, bo antysemityzm

Reymon to w ogóle jakis ewenement. Aż dziwne, że ktos taki w ogóle się urodził.

Hehe nagrodziki dla kurwa dzieciaczków ;) Słowianin musi dbać o rzeczy które naprawde mają znaczenie takie jak Honor i Melanże kultura i postęp to zachodnia propaganda tam przecież żyją geje i muzułmanie!

that's a man's ass
gay

Marcel to jest chyba jednak po prostu neet co wstaje o 15

youtube.com/watch?v=6DOvQvLhIcI
Przestańcie to robić

musisz być gościem który czuje się u władzy (nad odruchami obronnymi) liveleak.com/view?i=d23_1376366963

Jak polaczek wyobraża sobie związek
>piękna 9/10 naturalna blondynka która jednoczesnie ma w dupe kariere bo woli zajmować sie he he domowym ogniskiem i czeka na swojego Sebe Pepesze aż wróci z budowy i przyniesie całe 1300zł
>och mój książe ze swińskim ryjem nie mogłam doczekać sie twego powrotu :3

jak jest naprawde
>5/10 czarnowłosa z kurwa brązową skórą bo polacken untermensch schwein są cygańskim plemieniem
>dostaje awans po zrobieniu szefowi loda i zarabia 180k
>rzuca Sebe dla Mokebe Mobembe z Niemiec bo to takie hehe nowoczesne
>Seba zabija sie bo jest cuckiem polski ''facet'' nie może żyć bez karyn bo on żyje by służyć jak nie ma zachodniego pana to chociaż posłuży swojej karynie a gdy jest wolny jego mózg słowianina nie może funkcjonować poprawnie i dostaje chujni rozsianej

Jak duble to to robicie

Dź-dzięki doktorze

Śmierdze penisem a wczoraj się kąpałem
co robić?

Polacy nie są biali podwieku jebany.
Primo, w Polskim języku istnieje słowo "rogacz", jest ono odpowiednikiem słowa cuck ty debilu, podwieku, jebany idź się na przyre uczyć.
Po drugie Polak nie może zostać cuckiem bo nie jesteśmy biali, tylko biali faceci mogą być cuckiem.

ssać

>polacy nie są biali

to akurat wie cały swiat, nawet Ukraińcy są od was bielsi

feels good to be Polish

t. Sasza