Kurva anyátok

kurva anyátok

A nap kérdése: Ánon melyik országban élne legszívesebben Magyarországon kívül?

Amerikaba

Neked úgy szól a kérdés, hogyha azt se választhatod.

Ausztria.Tirol szép.Csak áthuppansz a határon olaszba vagy németbe ha ki akarsz ruccanni.

ferenc puskas

Az osztrák Alpok tényleg nagyon szép, de szerintem azt is meg lehetne unni, ha mindennap azt látja az ember. Ha már Ausztria, inkább Salzburg vagy Klagenfurt. Insbruck is jó lehet, de ott még nem voltam soha. Meg nekem kicsit para az egész politikai rendszer, amit Nyugat-Európa kezd felvenni. Szerintem én inkább Csehországot választanám.

so whats with the apple

STOP POSTING PICTURES OF APPLES.

Make me

look at his flag, hes just hungry and thinking about food :( poor thing

Égészséges

I was just about to ask him to slip an extra shrimp on the barbie for me.

Kéne posztolni

Svájcban, Lengyelországban, Új Zélandon, vagy esetleg Oroszországban.
Svájcban élni lehet, hogy nehézkes lenne a magyar mentalitás miatt.

én itt élek a legszívesebben hől

de ha muszáj lenne elmenni, Szlovénia vagy Kanada

Látom nagy a pangás.
>Mi volt a legextrémebb hely ahol szexeztél/fütyitornáztál?
>városi könyvtár itt

Montenegró, észak-Olaszország, esetleg Ausztria

holtverseny egy jugoszláv tengerparti bunker és a Schonbrunn-i palota kertje között

Távolsági buszon este.

Kupleráj.

A "bárhol máshol" elfogadható válasz?

444 kommentszekcióban talán.
Hogy lehet ilyet írni? Boztos nagyon jó lenne neked Dél-Szudánban vagy Eritreában.

Segítséget kérek. Nemrég meglett a KRESZ vizsgám, és most oktató után nézek. Fiatal oktatót vagy egy "vén rókát" keressek magamnak?

Lemaradt: autó. Ja, és igaz-e hogy a vizsgabiztost meg kell kenni?

Tökmindegy. Olyat keress, akinek nagyobb kocsija van. Kombi, egyterű, ilyenek. Ha azon tanulsz vezetni, akkor könnyebb lesz majd a kisebbekkel.
Vagy olyat, akinek hasonló a kocsija, mint amit majd vezetni fogsz.

>
A megkenésről megy annyit, hogy a kurva anyádat. Csinálj mindent úgy, ahogy az oktató mondja, jól gyakorold be, aztán a vizsgán sem lesz gond. Vezetni úgysem tanulsz meg, de a vizsgára felkészítenek.
>megkenni a vizsgabiztost. Faszom megáll bazdmeg

Ebben van igazság.
Oktatónál a személyusége fog a legtöbbet számítani, nem az, higy mióta csinálja.
Vizsgabiztost meg ne próbáld megkenni szerintem. Inkább törődj bele, hogyha valakit meg kell baszniuk akkor megbasznak, ha meg nem lehet a kihúzott útvonalat se kell végugcsináld (nekem pl. nem kellett).

Azért kérdeztem, mert eszem ágába sincs. Csak ismerősök ijesztgetnek, hogy ha még a legjobb formámat is hoznám, ha közben "tartja" a markát és nem pengetek, megbuktat valami miatt úgy is.

Én nem pesti vagyok, de még soha nem hallottam ilyenről, higy vizsgabiztos "tartaná a markát."

Én még kenés nélkül átmentem.
Bár csak negyedjére, de az első 3 alkalommal mindig valódi okkal húztak meg(nagyon izgultam vizsgákon és emiatt elbasztam olyanokat amiket órán soha, nekem az segített hogy apám beült mögém próbavizsgára és nála is beszartam, jobban hozzászoktam).
Nekem nem is sugallta senki hogy a megkenés egy opció, jó fej volt az oktatóm, tehát ha jó ötlet lett volna, mondta volna.

Ja, és szegedi vagyok, tehát nem tudom Pesten hogy megy.

Én meg úgy tudom, hogy egy bizonyos százalékot meg kell buktatniuk. Haveromat azért húzták meg, mert a tök üres úton megelőzött egy biciklist, és "későn tért vissza a sávjába".
Elsősegélyen 3x buktattak meg egy ismerősömet, aki rendesen tanult rá, meg az anyja ápoló.
Engem meg simán átengedtek elsősegélyen, pedig a doki mondott el mindent, én csak helyeseltem.

Ja, meg arra emlékszem, hogy mikor elindultunk a vizsgán kemény akartam lenni és kérdeztem a biztosítók, hogy készen áll-e?
Aztán szólt az oktatóm, hogy azért kössem be magam.
Rendesen becsicskított.
De ennek lassan 10 éve

A biztost kérdeztem nem a biztosítókat

Megint azt álmodtam, hogy van béen, de felébredtem és nincs.

itthon
de ha menni kell akkor menni kell

Kek
Nekem a végén jelezte a vizsgabiztos, hogy a középső visszapillantót nem árt használni amúgy, mert úgy volt beállítva, hogy pont magammal szemeztem, amikor megnéztem, hogy ezt most miért mondja.

De legalább marad egy jel amit itthagysz ha indulni kell?

NAGYON jó posta

Az sem rossz.
Ja, meg vizsga közben mondta az oktató, hogy a következőnél jobbra. Én meg a belső sávból átsunnyogtam a külsőbe. Kérdezte a vizsgabiztos, hogy hogy kerültünk ide?
>átsoroltam
>és körül nézett?
>hogyapicsábanenéztemvolna?
>akkor jó
Nem is néztem körül

Én múltkor azt álmodtam, hogy szekszezni akar velem egy helyeske nagyon de nagyon. Viszont én leállítottam mondván, hogy most a vizsgára kell készülnöm és nem érek rá.

Kellemes autocorrect

Nekem az oktatóm "lezsírozta" a biztossal, hogy engedjen át mert szerinte én "szét akartam baszni" a béna szar kocsiját.
Át is mentem, nem is bánom.

Kek, ez így nem rossz. Akkor balfasznak kell lenni.

Nekem olyan volt vizsgán hogy nem láttam hogy egy gazos kapubeállóban állok. Oszt az oktatóm jófej volt és rátehénkedett a kézire és addig ugye nincs befejezve a parkolás amíg nincs behúzva a kézi. Úgy gyorsan kapcsoltam és hátratolattam

De unironikusan nem voltam az.Egy használtan vett Nissan Almerája volt, amit már úgy vett meg, hogy szar volt a váltója.
Az első 2 sebességet alig akarta bevenni, 3.-ba úgy kellett beütni a váltót.
Még a kuplung is selejtes volt benne.

Ánon vezetett már jogsi nélkül? Nekem egy ismerősöm még gimiben ellopta az anyja kocsiját, hogy azzal menjen bulizni. Bebaszva és jogsi nélkül vezetett és ennek megfelelően rendesen össze is törten a kocsit.

Egy haveromnak volt egy szar trabantja, azzal szórakoztunk kint a pusztában, olyan 14-15 éves korunkban.

>bentmielőtt vidéki paraszt

Én rendszeresen mentem már gyerekként is, meg a mai napig gond nélkül el tudok vezetni akármilyen autót ami azért ironikus, mert jogsim a mai napig nincs, mert a buzi alkalmasságin nem engednek át a szemem miatt.

azért ehhez igen nagy baromnak kell lenni
mégis mit gondolt mi fog történni?

az első ütközését pont miattam szenvedte el egyébként
egy üres utcában elkezdett felém hajtani, hogy beijesszen, de én alfa voltam és nem ugrottam félre, így neki kellett félrerántani a kormányt és belehajtott egy parkoló kocsiba :D

Szép

Hát azért erre te is rendesen rábaszhattál volna. Kivenni magad a génállományból nem annyira lafa egyébként.

Faszomat már abba, hogy minden nap felhív vagy ír valami hülye csaj, hogy mi újság, meg hogy fussunk össze. A tegnapi volt a csúcs, aki felhívott csak azért, hogy közölje, hogy amúgy ha arrafelé járok, ugorjak be hozzá és aludjak nála.

szűrve

ez több mint valószínű hogy csali, de ha mégse, képet a beszélgetésekről

Nekem is volt ilyen pár éve. Megdugtam egy csajt, az meg elmesélte a barátnőinek,azok meg folyamatosan írogatok, hogy találkozzunk meg ilyenek.
Szerencsére már nem ott élek

Nekem egy haverom az apja Lada Niva 4x4ét "vette kölcsön" egy tanyabuli alkalmával, aztán ott a pusztában csapattuk vele. Az egyik gyereket el is baszta, de nem lett semmi baja.

>válaszolni ilyen pofátlan csalira

Ez annyiból rosszabb, hogy nem is ismerik egymást, szóval nem értem, hogy hogyan találtak meg mindannyian az elmúlt egy-két hétben.

Gát melleti erdő szélén, az ártérben

Jól van Peti, senki sem válaszol a hülye csalidra, legközelebb próbálkozz valami jobbal.

Ha csalizni akarnék, jobb dumával álltam volna elő.

Kinek mi a kedvenc metál alműfaja? Nekem a folk metal.

Kezdésnek ne válaszolgass a saját postáidra, mert mindenki leszarja.

Amúgy hogy a faszba lehet 35 kreditnél többet elvégezni? Alapból azok a tárgyak, amiket a neptun az épp aktuális félévedre ajánl csak kb. 30 kreditet tesznek ki, így a többire szinte lehetetlen bekerülni, de ha mégis lehetséges lenne, akkor meg pont ütközik egy másik tárgyaddal.

nem jársz be mindenre


milyen egyetem milyen kar amúgy?

jó reggelt fiúk

Nekem sikerült dehiszen 35nél többet teljesíteni.

>nem jársz be mindenre
de muszáj bejárni, ha csak 3 hiányzásod lehet
elte OT

>műmellű csontos kurva
Gondolkodás nélkül kibasznám az ágyamból

Nekem az üzemi

kussoljál már dagikergető

tényleg nagyon kisfiús az a csípő, ánon

ez már bejövős ugye?

nem, ez sem hől

ja, te vagy az imperátor kölök. a választható tárgyakra is bekell járni vagy mi?

csicska

hát rohadtul nem.
ha majd csapdát posztolsz akkor már beszélhetünk

ot-n minden tárgy szabadon választható, csak a pszichós szarok a kötelezőek

ja ezt nem tudtam nálatok ez hogy van. nálunk kb a legkötöttebb a képzés, egyedül a szabvál/kötvál tárgyakkal lehet variálni

mit tanulsz?

a /kurvaanyátok/ álomnője egy 200 kilós "helyeske" akinek farka van.
szép.

gyógyszerész, de az egész sotéra ez a jellemző, legalábbis a 3 fő karra

>a /kurvaanyátok/ álomnője egy 200 kilós "helyeske" akinek farka van.
Ki mondta itt a 200 kilósat? A második fele helytálló viszont.

te unironikusan buzi vagy?

I still can't comprehend you go without shoes inside the house

In other news, I've seen snow for the first time in my life. I'm really happy

Too bad this year's winter was shit.
Where are you from that you can't walk in your home barefeet?

gondolom dokiknál fontosabb, hogy szép sorjában haladjon az ember, különben nem értené meg a fejlettebb anyagot
mondjuk a gyakorlatban mi is sorjában haladunk, mert szinte lehetetlen bekerülni azokra a kurzusokra, amiket a neptun nem az aktuális félévedre ajánl, hiába szabadon választható minden

En is Spanyol, Granadaban elek

Did I say it right magyar borat?

did you make a snow angel? :3

a csapdák nem buzisak

hát lehet ez lehet a koncepció a dolog mögött, de elég megnehezíti sokak életét, hogy 1 tárgy miatt kénytelenek egy teljes évet csúszni

*spanyol vagyok, granadából
*barát

én is=me too

close
I would've said
>Spanyol vagyok, Grandadában élek.
Don't sweat it though, people who've lived here for 20+ years make small mistakes all the time.

jah, oké
nem vagy buzi csak farokfétised van
értem

és megérte még három alkalommal befizetni a vizsgadíjat meg plusz órákat venni? én is izgultam, úgyhogy inkább odaadtam az oktatómnak borítékban egy húszast, a vizsgabiztos pedig elnézőbben pontozott, és azóta faszán megtanultam magabiztosan vezetni

Yes, and a snowman !

Fuck I've been using En is as I am

Ninc valamit = nothing more

Right? I say that in shops when they ask if I want anything more

Én elsőre átmentem kresz, rutin meg forgalmi vizsgán.Igaz A kategóriát csináltam.Akarok majd menni B-re idén