Greekfags get in here

Greekfags get in here

Other urls found in this thread:

qtx.de/lz
youtube.com/watch?v=m8zWZf28v84
softschools.com/difference/nationality_vs_ethnicity/45/
twitter.com/NSFWRedditVideo

Ayyyy whats good

Ψάξτε για TrafficLag.gr

Βρε ουστ.

better than tinder! plenty of horny greek sluts of your city on qtx.de/lz

Fuck off

Αυτοκτονα

pame gia comfy thread shmera pou brexei

Russianfag here whats up Greekbros

AYYO

POU STE RE MALAKES?

Well. According to my own experience, Greeks are fat, lazy, rude xenophobes living on past days of glory. All cypriots I've met have been nice and hard-working people.

Kuries kai kurioi, sas parousiazw ton malakako tou eksoterikou pou trollarei se kathe thread

Whatever you say chief.

ase vre malakako.

Excellent quality bait

Κανένας από Ιωάννινα; Έχω την εντύπωση ότι είμαι μόνος μου σε αυτή την πόλη

You guys can afford internet?

Ai sto diaolo zoo. Emeis oi Kipreoi imaste 10 fores pio ellines apo kapia ipokimena san esena. distixos iparxun miselines san esena. Tha eprepe na ntrepese.

Yes but speed is really awfull
25 mbps where I live

> falling for it

Συνηθιζα να αυνανιζομαι πάνω στα πουλιά στο τοπικό πάρκο. Δεν είναι κάτι για το οποίο ειμαι ιδιαίτερα περήφανος αλλά έχω γίνει ιδιαίτερα καλός σε αυτό. Έπαιρνα και συμπληρώματα ψευδαργυρου ώστε να χυνω τεράστια φορτία (σπερματος) και έγινε κάτι σαν σπορ για μένα. Για όποιον ενδιαφέρεται ορίστε η καλύτερη στρατηγική. Πρώτον, πρέπει να βρεις ένα απομωνομενο σημείο ώστε να μην θεωρηθείς σεξουαλικος παραβατης. Εγώ βρήκα μια περιοχή κάτι σαν ποταμακι όπου είδα ότι συγκεντρωνονταν τα περιστέρια.Μετά, ερεθιζεις τον εαυτό σου . Συνήθως αρκουμουν στο να οραματιζομαι την κυρία που κάνει τζοκινγκ να έρχεται και να χεζει πάνω στο στήθος μου και αυτό ήταν αρκετό για να πυροδοτησει τη φωτιά αλλά αν δεν είσαι τόσο σεξουαλικα φορτισμενος όσο εγώ απλως πάρε μερική πορνογραφία μαζί σου. Αφού είσαι αρκετά καλά αναμενος, παίρνεις λίγο ψωμί. Τα περιστερια μου προτιμούσαν άσπρο ψωμί αλλά τα πιο υγιή μπορεί να προτιμούν μέλι, βρωμη ή ακόμη και ολικής αλεσης.

>Ai sto diaolo zoo. Emeis oi Kipreoi imaste 10 fores pio ellines apo kapia ipokimena san esena. distixos iparxun miselines san esena. Tha eprepe na ntrepese.
>oi tourkoi mas enoxloun, ellada pls help

Only thing I felt for is your mum's pussy you slav Greek.

Τα χοντρά ανθυγιεινα πουλιά είναι πιο αργά και πιο εύκολα να τα πετύχεις, οπότε μα το θυμάσαι αυτό. Μόλις καθισεις στον πάγκο και είσαι έτοιμος να προχωρήσεις στην πράξη, τεντωσε τον μικρό σου Ρουσβελτ ( ακα την σιροπιαστη σου τουλουμπα) και σκορπισε το το ψωμί λίγα μέτρα μακριά σου. Χρησιμοποίησε την κρίση σου αναλόγως με το πόσο μακριά μπορείς να χυσεις. Ήμουν μια μοναχική και φτωχή ψυχή που μπορούσε να πετύχει μόνο στόχους μεγέθους αντιχειρα σε απόσταση 121.92 εκατοστά. Περιμένεις τα περιστέρια να αρχίζουν να τρώνε και να είναι άνετα με την παρουσία σου. Σε αυτό το σημείο θα θέλεις να συμπεριφερεσαι ευγενικά και να τους μιλάς αισθησιακα ώστε να κερδίσεις την εμπιστοσύνη τους.

. Τώρα είσαι έτοιμος να χυσεις πάνω στο πουλί σου. Αυτό είναι το δύσκολο σημείο γιατί η γοργη κίνηση μπορεί να είναι πολύ τρομακτική για τα πουλιά, οπότε πρέπει να είσαι αχνος. Μόλις τελειοποιησεις μια τεχνική, απλώς τημ βγάζεις και το αφήνεις ελεύθερο, στοχευοντας με βάση τις προηγούμενες αυνανιστικες σου εμπειρίες . Πάντα εχυνε ψηλά οπότε στοχευα για το λαιμό του πουλιου και το πετυχαινα μες τη μάπα. Είναι εξαιρετικά ικανοποιητικη και ερωτική εμπειρία, να βλέπεις όλα αυτά τα πουλιά να τρέχουν τριγύρω καλυμμενα με χυσια και ακόμη ίσως να το μεταφέρουν σε άλλα μέρη στην πόλη.Τέλος πάντων, δε το έχω κάνει εδώ και χρόνια αλλά εδώ και εκεί πιάνω τον εαυτό μου να αντικρυζω με λαγνο βλέμμα κάποιο σμήνος πουλιών, με το.πουλί μου να τρέμει από ενθουσιασμό και να περιμένει να πλησιασουν και να προσγειωθουν κοντά μου

>28η Οκτωβριου σημερα
>κατεβαζω απο το παταρι τη μεγαλη σημαια για το μπαλκονι
>πινω καφε στην αγαπημενη μου κουπα που εχει πανω τη σημαια
>βαζω μονο ρουχα που εχουν πανω τη σημαια
>παω στο αμαξι και βαζω στο πισω φαναρι μια σημαια
>στο πισω καθισμα εχω 50 εφεδρικες σημαιες
>βλεπω πολλα μπαλκονια χωρις ελληνικη σημαια
>τα σκαρφαλωνω και βαζω τις εφεδρικες σημαιες
>καποιοι φωναζουν οτι καταπατω τον ιδιωτικο τους χωρο
>"σκασε ανθελληνα"
>αφηνω σημαδια στα Alfa Romeo και τα Fiat που βλεπω, και τους βαζω απο μια σημαια
>περναω μπροστα απο τη La Pasteria
>ολοι τρωνε μακαρονια
>τους ριχνω κατω τα πιατα και τους δινω απο μια σημαια
>με βριζουν, σιγουρα ειναι ανθελληνες
>γυρναω σπιτι
>ξαπλωνω στο κρεβατι με τη σημαια αγκαλια
>τα σεντονια εχουν πολλες μικρες σημαιες πανω
>την παιζω
>φανταζομαι τη σημαια
>τελειωνω
>κοιμαμαι και ονειρευομαι τη σημαια

που ειναι τα μουνακια
καμια σελφι απο αλβανιδα με χοντρα μουνοχειλα δε θα δουμε ποτε???

Kill niggers and kill the (((Syrian))) (r)apefugees.

Vote Golden Dawn.

Tourkos einai autos re, psakse Cevat Yerli kai tha deis.

Greek femanons edw pera?

nai twra ligouri... Siga min erxotan kamia ellinida gomena se auto to meros

Hahaha gt oxi re? Prepei na moirasoume red pills.

Please don't nuke us in the upcoming WW3, also stop drinking and crashing so much it's making you look bad. Stay comfy.

>Greek
>Slav
>Implying

KYS Nigger.

My dad is Greek. I never learnt it. Live in South Africa

Russians are our friends in the upcoming wars... and always been in the past....

dokimasa na ferw re.. den anteksan oute 10..

too bad we dont have Afro parents like amerifags

Opee?
youtube.com/watch?v=m8zWZf28v84

What the fuck is that guy, Swedish accent but looks like a weird mix of Asian/Greek/Slav/MiddleEast/Spanish?! The fuck.

>in the upcoming WW3
To 2020 tha erthei i katastrofh tou kosmou. Bgainoun oi arithmoi sou lew!
San to 2000 (idia fash)

Same same but different but still the same

Greek-Cypriots are more Greek and more patriotic than your average frappe drinking, waste cadet Athenian. In fact, all Greek islanders (e.g., from Crete) are more Greek and patriotic than all of you bitches.

prove me wrong. Pro tip: You can't.

Okay Turk.

>Greek
>Cypriots
Pick only one

Greek - Ethnicity
Cypriot - Nationality

Easy you simple fag. I know in your simple mind things exist only in binary form but the world doesnt work like that.

ethnicity and nationality are synonyms you complete idiot
One has a greek root and the other one a latin

I served 2 years in the army facing the Turkish roach enemy only a few meters away. Half of my Hellenic land is occupied by them, while some degenerate bitch boy in mainland Greece calls me a Turk. What have you done you little bitch?

>Half of my Hellenic land is occupied by them
Nobody cares about your desert island you crybaby get over it
We only care about the south side because there are oilfields on it EEZ
Start drilling faggot

Go back to school.

Circle the right answer Neo-Greek degenerate.

softschools.com/difference/nationality_vs_ethnicity/45/

>american education

> Είμαι ανθέλληνας

>Είμαι Γκ*πριος

> Είμαι Τουρκόσπορος Σλάβος που προσποιείται ότι είναι Έλληνας.

Τι δεν έχει συνέχεια? Σου γάμησα τη μάνα και έσκασες?

O op ine poustaras

Yeah

...

min masas sto trollarisma

KANENA ELLINIKO BYZI THA DOUME????

anyone here from argyroupoli?

Jewish looking bitch.

Xerete ellines...kiprios edw...oxi toso diaforetikos apo esas

Jews are greeks.

Τι στο πουτσο παλι ρε οπ?

post some hellenic cuties. greek girls are the best fucks i've ever had

>oxi toso diaforetikos apo esas
Eipe kaneis pote kati tetoio?

>Eimaste ligo diaforetikoi all ok. Pio kala agglika milas para ellinika. Fly awayyyyyyyy

M I N D
B LO W N

Proof?

CYPRUS IS TURKISH
>CYPRUS IS TURKISH
CYPRUS IS TURKISH
>CYPRUS IS TURKISH
CYPRUS IS TURKISH
>CYPRUS IS TURKISH
CYPRUS IS TURKISH
>CYPRUS IS TURKISH
FUCK POSEIDON
>POSEIDON IS A FAG
FUCK POSEIDON
>POSEIDON IS A FAG
ACHILLES AND LEONIDAS FUCKED EACHOTHER

epitelous re malakes greek thread

nai mias kai den exoume hdh arketo karkino ka8e mera metaksu mas