Postvaite nashi jeni

postvaite nashi jeni

da jivee balgaria

Пиши на кирилица, хлапако.

...

I always hope to meet some 4channer IRL, but when I finally did he/they turned out to be memeing faggot manchildren.
If you're from around the Black sea and you post le eric memes on social networks, kill yourself.

ahaha shto e, ti da ne si haxor

>Bg thread е пълен с абсолютните педерасти
знам че балканджиите са изверги ама чак пък педали

привет новофаг

Просто не са ми забавни и буквално няма с кого да говоря. Най-просто: ниско чуство за хумор са тия стари интернет шегички. Да не се е хванала рибата?

Внимавай да не ти фръкне федорката, че вънка духа.

I had a girlfriend from Bulgarian, I am from Tenerife and my town is full of this people. She was a Nazi...

Martin you cheeky cunt

share some nudes

I delated because she was a bitch that she wanted go to the police if I didnt dalate it all. She have a very big fat ass and thing waist. Sorry :(

arent we all?

thin***

I don't know, what do you mean?

Я виж колко си свеж и либерален, самото енергично и отворено към промяна бъдеще. Отлично знаеш, че федората не е нищо повече от стар американски мийм, мийммастъре.
ПП: Страхотен пост, лайк и продължавай все така xddd

къв го дириш тука тогава

Кво каза путьо дребен? Ко искаш да знайш съм завършил с отличие в Морския Флот и съм участвал в сумати акции срещу Ал-Кайда и имам над 300 потвърдени убийства бе.Тренирал съм под блока и съм най-якия снайпер в пехотата.Една мишена си за мене бе. Ща изтрия с точност дето цял свят не е виждал до ся ма, сещаш ли са? Да не си мислиш че ш'са оттървеш кат ми ги дрънкаш такиа по интернета? Ай пак си помисли. Докат си прайм мохабета са обаждам на цялата мрежа шпиони по БГто бе и ти следят IP-то ся та се готви за бурята бе червей. Същата буря дето отниса тва нищожество дет' наричаш живот. Мъртъв си дечко.Мога да съм навсякъде, по всяко време, и да та убия по 700 начина, пък тва е само с голи ръце.Не само че съм трениран яко в ръкопашен бой, ама и разполагам с целия арсенал на МВР и ш'го ползвам до последните му възможности за да та смачкам бе балък.Ей, само да знаеше ква беля щеше си навлечеш с тоя твой "интересен" коментар сигурно щеше си държиш езика зад шибаните зъбки.Ама не можа, не го направи и ся ша плащаш тъпанар смотан. Ша сера огън върху тебе и ш'са удавиш в него бе. Мъртъв си, дечко.

Твойте модерни играчки никога няма да победят ученията на моят сенсей.

...

Признавам, че горила уарфейр винаги е била на високо ниво.
Прав си.

postni snimki na maika ti

>постни снимки на майка ми
What did she mean by this?

...

It means "Post pictures of your mother" :^)

Тааа БГ-та... кви са ви гнусните фетиши?
>inb4 майка ти

пръсти и малки цици

Sage

Нямаш ли домашни ве младеш underage b&

...

Страните ми

>ве
Браво, това ми е любимото.
На години съм, но също и шибан ретард. Как разбра?!

Деца, кучета и rape

>ретард

ei meme lord ta iba

daily reminder that bulgarians are the worst race of europe

ний бяхме ханове и тем подобни

Haha, no. Macedonians and serbianfags

postvaite putki, ree

It's all softcore chalga shit, innit?

yessss

what makes you think i can speak bulgarian? or is it common for bulgarians to think they're worst race of europe? btw did i mention i really love your history?
>second balkan wars
>ww1
>ww2
>cold war
>t. bulgarian
what makes you think macedonians are worse fam?

go back to /balk/, then take the next step to reddit