/polska/

edycja niedocenianych zawodów

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=l1b6OjD5gD4
twitter.com/AnonBabble

zbsz mój zawód to zawód dla rodziców

Dziennikarz gazety wyborczej

a powiem ci że znam jednego nawet

pik relejted?

o i prawie ci sie udało i mnie uchwycić hehe

pewnie wysłali cie po nowa dostawę macy

...

>po nowa dostawę macy
Ale macki jest łatwo zrobić samemu, a nie wiem czy w Polsce można je kupić w jakimś sklepie. U mnie w domu robi się tak, że ugniata się ciasto na makaron w takie placki i piecze się na gorącym żeliwie (stary piec kuchenny, jeszcze na drewno). Ogólnie to ja tego za bardzo nie lubię, ale reszta rodziny twierdzi że bardzo dobre są z masłem.

Czemu nikt nie pisze? Anonia, śpicie?

nie o ma o czym

""""mechanik"""" samochodowy

Dosłownie każdy zawód w Polsce

Posotować krwy albo usunę tego freda

Drodzy Anonowie, powiedzcie mi proszę, dlaczego polski rząd po 89 nie zainteresował się w pierwszej kolejności odbudową relacji polsko-białoruskich? Dlaczego zamiast próbować dialogu z najbardziej kulturowo podobnym nam narodem na świecie, oni woleli ssać natowskie i niemieckie kutasy? Dlaczego nasza święta ojczyzna stała się pachołkiem za niemieckie srebrniki? Dlaczego, pomimo przyjaźnie nastawionym ku nam Węgrom i Rumunom nie podjęto próby odbudowy wielonarodowego państwa Polskiego pozostającego w unii personalnej z pomniejszymi narodami Europy wschodniej? Dlaczego zamiast podtrzymywania warty na posterunku obrońcy i rycerza sprawiedliwości tej części kontynentu, pozostawiono ją samą sobie i presji wpływów niemiecko-rosyjskich? Dlaczego w momencie zalewania granicy rumuńskiej przez imigrantów w 2015 roku, Polska wraz V4 odcięła się od problemu, mimo iż wciąż pozostaje nie rozwiązana kwestia długu wdzięczności, jaki Polska zaciągnęła u Rumunii w 1939 roku? Tutaj chciałbym przypomnieć o kwestii złota skarbu państwa II-giej Rzeczpospolitej: tj. zgodnie z umową słowną zawartą pomiędzy Rządem Polskim na uchodźstwie, a ówczesnymi władzami Rumunii, Rumunia zobowiązała się do przechowania połowy Polskiego złota uratowanego z okupowanej ojczyzny (40~ kilka ton) i złoto to zwróciła w roku 1947, w całości. Pomimo iż traktat pol-rum wygasł jeszcze przed wojną, nie przedłużony z winy strony polskiej.
Dlaczego strona Polska, podczas konfliktu rosyjsko-amerykańskiego w azji środkowej nie opowiedziała się po stronie afgańsko-irańskiej, pomimo długu wdzięczności zaciągniętego pod koniec II wojny światowej u Irańczyków, za ratunek polskich dzieci uciekających z Syberii? I ostatnie, dlaczego rząd polski nie potępił otwarcie działań zbrojnych wymierzonych w stronę Serbii podczas wojny bałkańskiej, pomimo zbieżności i podobieństwa sprawy Serbskiej do spraw Polskich z przełomu lat 191"?

to pasta czy naprawde tyle napisales? chcialbym merytorycznie odpowiedziec, ale tyle debilizmu tutaj wiec nie wiem czy warto pisac w ogole.

sam napisałem, co by nitkę z lekka ożywić
>tyle debilizmu tutaj
niemiłe

chodzi, ze mieszasz wiele niezwiazanych ze sobą rzeczy.
>dlaczego polski rząd po 89 nie zainteresował się w pierwszej kolejności odbudową relacji polsko-białoruskich?
zainteresował się. to białorus zwróciła się w kierunku wschodu na własne życzenie.
>Dlaczego nasza święta ojczyzna stała się pachołkiem za niemieckie srebrniki?
Pomijam juz działalnosc PO, ale nie stała się. Faktem jest, że Niemcy sa bogate, wiec jest naturalna wpsolpraca. Jak widać obecnie można pokazywac Niemcom srodkowy palec i nadal bedą do ciebie przyjezdzac.
> Dlaczego w momencie zalewania granicy rumuńskiej przez imigrantów w 2015 roku, Polska wraz V4 odcięła się od problemu,
Nie odcieła się. Wspierała zamkniecie granic. No chyba, ze mówic o najbardiej kretynskim pomysle czyli kwotach.
> Rumunia zobowiązała się do przechowania połowy Polskiego złota uratowanego
To fajnie, ale co z tego. To naprawde drobna rzecz. Zapominasz, ze Rumunia (i Wegry) były po stronie Hitlera.
>pomimo długu wdzięczności zaciągniętego pod koniec II wojny światowej u Irańczyków, za ratunek polskich dzieci uciekających z Syberii?
Tu chyba mówisz o brytyjczykach, ktorzy to wymusili.
>dlaczego rząd polski nie potępił otwarcie działań zbrojnych wymierzonych w stronę Serbii podczas wojny bałkańskiej
Po pierwsze Serbowi przesadzili troche z usuwaniem kebabów. Po drugie Serbia to agent Rosji, wiec mamy słaby interes w wspieraniu Serbii
I co jeszcze chciałes? Twoj post to troche larping na rozne tematy

Postowac kuriwe

jp2gmd xD

...

Dziękuję user za odpowiedź. Mój post jest swego rodzaju wyrzutem względem władz polskich. Od kilkunastu lat Polska stara się patrzeć tylko i wyłącznie w stronę zachodu i próbuje dostać się do "elitarnego", w oczach naszych władz, klubu "Europy zachodniej" i skupia się tylko i wyłącznie na stosunkach z mocarstwami jak np. USA, Niemcy czy UK, całkowicie spychając na drugi plan sprawy pomniejszych państw Europy wschodniej. Dla mnie się tak po prostu nie godzi. Tym co od wiek wieków było napędem naszego narodu, naszego państwa i naszej kultury, była rycerskość. Był romantyzm i wiara. Nasz kraj bronił sprawiedliwości, przyjęliśmy żydów i potraktowalismy ich jak równych. Nie zajęliśmy Litwy, a zawarliśmy z nimi sojusz. A kraj ten jest przez nas kochany, bo zawsze odjebywał najlepsze inby, najlepsze w nim były anime plot twisty. Dla mnie najpiękniejszym momentem jest Obrona Jasnej Góry, jest kwintesencją polskości. Gdzie cały kraj jest pod panowaniem Szwedów, szlachta zdradziła króla i się poddała, a ci co się nie poddali zostali wymordowani, a ich wsie i miasta zrównane z ziemią. Kraj jest obrazem nędzy i rozpaczy. Tysiące żołnierzy szwedzkich postanawia zrabować klasztor broniony przez trochę ponad setkę mnichów, ale ci się nie uginają i postanawiają walczyć. Spędzając dnie na modlitwie i obronie garstka braci zakonnych odpiera atak regularnego wojska. Po całym kraju rozchodzi się wieść o cudzie. Król postanawia ofiarować kraj pod opiekę Matki Boskiej, a rozbite dotąd wojska polskie zaczynają jednoczyć się, a w ich sercach płonie ogień nadziei. Ich wola jest tak nie zachwiana że polskie wojska nie przegrywają od tej pory już żadnej bitwy, a niektóre z nich przechodzą do historii jako jedne z najznamienitszych polskich zwyciestw. Pomimo absolutnie przegranej pozycji Polska odpycha Szwedów całkowicie, a wszystko za sprawą jednego klasztoru. Dla takich historii powinniśmy właśnie żyć.

Dlatego nie podoba mi się to nastawienie tylko na korzyść. Polska powinna robić to co powinno być robione, a nie to co dla niej aktualnie "korzystne". Wierzę z całego serca, że tylko poprzez postępowanie w zgodzie z sumieniem i wyznawanymi zasadami można osiągnąć wielkość, a nie poprzez zimne kalkulacje i ukierunkowanie na zysk. Tak samo wolę Polskę która jest biednym, ale Mesjaszem Narodów, niż bogatym ale pionkiem pośród pionków, graczem pośród graczy.

no ok ale troche ulegasz propagandzie, ze jestesmy juz podlegli calkowicie zachodowi. Jakby nie patrzec kasa jest na zachodzie, wiec orientacja w tym kierunku jest logiczna (wewnetrznego zyda nie oszukasz), ale w wielu aspektach powiedzielismy, zeby sie jebali np. przyjecie euro (co calkowicie nas uzalezni od EU), uchodzcy, 'europejskie wartosci' itd. NIe jest tak źle jak myslisz

Ale nie jest dobrze. Naród jest podzielony, prowadzone są propagandy typu gazeta wyborcza albo TVN. Nacjonalizm schodzi w stronę faszyzmu, a lewica w stronę degeneracji. Kościół będący przez setki lat ostoja polskości jest postrzegany jako wróg, a w nim samym księża zaczynają zbaczac że swojej drogi. Daje się odczuć poważny brak pasterza, za którym stałby cały naród, ponad podziałami. Ostatnim takim z prawdziwego zdarzenia był Wyszyński, a po nim Papież i Popiełuszko. Obecnie osoba kościelna nie ma racji bytu z powodu fali ateizmu. Wg mnie należałoby zmemić Andrzeja Leppera na martyra walki z rządowymi układami i wysunąć jakiegoś nie znanego do tej pory faceta na widok z imieniem Leppera na ustach. Musiałby on poprowadzić ludzi zarówno przeciw PiS jak i PO i .N, portretujac ich jako jedno i to samo co uciszyło Leppera. Nie widzę przyszłości tego kraju inaczej. Ewentualnie zaostrzenie konfliktu Xoxoly-Rosja mogło by jakoś scalić Polaków, ale "nie ciesz się bratku z cudzego przypadku", więc tej opcji nie rozważam.

Kurwa wszystko co piszesz co dosłownie tytuły z GW i TVN
> Naród jest podzielony
Gdzie jest podzielony? Ty chyba nie wiesz co to podział. Zobacz na inne zachodnie kraje - ludzie mowią innym jezykiem, wyznaja inna wiare, inaczej wygadaja. U nas to drobne roznice przekonań. Jestesmy najbardziej homogenicznym narodem po wzgledem wygladu, wiary, jezyka w europie.
> Ostatnim takim z prawdziwego zdarzenia był Wyszyński
I reprezentował tylko wierzacych. Pamietaj ile osob w Polsce popierało kumunizm
> Obecnie osoba kościelna nie ma racji bytu z powodu fali ateizmu.
Ty chyba nie wiesz co do ateizm. Dosłownie kilka miesiecy temu Jezus został obwołany Królem Polski. Pomysl czy to mozliwe na zachodzie.

>All these long walls of text
What's happening ? Did someone said they prefered Beer over vodka ?

>ablu ablu nie mam loszki
XD

>polityczka od samego rana
oj anony anony
politicy

>polityczka z samego rana
No was już doszczętnie pojebało.

ano nie mam

politics

nie narzekaj. chociaz cos sie dzieje. straszna bieda

>elo wstalem
>sciana tekstu o pierdolach we fredzie

no to landie sie przedstawiliscie

>ukraina za Janukowycza
>dumna
>niepodległa
>dobrze balansująca między UE a Rosją
>posiada krym
>brak wojny domowych
>nawet nie śmierdzi

>ukraina za rządów jakichś meneli
>dosłownie kurwienie się między narodami
>podległą mocarstwom głownie niemcom i ameryce
>ciągnie pałe UE wkurwiając rosyjskiego niedźwiedzia
>nie posiada krymu
>wojny domowe dosłownie wszędzie
>smród

malarz

pozwól że naprawię to dla anonka

>ukraina za kogolwiek
>smród
>wojny domowe dosłownie wszędzie

niech ktos rozjebie ten mim kraik do konca

>>dumna
>>niepodległa

Kutafiksie nasrałem

Czy polska będzie miała lepszego prezydenta?
Bo ja nie sądze

debil. Używanie współczesnych srodków do opisywania średniowiecza i odwrotnie.

>nie zajelismy litwy
bo by nas rozjebali w pył
>przyjelismy zydów
podziękuj im za rozbiory
>jasna góra
no super, szwedzi nie zdobyli klasztoru nie datego ze nie potrafili, mieli kurwa CAŁY kraj pod panowanie. Myslisz ze oblezenie i rozpierdolenie jednego klasztoru by stanowilo dla nich problem?

przecież to dosłownie alegoria do Polski

dopóki rządzili stare komuchy z Kwaśniewskim na czele wszystko było git

teraz kraj jest rozrywany na ulicy pomiędzy agenturę sb (kodowcy, plaformowcy, nowocześni itd.), a agenturę żydowską (pisowcy)

Duda zawsze wyglada jakbys cos wlasnie odpierdalał lub zaraz mial odpierdolic

>amerykańska edukacja

Dlatego właśnie go kocham
Taki z niego typowy mati

>implikowanie ze stanlej nie ma racji

youtube.com/watch?v=l1b6OjD5gD4

czy naprawdę ta idiotka Szydło poparła pomysł europy dwóch prędkości?

a co jak kaczyński zdechnie? cały PiS straci wtedy głowę i zaczną się zachowywać jak banda popierdoleńców bez wizji?

>michalkiewicz
szanuje

>komuchy oderwane od żłobu
>o kurw czo ten pis niech ich ktos powstrzyma

ale dosłownie wszystkie partie w polsce zostały spenetrowane przez agenturę komunistyczno-żydowską

nie ma ani jednej która by nie była

>>nie zajelismy litwy
>bo by nas rozjebali w pył
>litwini
>dosłownie bydło na koniach
>rozjebaliby ciężką polską jazdę
No już to widze
>>przyjelismy zydów
>podziękuj im za rozbiory
to byli francuści masoni żbsz

odinstalowałem Europę Universalis i Hearts of Iron żeby zdążyć napisać doktorat

>to godło z tyłu
>logo solidarności
>brak flagi UE
o kurwa jak ja go szanuje

chuj mnie to

zdechł

a tak dobrze żarło

Kto burżuj i pije herbatke z szklanki z koszem? :3

Ten orzel mi sie bardziej podoba..

Hejka zuchy

Zadzwonili z urzędu spraw cudzoziemców do mojej dziewczyny, od dziś jest obywatelką RP. Pierwsza cebula w chacie

t.bulba

...

NIE

brawo yeti

a myślisz ze po co nam był sojusz z bydłem co nawet wiary nie miał katolickiej? Żeby nas kurwa przestali najezdzac i spuszczać wpierdol. Z zadnym innym sąsiadem taki sojusz nie bylby możliwy.
>polska edukacja

No debil

zostaw go

nie argument

ok, koncze gadke z tobą, szkoda klawatury na ignoranta

>muh no fap
>muh jak przestane trzepać pałkę jak normalny mężczyzna to stanę się Chadem
Gówno prawda, zamiast zabrać się za siebie i zacząć czytać książki czy chodzić na siłownie to debile myślicie że niedotykanie waszego fiuta rozwiąże wasze problemy.

to

To co kiedy spierdala do deutschlandu?

Teraz cie rzuci debilu. Nie bedzie z głupim ziemniakiem siedziec. Ps. pogratuluj jej

Lol ale frajer, teraz pewnie ta twoja Ukraineczka rzuci cię i spierdoli jakiemuś grubemu Niemcowi co ma 40 lat pałę obrabiać bo zarabia 4x tyle co ty.
>przed dostaniem karty że możesz po UE popierdalać
Wiesz user ja tak bardzo cię kocham :D!
>po
Ale jesteś obleśny NIE ROZUMIESZ MNIE W OGÓLE! RZUCAM CIE I JADĘ DO NIEMIEC!
Kiedy wy debile się nauczycie że zanim wasza dziewczyna dostanie obywatelstwo to musicie ja zapłodnić żeby nie mogła spierdolić, no ja pierdole kurwa podstawy a ci tego nie wiedzą.

jebie was w dupe

Korwin i Razem

Razem to agentura sowiecka

piękne cyferki

Dosłownie żydokomuna

Wypisujcie swoje zabory
Zabór pruski tu

A kurwa nawet nie wiem. Kujawy

>Korwin
>nie agent
hahaha

>Partie ktore nie przekroczą 5%

wykop: the post

pruski
gdyby sie cofnac w czasie to bym sie dobrowolnie zgermanizowal i szpiegowal dla niemcow

gdybyś się cofnął w czasie to byś na kresach buraki zbierał

za tep y jestes zeby sie niemeickeigo nauczyc.

...

kompromitacja robaka

chyba kurwa ty. chcesz na solo?

to dawaj szprechaj

pizdę pod oko zarobisz i za dwie sekundy będziesz klepać w mate weź już wstydu se oszczędź co

zostaw go

Tu też Pruski.
>Niemcy we wojnę karali więzieniem za jazdę rowerem bez świateł po zmierzchu.
Niemcy byli pojebani i to srogo. Co ja żem się historii od wiary nasłuchał to się nie dzieje. Ten naród nie ma racji bytu...

na strzal dla mnie jestes kurwa jedna. poczekaj tylko zegarek sciagne to tak ci wjebie, ze sie zesrasz w locie.

Przypominam że rozbiory wyglądały tak
i ziemie odzyskane się do zaborów nie zaliczają

Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami na temat Japonii (blogspot): "Słońce Japonii jest czerwone". Pozdro z Dalekiego Wschody.

gonciarz debilu

>badz polakiem
>oddaj cala swoja ziemie bez walki
no fajno
kosciuszko sie nie liczy

słonce jest rzułte debilu

Prusy lepiej.
>Rząd europą
>zniknij w pizdu

nie ma to jak wstać i od razu dostać chujowe newsy c'nie anonki

nie bejtuj

>Ziemie odzyskane
No i kompromitacja robaka, bo Środa wlkp. tutaj.
>tug gdy mieszkasz pośród samych pól, bo to tutaj mieściła się ojczyzna Polan
Wszyscy którzy nie mieszkają w jednym z trzech wielkich okręgów, gdzie nie ma żadnych lasów są Polakami gorszego sortu, to jest "słowianami" cuckniętymi przez polan-sarmatów. Tylko wiślanie mają mój szacunek. Najbardziej to gardzę potomkami Ślężan.