/polska/

edycja piątkowego melo z elitą intelektualną polskich czanów

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bemckIPfRn0
youtube.com/watch?v=OH627fyAxpA
youtube.com/watch?v=zAx0t3O55Zo
exhentai.org/s/e469b76306/667495-4
youtube.com/watch?v=jEm6K-QS7Ww
twitter.com/SFWRedditVideos

włoski

donuty > pączki

bedzie inba na plugu?

od kiedy wowik taki normik przebrzydly

od kiedy zaczął grać na globalu

>user, usiądź lepiej
>otóż za 9 miesięcy zostaniesz tatusiem!

>płać pięć dych na miesiąc za gierkę
>z wowika spierdolina stań się wowikiem dynamiczniakiem
o kurwa, gdybym wcześniej wiedział, że to takie proste

no ba, dynaminy lubią wypierdalać hajsy w błoto

chciałbym mieć dziecko z ładną i wykształconą loszką ehhh nigdy takiej nie dadzo

badz soba

Problem w tym że taka loszka nie chciała by dziecka takiego spierdona. W najlepszym przypadku zdradziła by cię z Chadem i potem udawała że twoje.

Can average Polish speak English?

Can a Jap?

Can average jap (lower case intentionally) stop posting?

>wydawanie kilkadziesiąt złotych miesięcznie na coś co zapewni ci setki godzin rozrywki to wyrzucanie pieniędzy w błoto
biedak czy debil

>2017 rok
>nie ruchanie

>wydawanie w perspektywie lat kilku tysięcy złotych na jedną (1) gierkę

debil czy debil

quite well desu

>wydawanie pieniędzy na gierki w ogóle

Czy w bieżącym roku dostane w jakims empiku czy innym saturnie dark soulsy 1 i 2? Bo nie wiem czy warto ruszać dupę do sklepu a kupiłbym oryginały.

no lepiej kupować co tydzień nowom gierke za 200 cebul i przejść w 5 godzin cnie mati

>wydawanie pieniędzy
dobry goj

Muzyczka!
youtube.com/watch?v=bemckIPfRn0

Takich krasnali to ja nie pamiętam, co to jest?

ale z takimi implikacjami to proszę zdala ode mnie debilu

Dorfy w hardmode, bez tekstu
a tak w rzeczywistości to zjebałem przy ustawieniach renderowania i tak się zesrało

youtube.com/watch?v=OH627fyAxpA

ale komp czy k*nsola

Komp oczywiście. 1 i 2 tylko spiracone przechodziłem, a sumie spróbowałbym też na multi jeśli jeszcze ktokolwiek w to gra.

no debil kurwa steama nie masz??????

youtube.com/watch?v=zAx0t3O55Zo

No mam, ale muszę mieć fizyczną kopię gry bo autyzm.

które miasto waszym zdaniem jest najlepsze dla anona? t. user z zadupia

jakie cechy miasta sprawiają, że jest ono lepsze, bądz gorsze dla anona?

jak jesteś wagecuckiem to te 50 to max 100h miesięcznie
co w sumie dalej źle nie wychodzi

ale i tak bez stima nie pograsz co za roznica

dla anona to warszawa bo ludzie bardziej tolerancyjni, dobre szkoly i duzo ofert pracy dla zamulaczy komputerowych

No ale mam steama. Chcę poprostu kupić fizyczną kopię gry, a potem ją normalnie zarejestruje na steamie.

STOLICA
T
O
L
I
C
A

>kupowanie gierek
dobry mim (meme)

no moze byc. a jest ktos chetny na film?

>jedna (1) odpowiedź na anona
Ciężko wybrać jedno miasto.

I na chuj ci ona

Żeby mieć coś faktycznie za te piniondze a nie kurwa być ożydzony za dosłownie jakieś kurwa cyferki i numerki w komputerze.

> Added the Italian Focus Tree.
> Added the Japanese Focus Tree.
> Added the "Visegrad Group" Opinion Modifier between the Czech Republic, Hungary, Poland and Slovakia.
> Added the "Visegrad Group Member" idea to the Czech Republic, Hungary, Poland and Slovakia.

O KURW-

>nie możesz edytować zawartości nośnika
>nie możesz korzystać z zawartości nośnika bez zewnętrznych autentykacji
>nie możesz odsprzedać nośnika w cenie w jakikolwiek zbliżonej do twojego kosztu zakupu ponieważ placisz tak naprawdę za ciąg losowych znakow pozwalający na jednorazowe przypisanie dostępu do danych na nośniku do serwisu zewnętrznej autentykacji
>""""""chcę coś rzeczywiście mieć""""
>dostań kawalek plastiku, kawałek kartonu i biedacka instrukcje

debil

nie masz niczego debilu no co za debil na tej plycie masz 1/10 gry to jest nic innego jak licencja na p o z y c z e n i e gry na czas nieokreslony

no kurwa debil jak jeszcze by byla fajna instrukcja gruba gdzie sa fajne rzeczy a tam masz tylko karteczke z kodem

jaka giera

mod Millenium Dawn do Hearts of Iron IV

kawałek plastiku z instrukcją > dosłownie kurwa nic

Udowodnij mnie źle. Pro rada: nie możesz

Ale bol dupy, bo ktos chce miec fizyczna kopie gry. Może sobie po instalacji modyfikowac, co chce, wiec sie odpierdolcie, cebulaki. Nie kazdy musi chciec miec wszystko tylko elektronicznie. Jestescie pewnie pedalami, ktorzy wpierdalaja cale swoje zycie na clouda.

kurwa, kupiłem prezerwatywy i bede robił wszystko żeby do niczego nie doszło
ale co jeśli ona będzie napalona?
kurwa mać, 22 lata, nigdy nie ruchał, stulejka i do tego śmiesznie mały (13cm)

ja pierdole, czemu wszystkie moje problemy psychiczne rozbijają się o biologizm?

t. mentalne kurwa dziadki

Gimbus detected.

people under 40 - yeah, the average level is about B1, may vary from person to person, rule of thumb is the younger they are, the better they speak english
above 40, ho boy, you're in for a lottery

no debil

ona czyli twoja siostra?

To niech sobie debil zgra na płytę

t. płaci żydom za dosłownie jebane wirtualne numerki

no właśnie mankamentem i sednem punktu jest to że nie
z siostrą to wszystko by zostało w rodzinie etc.
a tutaj to dosłownie, obnażenie siebie i swojego najsłabszego punktu (z biologicznego i psychologicznego punktu widzenia) na potencjalne zagrożenie w postaci
a)locha jest jakąś kurwa borderką i mi go zniszczy
b)wydrwienie i zniszczenie resztek poczucia wartości

>czemu wszystkie moje problemy psychiczne rozbijają się o biologizm?
>moje
Wszystkie problemy psychiczne, każdego rozbijają się o biologizm.
Jak nie chcesz ruchac to nie ruchaj, powiedz jej że nie uznajesz seksu przedmałżeńskiego i że jak sie jej nie podoba to może spierdalać. Kobiety i tak nie są w związku dla seksu.

Dobra, ale już chuj z tym wszystkim. To w końcu sprzedają jeszcze w jakichś sklepach dark souls 1 i 2 czy już za stare?

Nie pyskuj, Seba, bo jutro kaze ci czyscic wszystkie kible i sie skonczy rumakowanie.

شُكْراً U Janusza w lombardzie może znajdziesz.

napisz że jesteś debilem i lubisz patrzeć na zakurzona półkę pełna kartonowych pudelek ale nie oszukuj się że cokolwiek ""dostajesz"" więcej nad wersja cyfrowa

swiat poszedł do przodu, zasady gry się zmieniły, a jedyny wygrywają u ruch to nie g*erkowac

ale ja bym chciał, tylko się boje ;__;
i dochodzi do tego moja maska perfekcyjnego normika, co zna się na rzeczy, i niejedną pizdę na pal nadział

ja pierdole, w co ja się wjebałem

no zajebisty post smieciu a teraz wypierdalaj na wykop

>edycja pudelkowa
>ladne pudeleczko
>manuale juz nie te ale jednak
>plytka
>czasem bonus

>edycja cyfrowa
>cena taka sama a nie ma niczego bonusowego
>popatrzec mozna tylko do czasu az sie steam/origin/cokolwiek nie sypnie

brawo czlowiek sniegu

>polityczka the game
MUJ KRAJ TAKI PIĘKNY

No już na początku mówiłem że chcę fizyczną bo autyzm, więc tak, chcę patrzyć na zakurzoną półkę pełną kartonowych pudełek.

>U Janusza w lombardzie może znajdziesz.
A czy Januszową wersję używaną można jeszcze zarejestrować na steamie i grać online, czy jak już raz ktoś użył to gówno?

>edycja limitowana
naprawilem ci posta bo cos sie zepsul pozdrawiam

debilu zakładaj swoją maskę i bzikaj. kobiety są od tego aby nas zadowalać

ale w swoją """""fizyczna""""" też nie pograsz jak steam jebnie kurwo debilu

>ale ja bym chciał, tylko się boje ;__;
>chcę ale nie chcę
to zdecyduj się, jak się boisz to możesz sobie darować bo żadnej przyjemności z tego nie będziesz mieć i jeszcze na miłość boską się skompromitujesz że ci nie staje.
Poczekaj aż kurwę lepiej poznasz i będziesz przy niej bardziej wyluzowany.

ale ja kurwa nigdy nie ruchałem, przecież to jest dosłownie jakby w pokerze krzyknąć sprawdzam i mieć dwójkę i trójkę na ręce

JA NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA O JEBANIU kurwa mać
nie wiem jak w ogóle miałbym się zabrać do tego, całe to rozbieranie, gra wstępna, ułożenie się na łózku, to wszystko wydaje mi sie takie kurwa sztuczne i teatralne

>A czy Januszową wersję używaną można jeszcze zarejestrować na steamie i grać online, czy jak już raz ktoś użył to gówno?
czyli jednak kurwa debil co nie rozumie jak to wszystko działa i stoi przy swoim muh pudełko

czo

exhentai.org/s/e469b76306/667495-4

youtube.com/watch?v=jEm6K-QS7Ww

dzwoniłem do empiku i powiedzieli że mają dark soulsa na stanie także zapierdalaj user

Mów kurwa

oto co pudelkowa edycja gierki zawiera od roku 2014
>plastikowy prostokat
>kartke z wydrukowanym kodem aktywacji
>plyte dvd z instalatorem platformy steam

pozdrawiam

O super, już zapierdalam do tego empiku do którego zadzwoniłeś i w którym powiedzieli, że mają akurat na stanie.

>A czy Januszową wersję używaną można jeszcze zarejestrować na steamie i grać online, czy jak już raz ktoś użył to gówno?

jak wyjebie z biblioteki to można chyba

tylko szybko bo rozkupią

>tug znalazłem szarą myszke dziewice i nie musze sie martwić jaki będzie pierwszy sex bo ona sama nie wie czego oczekiwać
czuje dobrze

HUEHEUH UEHUEH 3 dni w SZKOLE NEIU BYLEM BO CHORY :-) HAHAHA !!!!! :-)
I JAK TAM ZAZDRO?!?!?! :0
:****

user od dark soulsow to chyba w spiaczce od 2004 byl

lecz się czina

jaką lekturęomawiacie na polaku?

ŁOKURW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>kurwa tylko zjada twoje zasoby/wykorzystuje cię emocjonalnie i nie daje nic w zamian
gnije z takich ciot jak wy

Tak mi się przypomniało jak mój historyk z liceum się kiedyś pruł że on woli dostawać wypłatę w fizycznych pieniądzach zamiast na konto, bo to go obraża jako człowieka, żeby mu płacili w jakichś symbolach zamiast w pieniądzu, który ma faktyczną wartość.

Tak dopiero po paru miesiącach do mnie doszło jak głupie to było co on powiedział.

Pozdrawiam

>2014

ten rak to znacznie dłużej jest, pamiętam że już mw2 gówno miało w środku

A cos z fryderykiem czy inne gowno :-) jakies frydurke

>wiedźmin dla kurwa dzieciaczków

Polaczki jak zwykle sto lat za murzynami.

ale że cdp to jedyne które robi takie edycje to ty wiedz