Zdravo Sup Forums imam 19 godina i nisam dosad nikad imao devojku. kako da promenim to?

zdravo Sup Forums imam 19 godina i nisam dosad nikad imao devojku. kako da promenim to?

yebi malchikov

Ako si u situaciji gde ulaziš u kontakt sa devojkama, započni razgovor. Ako nisi, napravi takvu situaciju. I ne budi retard.

nisam

na kakom yazike vi govorite pidori blyat?

Ideš na faks? Ima ih kolko jebeno hoćeš.

Srpski. Na kojem ti govoriš, mame ti?

da
uglavnom idem na omegle da trazim picke

na russkom translite

Izadji u kst, naci ce se neka pijana goticarka, nisu probirljive toliko

kako stvorit socialni zivot kad iz kuce nisam izasao vec 4 godine

Autizam

LOL

Nadji posao neki, uclani se u stranku, kreni u teretanu, mrdni dupetom malo

Oke! Prvo bi triba nabaviti ustašku kapu i samo šeči ulicama Beograda i viči "Srbe na vrbe!".
Pičoke bi tribale dolaziti same, viruj mi!

sta ti seres tu a gledas anime

Zapali se.

Bolje biti jebeni weaboo nego srbin!

Si ti OP? Ako da, navataj neku tamo, jebeš li ga

Pederu

rade bi s srbinon rucak podilia nego s tobon smrade japanski

Srbine!

Debeo/ruzan ili mrsav/ruzan? nema trece.

šta? s trofaznima bi jeo s poda?

evo uspeo sam nesto malo

sta fali biti mrsav

Nije ti ovo Huper ili Bravo. Ljudi su ovde digli ruke od picke i drkaju/drogiraju se. Osim ako imaju 16 godina i jos misle da se sunce okrece oko zemlje. Onda opet drkaju a mrze drogu.

Daj djete idi spavati

previse si se naprica na chatu a i gadne su..

Fali kilograma

Vise proteina u ishrani i fizicka aktivnost umesto kesa cipsa na dan?

nisam smeo pricati glasno bilo je kasno
pa sam pisao

>čekirani
zaboravio si na mikrovalnu i rucak iz frizidera

Da smo mogli priuštiti kesu čipsa na dan...

Vidi se ko je buržuj Novosađanin ovde, pičko bogata

A da, zaboravio sam da neki ljudi zive u gradu i delju pastetu i jogurt jer ne znaju ni jaja da isprze.

ajde brate radit u njemacku nemoj bit siromasan

Na sta trosis silnu socijalnu pomoc, plebejcu?

Na tvoju kevu, svaki dan

Obozavan ove threadove bez anglosaksonskih izraza

I opet ti ne da picke?

Ajmo srbi pobijte se

studiram masinstvo
sta cu

Nisam ja OP, tako da mogu sa sigurnošću reći kolika ti je keva kurva

Da je srece da nas sve neko pobije. jbg kad smo nebitni. Nece da trose visak bojevih glava na nas vise. Ah, hvata me tuga.

Ne budi retard. Već ti je neko rekao

Znam i ja, ja sam joj pocepao picku iznutra.

cuti ustaso

Ma mi se volimo, samo se malo šalimo, jelte ?

Ajmo ovog retarda da ubijemo:

Srbi, gdje vam je more? hahahaha
Svacate? Nemate more. hahahahaha

jebi se

Odakle si ti?

Odande odakle sam ti jebal staru, picketino. Fakat suti da ti ne bi uzel Vojvodinu

lol

samo budi opusten, budi svoj, ponasaj se prirodno, budi onakav kakav jesi, nemoj da izmisljas nesto i pobedices sram, neces vise biti iskompleksiran (ako imas neke komplekse tj.) i najvaznije..... steci ces samopouzdanje
a sa njime dolaze i devojke, bez obzira na izgled veruj mi.....
ja sam za samo jedno letovanje u Crnoj Gori na taj nacin uspeo da okrenem onu malu Katarinu Bogicevic iz serije Folk.... a 'vamo je kao neka kvazi-poznata licnost jel'te, nedostupna.....

majke ti?!! kakva je mala

Ako je lik ruzan/debeo/mrsav/beta neka ode na r9k i nek se zlopati sa hiljadama identicnih nosioca usranih gena koje je prirodna selekcija trebalo da pojebe jos pre 1000 godina. Imate srece sto su izmislili antibiotike inace bi poumirali kao nejac.

r9k je ok..

imas njene nudove

Smijat ces se kad promjenimo exit u entrance. Jer cemo uc u nj. kuzis? Uc cemo u novi sad i napravit geto koji cemo nazvat stari sad i tu cemo sve cetnike ubijat dok vas ne bil. Smijat cu se ja i preko devet tusuca nadignutih njeznika sprijemnih za jebacinu. Gusko mrtva.

Samo i iskljucivo ako ti je hobi da vec unesrecene i depresivne beta muzjake navodis na samoubistvo.

Ja sam tako u Diznilendu pojebo natasu bekvalac dok su keba i dzej drkali iz luna parka.

>kuzis?
Ne pričam ustaški, pa mi nije jasno šta je ovo, ali si lol pretvorio u kek. Bravo!

Nadjoh dvanaestogodisnjaka

kako je to bilo preproslo letovanje a ona imala 16 a zavrsila u mojoj sobi..... rekao bih da je vrlo napredna za svoju generaciju
imam ali naravno nisam snimao dok smo se karali, ovo mi je slala kasnije.....
samo zalim sto tad jos nije imala sisurde kao sad
a ti jedi govna

hahaahah

Ma ti si seljacina. Dodji da te sjebem sad tu ko picku.

speak some fucking english

hah secam se kad je neko postavio imgur link sa jos nekim slikama gde je bend overovala

daj jos u svakom slucaju

Cetnicino smrdljiva. Imam vise naoruzanja nego hrvatska vojska skupa.

bolje izgleda u seriji
ali kako si je nasao i smuvao

Mos na Sup Forums i onda nadi /ex-yu/ ako os s nasim pricat

Fuck your self.
How is that? This shit isn't about you, iit' about trolling my very own southern slavs for the sake of personal entertainment. Haven't ddne it in years and I am glad they actually aren't as hateful and retarded as they used to be when I was their age. Other than that, nothing to see here.

As easy as that is for me, and I assume most people here, no thanks, fucknugget. Go jerk off to the elections or whatever

mis' ovo?
zurka na otvorenom, a ona je i tad bila kao malo popularna pa su se svi vrteli oko nje..... a mala jako voli paznju i zna da flertuje sa starijim momcima.
ostale je verovatno bilo stid ili su odmah u startu odustajali jer je malo mladja riba, jer realno nisam bio najzesci "baja" tamo (ne zalim se, no sam realan) a sa mnom je otisla "da proseta" na kraju.....

Da nisi možda I iskusan u gorila ratovanju kojim slučajem?

Ne seri, imam i ja te slike odavno

au bajo moj kako se ovo nije prosirilo
>prosirilo

Cakku jareff heduin kka!

Ma trehe je kojim gorilla kraju

Nisi rardza ja kussred arh zhet

pa naravno imas majmune,kad sam ja odradio album onoga sto sam izbacio.
aj mi nadji ovu sliku na netu negde kad si tako pametan.....
a to nemam pojma, da budem iskren, jeste da sam zlotvor ali glavna namera mi je bila da jprikazem svetu kako je droljasta a ovamo se prodaje za neko fino detence,,,,,,
cuj detence a zna da pusi sa 16

>19 godina
> Muva ribe preko omeglea
Bato u kom gradu ti živiš

novosadjani da ne znate mozda ko je ova pickica
znam samo da se zove sara
valjda je iz ns

Ovamo za centre vezta mellahre

Sara Sokolović

Zna Zna zante

znas je gde zivi

Koliko niko od vas ne jebe ništa jebeni retardirani klinci

Random nafurana picka #26781

imas mozda jos neke slike

Miše Dimitrijevića 74

daj nesto

jel ima face ili instagram

bump

Jesi

Scutter mi bushki

>uclani se u stranku
>moja faca kada

Brate aj daj jos nesto od ove kace

Ej bruraz, samo budi normarlan kad pricas, to znaci da controlises tjelo, glas etc kad ti emotions pucu da isadju
Nesnam pricat drobro nasu jesik jebiga a samu budi normalan preje, kad pricas i posle kad zavrsis
Samo nemoj radit nista nepotrebno sto onda ce ona mlislit da nemas control u sebe
Sena samo hoce da vidi da si ti covek onda ce ti skakat na kicu kao rodeo

imas jos neke slike