Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=GZQJrM09jbU
youtube.com/watch?v=PTnureU46Wk
twitter.com/SFWRedditGifs

Heló.
Itt van valamelyik ánon, aki a közelmúltban mondta, hogy kondifejű lesz?
Lett valami belőle?

...

Á nem, mégsem :D
Túl fárasztó :D

...

Akkor ömm :DDD

a fasznak van türelme meg kitartása ahhoz, hogy elmenjen legalább heti 3szor gyúrni, olyanokat egyen, hogy épüljön is valami izma, meg ne basszon be meg ilyenek. senkinek család, nekem mondjuk szerencsém van, mert alapból ilyen úszóalkatom van

>mert alapból ilyen úszóalkatom van
Úgy érted bálna?
Amúgy nem szégyelled magad egy kicsit legalább, amikor ilyeneket leírsz?

Én nem mondtam, de majd valamikor a tavasz folyamán az leszek, csak még dagatt vagyok hozzá.

úgy értem, hogy vékony, de izmos te szaréletű. és abszolút nem szégyellem magam, ezer hasznosabb dologgal tudom tölteni az időmet, minthogy kibaszott súlyokat emelgessek

Nem mert még nem beszéltem a gyúrós haverral
Meg közben elmentem kirándulni egy kicsit úgyhogy keddig-szerdáig nem is nagyon fogok

Ezt fejtsd már ki légyszíves. Hogy lennél dagadt ahhoz, hogy elkezdj kondizni?
Például itt postázol. Gratulálok.

ez
Fasz kivan ezzel a mémmel
Ákos a legigénytelenebb magyar előadó aki valaha létezett,csak egy pszeudointellektuális barom találhatja mélynek ezt a megfáradt barmot akinek soha semmilyen érdemleges műve se volt.
Mindenki gyűlöl,(lovasit is) senkit se érdekel a szarod,senki se hozza fel a mémedet ha nem erőlteted ezt a gyökérséget.
>haha mester nézzétek megint posztoltam igazán igényes és vicces vagyok
Nem vagy az,most azzal hogy nyomsz egy (r)ákos képet és ráírod 60 másodperccel később hogy "jó posta" még nem kelted egy népszerű mém látszatát.
Javaslom a kötelet vagy a lakástüzet

youtube.com/watch?v=GZQJrM09jbU

ez
én még szó szerint egyszer sem reagáltam semmit sem az ákosos szarságokra

igen, ez legalább 4 másodpercet elvesz az életemből óránként
öld meg magad

lovasit mindenki szereti még azis aki nem

fogyóba vagyok már egy ideje, csak súlyemelésre nem vettem még rá magam
amúgy én vagyok aki a szőrös férfimelleit postázta múltkor

megfogott az amcsi magaskultúra jenki?

Hát akkor gecire nem vagy dagadt, hogy kondiba menj. Nálad ezerszer zsírosabbakat is látok ott rendszeresen.
Szedd össze magad aztán takarodjál el edzeni, ne a kifogásokat gyártsad.

SP-t is szeretem.

>az a vézna test
>dagadt

nemérdekel

Persze hogy szereted hiszen egy ordas buziláda vagy

akkor lehet, nem látszott rendesen, de vagyok vagy 115 kiló hől
lehet hogy a 190 centimen jobban oszlik el, a kezdeti súlyomat meg inkább nem is akarom tudni
én nem a mérnöksrác vagyok
én egy nappal előbb voltam

kép maracc xDD

Valaki tudya hogy ezt mit hivjak a americaban?

spicy red gold

magyarországon amúgy sincs normális zene.
letöltöttem tévémre vagy féltucat magyar rádiót, és 90 százalékban azt játszák, amit itt Amerikában 5 éve volt nagy sláger, na azért néha betolnak egy wellhellót.

>én nem a mérnöksrác vagyok
tudom hogy melyik vagy
kilátszódtak a bordáid is, szőrös

>hozzám szólt egy buzi
Jézus ments meg ettől a blaszfémiától

látom, nem tetszik az igazság és mellőzöd a tényeket, amivel szembeállítalak.
folytasd csak :3

az oké,hogy kivannak, de így is van rajtam vagy 30 kiló felesleg
majd idővel összeszedem magamat kondizni, csak ebben a fos faluban egy kis kondi van, abba is csomó cigány jár

>rádiót hallgat

jenki ne minősíts olyan dolgokat amikről fogalmad sincs

>tények
>egy ferfiak faszát testnyílásaiba fogadótól
Izgalmasakat mondanak a buzik itt

>abba is csomó cigány jár
az nem baj, kapsz majd ingyen fehérjét edzés után :x

>90 százalékban azt játszák, amit itt Amerikában 5 éve volt nagy sláger
te mi a lófaszról beszélsz? mindig a legújabb szutyok megy, lehet nem a sláger rádiót kéne hallgatni.

annyira nem vagyok a dolog szakértője. Jobban bízok a te tudásodban, hiszen mégiscsak te végeztél el egy OKJ Rádióhallgató asszisztens szakot.

nem cica, én bika típus vagyok :x

szűz vagy :DDDDDDDD Senki se szeret!!!

CLASS FM A RÁDIÓÓÓ XDDD
azon a tényeken nem változtat, hogy bármi figyelemre méltó magyar rádió 80 százalékban amerikai zenét játszik. a többi pedig magyaroktól származó zene kurvaszar amerikai akcentussal + wolf kati/wellhello

Akkor legalább otthon kezdjél el edzeni.
Nézz utána, hogy hogy lehet csak a saját súlyoddal, mert még az is sokkal hasznosabb, mint egy sima fogyókúra.

az csak természetes hogy két bika hozzájárul egymás nyereségeihez egy kis edzés utáni gecyturmix biztosításával hől

Szerintem egyedül a Tiloson vannak jó zenék, de az gondolom ideológiailag nem mindenkinek passzol.

Lol hogy idegeskedik a buzi :DDDDD jól felbasztuk az agyad megint te köcsög cafka mi? Dögölj meg te féreg emigráns élősködő patkánybuzi :DDDD Legalantasabb ember vagy :DDDDDD LOL GEC

Nem. Az főleg a fiatal, de iskolázott rétegnek szól.

AT LEAST IM NOT HUNGARIAN ANYMORE

Szóval nem buta buzi árufeltöltő polcmanager alsó középosztálybeli férgeknek mi? Sajnállak nagyon :DDDDD

jah, majd szerzek valami "szerszámot" hozzá
összsen van 2db 5 kilós női súlyzóm, meg két 10 kilós

Helyette egy senki vagy, idegen buzi egy idegen országban, mexikói faszt szop hogy ne dögöljön éhen, mivel itthon éhenhalt volna, semmirekellő féreg élősködő ember :DDDD

Nem, az igazán intelligens magyar fiatalkorú rétegnek szól. Akik bizony nagyon okosak, de büdös nekik a munka, ezért szüleik panelkuckójukban rohadnak 35 éves korukig, hou végül buszsofőr lehessen belőlük, amit reflexből ráfognak a jelenlegi kormányra.

Irigykedj hogy te soha nem leszel amerikai polgár. életed végéig egy kis jelentéktelen csonkaországban fogsz élni. S nem idegen ország, mert már ez a hazám.

Ez lettél volna te? Nem csodálom hogy menekültél élősködni te patkány buzi :Ddddd

Teljesen jó. Kis izmokhoz tökéletes. Nagyhokat meg általában teljesen jól lehet a testsúlyoddal. Én is otthon kezdtem anno, aztán amikor összeszedtem elég bátorságot, akkor mondtam egyik haveromnak, hogy vezessen be a kondibajárás mesés világába.

Minek vettél női súlyzót?

kondis ánon segíts. ha nem tudok az étkezéssel törődni, nincs pénzem kondiba járni, de van itthon súlyzóm, akkor elérhetek valamit egyáltalán?

5 kilós az nem női egyébként. A fonál 90%a valószínűleg nem tudna 10szer oldalemelni vele.

nem én vettem, valszeg anyám vette még anno.
fekvőre meg felülésre gondolsz?

Kezdőként kb attól is fejlődsz, ha ránézel a súlyokra. Nyilván a határ attól is függ, hogy mekkora súlyod van otthon, de tényleg csak fekvőtámasz-húzódszkodás-guggolással is sokat el lehetne érni. A kaja meg megint egy olyan dolog, hogy kezdőként szinte egyáltalán nem számít, ha nem azt tartod normális étrendnek, hogy paprikás csipsz meg spáros energiaital.

Az oldalemelés piszok nehéz kezdőknek. Valamiért nagyon igényli az izommemóriát vagy mit.

>t. Migráncs féreg

Ahogy a másikban is írtam fekvőtámasz, guggolás, húzódszkodás (igen, ahhoz kell egy rúd, de ha akarod valahogy meg tudod oldani) és ezek variációi.
Felülés helyett inkább plank-et ajánlanék. Bár én hasra nem csinálok külön semmit.

Jó kurvaszarul nézhetsz ki

Én nem élősködök. Dolgozom, veled ellentétben. Jó lenne, ha anyu is főzne nekem reggelit.

irigy vagy. :3

hát felhúzni biztosan nem tudom magamat
guggolás, fekvő az megy
amúgy ezekből hány ismétlést és hány szériát kéne csinálni egy nap?

ma is szépen ravaszolódtak a minimálbéresek.
7/10

lehet, hogy belekezdek, aztán meglátjuk meddig bírom. gondolom kezdőknek akkor az ilyen fehérjeporgecyk sem szükségesek?

Tény: ha fekvenyomás közben egy helyeske az öledben ül, 30 százalékkal jobban fogsz teljesíteni.

Bizonyára gecire értesz hozzá.

mondtam már bazsó hogy újgazdag neet vagyok
valószínűleg sokszorosan több lóvém van mint neked valaha is lesz
és igen anyuék pénzén fogok élősködni életem végéig te ostoba geci :DD
valószínűleg még a dédunokák is

A fehérjezsidó az mindenképp kell, gój!

Nyilván nem.
Senkinek nem szükséges, csak annyit segít, hogy nem kell annyira szigorúan venned az étrendet.

tényleg unirónikusan egy patkány vagy bazsi

Ha már te is elkezdesz, akkor én is elkezdek fogyózni megint.
Én asszem annó ilyen kétnaponta csináltam egy 3*15 fekvőt, 50 felülést, meg 3*10 guggolást.
Plusz egy fáradékonyságtól függő bébisúly emelés több módon, azaz addig csináltam X-et amíg könnyű nem lett, azt megnöveltem

Mindjárt válaszolok neked is, csak ezt így fejből nem fogom tudni megmondani.

Biztos lesznek dédunokák?

persze persze, aranyásó van elég
nem lesz gond vele

és szerinted nyárig el lehet érni egy ottermode szintet?
>most 190cm és 75kg

nem ő de tényleg patkány migráncs féreg vagy

ez hől
>kurva sok pénzünk van
>a gimiben az összes kikent ribanc az én farkamat akarta
>azzal a lánnyal jöttem össze aki mindig a sarokban ülve olvasott, és a nevét se tudták
>arcuk

jó érzés volt tesik.

Hát ez attól is függ, hogy kinek mi a vidramód. Nagyjából úgy ki tudsz nézni, ha egy kicsit figyelsz a kajára is, de ha valakit érdekel, akkor tudok magamról postázni képet, hogy fél év alatt mit lehet elérni.

Helyeske volt az olvasós lány?

engem érdekelne ama posta. egyébként is köszi a segítséget család

hagyjad :DDD
seggfáj a retkes kis buzi
mondom, a nagy amerikában összeszopott magának egy alsó középkategóriás életet és azon éli ki magát, hogy az életük elején álló egyetemistáknak nagyzol, ezért nem is válaszol az én posztjaimra mert nem tud mit a faszfej
én élősködő pöcs vagyok elismerem,apu megcsinálta a szerencséjét, de így többet érek mint ez a rákos buzeráns szardarab
hát szerintem ez egy kicsit sarkított (lehet csak az én részemről), de jár miatta a figyelem rendesen az biztos

bizony, ilyen tipik kis csöndes introvertált szőke csajszi volt, aki nem sminkelte magát meg semmi ilyesmi. aztán amikor összejöttünk kicsit elkezdett többet adni magára, és kifejezetten jó nő lett. sajnos azóta külföldre költözött ;_;

ez a materialista faszméregetés elég unalmas hől

dehát mással nemtud itt senki faszt méregetni

szemrevételezve
amúgy nem szoktam kérkedni semmi ilyesmivel, csak most épp témába vágott a dolog. de nehogy azt hidd, hogy én nem az ászokat veszem meg a roniban ha elmegyek inni

nem mondom hogy van jobb témám, csak örülnék ha lenne

engem ez a kondizós téma érdekelt az előbb, remélem ánon itt van még és postázza a testét, hátha motivált leszek

Mérkőzzünk meg akkor szellemi síkon, te veréb!

okés

Ratyi.

Na ez volt augusztus végén, amikor olyan másfél-két év után ujrakezdtem az edzést. Egy kevés nyereségem megmaradt azalatt, mert ausvicc szökevény voltam 2013-ban, amikor legelőször kezdtem.

így nézek ki én most kb, mínusz a mellizom

Ez meg egy tegnapi kép. Más a póz, az egy kicsit dob rajta, a megvilágítás viszont szerintem szarabb, úgyhogy az a része ki van egyenlítve.

nem szoktam általában tesi, de már nagyon untam ezt a buzeránst

What is she singing about, lads?

youtube.com/watch?v=PTnureU46Wk

A kispriccelésre jó

its about fucking as all the other old hungarian folk songs are

rendben
ez még menni is fog hől