/polska/

Edycja wtorkowa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ZA6oPNy-osg
vocaroo.com/i/s1reQphrnUUk
ru.forvo.com/word/ja_jestem/#pl
twitter.com/NSFWRedditVideo

włoski

Ładnie się zaczyna.

do pracy rodacy

jak zwykle

#showtooltip avatar
/cast avatar
/cast battle cry
/use Everlasting Alliance Firework
/use Everlasting Darkmoon Firework
/use Personal Spotlight
/use Seafarer's Slidewhistle
/use Path of Elothir
/use Winning Hand

zabieraj się z tą nieudaczną szantrapą

plakam

youtube.com/watch?v=ZA6oPNy-osg

ANIME DO PIECA

nie jestem fanem anime i nigdy tego nie ogladalem (z wyjatkiem dragonbola), ale jakos sie przyzwyczailem do anime na /polska/. tu są dużo gorsze rzeczy

...

Są tu jacyś ładni chłopcy?

jesteś ty

>tu są dużo gorsze rzeczy
a moglby pan to udowodnic?

chujowe memy na przyklad

Mam uprawnienia na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych i byłem kierowcą na Szczycie NATO w Warszawie. Zadawajcie swoje odpowiedzi.

co to w ogole znaczy? dla rzadu pracowales czy karetka jezdziles?

>chujowe memy
co mial przez to na mysli????

Woziłem ministrów/szczytów sztabu.

ale na jakich zasadach? tylko cie zatrudnili na te okazje czy na codzien pracujesz tak

O KURW-
szefów sztabu

What's Polish opinion on pic related. Do people feel strongly about it?

rozpierdoliłeś się kiedyś na drzewie

Tylko na tę okazję, zrobiłem przy okazji ten kurs, który normalnie kosztuje około 1000 zł.

Na treningjeździłem np. na bombach 140 km/h przez Łazienkowski zderzak w zderzak z 5 innymi autami.

...

no to ostro. jakies ciekawe historie? ludzie ktorych woziles byli spoko czy odjebywali

Nie i ten debil jebany, który jechał A8 z Szydło na pokładzie to debil jebany. Powinien jechać maksymalnie metr za pojazdem otwierającym kolumnę.
>"Good morning. How are you? Is the temperature okay? Great, that's good to hear. Goodbye".
Mniej więcej tak to wyglądało.

>Powinien jechać maksymalnie metr za pojazdem otwierającym kolumnę.
tylko nawet w TVN mówili, ze to dozwolone jak duzo niespodzianek jest na drodze i przedni samochod musi wyprzedzic kolumne i blokowac ruch

literally worse than hitler

>tylko nawet w TVN mówili
Jak ci jebnę zaraz.
Jeżeli faktycznie jest tak potrzeba, to powinny jechać 4 samochody (otwierający-zabezpieczający-VIP-zamykający), bo w przypadku trzech to ten srodkowy wygląda jak pierwsza lepsza zwykła ałusemka i nie trudno o pomyłkę (szczególnie jak robią odstępy po 30m).

nie spieram sie. tam tylko słyszałem, ze jak nie ma pilota to pierwszy musi zapierdalac przez resztą

czym jezdziłeś?

vocaroo.com/i/s1reQphrnUUk

samochodem XD

jesteś tak durny że nie umiesz nawet zaintonować poprawnie "ja jestem"

ja pierdolę co za parodia człowieka

a jak trzeba

zostaw go rozumiesz

kawaii

ru.forvo.com/word/ja_jestem/#pl

dla mnie nie ma różnicy z moją wymową

ty debilu rozumiesz co do ciebie mówię co to jest intonacja czy nic z tego

u mnie ona też jest tylko słabo wyrażna

zostaw go rozumiesz

nie na ten wyraz co trzeba debilu

JA jestem - poprawna
ja JESTEM - niepoprawna

ja JESTEM zwierzęciem kacapem
kto jest zwierzęciem kacapem?
JA jestem

>walentynki

...

Ludzie mi mowia ze jestem ladny :3

a weź kurwa, śniło mi się że miałem dziewczynę, a myślałem że już nie mam w sobie tych emocji

cały dzień spierdolony

Czy jak napiszę do loszki co do niej czuję to przestanie się do mnie odzywać czy mnie zfriendzonuje? Wolałbym tą drugą opcję bo to jedyna osoba która ze mną rozmawia i mnie wspiera

я нe знaю кaк бyдeт пo-пoльcки "дoёбывaтьcя" нo ты в дaнный мoмeнт дeлaeшь имeннo этo

нo ничeгo, пpoйдёт кoгдa пoвзpocлeeшь

y мeня из-зa тaких дeнeгepaтoв кaк ты вooбщe пpoпaдaeт жeлaниe yчить нaциoнaльный язык

zapros ja na jakas hehe kawke i zrob to

in English please

>jedyna osoba która ze mną rozmawia i mnie wspiera
jak na taką trafiłes normiku jebany???

>jedyna osoba która ze mną rozmawia i mnie wspiera
>czy mnie zfriendzonuje

Mi się śniło że byłem dziewczyną, też nie polecam takiej pobudki.

Chora w domu leży miałem plany i kasę odstawioną, chociaż jak ostatnio ja stawiałem to się zawstydziła i powiedziała że następny razem ona płaci
Doszła do nas na II roku. Jako że zawsze siędzę sam, przysiadła się do mnie. Zaczeliśmy gadać, opowiedziała mi o swojej poprzedniej szkole, ja jej dałem kilka protipów jeśli chodzi o moją, jej nową. Po jakimś czasie zaczeliśmy dzielić się notatkami i innymi materiałami, a po jakimś czasie nawet memować zaczeliśmy. Trwa to już jeden semestr, już dwa razy na kawkę zaprosiłem, oczywiście do jakiejś dobrej kawiarni nie do sieciówki. Przez ostatni miesiąc siedzieliśmy razem w bibliotece zakuwając. Jak mam być szczery to był najmilszy okres w moim życiu

ty jebany idioto na co czekasz

Dlaszczego Merkeluwy nie uszczeliłesz?

saszka daj mi jakas rosyjska loszke ktora bedzie mi robic herbate

napisz mu po angielsku bo nie zrozumie ani ty jego

dosłownie debil. zapros ją chociaz do kina. albo jak masztylko jedno jajo to wyslis walentynkowego niezobowiazujacego maila

Nie chcę jej od razu stracić. Co ja kurwa mam jej do zaoferowania? Mój aktualny majątek to pokój w akademiku

masz rację user loszki to marnowanie hajsu jest ci z nią comfy to zostań w sferze niezobowiązującej przyjaźni nie rób z siebie desperata

jak już będziesz na swoim pewny siebie i swojej przyszłości to możesz płodzić

A masz duzego?

Można być polskim patriotą i nie mówić po polsku. Bo kraj > język.

inny user tutaj co miałeś na myśli pisząc
> wyslis walentynkowego niezobowiazujacego maila
Co w takim mailu napisać?

what

I więcej 20% polaków nie mówią po polsku.

Kocham ten język i naprawdę chcę mówić lepiej, ale język to nie najpierwsza kwestia dla nas.

Musimy powrócić nasze granice na wschodu

dokładnie najpierw kurwa chcę stać się idealnym chadem, samochodzik, mieszkanko i płatne praktyki
Chyba tak

A mi się śniło, że musiałem próbować przepłynąć basen pełen krwiożerczych ryb.
Na końcu snu jedna ryba nawet wyskoczyła z basenu kiedy się schylałem i wgryzła mi się w kark, nawet to kurwa poczułem.

>Hey, z okazji Walentynek życzy wszystkiego najlepszego, radosci i spokoju ducha :-*
>Załacz obrazek - pikrelejted

To pokaz kurwie kto jest samca Alfa zanim ktos inny to zrobi.

poza tym po co masz psuć przyjaźń

wbrew jakimś zjebom z internetu warto mieć bliskie osoby z którymi nie ma się stosunków emocjonalnych/seksualnych bo zawsze rękę wyciągnie i pomoże a z dziewczyną albo ewentualną eks po prostu się niektórych rzeczy nie zrobi

a kutasa ci nie odgryzła????????????

anoni

O kurwa wiekszego gowna na oczy nie widzialem. Na discorda tez wchodzisz pedale jebany?

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Ma byc kurwa niezobowiazujeacy do niczego mail. Chodzi o to zeby zobaczyc co ona odpisze i najwyzej sie umowic do kina lub ana kawe

koreanki to nadkobiety

trzeba wychodowac koreanki z naturalnymi blond wlosami i wtedy mozna rozwiazac kwestie matek polek (gazowo)

>user bez kolegów koleżanek
>pierwsza loszka co z nim miło spędza czas
>automatycznie musi ruchać

czasem mi się wydaje że /polska/ to jakaś zjebana nitka na /r9k/ tyle że wy nawet memów nie macie

w Polsce jeszcze dobre kobiety

ty nie znasz co nasze kurwy robia tu

>ty nie znasz co nasze kurwy robia tu
no np co

Ja wiem mam mnóstwo takich na uczelni. Wredne kurwiska, tona tapety na mordzie i języka w ogólne się nie chcą uczyć a jak przychodzi egzamin to szlochają
>ja nie poniemaju ja nie poniemaju

to te ukrainki przebrzydłe banderowskie a rosjanki jak udowodniono naukowo wszystkie są 10/10 tradycyjne religijne włosy co najmniej 1.2m i nie mają hiva w ogóle

Te i te to totalne kurwiszcza, jedynie białorusinki mają łeb na karku i się uczą

tak, a jeszcze Putin to dobry człowiek i patriota Rosji

ty kurwa musisz się powrócić na naszę planetę?

białorusinki to są dosłownie rosjanki debilu

to tak jakbyś wyróżniał czy on jest belgijski francuz czy zwykły francuz

*do naszą planety

kompromitacja cwela

>do naszej planety

ja piedolę lecz ten język jest najtrudniejszy od rosyjskiego

>polskie """""""dziewczyny""""""
koreanki to doslownie 2D w 3D

...

ciekawe ile ta sucza przeszła operacji plastycznych aby wyglądać bardziej jak zachodnia loszka hehe

dalej źle

piecze femszmaty

*na naszą planętę
*trudniejszy

>2D
>jak cos dobrze

planetę oczywiście keks

nie poprawiaj niech debil mówi źle skoro do tej pory nie zauważył prawideł odróżniających polski od rosyjskiego

a to moja loszka

debilem ty jestes cwelu pierdolony