/ex-yu/

Novi egs-ju: tri srpske mrkve izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=tYwCF6oe2JU
blic.rs/forum/istraivanje-koliko-bi-srba-bilo-spremno-da-ratuje-,0,3074814,235907376,czytaj.html
gunnerspub.com/
youtube.com/watch?v=ry2qKtg_25A
youtube.com/watch?v=fpxrmqESDak
youtube.com/watch?v=eVcxR9OZEhs
youtube.com/watch?v=jDlQ4H0Kdg8
youtube.com/watch?v=_6Zp84XH6Eo
hr.n1info.com/a176863/Kolumne/Boris-Dezulovic/Boris-Dezulovic-Mamini-sinovi-Domovine.html
youtube.com/watch?v=8LNfNPoMH2M
kurir.rs/vesti/politika/ne-prestaje-s-provokacijama-edi-rama-hoce-da-otcepi-jug-srbije-clanak-1611553
en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Security_Council_Resolution_1244
twitter.com/SFWRedditGifs

tete mame starije dame

Nema greške kad je Bog u pitanju

youtube.com/watch?v=tYwCF6oe2JU

200e je previse
100 uvrh glave, neznam dal ima sta tu kod nas u hr osim u zg-u

neka nego doda macu preko snapchata, macadiskrecija1 je username

već sam rekao maca dolazi na ex-yu sve ću ja riješiti imam više iskustva od vas

hehe jel se secate kad je taksista napisao da se ne bi druzio sa ljudima koji slusaju vuk moba i idj videos, vidi se da nije lagao po ovom ortaku koji izgleda kao neko ko ne propusta koncerte dzeza i kamerne muzike na kolarcu

samo reci da ima mnogo virdžina tj. mušterije i mnogo $$$.

po pajdo sam isho kod sulje u zvornik
na shemi bio rundek a i dino dvornik

bitno je da dečko zna šta je dobra piva.

>lasko
>dobra piva

Okinut sam , ko je ovo govedo ?

ubi hrvata da siptar nema brate hehe

55 dinara

Izaberi oba

najbolja piva je ona hladna

Ja sam napravio /ex-yu/ thread sinoć AMA

blic.rs/forum/istraivanje-koliko-bi-srba-bilo-spremno-da-ratuje-,0,3074814,235907376,czytaj.html

>Pitajte vecinu ovih sa Kosova (cast malobrojnim izuzecima, ne mislim na sve) koji su rasprodali imanja Albancima i pokupovali stanove po Beogradu i vecim gradovima i koji su zaposleni po drzavnim sluzbama i zasticeni kao beli medvedi i koji i danas imaju kombinacije, da li bi se vratili da zive na to isto Kosovo da se sve vrati na staro i da li bi ratovali za svoju rodnu zemlju.
>To je kljucno pitanje. Ako oni krenu prvi ja rado idem za njima ali sam nesto sumnjicav.
>Pritom ne mislim na sirotinju koja je ostala do kraja i ostala bez icega i na one sto zive dole, njima svaka cast.

Ne, to je treće najbolje pivo.
Drugo najbolje je besplatno pivo a najbolje pivo je ladno i besplatno.

vidim krenuo NATO lobi da se prizna Kosovo

>srpska masovna piva
>negovno
Samo zanatske pivare bajo moj samo Dogma, Crow ili Kum

gunnerspub.com/

DOGODINE U PRIZRENU

Da su nam preci bili takve pičke nikad se ne bi oslobodil ni Turaka ni Švaba
Bili bismo kao Hrvati

jebote koji kukovi haha
pa protjerate siptare, ove sa kosova iz bg deportirate tamo i imaju zemlju i nek se razmonozavaju

>ook nikad neces sluziti vojsku sa zikom

pritom ti isti su odgovorili sa 'da' buduci da izigravaju najvece srbende po beogradu i ostatku srbije a realno bi ih boleli kurci da idu dole da ginu za svoj zavicaj, smradine

pogledaj ti te fizionomije
treba nas sve poklati i naseliti kineze ovde

youtube.com/watch?v=ry2qKtg_25A
ajmo momki nema vremena za bit tuzan
op

ne, najbolje pivo je hladno pivo koje ti u krevet donosi thicc qt gf nakon vishechasovne i isrpljujuce jebachine

ajde bre ne serite picke, nasedate na blic podmetacine, jebenih novina koje su otvoreno antisrpske i nemacke

kad bude zagustilo ima ko ce da ide, nece sigurno ljudi koji odgovaraju na anketice i gluposti

ili ljudi koji dolaze ovde :^)

uff O V O
najvise volim da stucem gajbu crow-a a uz cevape od soje i dosta rukole i organske spiruline

>ima 13 godina i misli da su Arkan i Legija srpski heroji

A ko će da ide? Da nećeš ti možda? Da pucam na nekog naoružanog klinca koga je poslala ista mafija kao i ova ovde, da ginem za šta bre?
Jel si ti jebeno normalan, dovoljno sam star da znam ljude koju se bre ubili nakon što su se vratili iz Bosne ili klince regrutovane sa 18 godina pa poslate u Vukovar vratili se kao najgori narkomani.
Mrš u kurac balavi, da ti ne nalupam par šamara.

>ook nikad nećeš duvati lepak u zapišanom haustoru sa žikom i kojom

>le ratovi su glupost brte samo mir
>sta ce nam vojska kad necemo vise ratovati

to da ovde ima dosta mladih ljudi je tacno, ali zamisli koju cuck od drzave moras biti da ti proteraju narod sa teritorije, proglase nezavisnost i ti se natrtis i primis ga lagano

ako se to desi smejace nam se ceo svet vise nego sto nam se smeje trenutno

ovo jebote
nema neprijatelja sem klasnog neprijatelja

moj deda je sa kosova tamo nije našeg naroda bilo ni 1945 da li ti normalan?
>SRBIJA DO TOKIJA BRATEEUU UBIJ ZAKOLJI DA ŠIPTAR NE POSTOJI
bio sam i ja jednom u osmom razredu

U Srbiji se samo kenja o Kosovu, niko ne zna ništa ni kako se živelo. Samo potpuno poremećeni mozak ili deca mogu da žele da ratuju. Mafija ovde i tamo je ista. A ti si budala ako to ne razumeš.

užasno pojednostavljuješ stvari mališa

ja mislim da to ide s odrastanjem
ta faza nacionalisticka
ko je pametan ce skontat kak stvari ko nije ce ostat balavac
youtube.com/watch?v=fpxrmqESDak
zivio

Ja sam sa Kosova i borio bi se npr, boli me kurac da li nas tamo ima ili ne, to je nasa zemlja

Izvini matori, koliko godina imas?

nacionalizam gađa na osećanja i neke bazičnije ljudske porive i strahove, zato i ima tako jako uporište među našim narodima, jer su skloni iracionalnom ponašanju, a još na to dodaj besparicu i frustracije raznorazne i jbg

ti si glupi trol, verovatno onaj sale prangija trol

>Izvini matori, koliko godina imas?
dovoljno da skontam da me boli kurac da ginem zbog tuđih hirova i pohlepe ;-)

youtube.com/watch?v=eVcxR9OZEhs

youtube.com/watch?v=eVcxR9OZEhs

youtube.com/watch?v=eVcxR9OZEhs

NOVI JUICE KIDA MAĆORI KIDAAA

>2017
>sluša Juice

Ubi se brate

youtube.com/watch?v=jDlQ4H0Kdg8

bazirani crni andjeo

>tudjih hirova

???

Verujem da si ti onaj tip lika "sta ce nam granice", "pustite ljude da zive gde hoce" , "imigranti dobrodosli"

Da u pravo si. Do onda kad bi ne došli po tebi i tvojoj familiji. A onda ćeš plakat da ti drugi pomognu, ne?

youtube.com/watch?v=_6Zp84XH6Eo

ne, uopste nisam taj

odbrambeni rat je sasvim druga prica, govorimo o situaciji gde srbi idu da osvajaju kosovo

hr.n1info.com/a176863/Kolumne/Boris-Dezulovic/Boris-Dezulovic-Mamini-sinovi-Domovine.html

jel ovo istina:

Trećina hrvatskih maturanata posve je tako ravnodušna, ili se izričito protivi ideji da bi Hrvatska trebala zaštititi prava nacionalnih manjina, četrdeset posto nema ništa protiv ili pak čvrsto vjeruje kako bi etnički Hrvati trebali imati veća prava od ostalih stanovnika Hrvatske, samo petina bi dopustila korištenje jezika nacionalnih manjina u službenim prostorijama državnih institucija, a gotovo dvije trećine njih smatra kako je prioritet vlasti očuvanje nacionalnog identiteta.

ma da, ovo je sve guzobolno jadnikovanje.
oni su več srbiju raskomadali i rascepkali te ponizili , niže od toga više ni nemožemo.

ja se sjecam gledao sa starcima
emisiju jednu hrvatsku, tematika bila rat
i napravili sad rekonstrukciju pokolja u nekom selu u hrv gdje su upali cetnici i pobili civile...
i ja balavac 8mi razred tak nest, sav ljut, psujem, samo sto boga ne jebem
vjerojatno sam bacio komentar kako treba srbe sve pobit
i stari me pogleda i pita koji mi je kurac, jesam li normalan
nekako mi je ostalo to zarezano u pamcenje
jednostavno nisam odgojen da mrzim ljude na nacionalnoj osnovi, imam prijatelja i srba i hrvata i muslimana (i ne ne mislim na ex-yu momke)

nacionalizam je jedina ideologija kojom možemo spasiti nase drzave

katolicka crkva im to forsira jer je to jedini nacin da ih drzi u saci

>osvajaju

afrime skidaj proxy jebem ti sve da ti jebem

Kosovo povijesno uistinu je Srbija za razliku od Krajine i Vojvodine.

>Hrvat
>Nacionalizam

Sliši se znano

youtube.com/watch?v=8LNfNPoMH2M

zar su srbi bili krenuli u osvajanje protiv turaka pička li ti materina prodata?

WE ARE ALL ONE

naravno da nece ratovat kad znaju da ce opet spusit hahaha

>srbi
>ratovanje
izaberi jedno

neznam brate iskreno
davno sam bio srednja, (25g)
mada sumnjam, imam dojam da su mladje generacije manje "nacionalistiski nabijene" nego moja generacija
>katolicka crkva im to forsira jer je to jedini nacin da ih drzi u saci
>forsira
na koji nacin to katolicka crkva forsira? objasni molim te
gluposti pricas

kosovo nije etnički srpsko. nijedan albanac ne želi da živi u srbiji. šta predlažeš, genocid?

>I think that you will have to do one thing that you know best

>REMOVE KEBAB

YEEAAAAH

>kosovo nije etnički srpsko.
pre 100 godina bilo je 50-50%
>šta predlažeš, genocid?
koliko puta tebe trebaju da genocidišu da jednom prvi opališ šamar? aj okreni lice još po jednu.

nadam se da je ovo mamac
molim te budi mamac

OVO JEBEM TI MATER IZDAJNICKU, NA TERAZIJAMA IMA DA TE OBESIM ZA MUDA

jel ce da mi salje golotinju ako je dodam?

>nijedan albanac ne želi da živi u srbiji.
sad stravno i ne živi kek.
oni bi i makedoniju, grčku i crnu goru, samo ako može, ako bude koji pucciboi dao poput tebe.

koliko sam ja video kad me prvi put dodala imala je snapchat story gde je slikala cmar itd

ako je dodas sad mocices da vidis jer ima vremensko ogranicenje

>sad stravno i ne živi kek.
aha

>taj citat
>dragoš kalajić
vidim on se borio i položio svoj život za srpstvo i uopšte nije umro u beogradu hehe

meni su cale i keva uvek jebali mater kada bih kao klinac prosuo neki ustase balije fazon koji sam pokupio u skoli, iako su oboje iz vise cetnickih nego partizanskih porodica i u to vreme su bili aj da kazem kao nacionalisti, mrznja u mojoj u kuci bila je usmerena ka milosevicu i komunjarama a ne drugim narodima

panju, koliko ima srba na kosovu a koliko siptara? sta bilo ako ne osvajanje

te istorijske pretenzije na teritoriju su mi smesne, tvoje je samo ono za koje se sam izboris, sve ostalo je kmecanje i guzobol

debilno ti je poredjenje majmune

boli me kurac kad su proterali 99% srpskog naroda odozdo, da su bili apsolutna vecina, kao sto su sad, sve vreme onda bi bilo ok

oni nece samo kosovo da ti uzmu, hoce i presevsku dolinu, nece sa zaustaviti na kosovu jebem li ti mater

kažu da je slovenačka milicija najviše tukla albance na kosovu 1981-1988. Posle su Slovenci predlagali da se ratosiljamo Kosova. E jebiga.

Jel ima neko konstruktivan predlog osim genoicda, kako da rešimo ovo sranje u bivšoj Jugoslaviji?

jel i vi jedva cekate novi spin veceras?

požeš samo muda da mi poližeš

ALEK PREDSEDNIK

ok važi. onda mi lepo da vratimo svaku nemačku i madjarsku kuću u vojvodini, pošto pre 80 godina nismo bili čak ni 50%, a nemaca je tada bilo u Jugoslaviji koliko i Albanaca

stani bajo, doči će i to nared još malo, vidiš onih kukova gore.
kurir.rs/vesti/politika/ne-prestaje-s-provokacijama-edi-rama-hoce-da-otcepi-jug-srbije-clanak-1611553
debilna ti stara koja te izrodila cigiću.
pa bili ste konstruktivni dosad, sad vidi na šta ste spali.

ama bre, kosovo jeste na silu oteto, srbi jesu proterani, siptari jesu uglavnom zivotinje, ali mi smo u proteklih 25 godina dobili samo tako po usima, jebeno smo najbednija drzava u evropi, na aparatima, ako hocemo da vratimo kosovo za to mora da se napravi ozbiljan dugorocan plan koji ce izvrsavati generacije koje dolaze, ne mozes jebenim blickrigom da povratis kosovo

napusis mi se kurcine izbeglico prljava, poserem ti se na caleta smrdljivu kukavicu traktorasa

tu i tamo i povučem
samo malo da se sredim
nisam ja navučen

kakvo glupo poredjenje

decko, madjarska je potpisala da se vojvodina, slavonija itd pripoji jugoslaviji u to vreme, POTPISALA.


siptari su krenuli da terorisu narod jos i pre 90ih i demografski su eksplodirali. i pritom su proglasili nezavisnost na svoju ruku uz pomoc zapada

vidi se da si glup kao kurac, ako bas hoces da zivis u madjarskoj eto ti je tu na granici pa zbogom

hehe dobro da srbija nije POTPISALA briselski sporazum (aka defacto priznanje nezavisnosti kosova)

Podržavam pokret slobodne Vojvodine.

to su ti argumenti

niko od nas ne zna sta tacno pise u briselskom sporazumu

imam frenda sto se napije o picka, probudi se u 7h povuce malo i ode odradi posao
lud , zvijer al takav je

Srbija je POTPISALA i Kumanovski i Briselski sporazum.

a ostalo ti je Ad Hominem, pošto si balavac koji pojma nema.
Koja je razlika izmedju nas u Vojvodini i Albanaca na Kosovu? Isti jebeni slučaj.

Ili sledimo istorijsko ili etničko pravo.

en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Security_Council_Resolution_1244

Prestani da jedes govna toliko, nije dobro za tebe

HEEEJ LIJEPA ZENO
ZBOG TEBE JE I STARO I MLADO
OPIJENOOOOO

>tfw Kotor više nije u Hrvatskoj

GIB

koga, mene za kurac? :^)

Srecan valentino exyu xoxo

podsjeća me na zeca

dajte prvo dubrovnik

this meme

digits never lie

srbi su posle balkanskih ratova kolonizovali kosovo i pritom sprovodili teror i masovne pokolje nad siptarima, ugnjetavanje se nastavilo i u sfrfj, nisu ni srbi tu uopste nevininasca kao u tvojoj verziji "dosli siptari nakotili se i oterali jadne srbe"

mm da, toliko su vucic i dacic dobro ispregovarali sporazum da ih je sramota da ga objave