Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=k990_sCpRAQ
twitter.com/NSFWRedditGif

A nap kérdése: Ánon jó embernek tartja magát?

Nevezz egoistának de igen.
Egy jó embernek tartom magam,de vannak önostorozó pillanataim

igen, mert adtam a KURVA ANYÁDNAK borravalót, miután megbaszattam a kutyámmal

le is fogadom, hogy tajrészegre itta magát a rühes vén ribanc és már megint a saját okádékában fetreng az árokparton

rúd

kéne posztolni

kotta

NEKI NINCS STÍLUSA

Mikor fognak tanulni?

Ha arra gondolsz, hogy empatikus meg figyelmes vagyok másokkal akkor igen. De, ha arra, hogy jó emberi tulajdonságaim vannak akkor nem igazán.

Egyáltalán nem.

Minden ismerősöm szerint az vagyok, de nem gondolom, hogy igazuk lenne

A csajom szerint egy igazi bunkó vagyok. És hát valljuk be, igaza van.

Én BG Kumbi vagyok.

Pisi ivó verseny?

dáld a testem bébi
youtube.com/watch?v=k990_sCpRAQ

Amúgy mi baja a srácnak? Mért van ennyire berágva pjúdzxdxdxdxd-ra?

Tesik, egy feszes tejfehér hajú finn helyeske itt guggolgat mellettem a kondiban merevedő kis bimbikkel..........

J-janni?

Erről most eszembe jutott, amikor egy feszes vöröshajú finn helyeske guggolgatott mellettem a kondiban. Az ő bimbije nem merevedett, vagy legalábbis nem láttam, mert a popsiját figyeltem, de merevedett más, ha értitek mire gondolok. Az jó volt.
Amúgy menj oda hozzá, bassz rá két 5öst arra amivel guggol és nyomd ki fej fölé, hogy asszertáld a dominanciádat

nem
vannak jó pillanataim de összeségében nem

Azért van berágva, mert pjúdz egy pedofil és ezt Kumbi leleplezte és ezért pjúdz bosszúból folyton kötekedik vele a videóiban.

valaki mesélje el nekem miért nézne egy félmeztelen mentálisan retardáltat szabadidejében bárki is

Mert a pújdipáj belerakta két vedejójába.
Csak amire ezek nem jöttek rá, az az, hogy meg lettek zsidózva. Most jól átmentek ennek a csatornájára nézni a videókat, de valószínűleg az így generált bevétel nagy része visszamegy Pjúdzhoz.

Mi a sztori?

De egyébként Kumbi unironikusan bázisolt, még Shreklivel is beszélt. Szinte biztos hogy itt is szokott posztolni.

Shkreli a legnagyobb albáncigány kékpirula hől

Ez nem igaz. Ez egy baromság.

t. Bajram Abdullahi, prištinai vegyes-, és szervkereskedő

>vegyes- és szervkereskedő
Kekkentettem

Gec itt vagyunk vagy 200-an és én mégis egyedül vagyok lol

Gec itt vagyunk vagy 7 milliárdan és én mégis egyedül vagyok.
>cryingwojak.jpg

Worst day of my life.

Hát én át lettem baszva
Volt itthon 2 csokis és 2 mákos táska
Úgy volt hogy, az egyik csokis az enyém reggelire
Erre mire felkeltem, volt itthon egy (1) darab mákos táska és semmi más
Én meg nem is szeretem a mákot
Valaki ezért fizetni fog

Na,olvasom a Tractatus-t és ez jó.
Nagyon jó.

akkor egyél mást gec

majd én átmegyek és POFÁNSZARLAK

AZTÁN ZABÁLHATOD AZ EMBERSZART,

AZ JÓ LESZ??!!

KURVA ANYÁDAT, HOGY NEM SZERETED A MÁKoT TE IDEGENSZÍVŰ HAZAÁRULÓ FÉREG!!!

elfogyott a visszaböfögött disznógeci?

Na. Felébredt a kinder kommandó

De én csokis táskát akartam
Szokott jönni hetente egyszer a faluba ilyen teherautós-bolt
Igazából a tanyákba szokott menni, de itt is átmegy
Olyan mint egy rendes bolt, van friss pékáru meg minden és megállnak ilyen-olyan helyeken X időre, kb. mint egy jégkrémes kocsi
És nekik szokott lenni ez a finom csokis táska amiből anya szokott hozni
De mivel csak egyszer, hét közepén jön, én meg általában nem vagyok ilyenkor itthon, most vagy 2 hónapig nem lesz alkalmam ilyet enni

én is vidéki paraszt vagyok valami lepusztult tanyán távol a civilizációtól

Én is vidéki vagyok, de ez azért már tényleg gáz.

>bivalybasznádi problémák

mentve

Vannak rendes boltok is a faluban, ti niggerfattyak
A környékbéli tanyákhoz megy elsősorban, csak itt is megáll, ha már útba esik
Van 5000 lakosunk, az Magyarországon már majdnem város
Csak máshol nem árulnak ilyen péksütit
Meg ennek a kocsinak pont anyám munkahelyével szemben van az egyik megállója

ez akkor is nevetséges hogy a péksütis autó olyan mint a messiás

kérdés:
még gimiben volt egy tanárnőm akivel jól el lehetett nevetgélni és így utólag úgy érzem hogy flörtölt velem. Tegnap belebotlottam facebookon és be is jelöltem. Mit tudnék neki írni ami hozzásegítene hogy megbaszhassam? Meg úgy általában hogy lehet facebookon csajozni?

en nem hiszem jo-rossz dichotomia

Engem az érdekelne, hogy ki ette meg a többi batyut?

én is pesti vagyok aki le akarja járatni az ország többi részét zöldtextúrával

logicophilosophicus?

te hitetlen geci

>HAMIS ZÁSZLÓ
>HAZUGSÁG
>KÉT BÓT IS VAN A FALUNKBA MÖG HÁROM KORCSMA

Hogy élhetnek emberek ilyen szánalmas körülmények között? Nyomorult középkorban maradt zsellér jobbágy senkik.

ez a jelen ev

Megy az magától is, nem kell rásegíteni

Csak szeretem azt a csokis táskát
Olyan különlegesség, mint a pizzás csiga Szegeden a csiga pékségben

Nem tudom. Miért érdekel? Talán te voltál?

úgyis tudjuk, hogy a részeg disznó korcs kurva anyád zabálta fel, mert a disznógeci háborgatta a gyomrát

szaladj, hátha kiokádja és kinyalhatod még a pottyantós mélyéről, csak vigyázz nehogy beszoruljon a fejed a szarónyílásba!

ki köll deríteni hogy van e valakije
ha nincs akkor lehet próbálkozni akár vadul is

eljött az ebéd ideje

Azért kérdeztem, mert ez egy fontos információ lenne kriminalisztikai szempontból. Kire gyanakszol?
Mellesleg én is egy kis faluban lakom, és a világ összes pénzéért nem költöznék városba.

Köcsög értékrelativista gecy

de a pizzás csiga nem különleges

lehet kapni több helyen

hát a csokis táska sem az

Azt

>pizzáscsiga különleges
A jó pizzáscsiga talán

én nem szeretem a pizzás csigát :D
általában gusztustalan

>Szia épp tegnap beléd botlottam fészbukkon és gondoltam bejelöllek. Nem akarsz baszni?

Sajnálom, tudsz esetleg mutatni egy jelvényt azonosító számmal?
Az ügy személyes jellege miatt nem szeretném, ha az információim a felelős szerveken kívül másokhoz is eljutnának.

Nem rossz falun. Békés. Lehet azért van ilyen nyugodt természetem, mert itt nőttem fel.
Sok a falusi suttyó, de általában véve a városi suttyók rosszabbak, és itt kisebb valószínűséggel futsz beléjük. Csövesek meg kéregetők sincsenek.
Közlekedésileg csak akkor gáz, ha nincs kocsid. Amúgy egy fél-háromnegyed óra kocsikázás, hogy bemenj a városba semmi.
Meg úgy általában élelmesebbek az emberek szerintem. Legalábbis gimiben sok városi gyereket láttam, akik egy villanykörtét nem tudnának kicserélni saját maguk.
Bár én személy szerint jobban szeretek elvegyülni a városi tömegben, falun túl sok az ilyen félig-ismerős.

>szövegértés
Direkt odaírtam hogy a Szegedi csiga pékséges pizzás csigára gondolok
A legtöbb pékségben a pizzás csiga egy szar fos

Agglomeráció > Buda > vidék > Pest
Tény

Agglomeráció = vidék
TÉNY

Muti képet a tanárnőről, ne erről a szörnyetegről.

>az az egy fogyatékos budaörsi aki mindig erőlteti az agglomeráció memét
milyen érzés vidéken lakni Budán úgy hogy sem a vidéki élet, sem a fővárosi élet előnyeit nem tudod élvezni?

Parancsoljon Uram.
Hallhatnám végre a tényeket? Esetleg az őrszobán is megbeszélhetjük, de az nem lesz kellemes.

Iligy

>vidéki és nem beszél rendesen magyarul

talán ha normálisan írtad volna
>Szegedi
most akkor döntsd el hogy helyesen írsz vagy csak úgy, mert ez kurvára böki a szemem
szegedi vagyok egyébként és a pizzás csiga csak pizzás csiga mindenütt, te tanyasi termék, te

>Budapest
>Magyarország

Válasszatok.
Az ahol minden sarkon mekdonálc meg kebabstandok vannak az nem nevezhető magyarnak, sem másnak. Ez egy multikulti fertő, ahol minden van, csak magyar nincs.

Azt álmodtam hajnalban hogy etyetemen odajött hozzám egy helyeske én meg alfán félrevonom, közelhajolunk egymáshoz és úgy beszélünk ilyen szenvedélyes suttogós hangon egymás szemében elmélyülve és felállt a kukacom
Bármennyire is meglepő, de ez az álmom nem vált valóra D:

De legalább anyukád kicserélte az ágyneműhuzatot miután a fehér pisi kijött álmodban?

csanád a 3. mondat után lesmárolja és viszi baszni
>még amikor azt hiszi hogy alfa akkor is bétabéka

néha úgy érzem menthetetlenek vagytok

>t. Franz Élessy

Nem jött fehér pisi, mert ez már hajnalban volt és felébredtem

Én minden reggel álló nedves kukival ébredek :D

Csanádokat a dunába

Én azt álmodtam hogy odamentem a helyeskéhez, kiesett a spagetti a zsebemből, ő meg a barátnőivel kinevetett.
Sírva ébredtem.

>és úgy beszélünk ilyen szenvedélyes suttogós hangon egymás szemében elmélyülve

>Jóska, emlékszel hogyan kell kétpólusra inverz hibrid karakterisztikát felírni?
>Nem, Irén. Én csak az admittencia karakterisztikát sajátítottam még el. De ha akarod, szívesen megmutatom!
>Jajj Jóska, csak girátor ne legyen a kiszéhán!

>talán ha normálisan írtad volna
Mi nem érthető azon hogy "a pizzás csiga Szegeden a csiga pékségben"?
Van egy pékség, Szeged városában. Csiga pékség, úgy hívják. Vagy Csiga Pékség, ha úgy érthetőbb. Ott van pizzás csiga. Egy péksütemény. Finomabb, mint más pékségek pizzás csigája.
Ha még mindig nem világos, kérdezz bátran.

>>Szegedi
mea culpa
Megráztak a reggeli események és lankad a figyelmem.
Attól még érthető szerintem.

>a pizzás csiga csak pizzás csiga mindenütt
Ez nem igaz. Menj be a Csiga Pékségbe, ott van a pályaudvartól nem messze. Hasonlítsd össze valami CBA-s, Coop-os vagy P&P-s pizzás csigával.
Bár volt még egy pékség Tarjánban, ott is jobb volt a pizzás csiga, mint az átlag.

Ez nálam 15-16 évesen volt a legrosszabb. Reggelente olyan kibaszott merev volt folyton hogy rendesen fájt és még a buszon sem múlt el. Folyton trükköznöm kellett minden reggel hogy ne legyen túl feltünő.

ez hől
budapest kirobbantva
mostmár ideje lenne szó szerint is

>t. pesti arab kebabstandos

>t. Katólikus Kisfalussy Népfront

Erre most kicsit felállt.

Szerintem teljesen érthető volt, nem tudom a butapestiek mit nem értenek.
Tán az volna az oka, hogy nem található pizzáscsiga Budapest vonzáskörzetében?

kek

nézd már még kioktat
nem, nem fogok a kibaszott állomásra elmenni pékségbe dagikám
igen a szillérin is van csiga pékség, de kurvára nem egetrengető a különbség

t. A budapesti antifa gyorsreagáló mémharcosa

még jó hogy szegedi aki értetlenkedett
>ilyenek beszélnek a szövegértésről

A faludhoz legközelebbi "városból" hozza az internetet és az áramot a szippantóskocsi vagy hogy tudsz posztolni?

>Ha még mindig nem világos, kérdezz bátran.
Most akkor ez egy konkrét csigázó, vagy rendes pékség? Illetve milyen csigából készítik? Én csak a bánáti hegyescsigából (Acicula Banatica) szeretem. Abból van náluk?

A helyeske megint ignorál engem is, meg emberke Csanádot is és inkább egy nagyhajú csajjal beszélget. Lehet hogy leszboszi?

Ez elég udvariatlan egy válasz volt, földi. Nem kell mindjárt mérgelődni, mi mind barátok vagyunk itt.