/Polska/ - Edycja Majówkowa dla Normalnych Ludzi

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=K3EZwmoHVtc
youtube.com/watch?v=PFWuFm0GTHU
youtube.com/watch?v=XXlnjA0Wcpw
twitter.com/SFWRedditVideos

//włoski//

co tak wcześnie

a tak jakos co by już zaklepać dobry normalny bread dla normalnych ludzi

droga do 180k:
>jak zaczęliście?
>jak doszliście do 180k?
>ile zarabiacie?
>jak inwestujecie?

a to dobrze, ja jestem normalny, a ty jesteś normalny?

duble potwierdzają że jestes normalny

to znaczy że ja też jestem normalny

jowy, jowy, kosmate rowy xd

od urodzenia się w bogatej rodzinie. pracując w firmie ojca. lepiej niż większość osób w moim wieku. nieruchomości.

Grube zazdro, mam nadzieję że chociaż rodzice rozwiedzeni, albo stary Cię bił.

...

Pieniądze pieniędzmi, ale czy jesteście dobrymi ludzmi?

Ja o sobie nie moge powiedzieć że jestem dobrym człowiekiem

jestem zjebany, inny to napewno mogę o sobie stwierdzić

>ale czy jesteście dobrymi ludzmi?
zawsze chciałem być ale niestety nie jestem, kawał ze mnie chuja choleryka

mam podobnie

>oglądaj anime
>chciej być takim zajebistym głownym bohaterem
>przypomnij sobie, że jesteś sperdolony

>180k
>nie 410k

I'm in a Warsaw commieblock right now.

I finally know what it's like to be one of you.

>popatrz na ludzi dookoła
>na znajomych
>zauważ że jestes spierdolony

no ładnie, nigdy nie chciałem być taki a stałem się

ale bym se wpierdolił szaszłyka z grila
KURWA DAJCIE MNIE MAJÓWKE TERAZ ZARAZ BO NIE WYTRZYMIE

I never was in Warsaw
I never lived in the commieblock

zrób sobie zapiekanki albo zadzwon po pizze

do majówki musisz uzbroić się w cierpliwosc

I did.

>in Warsaw
> be one of you.
won

ehh, małe złośliwości wyświadczane rodzinie to jedna z niewielu rzeczy która mnie jeszcze cieszy.

nie bo jestem smutnym grubasem a chciałbym być wesołym normalnej budowy

good for you nigga

come to mokotów lad we'll have some vodka
bring your own though

>małe złośliwości wyświadczane rodzinie to jedna z niewielu rzeczy która mnie jeszcze cieszy.
powinienem być lepszym bratem, powinienem być lepszym synem
cynizmem i złośliwościami nadrabiam sobie to, że jestem najmniej udany z całego rodzeństwa

I'm in Mokotów right now.

Where are you at?

Zuchy lubią takie biby na działce u hehe kolegów gdzie jest wódeczka, grill rozpalony, ładne oswietlenie i wkurwiające komary?

lubię
lubię też ogniska zamiast grila

o widać zuch sie normiczy trochę

gratuluję

Wiem że jakbym poszedł na swoje w tej chwili to prawdopodobnie bym głodował ale mimo to czuje, że chce się całkowicie odciąć od całej rodziny i starych znajomych.

Toni Pepperoni na Grota-Roweckiego

owszem, powiem więcej, wielokrotnie sam byłem organizatorem i gospodarzem takich spotkań

nie tylko ty,

chce tak samo wpizdu wyjebać i odetchnąć

wyjsc na miasto samemu, w nowym miescie, byc posrod nowych ludzi ehh

nigdy w życiu nie byłem na melo. ale sądzę że komary nie przeszkadzają jak się siedzi w fajnym towarzystwie

umiem tylko udawać normika
gdyby przychodzi chwila gdy trzeba być naprawdę normalnym to rozpierdalam makaron po całej okolicy
żałuje, że dawno temu nie zacząłem się trzymać ze spierdonami swojego pokroju - życie w kłamstwie nie popłaca

uuu

to jak makaron wypierdala to za parę lat naturalnie zaczniesz sie stawiać normikom a potem odetniesz sie całkiem i zostaniesz neetem

normicz póki możesz

Huh.

Are you in Old Mokotow?

w Krakowie kurwa a gdzie?

kurwa coś tak czułem

zazdro w chuj

bym chciał mieć działeczkę

>żałuje, że dawno temu nie zacząłem się trzymać ze spierdonami swojego pokroju - życie w kłamstwie nie popłaca
w moim zadupi to ja chyba jestem jedynym tego rodzaju spierdonem wiec nawet ziomkow na "rownym" poziomie nie moge znalesc zeby chociaz miec z kims piwka sie napic i pogadach o gierkach albo historii

To teraz spróbuj wyprostować środkowy palec bez przytrzymywania kciukiem palca wskazującego. Szach mat.
Rzecz bardziej niemożliwa: spróbuj wyprostować palec serdeczny, mając zgięte palce środkowy i mały.

Fuck off faggot.

Warsaw.

>pogadach o gierkach albo historii
kurwa
mam kilku dobrych kumpli ale z nimi nie pogadam o tym
zdarzało się, że jak na wódkę przychodzili to się śmiali ze mnie, że książki mam i czytam

ja się trzymam zwykle ze spierdonami, ale to tylko częściowo działa bo jak się z nimi kontaktuję zbyt często to sam mam ich dość

świetna sprawa, jedna z niewielu rzeczy które uważam za sensowną inwestycję gdybym miała odpowiednią ilość kasy/zdolność kredytową
pomimo faktu że to są dosłownie spłachetki ziemi otoczone sąsiadami na ich spłachetkach to jak jest ciepło i tuje są wystarczająco wysokie żeby cię od nich odgrodzić to dosłownie mały raj na ziemi i cichy zakątek żeby i odpocząć, i kogoś zaprosić

to.

spierdon nigdy nie wytrzyma ze spierdonem bo spierdolenie jednego wkurwiac bedzie drugiego, TYM BARDZIEJ że są różne poziomy spierdolenia, i ten mniej spierdolony wkurwiac sie bedzie na spierdolonego w chuj

miał*

a o czym rozmawiasz z hehe normikami znajomymi

o wszystkim o o niczym
o dziewczynach, o piciu, o hehe polityczce albo hehe imprezkach
o rowerach i samochodach
zawsze staram się udawać, że wiem o czym mówię

Co mieliście dziś na obiad, anoni?

Zawsze chciałem być. Zawsze wybierałem wartości uniwersalne przed korzyściami osobistymi, przez całe życie nigdy nie postawiłem siebie samego na piedestale. Zawsze wybierałem rozwiązania właściwe i honorowe, a nie korzystne dla mnie. Jako nastolatek byłem podziwiany przez nauczycieli, rodzinę. Dobre stopnie, skromny, uprzejmy itd. Ale gdy tak podążalem tą ścieżką to widzialem coraz więcej ludzi, którzy porzucili ścieżkę "dobra", by wieść łatwe i przyjemne życie. Najbardziej uderzało we mnie to jak łatwo ludziom przychodziło kłamstwo, ale nie takie że mamie powiesz daj na oranżadę, a kupisz piwo. Takie perfidne oszustwa w celu osiągnięcia niezasłużonej korzyści. To co mnie najbardziej dotknęło to pierwsze sytuacje gdzie ktoś nie wahał się skrzywdzić drugiego człowieka dla własnej wygody, oraz taki brak wstydu, jak potrafili patrzeć ludziom prosto w oczy po świadomym niedotrzymaniu słowa. Ja nigdy z tej ścieżki nigdy nie zszedłem, ale straciłem swój blask. Świadomość tego, że ludzie poddali się dla wygody, a ja wytrzymałem w postanowieniu nawet przez chwilę się nie wahajac sprawiła że zacząłem gardzić ludźmi i podstawowym uczuciem jaki odczuwam względem nich jest nienawiść. Oczywiście nigdy nikogo nie skrzywdze i staram się unikać złożeczenia im, ale to tylko jeszcze bardziej mnie napędza to w przekonaniu o własnej większości. Wpadłem w pułapkę grzechu pychy, której choć nieważne jak bardzo chciałbym się pozbyć, to nie mogę.

Więc chęć zostania dobrym człowiekiem doprowadziła mnie do momentu w którym w pełni rozumiem dlaczego Szatan tak bardzo gardzi ludźmi, że wolał spaść z nieba niż nam się pokłonić. Moim grzechem od samego początku było myślenie, że mogę zostać dobrym człowiekiem pomimo iż dobrze wiedziałem, że do tej pory mało komu to się udało. Ale nie żałuję, dalej będę wybierał to co słuszne, a nie korzystne, bo od samego początku słuszność i prawość były mi największymi korzyściami, bo zawsze chciałem dostać najtrudniejsze zadanie, bo zawsze chciałem być najlepszy.

a co normiki wiedzą o polityce? czy wiedzą tyle co przeciętny wykopek z /polska/

Ja planuję zrobić kebsa tak jak pan Szwed powiedział
youtube.com/watch?v=K3EZwmoHVtc
kiedyś w przyszłym tygodniu żeby sesję odreagować

Normiki chcą gadać o sobie i swoich sprawach, wystarczy ich o wszystko wypytywać jeśli bardzo chcesz się wpasować. Nadal jednak pozostajesz typkiem o którym nic nie wiadomo. A jak 5 osób gada naraz o czymś to nie wiem jak działać i wtedy siedzę cicho.

no to są zazwyczaj rozmowy w stylu
>kto nas zdradził kto oszukał komu zabijemy wnuka
>a te chujeto myslą, że wszystko im wolno
>a nic nie umieją
>a wszyscy kurwy i złodzieje
>dla nas to już nigdy nie będzie dobrze
i tak dalej, nie często się zdarza żeby cos więcej

pochwal się wynikami, może będzie śmiesznie

zajeb ich anonie, zajeb ich wszystkich
>To co mnie najbardziej dotknęło to pierwsze sytuacje gdzie ktoś nie wahał się skrzywdzić drugiego człowieka dla własnej wygody
powiedz nam więcej
byłem w barze mlecznym na schabowego z zimniokami i oranżadą

>dla nas to już nigdy nie będzie dobrze
bo taka prawda
Polsce zawsze chuj w oczy i piach w dupę

nie napisałem nigdzie, że z tym akurat się nie zgadzam
generalnie większość osób które znam uważa, że nie ma różnicy dla nich kto rządzi, bo dla nich to i tak nic nie zmienia

4.5 przepisane, bo robiłem z wyprzedzeniem
3.5 w zerowym terminie
3.0 w pierwszym terminie
3.5 w trzecim terminie
jeden pisałem dzisiaj i czekam na wyniki
jeden jeszcze przede mną

o kebaba mi chodziło, ale w sumie to cieszę się że udało ci się zaliczyć większość

e, a ten user który według keka miał oblać zaliczenie z matmy to zaliczył w końcu czy nie?

Aleksander Kwaśniewski>Wojciech Jaruzelski>Bronisław Komorowski>Lech Wałęsa>...>...długo długo nic...>...>gówno>Lech Kaczyński>Andrzej Duda

ale że niektóre partie mięsni mogą działać autonomicznie w stosunku do reszty to ty wiedz. dosłownie nie ma żadnego problemu z poruszaniem każdym palcem osobno, moge zrobic wszystko o czym piszesz

to.

moj ojciec mi zawsze opowiadal jak musial zapierdalac 10 km lazac po zaspach wracajac z wojska bo byla w chuj sroga zima i stan wojenny
tak wiec jebac jeruzelaka

kolega z poznania? i gdzie bierut?

youtube.com/watch?v=PFWuFm0GTHU
>tug nigdy nie będziesz operował operacyjnie na tyłach Vietcong i NVA
>nigdy nie zostaniesz zrzucany, wraz ze swoim wiernym CAR-15, do kambodżańskiej dżungli na misję tajniejszą niż Top Secret
>nigdy nie zostaniesz zfultonowany

Korab zapomniałeś tripa

>tug Radek Sikorski był blackopsem w czasach zimnej wojny

no nawojował się w tym afganie jak sam skurwysyn

taa. a jego żona jest katoliczką

wysylam do ciebie starych znajomych

>odejdź stąd stalkerze
radzio był samotnikiem czy bandytą?

rabinów?

talibów

aj waj

czyli rabinów

zuchy szanujo mazury?

byłem raz w dzieciństwie
miło wspominam

nie
śmierdzi, drogo, komary tną jak pojebane

to jakie miejsce wakacyjne szanujesz?

mieszkam w nich
i nienawidze
natura spoko ale tursci to kurwy a tubylcy zreszta tez
no i chujowa ilosc dobrych prac

Bieszczady

ci jecie na kolejce anony mmmm

Nie

mmmmmmmm przepyszne wymioty z robakami

coś lekkiego, bo zaraz mi wyjebie bilans kaloryczny
+jest już po 18

Nie oglądam telewizji, nie czytam wiadomości, nigdy nie interesowalem się polityka i nigdy nie głosowalem.
Zczerwonopigułcie mnie o polskiej polityczce.

polska to państwo kolonizowane ekonomiczne przez ue

youtube.com/watch?v=XXlnjA0Wcpw
wszystko co powinieneś wiedzieć

bardzo dobry post

bdb anonie prawilnie

ta lista to gowno wez sie nie osmieszaj stary

>tug właśnie skończyłeś byc NEETem