/Polska/ - edycja spania daleko od routera bo raczy

...

Other urls found in this thread:

zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101717,18926853,6-pozycji-seksualnych-optymalnych-dla-penisa-o-mniejszych-rozmiarach.html#relatedPhotostory
youtube.com/watch?v=jGow4nmYkkA
youtube.com/watch?v=Jy6AOGRsR80
youtube.com/watch?v=yTBGrYHUSf4
scielo.org.mx/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0036-36342011000200005
youtube.com/watch?v=tUG0EkZAXDA
twitter.com/NSFWRedditGif

Wole spac nogami do routera

poksa more like lolska

anime

poka

prrrrrrrrruk

anibe

Nie bo spiea ruter masz w Opie

szanuję razemków

twoje stopy i router w tle

co oni odpierdalają

tylko razem

razemici do gazu

Do roboty fajfusie pierdolony a nie za cudze pieniądze żyć.

co byscie robili z zyciem jakbys byli takimi dzianymi dzieciakami z funduszem powierniczym ktore są ustawione na całe życie w dniu urodzenia?

t-tak, to p-przez stres, haha, a przez c-co innego hahaah

Bym mnozyl pieniadze jednoczesnie podróżując

prowadziłbym kanał podróżniczo-kulinarny na jutubie żbsz

kupiłbym kawalerkę i studiował to co kocham a nie to co muszę żeby z głodu nie umrzeć w przyszłości oczywiście to czy aktualny kierunek mi da prace jest wątpliwe. Resztę kasy zainwestowałbym gdzieś może

podróżowałbym i kupował broń

Kto /bezsenność/ here?
>przez ostatnie 1,5 miesiąca zapierdalaj mocno bo sesja
>koniec sesji wszystko zdane nie możesz zasnąc, a jak już zaśniesz to masz koszmary związane z uczelnią

wtf, polish is so similar to russian.

unbelivable

jestem w takiej sytuacji i dokładnie to
zrobiłem / robię

pomalowałbym się na zielono i wystrzelał szkołę prując się"dakka dakka"

Minister Radziwiłł ignoruje gwałcenie praw człowieka. STOP NOP wraz z rodzicami idzie do sądu

11 Lut 2017
Napisał Justyna Socha

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP wezwało pod koniec grudnia Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła do natychmiastowego usunięcia naruszeń prawa. Wezwanie dotyczy powszechnego łamania prawa krajowego i międzynarodowego, praw człowieka i praw pacjenta w zakresie systemu szczepień, wobec dzieci oraz ich opiekunów prawnych, w podległych i nadzorowanych przez Ministra Zdrowia placówkach medycznych, której jest inicjowane, wspierane i następnie ignorowane przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych.

Podsekretarz Stanu Jarosław Pinkas odpowiedział z upoważnienia ministra Konstantego Radziwiłła, że działania te są zgodne z ustawą o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych oraz że minister nie odpowiada za sposób działania podmiotów leczniczych. Oznacza to, że nie zamierza podjąć jakichkolwiek kroków. STOP NOP nie ma wyboru. Wraz z poszkodowanymi rodzinami wszczyna działania prawne przeciw ministrowi zdrowia.

Wymienione w wezwaniu naruszenia prawa przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych oraz władze samorządu lekarskiego poprzez działanie lub zaniechanie działania to:

– fałszywe i niejednokrotnie publiczne informowanie lekarzy o stanie prawnym i o stanie wiedzy medycznej w sprawie znanych powikłań poszczepiennych;

– publiczne groźby wobec lekarzy realizujących prawa człowieka i pacjenta w zakresie szczepień, wypowiadane przez niektórych ekspertów i funkcjonariuszy publicznych współpracujących z Ministrem Zdrowia i organami podległymi ministrowi w ramach ciał doradczych;

– napiętnowanie i represjonowanie przez władze samorządu lekarskiego oraz przedstawicieli Inspekcji Sanitarnej, w tym GIS, lekarzy realizujących podstawowe prawa człowieka i pacjenta do pełnej informacji o ryzyku procedury medycznej w postaci szczepień i dopełniających obowiązku rejestrowania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (NOP);

Każdego miesiąca do naszego Stowarzyszenia zgłaszają się dziesiątki osób poszkodowanych z terenu całego kraju – osoby, wobec których w placówkach zdrowia stosowane są praktyki kwalifikowane jako czyny karalne, tj.:

antyszepionkowcy to bardziej grzyby czy zwierzęta?

PiS gazuj kurwa.

>wasze dzieci niech chorują chuj z nimi najważniejsze że mój Brajanek nie ma autyzmu tak jak Alex Jones ostrzegał

prawdę mówią

– wykonanie lub usiłowanie wykonania zabiegu zaszczepienia dziecka bez uzyskania poinformowanej zgody przedstawiciela ustawowego, wbrew złożonej przez przedstawicieli ustawowych dziecka ustnie lub na piśmie odmowie wykonania szczepienia szpitalnego po porodzie, lub pod nieobecność przedstawiciela ustawowego, niejednokrotnie bez poinformowania w ogóle o wykonaniu tego zabiegu;

– usiłowanie popełnienia przestępstwa pozbawienia wolności wobec matki i dziecka po porodzie, tj. groźby zatrzymania na terenie szpitala wbrew woli w celu zmuszenia do podania informacji o wyborze przychodni rejonowej do zapisu dziecka;

– groźby karalne wobec przedstawicieli ustawowych w celu przymuszenia do wyrażenia zgody na szczepienie dziecka – np. odmowa wydania kolejnej recepty na mleko zastępcze dla dziecka alergicznego, wykonania przysługującego dziecku świadczenia medycznego, wydania skierowania do specjalisty, inny karalny szantaż i przemoc psychiczna, mająca na celu zmuszenie do określonego działania;

no to muszę sobie zrobić test na aids

– groźby karalne wobec przedstawicieli ustawowych w celu przymuszenia do podpisania bezprawnego oświadczenia o „świadomej odmowie szczepień”, rozpowszechnionego przez NIZP-PZH i GIS, np. odmowa wykonania przysługującego dziecku świadczenia medycznego, inny karalny szantaż i przemoc psychiczna, mająca na celu zmuszenie do określonego działania;

– nękanie telefoniczne, pisemne i w trakcie konsultacji lekarskich, i wizyt pielęgnacyjnych oraz w postaci narzucających się nieuprawnionych wizyt personelu medycznego niższego szczebla w miejscu zamieszkania dziecka, w celu przymuszenia do podpisania w/w bezprawnego oświadczenia lub przymuszenia do szczepień, drogą karalnego szantażu i przemocy psychicznej, mającej na celu zmuszenie do określonego działania;

– bezprawne nasyłanie na rodzinę pracowników opieki społecznej lub policji oraz straszenie odebraniem dziecka z powodu szczepień;

– łamanie prawa w zakresie ochrony danych osobowych i medycznych dotyczących szczepień, w tym przestępcze informowanie osób postronnych o szczepieniach cudzego dziecka, czy pokrzykiwanie przy innych pacjentach na rodziców, podejmujących indywidualne decyzje w sprawie szczepień dziecka z jednoczesnym ujawnianiem informacji medycznej o stanie zaszczepienia dziecka;

jak ktos nie szczepi dziecka to powinen tracić publiczne ubezpieczenie i problem z debilami sam by się rozwiązał jakby jeden z drugim zabulili z własnej kieszeni za leczenie żbsz

– masowe niewywiązywanie się lekarzy z prawnego obowiązku rejestrowania niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), w tym niejednokrotnie świadome fałszowanie historii choroby dziecka i nieprawidłowe kwalifikowanie wykonanych procedur medycznych, aby uniemożliwić dochodzenie dowodowe w przyszłości, czego skutkiem jest bezpośrednio zagrażające życiu i zdrowiu osób szczepionych powszechne fałszowanie oficjalnej statystyki niepożądanych odczynów poszczepiennych, będącej w Polsce jedyną podstawą oceny bezpieczeństwa szczepień;

– systemowe utrudnianie i niejednokrotnie uniemożliwianie rejestrowania NOP przez urzędników oddziałów Inspekcji Sanitarnej, a w szczególności zdarzeń poważnych i ciężkich, oraz „niespodziewanych” w rozumieniu przepisów prawa, które każde indywidualnie są podstawą do cofnięcia pozwolenia na obrót preparatem na terenie Polski na podstawie art. 33 Prawo farmaceutyczne;

– odmawianie przez lekarzy zarejestrowania NOP, nawet jeśli świadomy wystąpienia NOP rodzic o to aktywnie zbiega;

– uchylanie się urzędników oddziałów Inspekcji Sanitarnej oraz GIS jako bezpośrednio odpowiedzialnych za prowadzenie nadzoru epidemiologicznego nad NOP, od egzekwowania wobec lekarzy wykonania prawem nałożonego obowiązku zarejestrowania NOP – nawet w przypadku jeśli rodzic na piśmie zawiadamia urząd o popełnionym przez lekarza naruszeniu prawa;

– łamanie przepisów krajowych i międzynarodowych o ochronie danych osobowych, poprzez bezprawne przekazywanie przez przychodnie danych identyfikacyjnych i medycznych osób „uchylających się od szczepień” i ich przedstawicieli ustawowych, na podstawie naruszających prawo uregulowań zawartych w akcie innym niż ustawa, ponadto niesprecyzowanym, co do zakresu danych.

Dobra, chuj nas szczepionki.

Gdzie jest szatniarz gdy jest potrzebny

I inne…

Jako kolejne naruszające obowiązujące prawo procedery stowarzyszenie wymieniło w wezwaniu:

– wypowiedzi medialne uznanych ekspertów oraz funkcjonariuszy najwyższego szczebla, podżegające społeczeństwo do agresji, nienawiści i dyskryminacji wobec ofiar szczepień i systemu szczepień, okrzykniętych przez tychże ekspertów i funkcjonariuszy „ruchem antyszczepionkowym”, oraz podżegające lekarzy do łamania prawa wobec pacjentów (np. wypowiedzi publicznie, iż lekarze zgodnie ze spoczywającym na nich prawnym obowiązkiem informujący pacjentów o dobrze znanych od lat ryzykach szczepień, powinni tracić prawo wykonywania zawodu, czy wypowiedzi informujące, iż lekarze powinni przekazywać pacjentowi tylko „właściwie” informacje na temat szczepień, tj. wyłącznie takie, które do nich zachęcają);

– inicjowanie kampanii mającej na celu odebranie dzieciom niezaszczepionym prawa dziecka do bezpłatnej nauki w ramach gwarantowanego państwowego systemu oświaty;

– wszczynane wobec lekarzy dopełniających obowiązku informacyjnego wobec pacjenta, postępowań dyscyplinarnych z zarzutem „straszenia szczepieniami” – postępowanie rzeczników odpowiedzialności zawodowej jest w tym przypadku inspirowane bezpośrednio zaleceniami tychże ekspertów medialnych i funkcjonariuszy publicznych pełniących urzędy;

– rażące niedopełnienie obowiązków przez Ministra Zdrowia w postaci świadomego uchylania się od ustawą nałożonego obowiązku zapewnienia skutecznego nadzoru epidemiologicznego nad NOP;

– rażące niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariuszy NIZP-PZH, którzy od lat uchylają się od przeprowadzenia analiz, sporządzenia raportów i podjęcia działań informacyjnych w sprawie statystyk hospitalizacji dzieci z populacji najintensywniej szczepionej, wykazujących nagłą dramatyczną zapaść zdrowotną w tej populacji.

To dowody na rażące naruszenie prawa oraz prześladowanie w celu pozbawienia praw podstawowych. Stowarzyszenie STOP NOP kieruje przeciw ministrowi zdrowia sprawę do sądu i prosi o kontakt osoby gotowe poświadczyć o łamaniu prawa przez lekarzy i funkcjonariuszy publicznych.
Justyna Socha Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”

zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101717,18926853,6-pozycji-seksualnych-optymalnych-dla-penisa-o-mniejszych-rozmiarach.html#relatedPhotostory

jest dla nas nadzieja zuchy

>nie szczep dziecka
>dzieciak ginie na czarną ospe

Ale ważne że autyzmu nie miał

Jezus kurwa wypierdalaj

Sam Jestem Ofiarą Szczepień

>Alex Jones

16 centymetrów to chyba nie taki krótki kurwa?

jesteś lekko powyżej polskiej średniej, gratulacje
ale wiem że pisali w tej nitce zuchy mniej szczodrze obdarzone

Spierdolenie nie należy do NOP

to jest kurwa bait a wy dajecie (You) jak frajerzy

no kurwa jak TVN coś nadaje albo Tomasz Lis coś powie to też (You) będziecie dawać?

też mam 16 i niestety tak, to mały penis

>jesteś lekko powyżej polskiej średniej, gratulacje
Ile wynosi

14,5

HAHAHAHAHA

...

chuj mnie twój Trump

byłoby ok gdyby był grubszy eeeh

pierdol sięSup Forumskopku

>Za normalną długość luźnego penisa uznaje się 8,5-10,5 cm. Erekcja oznacza zazwyczaj 60% przyrostu
>tug 12 w pełnym wzwodzie
ZABIJCIE MNIE

>wydepiluj się
>udawaj 12 latka
>kreć pizze z serem
>?????
>profit

i tak nie ruchasz więc tak jakbyś nic nie stracił żbsz

>miej 180 wzrostu
>udawaj 12 latka
no dzięki ziomuś

dzisiejsza młodzież jest wysoka
a poza tym
>12 cm
>180 cm
współczuję, musi wyglądać na 9 cm

cm
cm

>tug 16cm ale ołówkopenis

youtube.com/watch?v=jGow4nmYkkA

...

Nie będzie przesadą gdy powiem że Tusk, tak jak Kazimierz Wielki, zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną. Pięknie odnowione miasta, autostrady, ekspresówki, obwodnice, oczyszczalnie, kanalizacje, wodociagi, stadiony... aż oczy się śmieją gdy jeżdzi się po Polsce jeszcze ciepłymi autostradami, gdy w latach 2005-07 przy znakomitej koniunkturze w światowej gospodarce zbudowano i oddano do użytku 12 km autostrad!!!!! Płaca minimalna została zwiększona dwukrotnie co spowodowało że płaca średnia rosła w oczach.Zahamował rekordową w latach 2005-07 za poprzedniego Pisu emigrację za chlebem. PKB podniósł ponad 20% gdy gdzie indziej w Europie z uwagi na największy od 80 lat światowy kryzys na minusie lub wokół zera!!!!! Przez te 8 lat nie było w rządzie nawet jednej afery korupcyjnej która by się potwierdziła w postaci wyroku sądowego.Systematycznie kierował Polskę we właściwą stronę a nie ku katastrofie, ku której kieruje się nas teraz. Trzeba będzie pokolenia aby odbudować to co teraz zostanie zniszczone. Każdy myślący widzi do czego doprowadziło rozdawnictwo pożyczonych pieniędzy w krajach rządzonych przez nieodpowiedzialnych populistów np w Grecji czy Wenezueli.

>tug za godzinę wyruszam w trasę tirem

a słuchasz czasem eurobeatu jak prowadzisz?

dokąd jedziesz? :3

>tug mógłbym udawać nastolatka z mom małym peniskiem
>tug brak chętnej sąsiadki do gry /ss/

A to w nocy zawsze, nikogo nie ma na drogach, to popierdalam w rytm eurobeatu
Bratysława

youtube.com/watch?v=Jy6AOGRsR80

noce wydają się teraz ciche

No i zdeh wy jebane polacken kurwy

youtube.com/watch?v=yTBGrYHUSf4

scielo.org.mx/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0036-36342011000200005

>21% to blondynki
>meksyk bielszy niż p*lska

no tego jeszcze nie grali

Wstawać polskie robale do roboty, ja na przykład od 2 samochodem popierdalam. Polecam ten styl życia

nie postuj jak prowadzisz debilu

Tiry teraz same jezdza

do pracy rodacy

szacunek

ELo robactwo

Zaraz wychodzę z radością zarabiać pieniądze dla mojego szefa ale już bliżej niż dalej do pierwszego i w końcu mi rzuci moje ochłapy, których równowartość dosłownie wyprodukowałem dla niego w 4 dni

no to chyba dobrze że się nie przemeczasz

nie o to mu chodziło desu

No to jeśli buldupi że szef ma ""więcej"" i uważa że to takie proste prowadzić firmę to nic nie stoi na przeszkodzie założyć konkurencyjna dzialalnosc

i w koncu założy i tylko pogłebi rozdrobnienie rynku. Ostatecznie wszyscy tracą. Typowe polskie podejscie, które znajduje odwzorowanie w niskim udziale wynagrodzeń w PKB

>muh kołchoz

Teraz negujesz statystyke czy co, bo nie wiem.

youtube.com/watch?v=tUG0EkZAXDA

Я вaм тyт пopaзмышлять пpинёc..

У этoй пecни coвceм дpyгoй cмыcл чeм вce дyмaют. Moё имхo.

Oнa кaк paз пpo пoлякoв.. пpo интepвeнцию 1610-1612 c пoльcкoй cтopoны..

"Mы eщё живы" - oтcылкa к Jeszcze Polska nie zginęła

"вoины тьмы миp взяли в кoльцo" - oтcылкa к ocaдe Кpeмля

"пpизpaк cвoбoды нa кoнe" - Гycapия.

"тыcячи птиц вниз pyхнyт дoждём" - пpoвaл интepвeнции пo oбъeдинeнию Pycи пoд знaкoм Peчи Пocпoлитoй, a тaк жe пaдeния Пoльши в бyдyщeм

Pycь тaк и нe былa eдинoй c тoгo мoмeнтa, ни paзy. Пoтoмy чтo Львoв (кoтopый тoжe был чacтью Pycи) никoгдa нe был в cocтaвe PИ.

Rozdrobnienie rynku ma ujemny wpływ na ekonomię tylko w przypadku gałęzi do których może być zastosowana ekonomia skali, a nie masz od anonka tyle informacji by wiedzieć że w tym robi.

elo~

Rozdrobnienei zawsze jest złe. Mikro i małe przedsiebiorstwa to syf. Maja bardzo nikła szanse na przetrwanie, nie mówiąc o rozwoju. Zbyt dużo ryzyko powoduje niską zdolnosc kredytową. Małe przedsiębiorstwa mało płacą, mało zatrudniają i mało inwetsują w innowacyjnosc. Nie wiem czego ty bronisz. System, w którym przedsiebiorca dzieli sie sprawiedliwie wynikami jest standartem i podstawą rozwoju na zachodzie. Z czego pamietam, to Polska ma najmniejszy udzial wynagrodzeń w PKB w Unii wychodzacy chyba 20% gdzie na zachodzie gdzieniegdzie siega to 60%

pierdolisz głupoty każdy zaczyna od mikro/małej działalnosci mój stary zaczynał z bardzo małym kapitałem

i co? ile teraz zatrudnia osób. WIęcej niz 9?

Powiem tak ojebałbym firme to mógłbym neetować do końca życia przepierdalając kase

no kurwa ale ile ma pracownikow? i jaka forma - spólka? z jakim kapitałem? to żadne dane możesz powiedziec

Produkcja plastikowych butelek taka tylko podpowiedź

>oj wej goju, nie zakładaj firm, tylko międzynarodowe konglomeraty korporacyjne
>przy okazji w dziale rozrywkowym na piętrach 30-40 naszego megawiezowca będą wyswietlane nowe produkcje prosto z Wolnego Stanu Kalifornia!

czyli manufakturka. Potwierdziłes tylko moją tezę. Mały przedsiebiorca z małym zatrudnieniem, dużo zarabiajacy ale udział w produkcji wynagrodzeń jest mały, działajacy od lat ale bez szans na poważny rozwój.

>on mysli ze mamy tylko jedna fabryke i dzialamy tylko na terenie unii
mój stary by sie rozesmial