Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hgp3e8jI-p8
youtube.com/watch?v=xamwYS2UID4
youtube.com/watch?v=d0YVNimYUlg
youtube.com/watch?v=Cvwr1TpKznk
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése:
Van valami amire ánon kifejezetten büszke?

Kéne posztolni

Kéne posztolni

Most belegondoltam pár dologba, de kifejzetten semmire se vagyok az, talán egyedül a családomra

Arra, hogy mennyit fejlődtem személyiségben az utolsó 2-3 évben.
Na meg a 3,5 tányéros felhúzásra.

Admirálisban 100+ winstreak visszavonás nélkül

Az érintetlen szűzies testemre :x

>a családomra
Hogyhogy?

Miért van az hogy olvasás közben folyton kanos leszek és ki kell spriccelnem? Ez ánonnal is így van?

Nem,nekem nincs ilyen bajom olvasás közben.
Lehet nem egy erotikus novellagyűjteményt kéne olvasni

Hat ez kurva jo bazdmeg, most majd az egesz vilag azt hiszi, hogy ez az orszag csak valami kurva nagy ciganytelep.

Semmi erotikusat nem olvasok. Egyszerűen csak a faszom hozzádörgölődik a combomhoz ülés vagy fekvés közbe. Szerintem ez okozhatja. Lehet állva kéne olvasni.

Akkor lehet az
Nekem nincsenek ilyen problémáim.
Mondjuk nem értem fekve hogy lehet olvasni,
Az olyan tinilányos

elma :3

vagy ráhúzatlak Kapisztrán faszára

you can't run away from your inner tengri forever :333333333

nem játszotta le kiki tegnap a számodat ánon, ha egyáltalán tényleg utaltál neki

>you can't run away from your inner tengri forever :333333333

és nincs igazuk?

örülök hogy énse maradtam tovább nézni azt a szégyentelenséget, inkább elmentem filmezni

utóirat, ha valaki megakarná nézni az It Fallows 2014-es legjobb horror filmet ne tegye mert kritikán aluli és borzalmas, egyik legnagyobb imdb átbaszás amiben részem volt, egy kalap szart nem ér hiába van felpontozva

Hál' Istennek.

JÖNNEK A MIGRÁCSOK

Szerencse hogy már folyamatban van a Zrínyi 2026 projekt :^)
Magyarország a régió meghatározó katonai ereje 2026-ra!

tesik éjjel a lépcsőházban ébredtem a hányásomban feküdve
elég gáz

>200ig 1 vonal = 100
>200tól 1 vonal = 10
a mocskos büdös gecys kurva manipulatív anyátokat bazmeg, autizmus ravaszolva
leszarom a homoknégereket de ez az ábra idegesít

Büdös normi meg is érdemled

a húgod meg arra, hogy a gecimben feküdt

HAHAHA XDDDDDDD

nem vicces tesik
anyám jött ki értem mert leestem a lépcsőn és akkora zajt csaptam hogy fölébredt

kellett neked ilyen retardálttá innod magad, életemben egyetlenegyszer basztam be ennyire de azóta nem vagyok fasz és tudom tartani a mértéket

youtube.com/watch?v=hgp3e8jI-p8
wtf i love hungary now!(im lying)

azt akarod hogy sajnáljunk te undorító normi geci? megérdemelted a sorsod te féreg

good thing I hate your country and everything that comes out of it especially your filthy """"""culture""""""

Igen ezzel egyértelműen a megtévesztés volt a céljuk.
Gondolom nem hagyták fenn addig, hogy ha TVben látod, akkor átgondold, de nagyon látszik, hogy az utolsó oszlop nem arányos a többihez.

kösz nyilvánvaló kapitány, a hozzájárulásod nélkül a posta amihez szóltál nem lett volna közérthető mindenki számára
remélem konstruktív kommentjeiddel tovább tágítod az elméket

GEC MIAFASZ AGYROBBANÁS

Pearl Harbort leszámítva Japán nem tett semmi rosszat

csalódtam benned fonáltárs

kár, hogy nem fulladtál bele

>anime
>nem rossz
a legnagyobb métely mely a nyugati civilizációt súlythatja a zsidók után

Dehiszen ők becsületbeli árják(tm)

Hitler a fehérség legnagyobb árulója volt

Szeretném leszögezni hogy Európát leszámítva csupán Ázsia rendelkezik bárminemű kultúrával.

Ők sem

senkit nem érdekel a könyvfejű megzsidózott véleményed, az animével minden presztizsüket tönkretették

szép próbálkozás te alávaló fehér ördög

a kultúra nem egyenlő a civilizáltsággal, mindenhol van kultúra

az ilyenek mi a gecymért vannak tinderen? miért nem a valóságban keresik a párjukat? és miért bimbimerevedős képpel halásznak? mi ellen tiltakozik?

>Pearl Harbor
>rossz

takarodj a képernyőmről

>(((T-Mobile)))-t használ

már a kormány is visszaállt tmobilra akkor mit csináljak

mi van, leszarták a fejedet tegnap akármennyit hőbörögtél nekik az üzletben?

>mi az a képmutatás

kérdezd meg honnan tudom hogy sötét állat vagy

az nem én voltam család

Mégis mire volt jó úgy őszintén?

A víjabúizmus olyan szintjeit ütjük amiket nem szabadna

hát de miért ne lehetne valami troll is akár? ha már álszent erény jelzéshez folyamodik akkor az lenne a minimum, hogy a holier than thou szövegéhez NEM egy csöcskirakós képet párosít
na meg az ilyen műmellű kurvákról pont nem tudom elképzelni, hogy a mélygondolkodó férfiak mozgatják meg, és nem a rögtön a baszás tárgyát érintő kérdésekkel indító alfakanok

Ez egy alfa nőstény hől.

>lebombázzuk az ellenség hadikikötőjét
>gonosz pici japcsik

>ledobunk két atombombát, bár megölünk rengeteg ártatlan civilt, sikerül eltalálni pár stratégiailag fontos célpontot is
>ISTEN ÉLETSSE AMERIKA FÖLDJÉT

a legnagyobb ribancok szokták ezt a szöveget tolni nem vetted még észre

statisztikai valószinűséget alapul véve racionálisabb feltételezés lenne, ha az alacsony intelligenciát feltételeznéd mint valami furmányos trollkodást. a jelenség ugyan az mikor a büdös lotyó facebookra tolja a csöcskibaszós képét és ír alá valami krindzs idézetet, azt hiszi ezzel elveszi az élét a nárcisztikus tetteinek. itt ugyan ezt látod.
ha a tettek és a szavak között diszkoherencia van akkor mindig bölcsebb dolog a tettekből következtetést levonni. ezért kurva fontos a testbeszédet is jól olvasni a mindennapi életben is

Elbaszták.
Akkor kellett volna szarrábombázniuk PH-t amikor ott voltak a tetves repülőgép-hordozók.Akkor lett volna értelme.Az atombomba meg egy másik téma

Napi emlékeztető, hogy a /kurvaanyátok/ egy cságeci fonál.Ha nem volt pinaszaftos a farkad az elmúlt 24-48 órában akkor
>>/takaroggyá/

Truman nem tett semmi rosszat. Én is dobtam volna az atomot a helyében.

ezek meg hogy a faszba néznek ki?

azt ugye tudod, hogy az atombombát pont azért dobták le, hogy a katasztrófa hatására megadják magukat a sárgák, és ne kelljen az egész országot lemészárolva, sokkal-sokkal több civil áldozattal kicsikarniuk belőlük a kapitulációt

Civilek kiírtásában mindig is elsőrangú volt amerika, lásd győri vagon gyár lebombázása, majd a Duna parton menekülő civilek agyonlövése. 800 ember halt meg fölöslegesen, a gyártól 3km-re levő lakóházakra is estek bombák.

mi volt a bajod vele család? szerintem sokkal jobb, mint a vele egyidőben megjelent Babadook, anno még moziban is megnéztem miután otthon már láttam a dvd ripet

vagy csak ezt mondják

kurva anyád
youtube.com/watch?v=xamwYS2UID4

ja mert a ruszkik meg a németek meg a japók olyan jól bántak a civilekkel

t. Jónás Alexander, összeesküvés-elmélő

Az első ledobása után amúgy szórólapokkal figyelmeztették a japókat hogy
Nagaszakiból mert azt is szét basszuk ha nem adjátok meg magatokat

jaja, hisz a málenkij robot mi volt ehhez képest

ömm család

borzalmas szinészek, karakterek, rengeteg üresjárat, tipikusan átgondolatlan cselekményszál, folyamatosan az volt az érzésed hogy hasonló helyzetben te pont nem így viselkednél (tipikus érzés minden szar horrorfilm közben) hogyha magáról az alapstoryról nem akarok véleményt mondani akkor ezek.
nekem a babadook sokkal jobban tetszett, sokkal sokkal jobb volt

Az a különbség, hogy őket nem istenítik érte :^) Mindmáig "felszabadítóként" beszélnek az amerikaiakról, amikor azokat mészártolták akiket fel kellett volna szabadítani.

youtube.com/watch?v=d0YVNimYUlg

>t. Komoly Bokor

ők nyertek és még ígyis ők mészároltak magasan a legkevesebbet úgyhogy nemértem miért nem őket hívnánk ma a királyarcoknak, a fotelnáculásod határtalan

hát nem tudom, nekem a színészekkel semmi bajom nem volt, a főszereplő csaj igazi szomszédlányos cukipite, tetszett a kivehetetlen 90's vibe, frankó volt a John Carpenter-es hatásokat mutató soundtrack, nagyon kellemesen volt fényképezve (gyönyörűen párosította a nyolcvanas évek kertvárosi idilljét a kétezres évek lerohadó, üres kertvárosi poklával), és az alapötlet is olyan volt, mintha maga David Cronenberg találta volna ki (a főszereplőket üldöző gyilkos a szexuális úton terjedő betegségek allegóriája)

amit te üresjáratnak éreztél, én nagyon ügyes feszültségépítésnek, hasonló helyzetbe pedig nem igazán tudtam beleképzelni magam, mert eleve elképzelhetetlen szerintem, hogy egy olyan valaki van a nyomodban 0-24-ben, akit soha, sehogy nem tudsz lerázni vagy elpusztítani, és életed végéig egy perc nyugtod sem lesz tőle

>nem szereti az erős, határozott, törekvő nőket

r9gay

kekkó

a megoldás kurva egyszerű
össze szedni egy kis lóvét és megdugni egy prostit

haha énis átszoktam írni de nem ütök entert és az olyan mókás

hát, izlések és pofonok.
nekem valahogy az a nyaralóban napozgatunk a parton direkt a vízfele fordulva mikor ha jönne az a valami nyilván a bozótból jönne de nembaj lazulás van c. karakterépítés valahogy nem annyira jött át, de mondom nem egyforma az ízlés

próbáld ki ha nem hiszed el csicskagecy

valószínűleg még azelőtt lekapja a prostit, hogy újra rádjön a kangörcs
ha nem, és a prostinak sikerül továbbadnia egy másik palinak, akkor elkapja azt a csávót, utána megy a prostiért, és megint rajtad a sor, lehetetlenség győzni

ez olyan szomorú
látszik hogy a baloldali még menthető lenne és a másik két tömblörpicsa csak nemrég kezdte el rángatni a sötét oldal felé

nekem a kedvencem az american inventors :)

LOL EZT NÉZD

jah, de ha valami bordélyházas prostihoz mész azt naponta 10-szer megbasszák
ha meg is döglik az akinek átadta akkor mire a dög odaér a prostihoz, addigra már megint dugott valakivel

igaza van?
youtube.com/watch?v=Cvwr1TpKznk

én inkább a péniszemmel paskolnám meg az arcát ennek a dzsungelszökevénynek

remélem kiírtja egyszer egymást a sok fotelnáci meg libsi hulladék és végre nyugalom lesz

zsidókat a dunába

>remélem végre nem lesznek olyan emberek akik kiállnak valami mellett, csak simulékony gerinctelen opportunista szutykok

balosokat utána

>anime
>unit 731
>nanking
hmmm

az egymással való szardobálózás nem jelent semmit, nem állnak ki az égvilágon semmiért csak egymást basztatják ahelyett hogy értelmes dolgokkal foglalkoznának

A MAI EPIZÓDBAN:

user A PATRIÓTA

AZ ELŐZŐ RÉSZEK TARTALMÁBÓL:


zsidókat a dunába hőőőől kurva anyád zsidó geci (((te))) anyád zsidó kurva anyád