Anyátok kurva

anyátok kurva

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=1MjeUFwX_aM
youtube.com/watch?v=QzCyF0lrioc
youtube.com/watch?v=9snmAm8kSxo
youtube.com/watch?v=gg--Q6WZ3Wk
youtube.com/watch?v=_w-vfKb8wgA
2007kapos.hu/?ad=1478175131
twitter.com/SFWRedditImages

első

pop

szar fonál, azonnal töröld és csinálj rendeset

ez

azt hogy Árpa Attila egy szar filmrendező

kurva anyádat te mocskos állat

I am Hungarian now.

paprika paprika

Do you accept Atila as your lord and savior?

Only if you learn to speak our infernal language. Only then.

You might also want to shave your back, haha

hogy tudom átállítani hogy a fekete-fehér szöveget színessel nyomtassa a nyomtató?

Kurva anyád

(((Attila))) egy buzifasz volt aki csak pusztulást hozott Európára

t. Bence

és a kurva anyád

>zs4 szlovák méme
Ömm

başlarsın böyle mal mal konuşmaya tabi hemen sıkışınca

Tamás vagyok

és köszi

Anita vagyok

és nagyon szívesen

S Z E G E D
E
G
E
D

én is Tamás vagyok
ezt a fonalat a tamások uralják hől

Most nézem gec,kajak nincs is zs4 fonál.lmao

>Gergely a nevem
>Mindenki Gergő-nek hív

GERGELY BAZD MEG
NEM GERGŐ TE FASZ SZOPÓ ÁLLAT

nyugi gergő
csinálok egyet

ezt a gergőt gec :D

Csá Geri

Nektek bejött a Witcher 3?

szerintem gecy unalmas
otthagytam néhány óra után

szerintem tízbőltíz de nagyon szarul futott a gépemen úgyhogy nemtudtam végigjátszani

nekem az a bajom hogy egyáltalán nem vágom a világot, szóval történnek a dolgok azt szartse értek belőle

Addig nem játszok vele amig nem lesz új Videókártyám. Nem akkarom 20 fps alatt végig nyomni mint Witcher 2

Debrecen, bocs :3

nekem jól fut 60-nal high-on

van te hülye
csak a fogyatékos OP visegrád néven csinálta meg

Ánon fülében mire rezdül épp a dobhártya?

youtube.com/watch?v=1MjeUFwX_aM

>Gergő a nevem
>azt hiszik hogy amúgy Gergely vagyok és néha random úgy hívnak
>külföldieknek meg Dzsordzs

érezlek, tesi

bizonyítsd, hogy nő vagy
voocaro például

év játéka minden évben hől

én a játékmenetet is kibaszottul untam
ugyanez a 2-nél is
az elsővel pedig nem játszottam

én is csak a kettővel játszottam de nem hagyott mély nyomot, szenvedtem alacsony fps-sel ennyire emlékszem. ja meg volt benne szex meg manók azt kb ennyi

youtube.com/watch?v=QzCyF0lrioc

mondjuk én alapjáraton nem szeretem ezeket az open world játékokat
fallout 3,nv,4 azokat még bírtam, de azokon kívül semmit, még a gta V-t sem volt türelmem végigvinni

sziasztok

puncimat ne posztoljam?

ne, a hangodat szeretném hallani
beszélj csúnyán hozzám légyszíves

egy kis szintipop sose árt

youtube.com/watch?v=9snmAm8kSxo

én meg pont azokat nem szeretem ami ilyen lineáris, jó ez hogy open world, emlékszem a 2-vel is pont az volt a bajom hogy ilyen hülye kombó volt az open meg a nem open world között

én is hülyegyerek vagyok aki már megint lánynak adja ki magát az interneten

a lineárisokat énse annyira, de a pályáorientált játékok a legjobbak szerintem, ez az openworld mém geci unalmas. egy tartalommal teletömött pálya sokkal többet ér mint a nagy semmi amiben sétálhatsz

mondj már példákat mire gondolsz konkrétan. amúgy ja szart se ér az open world ha nincs mit csinálni benne

neked nem tetszik, mert a való életedre emlékeztet. Sétálsz a nagy ürességben, ahol nem tudsz mit kezdeni magadda.

doom meg quake pl, mára eléggé kihalt ez a módszer

szép metafora, posztolj még ilyet

>egy kis szintipop sose árt
Ez a tesi érti

Sikerült írnom 2 oldalt, holnap még írok 1-et és kész vagyok.

jelelnleg nem jut eszembe más.

youtube.com/watch?v=gg--Q6WZ3Wk

Witcher 3-ban pont az volt a jó, hogy ott nem csak üres semmi van
meg leginkább hogy nem egy kaptafára készült miniküldetések vannak á la Ubisoft nyitott világ játékok, vagy újabb Bioware játékok mellékküldetései, hanem minden küldetésben van valami amitől egyedibbnek tűnik

pedig én vagyok a lovasi te nyomi, úgy dicsérj

én is vittulába járok

anime

[polcfeltölting inteisifies]

A szintipop összeköti az embereket.

Holnap már egymás vállán fogunk lassúzni az Enjoy the Silence-re.

Mindenki írjon még legalább 15 posztot 9-ig

miért, mi van 9-kor?

majd meglátod

Anime.

anime

>(1/15)

persze aztis lehet jól csinálni, de pl a fallout vagy az mgs5 geci unalmas volt szerintem

ezt miért mondod? nem jártam ott még soha csak szeretem a szintipopot is

ez igaz

youtube.com/watch?v=_w-vfKb8wgA

akkor én most felállok és kimegyek

na akkor én most mentem el edzeni az izmos testemet

20 perc múlva visszajövök akkor postázom a helyeskemappám tartalmát

Jó utat.

t. Puhl Sándor

minek?

Gyerekek, 8-ig mindenki vegyen fel vmi új szakképzést! :DD

Ma is olvastam egy kicsit.

(Lehet kéne mangát is)

polcfeltöltő szak indul? kéne még három szak a nyolc okjs diplomaképzés mellé hogy eltudjak menni takatítani a disznóóolba

2007kapos.hu/?ad=1478175131

Én leszek Kulturális rendezvényszervező :DD HÚÚ!!! :DD

jó de ne olvass hanem írj te gecy

Ha a disznóol takarításról lemondasz, ott vannak az angliai éttermi melók. Ahhoz elég egy egyetem elvégzése.

>fallout, mgs5
mgs5 tényleg csak séta volt a nagy semmi közepén, volt benne vicces, érdekes, izgalmas rész de így visszagondolva nem érte meg azt a rengetek időt amit be kellett fektetni hozzá
falloutból csak 3-4 volt meg, de azokra is ráuntam hamar

ez jó zene

There he is. There he goes again. Look, everyone! He posted it once again! Isn't he just the funniest guy around?! Oh my God.
I can almost see your pathetic overweight frame glowing in the dark, lit by your computer screen which is the only source of light in your room, giggling like a like girl as you once again type your little magyar cigany post up and fill in the captcha. Or maybe you don't even fill in the captcha. Maybe you're such a disgusting NEET that you actually paid for a Sup Forums pass, I imagine you little shit laughing so hard as you click �Post� that you drop your Doritos on the floor, but it's ok, your mother will clean it up in the morning. Oh, that's right. Did I fail to mention? You live with your mother. You are a fat fucking fuckup, she's probably so sick of you already. So sick of having to do everything for you all goddamn day, every day, for a grown man who spends all his time on Sup Forums posting about the hungarian master race upper class, like me. Just imagine this. She had you, and then she thought you were gonna be a scientist or an astronaut or something grand, and then you became a NEET. A pathetic shitposting NEET. She probably cries herself to sleep everyday thinking about how bad it is and how she wishes she could just disappear. She can't even try to talk with you because all you say is "magyar cigany magyar cigany magyar cigany." You've become a parody of your own self. And that's all you are. A sad little man laughing in the dark by himself as he prepares to indulge in the same old dance that he's done a million times now. And that's all you'll ever be.

...

Az összes Fallout közül csak a 1-2-NV triumvirátus jó.
A többi hulladék szar.

biztos? úgyhallottam valakit tizenhárom diplomával fordítottak vissza a határról és nem akarok csalódást átélni mert eddig csak pozitív visszajelzést kaptam édesanyámtól legfőképp

Hungary is literally the shitbucket of europe
Its as big as benelux with half the population and nothing impressive ever came out of it
Never won a war or start an empire
Sucks ball at sports of any kind
Implied huge jewish population but sucks shit at finance and economics
Hitler literally see the hungarians as subhumans and wants hungarian clay so he can populate the aryans from germany in it.
Any average person will only know hungary as "that country that was annihilated by the germans in the WWII".
Most are surprised it still exist.
Most people cant even find hungary on the map and consistently mistook hungary for either slovakia or romania.
Its a country that is consistently bullied by countries around it and have absolutely no power to fight back due to its absolute low morale within its army and people.
Hungary is so uninteresting and dull that nobody, even the arabs or the indians(well known for their immigration to western countries) wants to live there
Hungary was supposed to be extinct and the amazement of it continuing its pathetic life like a dying rat is what makes hungary literally the shithole of europe

So fucking useless and incompetent you mistook it as a 3rd world country

>71387739
Ugye tudod hogy ezt egyszer már lefordítottuk te gyökér paraszt

Szerintem én este olvasok majd egy 20-30 fejezet mangát. Le vagyok kicsit maradva.

kpopra

legalább fordítanád le te szar

Én letöltöttem pár részt ebből az Ixion Saga-ból. Majd megnézem én is valamikor

Télen és nyárban
Hóban és sárban
Hős maci bátran
A jó ügyhöz áll

az mi?

>úgyhallottam valakit tizenhárom diplomával fordítottak vissza a határról
ja , mert annak az embernek valószínűleg volt 12 litván felsőfokú nyelvvizsgája, meg egy OKJ mozdonyvezető szak. Angliai munkához ajánlott az ún. büfészak képzés: informatikus, bölcsész, HR, kommunikáció, mérnök stb szakok.

Nem hajt a tatár

Amikor adták nem nagyon figyeltem rá mert csak egy 12 egy tucat fantasynek tűnt. De aztán láttam egy webm-t a wsg-n hogy ilyen agyatlan isekai paródia. Úgyhogy gondoltam megnézem hátha vicces.

hát ez jó szar

jaa értem, és a nyelvvel nem lesz gond? csak három angol felsőfokúm meg két és fél anglisztikás diplomám van

én is hitler vagyok

Nem tudom még nem néztem meg, de szeretem a vígjátékokat.

We don't recognize the computer you are using. We have sent a One-Time Password to the email address associated with your account. Please enter the One-Time Password to continue.

If you continue to have an issue with receiving One Time Passwords, you may consider enabling a mobile security key on your account.

You will only receive one (1) email within any 15 minute period regardless of the number of login attempts, unless you successfully use the prior One Time Password.

We send the One Time Password email immediately, but it can take up to 15 minutes to arrive depending on the email carrier you use.

XDDDDD