Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

csalad.mandiner.hu/cikk/20170220_kuti_timi_kinek_szuljunk_gyereket_tinderhuszaroknak
coub.com/view/nwt9
bbc.co.uk/newsbeat/article/39025091/man-marks-his-ex-girlfriends-apology-letter-and-sends-it-back-to-her
twitter.com/SFWRedditImages

The only general that worth it

A nap kérdése: Ánonnak mi a legfontosabb célja jelenleg?

It's very nice of you to say that :3

Meg akarom érteni a gyümölcsöt. Gyümölcs magyarázzam?

>Meg akarom érteni a gyümölcsöt.
It's an apple.

sziasztok

I am Hungarian now.

What do you call the wife of Mr. Szabo and his wife, Mrs. Szabo?

A Hungarian told me that it is not "Szaboúr és Szaboné"
That is the old style

most nem kell kakilnom. Talán csak reggel, mikor felkelek.

Thank you

Well it's still the most correct translation.
Úr implies higher rank so it's not commonly used, but Szabóné is used in everyday speech.

most csináltam friss OC-t.

Mocsok szar külföldiek.
Fasznak adod alá a lovat
Retek jenki takarodj!
Még az OCd is szar

nem feltétlenül a /kurva anyátok/ fonáljaiban található kommentekből halászgattam, buta. Nem vetted észre?

Akkor is fos
Szar, hulladék, ocsmány, vacak.

pont, mint az az életstílus, amit a kép reprezentál. :3
örülök, hogy a valóságot tükrözi.

Ja várjunk,te nem a csapda jenki vagy.
Te a másik Duna matéria vagy.
Viszlát a polcműszakod után gyökér.

mármint, viszlát a *8 óra alatt keresek többet, mint te egész hét alatt* gyökér xDD

amúgy meg nem ott dolgozom. csak kitaláltam, mint a bazsi, meg a szilágyi karaktert is. de te csak harapj rá minden mém falatkrámra.

Akkor tedd azt.
Úgy is többe kerül minden odaát.
Remélem ízlik a kukoricaszirup és élvezed a kukásautó vezetését tr seggfájós proli barom. :^)
Itt meg pont nyolcad annyiba kerül minden.

nyolcad annyiba kerül minden. Hogyan is bírnál soppingolni 100.000 forintból? Na irány a turkálóba :DD

van finom kukoricaszirup, csoki, meg egészséges étel is, amire neked persze nincs pénzed. másképpen nem lennél seggfájós.
irigykedj tovább, amiért neked nem jött össze az amerikai álom.

...

>Fasznak adod alá a lovat
Ha kicsit értelmesebb lennél észrevetted volna, hogy én csak a normálisaknak válaszoltam. A nyomoréknak meg te adsz megint figylemet.

Nekem mindenem megvan,mostmár a sok (te) is.
Kösz hogy feldobtad a napomat,mindig kell egy kis kacagás és jó ha már korán reggel megvan.Mostmár mennj szépen aludni,holnap várnak a Targetben.Hallom kapsz előléptetést.Vagy csak álmodtam az amerikai álmod?

>Nekem mindenem megvan
>Sándor, ha én meg az apu meghalunk, a tied lehet a fotelom, meg a panelkuckónk
>:DDD

Kössz, hogy feldobtad az estémet, mindig kell egy kics kacagás és jó ha lefekvés előtt már megvan. Mostmár menj szépen elvégezni egy OKJ WC takarító szakot, holnap várnak a spárban. Hallom kapsz fizetést. Vagy csak álmodtam a magyar nyomorról?

Miért mentálisan beteg mindenki az óceán túlpartjján?

A kukoricaszirup teszi hől.Meg a TV.Nem tesz jót.

buták vagyunk, de legalább kényelmesen élünk.
Egyesek egyetemrről egyetemre járnak, aztán 40 éves korukra buszsofőr lesz belőlük-.

Meg tájékozatlanok mint egy majom.
>Haha Magyarország=Szomália
Pedig minden lehetne sokkal rosszabb is.Nem élünk egy olyan rossz helyen.Tökéletesnek meg sehol se tökéletes.

mert pont egy olyan jelentéktelen országról kellene itt mindenkinek tudnia, mint magyarország? Egyedül azért hallottál egyes amerikai államokról, mert a TV-ben láttad. Más amúgy sem megy a TV-ben. Tájékozott vagy sanyi.

És még a nemzeti identitásuk szerves része is, hogy segghülyék Európáról
>haha magyarország=éhes xdd érted, elvettem egy betűt

na, ravaszolódtunk és mérgeskék vagyunk :)

Főztem kávét
Jóféle

Jó reggelt Vietnám!
Kialakítottam egy vers szekciót a polcomon :D
Az remek.Miért iszol kávét amúgy?
Az aroma miatt vagy kell az "energia"?

Cigaretta?

Nem élek vele

Kell a reggeli löket
Meg amúgy finom is

Szia, azt hittem te is itt voltál a korareggeli őrjöngődivízió tagjai között.
Nem ő amúgy, de én az íze miatt kezdtem kávézni, aztán elég könnyen rászokik az ember és olyankor fáradt ha nem iszik.

Na akkor én majd bepótolom.

Látom szép fonalat sikerült összehozni.
Legalább nem estünk le a katalógusról.

correct
it used in a bit more formal way

Ma reggel is csúcsra van járatva az autizmus

Továbbra is áll az ajánlatom, hogy ha valaki kikeresi, akkor én augusztusban meglátogatom nektek.

Remek kis rostélyos hiszti a hülye -gyerek-férfiakról

csalad.mandiner.hu/cikk/20170220_kuti_timi_kinek_szuljunk_gyereket_tinderhuszaroknak

Kit? Mit?

Kedves barátaim.
Hogyan orvosolhatnánk a "pesti" problémát?

Pisti bá and Marika néni

Ajj, tegnap kicsit bebaszcsiztam ;s

Atom

coub.com/view/nwt9

Ne kezdjük már megint

Pestiek elertek, hogy a varosuk ugyan az a balkani hugyszagu csovesekkel es ciganyokkal teli omladozo szarkupac maradjon meg evtizedekig mint ma.

>le csövesek és cigányok pesten xD
Vidéken is minden megyeszékhelyen van legalább annyi, Kecskeméten szinte külön cigánykerület van, falun meg ha csövesek nincsenek is, cigány azért van rendesen. Volt szerencsém nagynénémmel beszélgetni miközben valami helyi büfében dolgozott, 5-10 percenként sétált el valami barna, meg is jegyeztük hogy munkaidőben gyakorlatilag csak őket lehet látni a falu központjában
Amúgy csöves meg cigány is sokkal többször jött hozzám kunyerálni vidéken mint Pesten (Pesten átlagosan talán havonta egyszer megállít valami adománygyűjtő), az, hogy van 2 aluljáró ahova befészkelődnek aludni szar dolog de nem jelenti, hogy csöves járvány van

hát biztos meglincsel a fonál de bnnel élni

nagy csanád álmom volt tegnap
azt álmodtam hogy görög exem megkeresett és én mint a bolond rohantam hozzá miközben bn meg hívogatott hogy épp mit csinál meg mikor találkozunk
kemény bűntudatom volt

már megint csalizik londontazolimpiatettevilágvárossá

ne válaszoljatok neki, mentálisan retardált

>t. soha nem jart videken pesti proli
Akar mikor leszalok a vonatrol a keletinel rogton megcsap a csoves fosszag es mig elerek a metroig vagy 5 cigany probal meg tarhalni tolem.

Valjatok be, hogy ti pesten imadjatok a mocsko, a csovesszagot es a ciganyokat.

elmehet a kurva anyjába az összes aranyásó ribanc
ha esetleg nem arról álmodozna hogy hejjespacsi kisköcsög hányszor viszi nyaralni a menedzser diplomája megszerzése alatt akkor tán még családot is tudna alapítani

Nem mondtam, hogy London az olimpiatol lett vilagvaros, de nezz szet az olimpiai faluban te pesti proli.
Egy komplett varosreszt rehabilitaltak.Na, ez nem lesz Pesten.Marad a szarszagu uvoltozo csoves meg a zsebes cigany.Az valo nektek.

de mondtad te kis buzi
egy ostoba nyomorék vagy
takarodj innen

>Akar mikor leszalok a vonatrol a keletinel
R*mán vendégmunkás takaroggy

>az omladozo paneljabol romanozik a pesti proli

nevetek csalad

Tegnap már összebasztunk egy fonalat ezzel.
Kérlek ma ne.

Ánonnak mi az ideális férfi test? Kép relációzva

...

Már megint álmodtam. Egy kis vékony kerekfenekű helyeske valahogy rámakadt, egy hintaágyban fekszünk, összebújunk, beszélgetünk, simogatom és puszilgatom. Olyan jó volt érezni a teste melegét, a lélegzetvételének ütemes dallamát, a szívének dobogását. Olyan jó volt végre szeretve lenni egy másik emberi lény által. A felébredés egy hiba volt.

>Radu vetít mert valami nyolcadik kerületi munkásszállóba osztották be
Nem csak az Orczy térből áll ám Budapest

Túl eres

>implikalni, hogy az 5. keruleten kivul nem egy lepukkant csoves-cigany tanya az egesz varos

te vagy a telepi vicces gyerek?

Dolgozni amíg betöltöm a 30-at aztán megkapni a legnagyobb ajándékot

bevágni a lőcsömet a helyeskének
az életem többi aspektusával többé-kevésbé elégedett vagyok

ratyi

de ha egyszer igaza van

tesik, igazán kellene már bn
hogyan lehetek ALFA?

kek mekkora forma
bbc.co.uk/newsbeat/article/39025091/man-marks-his-ex-girlfriends-apology-letter-and-sends-it-back-to-her

Jelenleg a házvásárlás>házasodás>gyerek a háromszög. A munkában meg a menedzser szint elérése. Elvileg 2 év alatt mind meglesz.

ez hől

>gyerek
A jobb kezedet akarod megtermékenyíteni?

összekaparni magam a mocsokból amiben voltam egy jó ideig, meg nem kibukni az egyetemről ebben a félévben

el kell keserítselek de a nők, különösen a helyeskék nem szeretnek
nem úgy mint te
szeretik a faszod
a kocsid
a lakásod
ahogy kinézel
vagy amiket mondasz

de téged, úgy mindenestül, nem, úgy senkit sem, csak saját magukat, esetleg a gyereküket ha lesz

7 éve vagyok együtt a bn-nel. De te tudod tesi

a nők is ugyanolyan emberek mint én vagy te
ne dőlj be az r9k mímeknek

vén fos

jobban nem is kürtölhetné világgá hogy felszarvazták és hogy mekkora áldozat
tipikis béta
ja és emberke
sosem tanulnak

*kalapszederet löttyint*

hmmmmmmmmm

szerencsére nem, elég szarul állna az emberiség ha mindenki olyan lenne mint ők

Formára kb ez, csak olyan 5-10 kilóval kevesebb izom meg 2-3 százalékkal magasabb testzsír.
Mondjuk nem mintha aggódnom kellene, hogy véletlen ilyenre edzem magam.

bazdmeg, ha német cuccot postázol akkor fordítsd le
kb 2 ember beszél itt németül

Ja, "emberek"
Buta, felszínes, agymosott tucatemberek
Ahogy a férfiak nagy része is, félreértés ne essék

akkor keress olyat aki nem olyan, ne sírdogálj a szobádban

>igazán elkgondolkodtat
amúgy nem
kurva anyád
fordítsd le vagy legalább írd le mi a faszról van szó

a csaj azt írja hogy a németek csak iligyek a muszlimokra mert ők találták fel a színházat, a demokráciát, a matematikát meg felsorol néhány görög filozófust akik szerinte muszlimok voltak

jah mert te a szövetkabátodban és az ujjatlan kesztyűdben nem vagy tucatember
öld már meg magadat te kalapemelő önelégült fasz

hmm

Nem pesti a csaj?Azok ennyire suta barmok kb.

>aéa nincs r9k béen

köszipuszi

hadd találjam ki te pedig egy alulteljesítő introvertált barátok nélküli ember vagy aki esetleg még animebuzi is. van mire fel maszturbatórikusan utálni mindenkit aki nem tevagy nem?

>vetít

mi az a nuttensohn?

kurva fia