Czy są tutaj jacyś polacy? :3

Czy są tutaj jacyś polacy? :3

Zapraszam

spierdalaj cebulaku

Dlaczego mnie wyzywasz?
Staram się być miły

...

fred tradycyjnie szybko uschnie

Nie ma nikogo

czy srednia wieku polakow na tym chanie to 15?
czy wszystkie dzieci juz spia?

no ja pierdole piszcie cos kurwa

czasem tez mam takie odczucia
zero ciekawych materialow/informacji tylko gowniany ulep

26 lat here. Ile lat minimum musi mieć dziewczyna żeby mnie nie wsadzili do więzienia?

sig hajl biała rasa umiera a niali hetero katolicy są najbardziej dyskryminowani na [spoiler][/spoiler]wiecie hahaha

zależy czy potrafi już mówić czy jeszcze nie

ogunie dobry wieczur elo benc

Pamiętajcie, nie jesteśmy rasistami bo rasizm to przestępstwo a przestępstwa są dla czarnych

16 skonczone

Chciałem tylko powiedzieć, że nie waliłem już od 48h :3
To mój osobisty rekord od kilku miesięcy. Jeszcze kilka dni i chyba wyjdę do ludzi

H-hej, szukam kolegi, ma na imię Jan, widzieliscie go?

Ja np nigdy nie ruchałem ale nie zależy mi na tym tak bardzo jak na znalezieniu niezłej petite laski

15 wystarczy, jakby była 14 to prokurator

...

Ile zarabiacie polskich peso na miesiąc?

elo kurwixy

polska częsc 4chana kuleje

na rękę czy brutto?

Wrzućcie jakieś fajne fotki polek ;)

czemu jak wchodzi temat po polsku to nie moze byc jak na innych w ciul fotek nagich lasek teoretycznie naszych?
tak jak ktos wyżej pisal, tutaj jest sama gowniarzeria

Na łape

a co na to białe rednecki i onr który posuwa swoich braci i siostry, gdzie iq to 20 a srednie pensja to zasiłek z mopsu?

yup, 15latka juz chyba legalna

3700 na etacie zdalnie, 2000 na zleceniach zdalnie

Back to cleaning my toilet you go.

sorry this isn't a third worlder board

Pozdrawiam wykop peel, Michaiła Bialkova, mamełe i tatełe

6 i czy zera

>srednia

a co na to białe rednecki i onr który posuwa swoich braci i siostry, gdzie iq to 20 a srednie pensja to zasiłek z mopsu???

moot was polish though

kolego przystopuj te piguły, raz wystarczy

Hi Pole-friendz, I'm Italian and I fucking LOVE your country... Especially Gdansk, I really liked that city, I even liked that Goldwasser thing that you drink there... And best pierogi I tried in a milk bar there!

As long as you're white and not a leftist you're welcome :3

I love Italian music

HURR DURR POWINNA WEJŚĆ TA NOWELIZACJA USTAWY I NA 4CHANIE POWINNO SIĘ PISAĆ TYLKO Z LICENCJĄ, NIEKTÓRZY NIE MAJĄ UMYSŁU ANI DOŚWIADCZENIA I PISZĄ POLSKIE TEMATY

10x m8!

Question: I think I've read somewhere about some law which forbids to take outside of the country antique object older than (IIRC) 1950, in order to "preserve the Polish historical heritage". Is this BS? I'm asking because I'm really into this kind of antiques, and I would like to buy some old shit the next time I visit the country.

I don't know anything about such law. Probably BS

Zapraszam to you too!

a co ze szkalowaniem papaja ??

a gówno panie oficerze