Witam, pozdrawiam, zapraszam

Witam, pozdrawiam, zapraszam.
Dzisiejszym tematem przewodnim jest:
"Dlaczego PiS kurwom jest? Jak odsunąć socjalistów od władzy w Polsce?"

podbijam ku wielkiej sprawiedliwości

kurwa

Wygląda na, że narodowi socjaliści rozmawiają tutaj tylko w lingua franca.

wystrzelać wszystkie kurwy. Jak sie chce zmian to nie można bez karabinu. Na ukranie zjeby chcieli pokojowej rewolucji i mają takiego same chuja w dupie jak mieli. Trzeba wyjebać kurestwo jak na kubie tylko tak można zmienić rządzących. To że potem też będzie chujowo to inna kwestia, bo polaczki cebulaczki to cwele, którzy nie mogą się sami rządzić i trzeba ich trzymać za mordę bo inaczej wszystko rozpierdolą

A na drzewach zamiast lisci?

3 lata bez Sup Forums, dzisiaj wchodzę i... co tu się wyprawia?

He he he

Raz sierpem, raz młotem!

>twoja twarz gdy uswiadamiasz sobie, ze 70% spoleczenstwa polskiego to podludzie CHCACY byc ruchanymi przez socjalistow u wladzy
Nic tylko isc do polityki i ruchac polactwo. :3
Nawet kwestie moralne nie sa tutaj problemem, skoro ludzie po prostu tego chca.

dear polskabros, i just want to thank you for witcher 3

kurwa

No problem, desu fam

Tja, jakbys chciał odstrzelić wszystkich skorumpowanych, to bys musiał cały kraj odstrzelić. Przyzwyczaili się.

Tak samo jak my do chujowej elity, kłamstw i całego tego gówna.

stupid polish niggers

Ne pewno nie da sie ich odsunąć robiąć jakies zjebane thready na 4chanie

THERE ARE NO BLACKS IN POLAND

There are no niggers in poland. Only 100% purely white people.
We usually dump subhumans who pretend to be poles by sending them to UK and germany. Top kek

Chuj, ten cały zjebany spór polega na tym, że żadna strona nie rozumie drugiej i nie chce zrozumieć. Wszyscy mają w dupie co mówi druga strona, bo wiedzą lepiej.

Czasem chyba jest lepiej wszystkich wystrzelać. Ale, że to jest nielegalne, trzeba z ludźmi rozmawiać. I uswiadamiać im, że obrażanie, przerywanie i całe wykorzystywanie błędów erystycznych to bagno.
Gdyby tylko ludzie potrafili dyskutować jak ludzie...

Może po prostu lepiej wyjechać i zostawić ten chlew jako granica NATO gotowa do zaorania atomówkami w razie konfliktu?

Polska generalnie jest teraz czymś w rodzaju paćki rosyjskości i polskości. ten okres minie po pewnym czasie, ale narazie nie mamy dużej mocy, by to zdjąć. trzeba liczyć na powracających z obcych krajów (po przeprowadzce ponownej do polski.
oni będą znali więcej kultury niż inni "polacy"

... i dlatego w 'polsce' będzie jeszcze gorzej, znacznie..
Po 1,5 roku na emigracji wiem, że już nie wrócę do tego pierdolnika jebiącego gównem.

Jakos nie potrafiłem siedzieć za granicą za długo. Lubię to miejsce, tylko trzeba by było ukulturalnić tak z 90% społeczeństwa. Szkoda, że szkoły trochę o kant dupy można potłuc.

Fajnie by było, gdyby ktos obmyslił plan, jak odkręcić te wszystkie kłamstwa i wybuch chamstwa. Wtedy można zacząć pracować.

A gdzie wyemigrowałes?

>Wtedy można zacząć pracować.
Kek.
500+ koledze cos mowi? :D

Norwegia

Polecam ten stan życia.

... pracować nad stanem społeczeństwa. Żeby wszyscy nie wierzyli w byle kłamstwa i nie byli manipulowani najbardziej prostackimi zagrywkami.

500+? Dotąd jak czytam, to przynosi całkiem dobre efekty. Odejmując patologię, która stanowi nie taki znowu duży procent, oraz kompletne zrujnowanie budżetu.
Nie oszukujmy się, nikt nigdy nie cofnie 500+. Można tylko manipulować tym w celu ograniczenia tego programu. Górny pułap zarobków w rodzinie, zmiana na bony, których na alkohol nie wymienisz, cos w tym stylu...

O Norwegia jest sponio. Jakie miasto i co tam robisz?

Dlaczego PiS kurwom jest
Dlatego
Wiecie co z nim zrobić!?
Tak kończą ftajerzy, właśnie tak!

To troche jak z magią... ni chuja nie wytłumaczysz

>Jak odsunąć socjalistów od władzy w Polsce?
I zamienić na innych socjalistów? Albo kurwiszonów, które kasę po prostu ukradną, zamiast przekazać patologii?

To samo gówno. Trza spierdalać. Ostatni gasi światło (i odpala nukę).

he he he co? ja nie jestem gatunkistą i jebałbym, jeśli liczba dziur jest odpowiednia. no, i nie szczekałoby na mnie.

Anony, nie stać mnie na kobietę.
Wat do?

Przestać być betą. Ludzie na polibudzie ruchają. Pajace ze szkół handlowych ruchają. Studenty nie mają forsy, a ruchają.
Zamknij japę i wylecz wszystkie kompleksy i zacznij prowadzić higienę umysłu.

>inb4 coaching

>płaszczenie się przed zdegenerowaną kulturą kobiet
>2016

>kompleksy
>coaching
Co ty ćpiesz?