Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EfFBNCSEVPM
444.hu/2017/02/23/veletlenul-a-mardekar-haz-promovideoja-lett-a-magyar-alt-right-szakkor-bemutatkozo-filmjebol
youtube.com/watch?v=JC7TyMO6-z4
kreativ.hu/cikk/vidus_gabriella_is_kiall_az_egyenlo_fizetesekert
twitter.com/AnonBabble

A nap kérdése: Van olyan étel, amit Ánon kiskorában nem szeretett, de mára megkedvelt?

A salátákat hől.
Meg még egy csomó mindent.
Válogatós kis pöcs voltam

I LOVE POLAND x7

géne bozdolni

Ja tényleg,álmodtam és végre sikerült leírnom egy hét után álomnaplóba megint.
Kettőt is.
De az egyikben megint nem voltam jelen mint személy.

Én azt álmodtam, hogy valakinek azt magyarázom, hogy mennyi kibaszott poloskát gyilkoltam le a kurva lakásban és mutogatom, hogy itt vannak még a nyomaik is.
Erre fölkeltem és mit látok? Egy kurva poloska mászik az ajtófélfán, ahol a legközelebbi ablak 2-3 méterre van. Kurva élet utálom ezt a várost, otthon soha nem voltak poloskák.

Ébresztő skacok!
Hasatokra süt a nap.

Adj még 5 percet a kurva életbe !

Nem, nem, nem.
Felkelés.

Virágzó, fejlődő Barcelona vagy Helsinki szintű világváros helyett marad egy balkáni omladozó, szarszagú csöves putri a következő 50 évben.
Csak ennyi a különbség, kedves Büdi Pestisek

>7.21kor már kezdődik
Szerintem már megértették, hogy alsóbbrendűek, ne legyen már ezzel teleszarva minden fonál.

>Büdi Pestisek
Legalább kitaláltál valami újat

Heh.
A te álmaid legalább koherensek.
Én meg
>Valami videójáték térkép (kb. Total War színvonal)
>Itáliába épp jönnek a barbárok Róma felé
>De rómaiak helyett kínaiak vannak Olaszországban
>"Milyen érdekes hogy itt vannak Európában és ennek ellenére ilyem egyedi a kultúrájuk" mondom magamnak miközben valami szedett vetett sereget állítok épp össze a Tiberis partján védelem gyanánt

Ilyen szempontból kicsit az "Égő ház" című Karinthy novellára emlékeztet amiben "hát telljesen logikus hogy az égő házban lévő emberekre rázárják a tűzoltók az ablakot,el kell venni a levegőt a tűztől!"

Hűha!..hmm..Pénisz. :|

>>"Milyen érdekes hogy itt vannak Európában és ennek ellenére ilyem egyedi a kultúrájuk"
a kínaiak a rómaiak lábát sem csókolhatnák ha kultúráról van szó

Kulturális hatásról.
A rómaiak elképesztő hatást gyakorlnak még ma is.
A görögökkel egyetemben.
(nem a mai kis barna szőrös rumcájszokra gondolok)

Kína meg hatott:
Japánra
Koreára
Talán Vietnámra

Izolált hely

>a kínaiak a rómaiak lábát sem csókolhatnák ha kultúráról van szó
>megint egy user nem tudja mi az a kultúra epizód

kézbesítés

Én az olivabogyót egyenesen utáltam, most majd megveszek érte. Amúgy a halas dolgokra se nagyon tudtam ránézni, most a halászlén kívül jöhet az is minden variációban.

Én újra átéltem apukám halálát, csak az álmomban nem 13 éves voltam, hanem annyi mint most.

Sajnálom Ánon.

Az összes kurva leves beborult a csomagtartómba, mert a mocskos nyugger picsa lelép, ahol zebra sincs és látja, hogy jövök. Azt hittem, kiszállok megagyalni.
A kurva Isten faszát.

>Amúgy a halas dolgokra se nagyon tudtam ránézni, most a halászlén kívül jöhet az is minden variációban.
kek, ugyanez
nem tudom miért utálom ennyire a halászlevet, de valamiért undorodom tőle

a töltött káposztából nem voltam hajlandó megenni a káposztát
most már el se tudom képzelni nélküle

A rómaiak közvetlenül egy sokkal kisebb területre hatottak. Ahhoz már semmi közük hogy az egyház megtartotta azt, ami amúgy elveszett volna. Az érdem azé aki folytatja
Gyakorlatilag a rómaiak is csak innen-onnan összeollóztak mindent, az ő érdemük az hogy ezt elterjesztették. Utána az európaiaké meg az, hogy ezt szétterítették a világon

>Talán Vietnámra
""talán"" Szó szerint a szókincsük fele kínai
Emelett egész Indokína
Az más dolog hogy ezek dzsungelniggerek és nem nagyon terjeszkednek, de ettől függetlenül a kínai hatás egy nagyjából Európa méretű területen érvényesült

A zsidó mindent megtesz, hogy az ország minél szarabb legyen, a pesti proli meg ebben a partnere.
Az olimiát is a pesti söpredék gáncsolta el.Jó lesz nekik a szarszagú csövesektől és cigányoktól hemzsegő omladozó balkáni putri világváros helyett

/szarszagú csöves/i
Szűrőbe

Persze de számoljuk bele hogy a kínai civilizáció nem pusztult el úgy mint a római.
A rómaiak pedig sokkal jelentősebb helyekre hatottak (szubjektíve)

pusztulj már el

Én azt álmodtam, hogy két faszom van és a kettőt összefogva már elégedett voltam a vastagsággal :D

én csak félbe szoktam hajtani, még így is 28 centi hosszú

és a neved Ráró?

ja

aki a faszára nőket ráró xDD

nem Richárd vagyok hől

>aéa ismerem ezt az érzést

Mármint milyen helyekre?

fölkeltem :D
ideje dolgozni :D

JÖN A VIHAR!

Itt is baszki. Erről is a pestiek tehetnek.

Hol van vihar?

nemtom de somogyban még szép idő van :D

bács-kiskun megye mesterverseny

inkább még a vidékiek is rájönnek hogy mennyire aljanép hogy egy ilyen fasszal kell egy csoportban lenniük

Franciaország
Anglia
Spanyolország
(Románia :^))

Helyek amik utána túl is szárnyalták a rómaiakat

remélem belecsap a villám a putridba és szarrá ég veled együtt hől

Hát de pont ezt mondom hogy az már gecire nem az ö érdemük

>Erről is a pestiek tehetnek.
Itt teljesen jó az idő
|
|>
|
|3
|
|

Már azt se tudom miről vitázunk
Kérlek hagyjuk abba

b-budapest?

>megfutamodik egy jó kis diskurzus elől
Elég buzis hől

mi a kuki aza hől ?

herkának örül lelkem

herbál öli légzőszerveim

halálosan őrült lepkék

hurka őleli lábam

a lepkés jó :D buzi csalogató
8 év után rávett hogy posztoljak ...

húgyos őzikét láttam

Jönnek a hőlófejűek :D

jobb mintha VIDÉK-(kis)pest vita lenne :D

mi volt az?

NAGY VIDÉKI FASZ > pici pesti pöcörő

>8 év után rávett hogy posztoljak ...
???

egyértelmű csalétekposta

Valami őrjöngő barom

FIGYELEM

youtube.com/watch?v=EfFBNCSEVPM

AZ IDENTITÁRIUSOK MEGJELENTEK MAGYARORSZÁGON IS
MINDENKI KERESSE MEG AZ ETYETEMÉN A KAPCSOLATTARTÓT ÉS CSATLAKOZZON A MOZGALOMHOZ

HAZA, SZABADSÁG, TRADÍCIÓ - MULTIKULTI VÉGSTÁCIÓ

Ez németül mi volt?
>Heimat Freiheit Tradition,multikulti Endstation
?

>nincs alt-jobbos béen

miért van ez így leszavazva amúgy?

jah, pont ez
mondjuk ez a magyar promó elég krindzs lett, olyan újgazdag ügyvédkölykök stílus
a német meg a francia sokkal autentikusabbnak tűnik

lehet ezért
444.hu/2017/02/23/veletlenul-a-mardekar-haz-promovideoja-lett-a-magyar-alt-right-szakkor-bemutatkozo-filmjebol

bírom, hogy mindegyik teli pofával buzizza őket
ez lenne a toleráns liberális ""értelmiség""? :DDD

>444
takarodj a kurva anyádba a szaroddal

>Szeged
tény: józan magyar embert csak a Duna vonalától nyugatra találni

ratyi

miért?
túl intoleráns Szeged?

Szeged tele van nácikkal hől

Agglomeráció mesterfaj reprezent!

...

Tény:
Három város van az országban:
Budaörs,Szeged és Baja.

nyünyünyü patkánymagyarok, itt a picsám nyaljatok

Kohorsz Kőbánya bevetésre készen áll

>józan magyar embert csak a Duna vonalától nyugatra találni
szép probálkozás, de Somogy még mindig a balkán része

Ez jó!

youtube.com/watch?v=JC7TyMO6-z4
HAHAHAHHAHAAH PUZSÉR KIROBBANTVA A FASZBA

Mi történt 1968ban?

kreativ.hu/cikk/vidus_gabriella_is_kiall_az_egyenlo_fizetesekert
>A nők 170 évnyi gazdasági hátrányban vannak a férfiakhoz képest, melyet hazánkban 83 év alatt hozhatunk egyensúlyba. A Világgazdasági Fórum legfrissebb vonatkozó jelentése szerint például Magyarország, a vizsgált 144 ország közül mindössze a 101. helyet szerezte meg. Az európai államok közül csak Máltát sikerült lehagynunk a két nem közötti egyenlőség kérdésében. A magyar nők naponta 46 perccel dolgoznak többet a férfiaknál, de összességében 13,2 százalékkal keresnek kevesebbet. Emellett az európai nőkhöz hasonlóan, átlagosan heti 26 óra fizetetlen tevékenységet - házimunkát, idősgondozást - végeznek, míg a férfiak mindössze heti 9 órát.

ennyi volt, tovább nem bírom, ennyi igazságtalanságot nem tudok nyugodt lélekkel végignézni, megyek és most rögtön csatlakozom a női elnyomás elleni harchoz! ha férfinak tartjátok magatokat, akkor ti sem késlekedtek, és követitek példámat!

szekszuális revolúció, kulturális marxizmus és a frankfurti iskola ámokfutásának kezdete, egyéb degenerációk norma szintre emelésének megkezdése

Úgy érted, hogy Pest, Buda és Óbuda?

pucér urinonikusan kakukk, hallottam már műsorát ahol azt magyarázta, hogy ez a nyitott párkapcsolat milyen fasza

prágai tavasz

Legyen akármilyen gyökér is, a szólásszabadságot támogatja mindenhol, szóval nem olyan rossz ő

>arcom amikor Horváth Bence ismételten dicsőséges győzelmet aratott a jobboldali fertő felett

Ismerős az érzés... amikor biciklizel szabályosan a bicikliúton, (az út túloldalán ott a járda) és a nyugdíjasokat kerülgetheted mint valami akadálypálya bójáit, közben még nehezítésnek ott vannak a nyanyatankok :D És ha át mersz menni a FULL ÜRES járdára, akkor meg az összes öregasszony ott terem és kb 4 generációval vissza-és előre menet elszidják a családfádat :D

Nyugdíjascídium mikor?
Vagy legalább falukba kellene őket száműzni.

én már szorgalmazom évek óta

nagymamátok értesítve

Úgy kéne szerintem, hogy lenne nekik mamabusz-járat, amire nyugodtan felszállhatnak tolakodni, hogy szegény diákok és dolgozó emberek reggel ne a nyuggerek miatt ne férjenek fel a buszra, mert őfenségének pont fél 8 és 8 között kell mennie a piacra :D

Ugyanez a járdára és a lakótelepi házakra is vonatkozna. :D

leszarom gecc
az egyik nem él, a másik meg tönkretette anyámék házasságát :DD

meg foglak találni és kiheréllek mindannyiótokat kis pöcsök

Én beáldoznám a nagyikat, ha cserébe egy nyugger se lenne holnaptól.