Może by tak strzelić polskie nitke, bo dawno już żadnej nie widziałem. Co rodacy na to?

Może by tak strzelić polskie nitke, bo dawno już żadnej nie widziałem. Co rodacy na to?

Fred tonie jak kawał betonu, chyba trzeba czekać aż gimbusy do domów wrócą żeby był jakis ruch

Co bedzie gdy gimbaze zamkna? To juz chyba za rok.

Nie widzę przeszkód

ja i tak pomysleć że takiej ilosci młodzieży zostanie odebrana możliwosć dowiedzenia się jak to jest być gimbem

...

tekst zgubiłes chyba

ziomki chciałbym w stolicy kupić kwasa na sylwestra ktoś ma jakiegoś zaufanego gościa od tego?

podbije

O kurwa, dzwonie po bagiety.

na huj, z czym?

ale tu zamula ten tred, jak tam przygotowania do swiąt pedały? zakładam że robicie bigos dlatego tak tu pusto

ja tam smażyłem ryż

Walimy gruchy , co bogatszy ma jakas kurwewke do ruchania na święta

...

barszcz muszę zrobić ale mi się nie chce

cicho tu

Wbijaj na ulice Nowolipie 2, pytaj o Siwego. Najlepszy staf w stolicy

no elo

pod jakie teledyski walicie konia?

czy ktos cos mowil o papieskiej nitce?

polska gurom

...

Walenie gruchy wzmacnia paluchy

Lody lody na śmietanie kto poliże temu stanie

Jak ja kurwa nie lubię świąt

anone nie sciemniasz? a trawa?

Ja pierdole jaki lamus, wygoogluj ulicę.

Tam mają wszystko co chcesz, jak wciągniesz ich stafa to co najmniej na 2 dni znikasz

Zamknij się co?

sugerowanie ze ktokolwiek zna na pamiec adresy policji, chyba ze user bagieta

Żadne sugerowanie tylko jakby miał coś w głowie to raz dwa by obczaił czy to nie jakiś bs. No chyba, że sugerujesz, że wszystko co tutaj się postuje to prawda.

ta na 48

umrzyj

...

...

najlepsze papieze poprosze

jak to jest, że kaczyńskiego jeszcze nikt nie zastrzelił?

...

chuj kurwa polska jebać

...

ponawiam prośbe tylko bez adres na fabryke tym razem proszę

Check em

...

...

a macie tu cipke mojej ex, a co

...

podbijam rzadkim katolickim pepe

...

>The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.
Kurwa polanony zawodzicie mnie. Wracać na Jebawke albo czy inna uczucio

można spytać dlaczego już ex?
ps. dorzuć jakieś zdjęcie całokształtu, żeby można było mieć szerszy ogląd na sprawe, poza tym jak fapie lubie wiedzieć oczy

Jutro wigilia czas na:
>Masz już dziewczyne?
>Taki przystojny chłopak i nie ma?
>Jak na studiach/w szkole?

>siedzenie z przyjebami z famili przez 5h
>wpierdalanie az brzuch napierdala
>powiedz ze starczy to cie forsfidują
>gówno prezenty
>nie gadanie bo nie ma z kim i o czym

Ayy, anony może uda mi się jakos wczesniej wyrwac albo chociaz przysiac gdzies na chany zawitać.

Wiek?

nie martw się, oczy ma - to wiemy

a ty ile masz lat, sunku?

18 tatusiu

no to w dupie jesteś. Trzeba było sobie renomę i reputację w domu wyrobić, że masz wyjebane i nie pojedziesz, to bys nie jeździł, siedział w domu i robił coś ciekawego.
>jak wciskam alt+s, żeby zrobić "ś", to mi się spoiler robi i musiałem se literę skopiwać z pola wyszukiwarki

u mnie jeszcze opowiesci pijanego wujka Leszka po 60 co 3\4 życia w więzieniu przesiedział i jest cały wydziarany a ma mętalnosć draxa z guardians of the galaxy i mieszka u siostry.
i wujek Andrzej po 50 który mieszka z matką i jest fanatykiem teorii spiskowych.
więc ja w swięta cisne ostro beke

Jebane karakany! Polaczki

to fajnie, że rodzinka kryminalistę na wigilię zaprasza

rodziny sie nie wybiera, pozatym on mieszka tam gdzie robimy wigilie, więc być musi.
W tym roku może jeszcze być porządniejsza spina bo wujek Leszek nie toleruje laski wujka Emanuela, a sobie dzieciaka trzasneli więc pewnie też przyjdzie, już sie nie moge doczekać.

ps. ładne dubsy

jakoś pod koniec lat 90 kitraliśmy w mieszkaniu glocka wujkowi, ale na granat się już nie zgodziliśmy

No niezle polacki. Moze nie umiecie into democracy ale przynajmniej dubs wam dobrze wychodza

może rodziny się nie wybiera, ale wybiera się, czy się z nią zadajesz.
Zróbcie wigilię gdzie indziej.
No, ty też masz fajne numery

moj stary to fanatyk wedkarstwa

no mam dziś szczęście bo sam strzeliłem 5 z nich

ziom u mnie prawie każdy mężczyzna w rodzie to fanatyk wędkarstwa, zaraz bedzie: "Pawka to kiedy na rybki jedziemy?"

cycki masz?

i tak gdzieś w połowie wigilii przyjdzie jego kumpel Czaszka złoży wszystkim życzenia a potem pujdą i znikną do jutra

Może mordę masz byłej? Bo cipsko znajome

Anyone want some nice polish chicks ig/fb names?

nic, tylko kolejny powód, żeby się od niego odizolować

ale wiesz wigilia to czas pojednania raz do roku te 3 godzin można spędzić razem.
chociaż jeśli dobrze pamiętam to Czaszka dorobił się marskości wątroby to może pić w tym roku nie bedą

też mi pojednaine - na 3 godziny. Poza tym znowu nie jenacie się z potrzeby "serca", tylko dlatego, że jest taka tradycja i tak trzeba, bo wszyscy tak robili do tej pory

interested?

dude. post them please.

moar?

will you post them here if i'll give their ig?

want me to do it?

sure, interested?

yes

kurwa farciarz, ja musze siedziec zwykle 10-12h w takiej nudzie ze mozna sie porzygac

ok so first one is martynanysk, what do you think?

how old is she?

tylko że wiesz ja zaliczam dwie wigilie tego wieczora i na obu trzeba pić

22 or 23

mi to jakoś nie przeszkadza

>martynanysk
hot as fuck. got her nude?

to czego narzekasz?

ja nie narzekam po prostu się chwale jaką cudowną mam rodzine

26 lat
niestety nie

niestety nie mam, z jakich okolic polski moze wydawac sie znajoma?

post her

...

why I must post pics the're are all available on internet - can you explain?

than i'll give you more

or maybe want to join vola room and i'll show you some chicks?

but why? why you cant't just post them?

podpowiem ci: bo to bait jak jasny chuj?

dokładnie. spierdalaj

No nieźle, swiat jeszcze nie ma a mnie juz chuj strzela z tymi zakupami, przygotowaniami i wydawaniem papska na nietrafione prezenty. Do tego jeszcze sylwek w słoikolandii fuck this shit m8s