Je tu vůbec někdy nějaké české/slovenské vlákno?

Je tu vůbec někdy nějaké české/slovenské vlákno?

Občas

spíš ne

teď ho tu vidím po druhé

jasne že tu je

Většinou ale zmizí tak rychle jak se tu ukázal

what about a volcano?

What? Vlákno means thread in czech

It means fiber

>vlákno
Ty si dobrý kokot

Tak pojďme o něčem diskutovat
Mě třeba zajímá proč si teď všichni hrajou na vlastence (Ortel, Kotleba atd.) ale přitom sou to kokoti co tomu nerozumí a lezou rusku do prdele
Jako amerika je taky na hovno, podle mě je rusko i amerika stejný zlo a sere mě že si někdo hraje na vlastence a přitom by při prvnim náznaku války se buď schoval a nebo se přidal k rusákům a nebojoval by za česko/slovensko

Děkujeme za názor a tady máte klíčenku.

Na lepší překlad jsem nepřišel a už jsem si to zažil.

Ahoj, konečně český vlákno!!

Jak říkáme tomu když mne vzrušuje když někdo píchá mojí holku?

cuck (čti kak), vole

dubs

a já už i po čtvrté; ten čas letí

paroháč fetiš asi

taky mě to vzrušuje tbh

Není zač že
Ne, jen mě to prostě mrzí, že sme byli takový národ (československo) a všechno to šlo doprdele, akorát si z nás všichni dělali a dělaj prdel, sem čechoslovák, z armádní rodiny a sem na to hrdej, a vážně mě mrzí kam sme to dopracovali jako národ

tbg = apř

A Veselé Vánoce vám všem

buzeranti

paroháči skurvení

nevnimam to tak negativne. myslim, ze stale vacsina cechoslovakov (ako z CZ, tak aj SK) stale vnima tu druhu krajinu ako vlastnu
samozrejme, vsade existuju vypatlane hlavy, ktore rozsiruju hate - spokojny ludia proste ziju a toto neriesia, takze na verejnost sa dostava len cancer ...

>Češi
>národ

postujte aspon nejaky CZSK fap material

>slovensko
>takhle blbě napsat maďarsko

Veselé Vánoce, Sup Forums

Felvidék

To je pravda, stále tu budú pobehovať kokoti z oboch krajín tak ako a >716386468 bez práce a života ktorí budú ďalej robiť hanbu všade kde prehovoria.

je populární hatovat na muslimy a ukazovat, jací jsme vlastenci, ač většinou jejich tvorba nemá s rozvíjením naší národní identity nic společného
ale asi bych toho chtěl moc

>slovaci vniomaji cesko jako vlastni
Padej zpatky na uhry čobolistánče

Veselé vánoce

sám jsi kokot. Slovensko historicky patří k Maďarsku a ČR k Německu. deal with it

český pivo nestojí za nic

>Cesko k nemecku
>Historicky
Myslis jako 39-45?

>b-but czechs are germanic and not slavic

naschvál som ti ani nedal tvoje (you) aby som zistil, či si úbohý chudák alebo nie, no ozval si sa sám.

ČR spíš k Rakousku.

Myslim ze tak 1x tydne ale vzdycky stoji strasne za picu...
Nicmene co jezisek borci?

wtf man
vseobecne, vsetci ste experti na multikulturnu spoocnost, ked si taky narodovec, tak sa vzdaj tych cinskych handier co mas oblecene, vyprazdni chladnicku naplnenu z lidla, zober babke posledne batovky a prezi spokojny dobrodruzny zivot niekde v povodnych oblastiach CZ
ty si odpovedou preco reddit a nie Sup Forums, odad ludskej spolocnosti, neschopny zaclenit sa a vnimat modernu podobu spolocnosti

ty si odpovedou preco pustit slovaky na internet nebyl dobry napad

>CR patri k Rakousku
Takze jako nekdy circa 1860 - 1910 znamena ze patri k Rakousku? Vysereme se na vsechny predchozi staleti. Proc ne. Fuckin niggers

Stay mad korbacik

I heard the Czechs are a bunch of cunts.. Slovakia is where it's at.

Underrated post...
Jeste jsi zapomnel aby prestali zrat nudle od cinanu, ryzi atd atd...

Zapocitej k tomu i habsburskou nadvladu, jasne, tam bysme to mohli brat jako Holy Roman Empire spise, ale Nemci rakouskeho puvodu proste tehdy dominovali.

If by "it" you mean sheep shagging and unemployment, then you are absolutely correct

toto

What's it like for a foreigner in czechoslovenia then lads? I was thinking of visiting.

tak co, stromek stojí? kapr dead?

Jako, budiz no. Nicmene je nutno rict ze Cesi historicky pod jejich nadvladou byt nechteli a branili se zuby nehty ponemcovani naroda. Rict ze CR historicky patri k Rakousku mi prijde trochu premrstene.

What color are you and where you want to go?

White. I want beer and nature.

Pretty shit if you dont speak the language. People 30+ will treat you like shit most of the time. You might get to shag a few sluts just based on the fact you're foreign if you go to the right places. That being said, those would be sluts in the purest sense of the word and a normal Czech person wouldn't touch them with a 10ft barge pole. Beer is good. Prague is nice.

If youre white then its like any other country... But language might be an obsticle... Not even young people can speak english ... Thats very very poor around here...

Zatim nevim :D
Ted budem mít večeři, ale od svého ruského miláčka sem dostal hodinky
Vim vim řikal sem že rusko je zlo ale jí prostě miluju :D

šak počkej, se z tvý natašy vyklube ruskej špion

Těšim se na to :D

Ted s jednou Ruskou randim ale nejsem schopnej to posunout dal protoze se bojim ze ve chvili kdy ji oprcam me bud anektuje putin nebo prijede jeji otec mafian a nasadi mi betonove galose.

don't stick your dick in crazy

já bych se toho taky bál, no. Ale to já tak celkově

>virginfag

Taky krásné svátky všem. Mám vás rád.

Jaký to je s Ruskou? Teď do jedný dělám a nevím, jestli se do toho vrhnout natvrdo nebo ne.

Pff, mas pravdu, ze je to premrstene. Na druhou stranu si ale tez myslim, ze se Cesi zuby nehty branili ponemcovani je prehnane, vetsine obycejnych lidi, kteri cesky mluvili (= venkovske obyvatelstvo) na jejich kulture moc nezalezelo.

Podle mě je to supr
Moje je teda sice hodně pěkná což taky hraje roli, ale v zásadě asi i lepší než s češkou, hlavně sou takový víc divoký a maj to rádi na tvrďáka ;)

Hele bejt tebou tak do toho jdu, mě to přijde supr, ale zas je nadruhou stranu pravda že se mi i rusky líbí víc a táhne mě to k nim víc než k češkám

can someone teach me some czech swearwords or naughty language?

Co jinak říkáte na dnešní feminismus, chlapi? Už se to šíří i k nám společně s tím celým Social Justice Warriors fenoménem.

je s nimi legrace. moje nejoblíbenější fb sjw je asi Irča Buršová

Čurák = Cock
Buzerant = Faggot
Kunda/Píča = Cunt
Hovno = Shit
Prdel = Ass
Zkurvysyn = Sonofabitch
Kurva,/děvka = Whore/Bitch
Zmrd = Motherfucker

thanks mate

Znam iednu holku co všem řiká že je feministka a přitom flirtuje s kazdym i když má už 3 roky přitele a její FaceBook je plnej no ehm ne úplně feministickejch fotek

You are welcome ;)

To není feministka, ale normální děvka ;)

Je to kunda