/ex-yu/

NOVO
>HIT
NOVO
>HIT

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=wdhLApXWQ8s
youtube.com/watch?v=0JQ0xnJyb0A
youtube.com/watch?v=icrvI5PtvH4
vocaroo.com/i/s1sFWW622ynW
twitter.com/NSFWRedditImage

wtf is wrong with her face she looks like a fucking alien

>amerikanac odgovara na moj thread
bukvalno cu povratiti

blow me pal she's my first lady i can talk shit about her if i want

...

>my first lady
no, she's /ourgirl/

tverkujem u tangicama

ps.
bolje da se nisam ni probudio

>miroljub u jutarnjem kod marica

prekardasio je

svrbi me penis (zenstven) dbi (da budem iskren)

tverkujem u tangicama

to jak to było? serbin to bułgarski pies tureckiego rodu? haha jedna bomba i po serbii wszystko teraz będzie należało do WIELKIEJ BOŚNI Sarajewo stolicą YUGO

Na kioscima od danas mozete naci novi broj magazina STAR!

Net, bolgarin éto tureckij pjos, i daže ne slavjanin

zasto je dijaspora ovako dominantna?

youtube.com/watch?v=wdhLApXWQ8s

BUŁGAR TO PAN SARMATA i wszystkich t*rków wycuckował

tverkujem u tangarama (donjem vesu) dbi (da budem iskren)

Sta mislite o svome tinejdzerstvu?

tverkujem u jeleku, anteriji i opancima aći (ako ćemo iskreno)

keva pojačala ton na teveu i kaže slušaj ovog kako pametno priča kek

otac mi ga je upropastio zato što mi je uskratio socijalizovanje sa ljudima a posebno sa devojkama
uskratio tako što mi je govorio šta ćeš napolje sa tim budalama, sedi kući čitaj knjigu, uči itd.

gomila propuštenih prilika koje su bile početak današnjoj depresiji

cecnuh

bolje da se nisam ni probudio

vidi

sranje koje se zavrsilo pre godinu dana smrcu mog najboljeg druga

Sranje koje se zavrsilo pre godinu dana kada sam tverkovao u tangicama

vidio

ne forsiraj memu prestaje da bude smijesno, frende

My im pomogli. Also južnyje slavjane - ne slavjane voobšče. Bolgarija, Serbija, Černogorija - turki, Makedonija - greki, Horvatija i Slovenija - balkanskaja Germanija

>budi ja
>student u novom gradu
>cimer sa dimitrije vojnov tipom lika
>natera me da izadjemo
>nadjemo neki rock klub
>unutra samo dve cure
>pridjem-o
>jedna je goticarka crna kratka kosa plave oci lepa
>druga je ridja niska simpaticna a ne bas lepa
>upoznamo se i dogovorimo da izadjemo opet
>imam drugog ortaka koji je metalac
>reko ajde da mu ucinim i da ga spojim sa goticarkom
>a ja cu sa ridjom
>tako i bude
>ja budem sa ridjom malo i raskinem
>on je smuvao i kulirao 6 meseci

Nikad ne prepustati lepse devojke ortacima ako vec prepustate. Nikad ne namestajte ribe nikome, nego sve sto mozete uzmite za sebe.

Perpetualno pomeram guzove u istom smeru dok na sebi nosim provokativni donji ves

šta oće ovi guzobolni poljaci, ništa ih ne razumem (nije da želim da ih razumem)?

operite kosu prljave metalike

A imali smo docimere, jednog crnogorca punog love i drugi je fudbaler iz Subotice.

Druzili smo se Dimitrije Vojnov i ja sa njima podosta i zvali nas oni kod njih da upoznamo neke dve iz Subotice.

Obe studentkinje medicine, treca i cetvrta godina. Crnke. Obe rasne kao Vesna Vukelic Vendi u cvetu mladosti.

Od jedne sam dobio zvaku kad smo igrali masne fote, a prisustvovao sam kako je crnogorcevom bratu koji je dosao tu sa planine u posetu pusila kurac u sobi.

jebeni crnogorci

>prisustvovao sam kako je crnogorcevom bratu koji je dosao tu sa planine u posetu pusila kurac u sobi.
sta, stalkovao si ih ili mu je pusila pred tobom?

Sledeći put napravi spletku tako da tebi dopadne bolja.
Ne praštaj nijednoj.

jebeni razvrat

Nisam stalkovao nego sam bio u drugoj sobi, a bio je rodjendan pa se na spratu islo levo desno i kada su se svi razbezali ja udjem da uzmem telefon kad ono suboticanka dudla baji pivljaninu

Nema sledeci put, ovo su dogadjaji iz 2004 godine

jebote ja sam se rodio 2003

REEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Taj crnogorac docimer je bio pun love i pozajmljivao je svima osim meni.
Imao je rokovnik pun imena i pored cifre koje mu duguju, pokazao mi je i brojali smo jednom zajedno, dugovalo mu se oko 12 000 evra. A nije kriminalac nikakav bio, niti je zahtevao da mu se vrati.

Imao je devojku vlahinju, vlajnu. Najlepsa cura koju sam video u zivotu covece, 170 visoka, plave prozirne oci, sve lepo u picku materinu.

Jednom ja igrao igrice sam u sobi i ulazi kod mene ona i pita gde je crnogorac. Ja reko nisam ga video danima.
Ona sede na moj krevet i place, a ja majmun igram igrice i smijuljim se. Bila je tu 20 minuta i pricala kako treba da ide u Bec, kako su se dogovarali da idu zajedno itd. i otisla odjednom kao sto je dosla.

>Taj crnogorac docimer je bio pun love i pozajmljivao je svima osim meni.
zasto

Zato sto su mu trazili a on bio dobar lik pa nije mogao da odbije. Ja mislim da je samo hteo da se uklopi u raznorazne ekipe.
Druzio se sa svim "vaznijim" studentskim facama i tu ne podrazumevam opasne likove i predsednike studentskih saveza.

Preko njega sam upoznao lika iz Despotovca ciji otac je elitni zubar u Svajcarskoj i on mu je bio najbolji drug. I sad zamisli mene degenerika.

Ja tom iz Despotovca i crnogorcu namestim dve moje skolske iz srednje a ne sebi. Ja hteo da ispadnem "ortak" pa kad su se pospandjavali , anona niko vise nigde ne zove.

>ook spavao u dnevnoj sobi
>ook jos se izlezavam pijem kaficu i duvanim
>ook babi dosla prijateljica
>ook ja ne mogu da ustanem sad
>ook isflekane gace od sperme
>ook kenja mi se od kafice

ubijte me

imas jos neke price ?

Taj fudbaler iz Subotice je igrao u Obilicu tada, koji se raspadao u tom trenutku. Bio je okoreli kladionicar i dobijao je dosta love od oca koji je radio kao kamiondzija u Sloveniji. Kako mu posalje novac on odmah u kladionicu, a nije da nije dobijao.

Jedno vece on udje kod mene i kaze ajd sa mnom do bankomata. Reko ajd da prosetam malo. Odemo tamo i on cuka, cuka i kaze nije mi poslao jebem mu mater. Ajde sa mnom na jedno mesto.

Odemo do jedne kladionice i lik se nateze sa nekim matorcem, trazio mu pare na zajam. Dade mu neke pare i izadjemo mi. Ja mislio trebaju mu pare za zivot, kad me on odvede u drugu kladionicu.

Stavio je 300 evra da budu tri gola u prvom poluvremenu na utakmici francuskog kupa. Kvota je bila veeeelika i ja nisam verovao sta covek radi, tad su 300 evra bile paaareee.

Sednemo mi i gledamo teletekst, on ne grize nokte nego prste kolko je nervozan. Koliko je lik srecan, bude rezultat 2-1 u 20-om minutu. Uze brdo love.

Vrati on pare nazad u prvu kladionicu i odesmo u jednu pivnicu sa njegovim koleginicama sa medicine.

dbi ja u zivotu nisam nikad uso u kladaru a kamoli se opkladio

Mene tada nije interesovalo nista sem da se napijem i da se izdrkavam sa ribama. Bio mi je trip da se lazno predstavljam kao crnogorac, pa kao hrvat, pa kao englez, nemac ribama i to mi je jedini nacin bio kako bi pricao sa njima.

Da zapocnem normalnu diskusiju nikako, jer ne bi znao sta da pricam, zivot mi je bio isprazan, samo igrice i alkohol i bleja sa ortacima.

Tim ribama sa medicine sam pricao da sam isao u srednju skolu u Americi i prepricavao sam svoja "iskustva" tamo, kakve su zurke itd.

Fudbaler je sve slusao i smejao se i govorio mi kako si zajeban tako treba samo ih lazi. Ja nit bio zajeban nit sam znao sta sa njima dalje. Nisam umeo da finisiram kao sto bi rekli.

Fudbaler i crnogorac su sami po sebi bili face, markantni i ribe su im padale nicice, nisu morali da se trude, ja nisam takav bio ali sam ocekivao da ce mi ribe padati ako se dovoljno napiju sa mnom ili ako ih dovoljno smaram. Medjutim slaba vajda.

...

...

youtube.com/watch?v=0JQ0xnJyb0A

dalmacijo zemljo mila junake si porodila

youtube.com/watch?v=icrvI5PtvH4
samo T H I C C dico.

>/ourgirl/
>Bosna in Šverctrgovina
Frderbaj se.

bolje da se nisam ni probudio poslije jebena tri sata spavanja

melania je malkice i bosanka
kek

Kupite novi STORY!

leva ili desna?

Nemoj da si mi ikad vise odgovorio

>Bio mi je trip da se lazno predstavljam kao crnogorac, pa kao hrvat, pa kao englez, nemac ribama i to mi je jedini nacin bio kako bi pricao sa njima.

hahahha vristim

do jula mi je prazna gajba woop woop

who is the second most powerful race?

asians > blacks > sloveni > who cares

znaci do jula ces se skapavati sam sa sobom?
zvuci ludo

dao sam oglas za cimerku iz sprdnje pa mozda se neka javi, bukvalno za dzabe al da pocisti stan i spremi nekad nesto kuvano

>Pevačica Dara Bubamara uhvaćena je na beogradskom aerodromu s bratom Zoranom na putu za Dubari. S njom je trebalo da pođe njen dečko košarkaš Duško Bunić, ali je ipak morao da ostane u Sloveniji jer mu trener nije dozvolio da odsustvuje.

>Kako pevačica ne bi išla sama, Duško je iskeširao oko 4.000 evra za Daru i njenog brata, koji će narednih desetak dana uživati na tom egzotičnom mestu.

Ma koga bre ovi farbaju, kosarkasi su placeni katastrofalno slabo i u Olimpiji i Ciboni i Partizanu koji su mnogo jaci klubovi, a ovaj 4 soma evra da da tek tako.

Plastic surgery.

>ook prijavljujem se da radim u IKEA u Beogradu
>vidim ovo

Memes.

Ne mogu da verujem kako sam bio normalno dete tada. Stalno sam izlazio negde, dosta prijatelja, jebao devojke, a sad, kad mi se blizi 30ta, pustinjak sam i nista nisam jebao vec 2-3 godine.

bačene godine...ali nije bilo do mene, loše su bile okolnosti

moja mladost se deli u tri faze

>igranje basketa i fudbala i voznja bajsom
>zurke i pijancenje i mamurluci
>kafica i Sup Forums

ja samo plakem i tugu krijem

>Ma koga bre ovi farbaju, kosarkasi su placeni katastrofalno slabo i u Olimpiji i Ciboni i Partizanu koji su mnogo jaci klubovi, a ovaj 4 soma evra da da tek tako.
sad kad si izbroja sve ovako, kako smo propali jebote.
nemamo više ničega, ni fudbala, košarke, rukometa, janezi su totalno pukli u hokeju.
nema više ništa od ničega, N U L A.

samo kiša i delray misfits bajroni moji

Nema industrije, sve su jake drzavne firme podupirale sport, sada su uglavnom sponzori privatnici koje uglavnom boli kurac za sport, tu su da obrnu lovu i odu, i oni koji imaju entuzijazma i ostanu krpe kraj sa krajem.

ja razumijem da si ti neka znojava nerdulja inače koja provodi po 10-12 sati dnevno na kompu pa ti je muka u životu, ondnosno ne-životu, pa si zato i neosetljiv na trpljenje drugih ljudi. Još gore, tolika pušiona da pokušavaš sprovest neku mimu na četričenu da ispadneš kul jer negde duboko u sebi i tako znaš da si propalica najgora. Ali majmune retardovani, ako se te stvari baš ne dešavaju ovde u komšiluku to ne znači da ne postoje. Još mi treba neka hrvatska pičketina da mi objasni kako je ISIS izmišljen. PU MATER TI JEBEM U PIČU BALAVU.

POZDRAVLJA TE ANDREJ CEKUTA.
>inb4, nije se desilo

jel to kurva kao plače na naslovnici ahaha

neka je osjetila šimetovu šaku, masturbiram na njezinu bol

top kek

guzobol

ne zaboravite lupit subscribe na delray misfitse

godina prodje vratih se ja
stari fredi u postelji
u suzama mi govori
dodji deki da te zagrlm

...

vocaroo.com/i/s1sFWW622ynW

CRNO VINO, CRNE OCI
TU MI PJESMU PJEVALA
DOK ME JE U OCI GLEDALA

FRIZE, FEDORA
MOJU DUSU UZELA
DA JE DIJETE NE BI UMJELA...

obični misfitsi su bolji

6/10

...

Slovenes are the best Slavs
>inb4 germanic

(You) for you

prije je bio puno bolji, biće da su ga lijekovi sjebali

faceJew /photo.php?fbid=1841044739444864&set=pb.100006180668678.-2207520000.1488368668.&type=3&theater
ovaj lik vam oznaci curu na fotografiji
kaj napravite?

No surgeries. It's a supreme form of Slavs. Check Bogdanoffs

evo vam jedna beograđanka za promjenu

facebook com/profile.php?id=1469911918

>ook ne podnosis neku ribu
>al bi je rado mrznjojebao
>neka riba s faksa (pic related)

8/10

gleda u križ? daj još slika

>bukvalno

Doslovno trebaš se ubiti, Vuk "hleb nije za pleb" Vukotić

/ex-yu/ belongs to Osmaniyye

šta je htio reći ovaj klokan sa ovim vuk vukotić

>neki crnčugagovac je probao govoriti meni

Srbe, zašto niste pobili ih?