Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bdAiHSN8cPo
twitter.com/SFWRedditGifs

...

ELSŐ

Szeretném megismételni a múltkori állításomat miszerint a nemem férfi.

kabala

És az igened?

Remek szóvicc

>aéa jártak már a fonálban olyan postázók akik azóta halottak

mesélj

A társadalmi nem az ami számít. Az pedig gender folyékony pánszekszuális.

nincs mit mesélni, de biztos van olyan

hát azért nem biztos

Az szekszuális beállítottság, buta feminista

Ez egy baromság.
Szeretem azt gondolni magamról hogy nem vagyok egy szélsőséges reakcionista de ez attól még baromság

Hogyan tud egy globális operátor hozzáférni egy osztály privát tagjához getter vagy friend nélkűl?

kezd este lenni és a fonál meghal
tényleg undarázs telep lett ebből

sajnálom tesi, de a barátnőmmel is foglalkozni kell egy kicsit

Mármint mi a baromság szerinted? Tény, hogy a nem társadalmi konstrukció és csak azért ragaszkodsz olyan görcsösen a skatulyádhoz, mert tartasz a környezeted retorziójától. Nincs olyan hogy valaki homogén "férfi" vagy "nő". Mind emberek vagyunk és a nemiségünk sokkal többrétűbb annál, mint hogy ezt egy bináris felosztás hitelesen le tudná írni.

Ez most komoly?
Tényleg ez lett a szarpostázásból? Tényleg senki sem figyel fel már az igazi, hiteles szarpostára manapság? Ma már a "én olvasok 444-et" és a "" jó csalinak számít? Pfffff.
Emlékszem régen itt felcsaptam egy eldobható tripkódot és avatárbuziskodni kezdtem olyan szinten hogy a magadfajta köcsögök még csak álmodni sem mernek. Több gigabájtnyi képem volt a vaskos és zsidó lányokról amivel a feledésbe ravaszoltam Kpop sárgalázas köcsögöket. És ez egy átlagos kedd volt. Semmi különleges.
Te meg jelenleg ott kuncogsz egy sötét szobában miközben a könnyeidet törlöd le a szemeid alól és azt hiszed magadról hogy te vagy a legmenőbb Ánon a fonálban akinek a szarpostáihoz senki sem ér fel.
Mitörtént? Csak nem a szemedbe ment a Csilis Chio csipsz ahogy a könnyeid söpörted le az arcodról? Ez a 6. alkalom a héten.
Én itt vagyok. Fejlettebb nálad. Sokkal. Egyszerre szarpostázok 5 eszközről. VPN-el. Magamnak válaszolok, egyetértek magammal vagy nem, csak hogy direkt a szarpostámra tereljem a témát, amivel egész napra elbaszom a fonalat. Megosztalak és uralkodom rajtatok. Direkt doxxolom magam hogy a teféle dagadék köcsögök a telkemre sétáljanak hogy aztán legálisan megölhessem őket.
>jaj ne egy betolakodó!
>sörétes elő
Kb ennyi az egész. Egy nyomorék vesztes vagy és egy nagyon béna troll. 12 éves korom óta csalizom a hozzád hasonló ratyikat. És itt vagy te. ~22 éves és csóktalan szűz. Sajnállak. Ja nem.

youtube.com/watch?v=bdAiHSN8cPo
ki /öregköcsög/ itt?
tény, ha nem szerepelsz ebben a videóban, akkor újköcsög vagy

Dehiszen ebben csak a rák van összefoglalva. Az igazi mémkánon az a diogenészés hordós fos.

a kék alma én voltam :D

a postákat meg nem bírom elolvasni szóval kizárt dolog mert nem tudom

az jó mert én azon is szerepelek :D

X DDDDDDDDDD

Az egy szar dögöljön meg aki kitalálta

ez

t.Nincsenek rajta

Rajta van a tolmácsot kérek memém

De attól még fos

ki ez az újbuzi

Szolgálatomnak töled való meg tagadása után, Istennek semminémű áldása ne száljon reád, Istentől el szakatkozott, menny-országhoz háttal fordúlt, disznó életű, tisztátalan, viszsza aggott, ebre ütött, kurva feleségű, huntzfut, beste lélek kurafi. Hogy nem tudtak vólt még kis korodban a’ disznók el szaggatni; avagy döglöttél volna meg a’ Budai kalafában a’ páltza alatt; avagy ölted vólna bé magadat a’ Dunába, a’ mint elkezdted vólt, Katus aszszony, hogy sem mint ilyen gyalázatban forogjon a’ Magyar név. Egy sereg disznóm vólna, azt sem merném rád bízni, tsap alja Filistéus lélek: hiszen te sem embernek, sem Istennek nem kellesz immár, dzsidázott, dárdázott, bénna kurafi: jól tudom, hogy tsak Isten nevében tartott ekkoráig az urad; mert a’ te bolondságodért, kurva az anyád, ha adnék immár egy sült répát! Legnagyobb mesterséged, tudományod az hurka fasz nyelés: azt is valami rosz, frantzúzos, trombitás inastól tanúltad, úgy hallom: el mehetsz oskola mestereddel, török meny aszszony, síró lúd mérgü bestia; kanállal fejtett szakállú, hegyes koporsóba való, fátul szakadt agg eb. Nem elég vólt-e e koráig mind a’ bolondság, mind a’ latorság, disznószaron hízott beste lélek? Tsudálom, hogy közép télben is meg nem üt a menykő számtalan sok pogány motskolódásodért; hév ónat, kénkövet, szurkot a’ torkodnak, borban válogató, kenyér vesztegelő, éhel hólt, tányér nyalogató, taknyos proscriptájú ártvány. Isten úgy segéljen, Hajnátskö váráért, mikor meg árad az Ipoly vize, egy tsolnokban veled nem ülnék, átkozott órában termett, minden jótól üres, pogánynál is pogányabb kurafi. Ezek után Isten tíged meg ne mentsen, hanem akasztófán száradj meg: fejednek koponyájában varjak és verebek szarjanak: tsontaidat az ebek széjjel hordozzák: ha pedig az hegyes koporsót inkább szereted; abban is, meg engedem, teljék kedved.

BORZASZTÓ BUZIFASZ!!!

ennek mi értelme van?

Hozzásegít az intenzív érzéki anális orgazmushoz.

ha az XY kromoszómáim ellenére azt mondom, hogy nő vagyok, és jelentkezni szeretnék egy női boxmérkőzésre, akkor nyugodtan bunyózhatnék és péppé verhetném az XX kromoszómás ellenfelemet, valamint igényt tarthatnék az állam által csak nők számára biztosított különféle adókedvezményekre, támogatásokra és járhatnék csak nők számára belépést engedélyező eseményekre vagy helyekre?

illetőleg leszbikussal szekszelhetsz úgy, hogy azt mondod hogy transzi vagy?

nem tudom, talán át kell hogy operáltasd magad hozzá?
ez a partner személyes preferenciájától függ

A sportot a biológiai nemek alapján osztják fel. Most társadalmi nemekről beszélünk.

>A sportot a biológiai nemek alapján osztják fel
Már nem igazán

tesik én ma lehet véget vetek az életemnek, de mondjuk titeket ez úgysem érdekel szóval folytassátok amit eddig csináltatok

öngyizni csak a nők és a buzik szoktak
holnap itt találkozunk

igaz, inkább reménykedek abban, hogy valaki megöl

Hogyan tervezed megtenni?

ez a beszéd, ha már ilyen hangulatban vagy legalább várj 30-ig addig még sok minden változhat

mi van, apádék rájöttek, hogy buzi vagy?

akkor meg már minek onnan már pár év és megdöglünk magunktól is

az még a fele sincs az életednek

Ki szerint a sortűz a legjobb halálnem?
A második legjobb meg az amikor egy bambusz szép lassan belenő a seggedbe.

F

Szerintem a legjobb amikor egy bevándorló felrobbant a gecibe a 2-es metrón.

a legjobb az ha fejbelőnek

egy atomrobbanás közepében menőbb

Rátázzátok a söröm.

>windows phone

ez hől

>pécsi """"sör""""
>vindóz fon

én is nincstelen vagyok/10

proli

proli

patrícius izlés/10

...

>soha életembe nem fogok 200nál többet keresni de mindet elbaszom fölösleges fogyasztásra 40évesen meg panaszkodok hogy csóró lettem

>pécs

sajnálom

ugyanazabuzi

Te jó ég, még sose kaptam ennyit (te)-t.

nekem 20ezres kinai telefonom van de legalább androidos, már két évet lehúzott
szerintem te baszod el a pénzed hülyeségre

akkor mér szólod le ánont, hogy középkategóriás sört iszik

nem kategória kérdése
egyszerűen szar az íze
az iphone sokba kerül mégis egy fos

szerintem meg a pécsi sör finom, baszd seggbe magad

én is proli vagyok

a mentális retardáció egy újabb esete

>pécsieket somogyi gyűjtőtáborba mikor

tali a bosin ha kemény vagy

>aéa a szarpostázásom feltüzelte a fonált
Jó érzés, hől.

akkor itt egy rossz érzés
sose lesz bned

ha szar telefont veszel legfeljebb hamar elromlik vagy ilyenek, de ha szar sört és tetszik az ize akkor suttyó vagy

nekem sincs bn

Én választottam a magányt.

eskü nem tudom, mi bajotok a pécsivel. a fűizű heinekent gondolom meg szeretitek

Már volt is, dehiszen.

MIÉRT KELL MINDEN NAP EMLÉKEZTETNI RÁ?

Milyen érzés helyeskét ölelni?

Emlékszem, még kb. 14 évesen szinte eldurrantam az érzéstől, most már tudom magamat moderálni, hől.

milyen érzés helyeskét ölni?

Kurva büdöseket fingok. :D

Emlékszem, még kb. 30 évesen szinte eldurrantam az érzéstől, most már tudom magamat moderálni, hől.

egy idő után megszokod és semmi különös
nekem már a faszom kivolt vele, mikor végre kibasztam a szociális életem a kukába

Igen? Majd akkor ugass, ha nem a felvizezett hányedékízű proletárgyilkos hulladéksört iszod, ami buzítóösztrogénnel bolondított bálnavizeletben főzött disznógeci, miközben szarrárohad körülötted a cigánytelep, te tetűlepte vindózfónos koszladék mecseknigger.

ezt a Megümint eléggé meg kéne baszni

undarazsaknak takarodó van

androidom van

ez jó, ezt mentem

ez valami SGY?

NAGYON felszabadító, az érzés ahogy a nyakukat szorítod a kezeid közt, hallani az utolsó lélegzetvételüket, látni azt a kétségbeesett tekintetet és ahogyan a fény kihuny a szemeikből.......egyszerűen leírhatatlan.

nem pont az undarazsak maradnak fent sokáig?

undarázs ánon még vigyázzon, nehogy megvágja magát

Olyan rég nem néztem animét.

hogyhogy?

nem értem

mit?

Jó úton jársz, ne most hagyd abba!

hát amit a másik ánon mondott, akire referált a harmadik

gecim mennyibe hogy huszonkettő vagy