/polska/

Edycja przechujowych memów od diasporaków

Other urls found in this thread:

bloomberg.com/news/articles/2017-03-06/million-migrants-fleeing-putin-score-a-policy-jackpot-for-poland
youtube.com/watch?v=_NEqlfWSOrQ
twitter.com/SFWRedditImages

...

czemu diasporak cwelem jest

seks

>Poland Can’t Get Enough of Ukrainian Migrants
>In a world of ever-tighter borders, an epic labor migration into Poland has it asking for more of the same.
>While the wave of migration into the European Union is largely fueled by those escaping armed conflicts in Syria and North Africa, Ukrainians are drawn to Poland by higher wages and relative ease of access to its job market. The number of Ukrainians absorbed by Poland is comparable to the total of migrants that came to Germany -- a country about double the size -- in 2015-2016, according to official estimates.
>bloomberg.com/news/articles/2017-03-06/million-migrants-fleeing-putin-score-a-policy-jackpot-for-poland

Byłem w raju i widziałem to co przygotowano dla nas PFRRRRRRRRRRRR

S E K S

PFRRRRRRRR
>K L E K S
:-)

Jesli Bóg mnie stworzył to kurwa nie zazdroszcze

skumajcie że macie średnio przed sobą cztery trzy razy tyle lat życia ile teraz macie

>cztery trzy razy
co on mial przez to na mysli

Tak jak Turcy wybudowali tania sila robocza Niemcy po II wojnie, tak u nas bedzie z Ukraincami. Wygryw żbsz

miało być tylko trzy razy

Planuje sie zabic kolo piecdziesiatki, nie ma nic gorszego niz byc zniedoleznialym samotnym czlowiekiem

Taa. Niemcy wygrali z Turkami.

ta sprawa z turkami to byla sprawa zydow, oni mieli po robocie wrocic do domow a zamiast tego pozwolili im zostac a do tego sprowadzic rodzine

w ogole turcja na poczatku nie byla strona w umowie auslanderprogramm der ard ale (((USA))) wywarlo (((wplywy)))

>próbuj coś zrobić
>wychodzi jakaś sraka
>nigdy nic dobrego
>samobójstwo pewnie też nie wyjdzie

Prawda. Niemcy się opierali, ale też nie tak jak Polska teraz

co tak zdechło

No co tam jebani kurwinisci ból dupy?

youtube.com/watch?v=_NEqlfWSOrQ

Żałuje że w Polsce nie ma takich dziennikarzy z jajami, którzy nie boją się otwarcie powiedzieć co myślą.

ryj femszmato korwin mial racje

>ten januszowski akcent

bk

>le ludzka natura
beka z prawiczkow

socjalizm by dzialal gdyby nie to ze zbuntowane kuce musza spergowac z >moja wlasnosc prywatna

Ale nudna ta jego książka

ale sklep z yerba mate bardzo dobry

...

kto go tak skrzydził i powiedział żeby th wymawiał jako z

*BRAAAAP*

>korwin wymawia thicc jako sieg
Kek

złóżcie mi życzenia

aż się musiałem przejść po pokoju z żeżuncji

KURWOM

Kobiety są gorszym gatunkiem od mężczyzn
Mokrego dyngusa i smacznego jajka

>zacofany, głupi, nie potrafiący się normalnie wypowiedzieć, stary dziad reprezentuje polske na arenie międzynarodowej
czemu pis na to pozwolił

jak tam anony poskładaliście mamie i siostrom życzenia?

a wyjebać wam

>kobiece rączki ze spaghetti
Prędzej wyjebię ciebie

mamie i koleżance wszystkiego najlepszego w dniu kobiet i buzi

Pojechały manifestować, złożę jak wrócą.

wszystkiego najlepszego marysiu wyslalem ci zyczenia

wrucilem z marszu kobiet ale bylo super

O co tak w ogóle baby manifestują w polsce? O to, że knag czarnych za mało mają?

dawaj zielonotekst jak bylo

ogólnie o wszystko o pigułke, o aborcje, zeby nie zmieniac i zeby zmieniach, o in vitro, o pensje, o przemoc, o kwoty i tak kurwa cały dzien

nie

powiem pani i będziesz miał przypał ;]]

>tug widziałem to bydło z okna jak szło i krzyczało coś o tulerancji i rufności

Jak ja się cieszę, że urodziłem się z fjutem.

Ostatnio to chyba PiS im chciał zabierać tabletki po, czy tam sprzedawać na receptę to się wkurzyły. Poza tym to co zwykle, aborcje, muh wage gap, muh gender na doczepkę.

...

Szkoda mi ich w sumie.

taki wyglad polek ja pierdole ale smrud doslownie powinny byc gazowane

>jestem głupią KURWOM i pisowskie państwo zabiera tabletkę dla takich KURW jak ja

wypłaczcie mi rzekę roasties

No, to przerabane dalej walczyc o swoje prawa w XXI wieku.

Nie załuj nawet przez chwile. Pierwsze do sprowadzania ciapactwa.

Co ci się tabletki nie podobają?

>jeszcze polka nie zginęła
Tylko, że zginie, bo ją matka kurwa wyskrobie

wiesz że masz wypierdalać brajan

zostaw go

kurcze no dobra

>badz matka polka
>zabaluj z kolezankami w weekendzik po robocie
>mati w klubie spuscil ci sie w tzipe
>spoko sa przeciez tabletki po
>musisz miec recepte
>zapomnij bo kac morderca i szukanie nowego bolca
>10 miesięcy później dostajesz 1k
>samotna matka szuka inteligentnego, przystojnego, dobrze zarabiającego faceta
za kazdym razem kurwa najlepsze ze taki wyglad polek jakoś to będzie dawaj się ruchać

>dajcie mi sie kurwic a potem kupcie mi tabletki rozpierdalajace moja gospodarke hormonalna ej
super pomysl panie zoidberg masz jeszcze jakies bialorycerzykowe fanaberie?

Ty pierwszy kurwo wykopkowa. Co złego w antykoncepcji?

Szczęść Boże, sąsiedzi.

Co to tam u was za manewry z okazji dnia kobiet?

To że mi pańtwo do gumek nie dokłada

Protestów się kurwom zachciało

TO. dajcie mi argumenty czemu bycie kurwom jest złe i czemu mam szkalować antykoncepcje, aborcje oraz tabletki "po".

Rząd chce zbanować lentilki

brajan ty socjalistyczna kurwo nie dostaniesz ode mnie więcej Ty i masz wypierdalać z tego chleba albowiem nie jesteś tu mile widziany

mogę je co najwyżej złożyć na strzała jak choćby mrukną że dzień kobiet hyhy

wage gap w polsce rekordowo niski, baby najwcześniej w europie porzucają pracę zawodową, w sądzie rodzinnym wygrywają wyłącznie one

>a-ale aborcja

no tak kurwa jeszcze tego brakowało

>dajcie aborcje
>ale nie dawajcie asystowanego samobójstwa, bo życie to dar

No tak, tylko kurwa kalendarzyk i ew. kondomy. Chuj w to że rozpierdalają, na pewno nie gorzej niż ciąża, a problem leży w tym że chcesz zakazywać jakiejś substancji z kompletnie spierdolonych powodów.

Szkoda gadać Martin. Baby trzeba trzymać krótko i tyle.

jak zwykle ZERO argumentów tylko głupie memienie :)

...

>żona z mężem sobie się kulturalnie ruchają i wsadzają penisek w gumę żeby odpowiedzialnie zaplanować rodzinę

>kurwom dyskotekowa daje dupy sebom bo girls just wanna have fun ;) jak nie możesz mnie znieść gdy jestem najgorsza to nie zasługujesz na mnie gdy jestem równie chujowa

taki wygląd wasz spermochłony

ZA KAŻDYM KURWA RAZEM

sformułuj myśl porządnie baranie to będziemy sobie dyskutować

dokładnie, pokazujesz dlaczego tabletka to gówno i dlaczego społeczeństwo nie potrzebuje kurew i bezdzietnosci to jedyne co dostajesz w zamian to "t-tylko kalendarzyk cnie jebac kosciul i religie gupi patriarchat"

TO!!!

Chyba najbardziej mnie wkurwia ta jebana hipokryzja. Aborcja spoko, ale nieeeee kurwa nie możesz w spokoju odejść na własne życzenie bo przecież tyle ludzi cię kocha i życie to dar od... no właśnie kurwa od kogo? Od Boga? Od moich starych? Pierdolę takie """"""dary"""""!

toż to socjalizm, jak tak można w wolnym rynku?

>znowu ten meme screen

>kolejne 4000 zł w dół dzisiaj

podstawa to oddychać i nie skakać z okna c'nie?

dowód albo wypierdalaj bo już się nudne robi atencyjna kurewko

Wychodzę z założenia, że to raczej liberalne przedstawicielki płci pięknej biorą w tym udział. Czy ich mężowie się na to godzą? To właśnie oni, a nie rząd czy bogabojni czy dewoci są takim protestem karani...

>daj babom pigułkę żeby dawały dupy
>w zamian nic

hmmm

dlaczego my mężczyźni mamy w naszym państwie zakładanym naszymi własnymi rękoma do którego nie dołożyłyście niczego godnego uwagi zapewniać wam refundowane z budżetu piguły do kurwienia

jaki z tego zysk dla nas? dzieci rodzić i tak nie chcecie, gotować nie umiecie, sprzątania się boicie, w robocie udajecie że pracujecie, nie tworzycie ani przemysłu, ani nauki, ani kultury, nawet popatrzeć na was się nie da z przyjemnością bo teraz modne są spasłe nieogolone maciory każda z fobią czy inną depresją

1. jebana ciota która tworzy sobie personę na czanie
patrz: przykład poniżej

>Co to tam u was za manewry z okazji dnia kobiet?
a nic się dzieje

lewica protestuje na ulicy
prawica w pracy albo siedzi w domku w ciepełku

czyli wszystko tak jak powinno być

ej ty seksisto co ty gadasz taka mizoginia powinna być zabroniona

a zebys wiedział, że Tylman to był kurwiszon

Kurwa szukam tego skrina z tekstem o teoretycznej długosci penisa, który był w dziewczynie

Ale tabletki sa dalej legalne mati, tak jak zreszta reszta antykoncepcji. Chodzi o to ze dojebali biurokracji bez zadnego powodu oprocz grania o glosy debili co nie czaja dokladnie o co chodzi. Tabletke dalej normalnie kupisz, tylko ze musisz wystac w kolejce po recepte bez zadnego powodu, obiektywnie debilne przy naszych kolejkach do lekarzy zeby dojebac wiecej do kolejek bo trzeba pieczatki zeby kupic cos co mogloby bez problemu byc bez recepty

anoni zlozcie mi zyczenia (nie ironicznie) bo dzisiaj slubuje tzw urodziny

>kondomy po ślubie
Jakbym miał żonę to bym pilnował żeby każdy centymetr sześcienny jaki w życiu wyprodukuję zostawić w niej.

przynajmniej w Rafako się spierdoliło w końcu - dobrze tak cwelom co kupili je

będzie dobrze zuszku

a żona by sobie na delegacji poszła w tango z Enrique bo tabletka dzień po zapracowany wyjazd miałam kochanie :)

to?

>autentycznie i nieironicznie niektórzy uważają to za powód do wyjścia na ulicę

niech już się wpierdoli ten moskal czy szwab, mam dość

Czemu według was kobiety często uprawiające seks są gorsze? XD

ja was rozumiem. tylko nieruchający prawiczek szkalowałbym pigułkę po. ruchanie loszki w gumce jest okropne i nie należy do przyjemnych. dzięki pigułce nie tylko mogę ruchać bez niej, ale też mogę spuszczać się w tzipe.

Ile masz łacznie włożone??