/polska/

Edycja mizoginii

Other urls found in this thread:

youtu.be/UpJN3644Q9s
youtube.com/watch?v=d9EN27Zh_vg&ytbChannel=The30YearOldVirgin
youtube.com/watch?v=lbTkZYQpCWw
twitter.com/SFWRedditGifs

gorąca laska )))

/balt/

co te lolitki robią znowu?

włoski

co ona lutuje

anonków opinie o gabrysi?
>youtu.be/UpJN3644Q9s

backdoory cia

kompiom sie na basenie

AOTS

hiv

MATKA POLKA

Kurwa już wyobrażam sobie co oni ci z lochy zrobili, takie pedały to mają dostęp do używek, już tam chuj z zielskiem mogę swojego kutasa postawić na to że dali jej coś grubszego.
>myszka anona została wyjebana w każdą dziurę przez grupę facetów na jakiejś imprezie kiedy była pod wpływem narkotyków
Ehh kurwa uniwersytet to jednak robi kobietom szajbę z mózgu. Są jakieś bezpieczne kierunki na których locha może studiować bez niebezpieczeństwa (a przynajmniej dużego) zostania zmanipulowanym przez bandę degeneratów?
W ogóle to szkoda mi cię anonku, 7 lat to dosłownie childhood friends jak w chińskich komiksach, ehh kurwa możesz mieć losię z którą dorastałeś a jak i tak dystans między wami będzie to ktoś inny ją wyjebie.

>zazdrość

KURWOM

KONIA

CIPOM

kierunki które wymagają logicznego myślenia

>Są jakieś bezpieczne kierunki na których locha może studiować bez niebezpieczeństwa (a przynajmniej dużego) zostania zmanipulowanym przez bandę degeneratów?
nom na polibudzie

>opierdalanie się i nie wydawanie nieswoich pieniędzy to największe osiągnięcie, na jakie współczesna kobieta może się zdobyć.
k i s n e

nieironicznie politechniczne

>babki w fartuchach
MÓJ GUTAS

jest logika, matematyka i budowa maszyn na przykład

nie ma tam kobiet

pedagogika chyba
na finansach jest tak 80 do 20 kurwom do niekurwom

>strajk kobiet
>jedyny dzień w którym kobieta nie wydaje pieniędzy zarobionych przez jej faceta
GNIJE

>le noś czerwień
LEPIEJ MARTWY NIŻ CZERWONY TĘPA KURWO

To kurwa, dosłownie jak w doujinach ntr. Loszka anonka mówi że ma chłopaka ale i tak banda Sebków jej mówi że on daleko jest i się nie dowie i jak w doujinach jej podają narkotyki i zaczynają ją obmacywać po czym jeb na łózko zamykają drzwi i 3 sebków w każdą dziurę, po czym następnego dnia loszka czuje się zle ale sebki i uniwerek mówią jej że bycie KURWOM jest dobre i że w ogóle na chuj komu związki.
Te chińskie komiksy to w sumie nie jest tylko wymysł japończyków.

Poszła na socjologie, a ona zawsze była łatwa w manipulacji jeśli chodzi o polityke i światopogląd ponieważ po prostu się tym jakoś nie interesowała, dlatego przez 7 lat starałem się z niej zrobić taką centro-prawicową loszkę, która gniła na widok nacjozwierząt a także progresywnej demolewicy.

>młode lekarki

>centro-prawicową loszkę,
>gniła na widok nacjozwierząt
I patrz co ci to dało, albo czerwona tabletka do przedawkowania albo twoja kobieta zamienia się w KURWĘ. Mam nadzieje że nie popełnisz tego błędu przy następnym związku i zamienisz lochę w narodową-socjalistkę.

>socjologie
O kurwa przecież to jest gniazdo lewicy. Nie mogła pójść na coś z dziećmi jak np psychologia labo coś?

To. Ale mnie ta historia wkurwiła user pewnie dobra morda wszystko cacy i nagle takie kurwy wyskakują i mu loszkę kradną

youtube.com/watch?v=d9EN27Zh_vg&ytbChannel=The30YearOldVirgin

zabij
ich
user

Chciała na prawo, wtedy byłaby ze mną na uczelni ale się nie dostała a stary nie chciał żeby robiła tzw. gap year

Chyba źle to ująłem. Mówiąc o nacjozwierzach miałem nie miałem na myśli typów co np na 11 listopada idą na marsz, a o takich kompletnych bezmózgach jak pastor Chójecki

było naciskać żeby próbowała za rok

kto w ogole w 2017 roku szanuje kurweckiego?

>Demokrata z natchnienia, z programu, z tradycji – Dyktator mimo woli… Na skutek pozycji – Dyktator demokracji. Jeszcze demokrata, Już dyktator – czasami tak się właśnie splata. W dziejowej sytuacji, wśród zawikłań tylu, Pierwsza osoba w wojsku i pierwszy w cywilu, Druga osoba w państwie w znaczeniu przyjętem: Zaraz po Panu Bogu, tuż przed Prezydentem

Co do tego hiszpana co sie uczy w polsce
To koles z /ibe/ tylko odwiedza jakiegosz hiszpana co sie juz uczy w polsce
A dokladniej w warszawie

było walić konia normalnie a nie

Próbowałem, nawet podchodziła drugi raz do matury, ale oznajmiła mi w wakacje
>w sumie user, to ta socjologia jest spoko

Są takie osoby niestety

Mogła iść na gówno kierunek i potem zmienić. Ehh kurwa losia może być 10/10 myszka ale jak jest sama a w okół są głodne Mateusze co chcą taką wyjebać to prędzej czy później ktoś jej wsadzi. Było mówić że tam rok to nic, że dużo ludzi na pierwszych latach odpada bo zmieniają uniwerki itd więc jak rok może iść do pracy albo coś.
Ale pewnie jej ojciec to se teraz w twarz pluję, jego córka przez jego ambicje które projektował na nią zamieniła się w KURWĘ, która pewnie w wieku 30 lat dopiero znajdzie sobie jakiegoś nieudacznika i z nim zrobi dziecko bo jedynego wartościowego kolesia odrzuciła przez niego a potem tylko się kurwiła. Karma stary fiucie, anonkowi myszkę zabiłeś to teraz twoja córka samotną matką będzie.

chujecki chujem głównym jest
chujwalski to po prostu zagubiony bezrobotny co pieniążki bierze za udział w programie

aha, no to w sumie lepiej dla ciebie

na prawie mam kilka takich normalnych loszek którym mógłbym nawet dać 8/10

zusy srusy, vaty i akcyzy we wszystkim co kupujesz, PIT i co tam jeszcze
53% wszystkiego co zarobisz efektywnie zajebywane jest przez państwo

słaby bait

to jest wierszyk o Julku cezarze czy o chuj chodzi?

Jak mam być szczery to nie mogę się doczekać jak wejdzie na rynek pracy z tym swoim alvaro i licenjatem z socjo. Będę się z nich kurwa śmiał. Ja w tym czasie pewnie będę siedział sobie w firmie ojca. Poza tym zerwanie z nią miało sporo plusów, na siłke mogłem częsciej chodzić, ba nawet karnet sobie kupiłem bo nie wydawałem już na jakieś gówno starbunie, a co najlepsze zgadałem się z ziomkami z liceum.

I dobrze, kacze szwadrony śmierci kiedy?

no i spoko nie ma co stawac cipy na piedestale

wierz hemara o rydzu-smigłym
sympatyczny jest całkiem w mojej opinii to sobie zapostowałem
urwałem tylko ten fragment
>– Narażasz się, zuchwalcze! Od Boga wszak władza!! – Przecież ja to o Rydzu. Aha. To się zgadza.

bo bez niego pasuje do wielu osób

>PFRRRRRRRRRr
>SRA KUPA
>EHHHH ANONI :((((((
>PFRRRRRRRRRR
w koncu znalazlem to forum o ktorym mi pisal kolega z klasy :-)
bedzie ubaw :D

pierwsze brygady już się tworzą w tej słynnej Polsce B

daj kwiatka animce a na 3d pluj

Za około 6 lat
>user wiesz że ja cię zawsze kochałam prawda?
>to była tylko taka moja faza złej dziewczyny wiesz, tak naprawdę to każdy dzień o tobie myślałam przyrzekam ci!
>proszę dajmy nam jeszcze jedną szansę obiecuje że nam się uda!
Tak będzie, tylko nie daj się w to złapać debilu, miała swoją szansę i ją zmarnowała.

...

ale ja kocham... Emilie!

Chciałbym być papieżem

Spokojna głowa zuchu, nie ma takiej opcji, nawet jakby była gotowa do spełnienia moich najdziwniejszych perwersji nie wezmę jej

>nawet jakby była gotowa do spełnienia moich najdziwniejszych perwersji nie wezmę jej
wykorzystaj ją i wypierdol z domu lol.

niech wie kurwom gdzie jej miejsce

no to jej daj
zreszta ja tez ja wole bo kanonicznie ma dlugie wloski a remka nie

...

Why won't you cunts get €uro already?
Obtaining your monopoly many is a pain in the ass

zostań młodym papieżem

...

That's a genuine question thou. Why keep the zloty?

Because it's a strong currency, it gives independence. A similar reason why UK keeps GBP.

youtube.com/watch?v=lbTkZYQpCWw

no elo

zuszki no co wy robicie?

JESTEM PRZE-RA-ŻONA tym co mówicie

jak można nazywać kobiety rodzajem żeńskim od słowa świnia? jak można nie szanować kobiet? jak można mówić że wszystkie są prostytutkami i traktować je w tak przedmiotowy sposób jako narzędzie do zaspokajania jednej potrzeby?

bardzo mi się smutno zrobiło teraz a niby dzień kobiet i w ogóle ;(

why didn't you take euro then brah?

Because GBP is worth more than Euro

could have strenghtened the ties with the union as well as the currency though, why so selfish? could it be tying yourself too tightly to ill-governed kolchoz isn't the smartest thing to do?

I see you have no idea about currency worth. If 1 GBP is 2 EUR, it doesn't mean it's two times more valuable. A Yen, JPY, is about 120 USD, and it doesn't means the currency is worth 120 times less.

Panie, pustynia czeka na ciebie.

You are an import economy, you benefit from strong currency.
We are an export economy, we benefit from weak currency

Oskarży go o gwałt i anonek zrujnowany, niech nic nie robi. Ignorowanie jest najlepsza karą dla kobiety.

co tera robicie?

Jak naturalna blondyneczka i dziewica to zapraszam na kawkę pogadamy sobie zdala od tych spierdonów
>185cm
>szczęka
>kutacz 17cm
+ chcę mieć co najmniej trójkę dzieci.

wale konia cipom

>laki star
>razer

ale gimb lol

to steelseries typie

chuj mnie to
>sprzet dla graczy

jak tam, global elitka wbita dzieki myszecce?

ucze sie do terminu poprawkowego

mam nadzieje że nie będe musiał wchodzić na blok i być odpytywanym podczas asysty

Przegrywam w życie i marzę o podróżach kosmicznych oraz wytępieniu kleszczy.

t. myszka z biedronki co sie rozleci za 2 miesiace
jak chcesz grac komfi i bez jebania sie w kupowanie nowych mysz ciagle to stowa najmniej

hehe no co ty :)

typie ja 10 lat na tym samym logitechu za tamte 70pln jade, do kogo ty skaczesz

skoryguj o inflacje jeszcze i ci wyjdzie ile bys tera wybulil za porzadna myche
uzywanej nie kupilbym bo smrut, w sensie brak higieny

to
sam mam taką ale oddałem ojcu a sobie kupiłem myszke dla gr*cza
jebana nie działa już po 4 latach
myślę by sobie teraz kupić jakąś za 50 złotych

>t. myszka z biedronki co sie rozleci za 2 miesiace
no nie zesraj się.

logitech b110 podjebany z biura już 8 rok.
cena hurt 10zł/sztuka.
raz tylko kabel wymieniałem, bo kot mi pogryzł

myszki dla graczy to w polowie ceny watpliwa marka, ale biznes sie kreci bo hehe na turnieju lola loga wisialy to bierzemy mati

>no ale pa jak sie swieci ladnie no, i 10 guzikow mam, w sumie nie wiem na chuj

>kup myszke za 20 zloty
>jedz na niej juz dziesiaty rok
>znajomy kupil le epik gejmer maus
>rozleciala sie po roku

steelseries rival, razer deathadder i jakakolwiek zowie to nadmyszy
wszystko tańsze ma gówniane sensory a wszystko droższe to gówno dla gimbazy

No chodź głupia kurwo, zapłodnię cię i dam ci dom, tylko do tego jesteś mi potrzebna. Jak nie to nie, pewnie nie jesteś dziewicą tylko szmatą co się puszcza . Tępa dziwka chuj ci w dupę miałaś szansę.

a czekaj dopiero zrozumialem

>mysz dla graczy
>do laptopika do gierek

kisne kurwa z gimba, a za dwa lata ablublu czemu mi tak glosno chodzi

pic rel to nadmysz.

stellmeme, rażyr, żułwi to kurwa i chuj dla dzieci i szyjobrodych co komiksy oglądają

>ta kulka analna
lmao żbsz

no debil. mój deathadder po dwóch latach użytkowania dostał double clicka i zaczęły odpadać w nim ślizgacze. w tym czasie 10 letnia myszka logitechu za 20 zl działa idealnie i nic się w niej nie psuję

>ablu mi sie tak stało to każdemu ma sie tak dziać
mi sie wszystkie tanie myszki psuły instantly i sensor dostawał spazmów a rival co teraz mam już prawie trzeci rok nadal idealnie działa tylko troche guma pod kciukiem zdarta

Wszystkiego najlepszego wszystkim Animkom.
PS: Jebać czyde Kurwom

jak to ma kurwa jeździć żeby ta kulka wychwytywała ruch myszy i przekazywała ją na ekran? bokiem?

ale maki to kurwa też

ja podejrzewam ze ci ktorym sie te gejming myszki psuja to durne dzieciaczki co napierdalaly nia po stole jak heada z gali 5 raz z rzedu dostawaly