Otwieram Polski

Otwieram Polski

no i jak zwykle w polskim nic się nie dzieje...

dobra jak już nic się nie dzieje, to możecie mi pomóc. wczoraj/przedwczoraj był bred z najlepszymi albumami hiphopowymi. ktoś wstawił doris od earla, a druga osoba poleciła mu jakiegoś gościa z podobnym stylem. i tu pojawia się problem, bo nie pamiętam jak się nazywał. ksywka na 2 słowa. drugie podobne do pentagon/pentagram.

...

zamykam

kurwa jak zawsze...

...

znacie jakieś zacne linki do TORa ? np, jak ukraść komuś pieniądze z konta i nie zostać złapanym? albo jakioeś forum dla młodych transów i innych zwyrodnialców?

Po co otwierac polski temat skoro jest caly board?

A ta twoja stara to się chyba obsra jak ją będę ruchać w dupe

Żeby gadać po Polsku z innymi cebulami

pół godziny na torze i te informacje masz jak na tacy, nie będę tutaj wrzucał linków, bo jak sam nie potrafisz znaleźć to nie dla Ciebie. pozdrawiam Kranga

kurwa udostepniac a nie pierdolic o głupotach.
Patrze na tą zacną Olę ;)

siedzę tam dopiero od 20 min. Zobaczymy

jakis user dzisiaj ja sherował.
fajna

Jebane kolejki do lekarzy. Siedzę właśnie w kolejce, przede mna jakies kurwa same starw prukwy...

może byśmy odjebali jakieś gówno w polskim internecie. jak nie wiecie o czym mówię to możemy np. powkurwiać ludzi na fb. wybieramy sobie cel: jakaś osoba/strona. później bierzemy konkretny post odpierdalamy jakieś gówno. zaczynamy doradzać jakieś totalne pierdoły na forum informatycznym. ludzie się wkurwiają, a reszta z nas potwierdza, że to prawda

...

NYPA

Karasie jedzo guwno

no dobra... z serii małych podpowiedzi. przez hidden wiki szukasz polskich stron. tam jest jedno forum warte polecenia. z tego forum znajdziesz linki do bloga założyciela forum i tam jest mnóstwo przydatnego gówna jeśli zaczynasz. mam nadzieję, że znajdziesz. powodzenia

...

ja pierdole... NYPA? zjebie nawet nie podałem żadnej osoby. czemu polskie bredy są takie zjebane i bez życia?

Poland belongs to Lithuania

Oh shit, hold on tight to your belongings.

niechaj ruda z cyckami naprawi Ci dzien

Verdammt, hoffentlich steht mein Auto noch da, wo ich es geparkt habe! :o

Zakochalem sie. Ten baczek też się przyda...

Spierdalaj szkopie zjebany

...

Polanball can into Space ?

Dwa takie same gety w jednym threadzie, tyle wygrać...

...

co to clearnet?

dzięki, może trochę pomoże, ale nigdy nie załata moje dziury w serduszku. gdybyśmy tylko połączyli siły moglibyśmy wkurwić tylu ludzi... sprawić, że tylu debili wsadzi ajfona do mikrofalówki bo MY(specjaliści) mu to doradziliśmy

nie znam typa

Kek

Giń polska kurwa - JP2 w Katyniu

Podoba wam się mój kot? Co z nim zrobić

Cebule są smaczne i zdrowe. Ja jem tylko w sezonie letnim razem z pomidorem, bo od samych mam refluks.

maciek? ty kurwo?

Amciu amciu

>maciek athos . Nie rozpowszechniaj przezwiska które określa twoją matule

Czy tylko ja tak widzę Europę?

prawda w oczy kole

get that weak shit out of here

Stfu brazilian kido giby mei maney

nie mow mi jak mam zyc.

Jedz i nie oyskuj ojcu...

strimi to gówno z dupy kurwa chujstwo nie działa i jebać taki syf

A będę, bo takich jak ty powinno się nauczać(chociaż masz skończoną podstawówkę nie czyni cię dorosłym, by wypowiadać się na tym forum )

what is a kurwa mac

It's your mother who whores herself

a wlasnie ze bede pyskowac/

a ty koleżko zemrzyj.

czy ludzie w polsce są zmartiweni tym, że do warszawy ma być wcielon otwock, radzymin itp ?

thanks you spoko gosc

a czemu by byc mieli?

mnie to jebie na ten przyklad, mimo ze jestem z warszafki

Its you

KURWY SMIECIE POLACY CHUJACY

Debilu pisze się"zdechnij ,zgiń" Umrzyj XD

SMIECIE WAS POWINNO SIE PALIC W PIECU ZAMIAST WEGLEM, CHUJ W DUPE WSZYSTKIM CO TO PRZECZYTALI

chyba ty

Kurwa te polskie thready są tak żałosne, że równie dobrze moglibyście stąd wypierdalać na forum o siku i kupie. Ale czego ja kurwa oczekuje skoro całe Sup Forums to teraz tylko zdjęcia bab z kutasami

w gminach w okół warszawy jest poparcie dla pis. jakby wcielić do warszawy to PiS mogłby w końcu wygrywać wybory w Warszawie.

No i ?

Przecież warszafka to jedna wielka wies więc jaką różnice ci robi że dołożą do jej składu jeszcze kilka innych?

tak szczerze mowiac, to wole pis od po, ALE to zasadniczo jakby mowic, ze wole jak mnie gwalca w odbyt 3 razy niz jak mnie gwalca w odbyt 4 razy.

wiec ponownie, totalnie mnie to jebie.

user zamawiales kiedyś coś przez tora?

jakies foty loszek z Krakowa?

skonczta sie wyzywac bo was powystrzelam, zacznij ktos jakis temat

"kolega" z pracy zamawial narkotykersy rozne pare lat temu.

Dobra idź się powieś , o sorry nie masz warunków do tego. Siema zjebie , nie chce mi się pisać z debilem , który ma 13 lat . Zobacz regulamin forum PS. Wszystko co jest na tym forum jest po angielsku

wincyj

ale co mnie to.

+ widze wlasnie jak ci sie nie chce.

+ rozmawiasz z 13latkiem na forum dla doroslych znaczy ze jestes pedofil.


PEDOOOFIIIILLL

(i pewnie ksiadz, bo kazdy ksiadz to pedofil)

Masz niedojebie genetyczny

pokaz benis to zamieszcze wiecej

obrzezani jestescie?

Ok to dobrze, bo nam to takie study kazali zrobić a ni chuja srodków na telefonowanie. dam że 4 na 10 jest za a 3 na 10 przeci, a 3 nie kuma. Dzieki bardzo.

ja tak .

dzięki!

...

Chciałem spytać o stopień bezpieczeństwa odebrana takiej paczki.
Interesuje mnie to że względu na to, że chciałem zamówić rzeczy niepopularne u seby z 3 klatki. Plus cena jest tam niższa

Tak bym zgadywal że Ci co są za to może mają dosyć rządów bufetowej po prostu.

...

Hej anonki, czujecie się winni z powodu bycia polakami robakami? Jeżeli nie, to czemu pokazujecie tu takie spierdolenie? Jeżeli tak, to czemu się jeszcze nie powiesiliscie?

jak wrażenia?

get back to 9gag, kiddo

Jak ktorys napaleniec chce ze mna powalic do fotek fajnych dupek z neta i filmikow to piszcie na kiku: teen.angie

27 m

Lithuania belongs to Poland

Wypierdalaj lizać dupska starym niemcom za żydowskie euruski

chuj z bufetową to chodzi o miejsca w sejmi. jak przejdzie nowa ustawa o metropliach, to nikt nie bedzie chciał rzadzic w wawie, krakwie czy troj miescie.

>seby
Chyba mema o swojej matuli nie widziałeś szmato. Jeszcze mnie od sebixow wyzywać to szczyt chamska. Żeby ci gekon w majtkach zgnił

Lithuania belongs to Poland, and THIS is a proof

masz jeszcze jakies z ta slicznotka?

A w Polsce? W Polsce jak w lesie! Gorzej kurwa, jak w chlewie, zasranym, świńskim chlewie.

osobiście nigdy, ale wiem jak zrobić. na początek nie polecam. musisz być pewien, że jesteś bezpieczny

Nie no, ja tylko mówię jakie mogą być powody poparcia dla pisu w przeciwieństwie do po.

Nic nie wiem o tej ustawie więc się nie wypowiem.

ssij go kurwo

podbijam nachujowszy bred w historii 4chuja

Przestancie pierdolic w koncu i dodajcie mnie na tym kiku to powalimy razem do fajnych suczek:
Teen.angie

Ja to widze tak, jest rozdzwiek między tym co ludzie chca i co mogą miec. PO nie miało szansy na wygrana, nie wazne co dobrego, czy zlego by robilo. Plus fakt ze Miler podzielil lewice jest nie do ocenienia. Jezli chociaz jedna z lewicowych parti przekroczyla by prog wyborczy nie moglibysmy sami rzadzic. Ja jestem maly trybik ale lubie sobie czasem tak pomarzyc, czy miler to wszystko z rozpierdoleniem SLD to zrobił specjalnie, czy nie. A jeżeli specjalnie to czy nasi mu cos odpalii, np nie tykalnosc za te wiezienia FBI, bo mu za to bez wyjecia grozil i grozi pierdl, ale jakos nikt go nie sciga.